Opinie o Firma Produkcyjno-Usługowa Elektron Sp. z o.o. sp.k. w Sulistrowa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Firma Produkcyjno-Usługowa Elektron Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Firma Produkcyjno-Usługowa Elektron Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Produkcyjno-Usługowa Elektron Sp. z o.o. sp.k. w Sulistrowa

Koń

Pracodawca godny polecenia. Rzetelna firma, dobra atmosfera pracy.

Krystyna
@Koń

Fajnie, że ktoś postanowił coś tu napisać. Nadmieniłeś coś o dobrej atmosferze pracy w Firma Elektronie, co mnie bardzo ucieszyło. A zdradź mi jeszcze - macie tam może organizowane jakieś spotkania czy imprezy firmowe?

Koń
@Krystyna

Są organizowane spotkania oraz szkolenia firmowe ( wyłącznie dla pracowników firmy ). Cały czas podnosimy swoje kompetencje.

Krystian

Pracuje w Elektronie rok i nie moge powiedzec nic zlego na firme. Pracuje w Polsce w Sulistrowej na hali wynagrodzenie otrzymuje zgodnie z umową na czas. Bardzo miłe szefostwo oraz Panie w biurze.

Dariusz

Słyszałem, że to dobry pracodawca i interesuje mnie praca w firmie. Podpowiedzcie czy potrzebują ludzi?

Lut

Pracuje i jestem zadowolony pracowałem systemem 30% w Polsce 70% za granica nie było żadnego problemu oferowali zakwaterowanie dojazdy pieniądze na czas teraz przeniosłem sie do pracy na hali 100% w Polsce bo tez firma oferuje taka możliwość (przeniosłem się ze wzgledu na rodzine) i też nie narzekam. Dobra atmosfera jednym słowem wszystko w porządku.

Elektryk

Krótkie spotkanie kilka pytań dużo informacji na temat pracy oraz informacji jak to wygląda

Pytanie o doświadczenie w zawodzie

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Jak od czasu dodania ostatniej opinii o Firma Instalacyjna Elektron S.C. Piotr Dziadosz Peter Hoerdt zmieniły się warunki zatrudnienia w niej? Napiszcie, jak aktualnie wygląda praca w firmie.

Nic się nie zmieniło to samo wyzysk (usunięte przez administratora) i buractwo auta jak były szroty bez przeglądów ubezpieczeń i nie zdane do jazdy!!! A te wszystkie pozytywne opinie to wielka jedna bzdura!!!

Jedna osoba podszywa się pod innymi nickami i właśnie wypisuje te brednie! 14.03.2016 napisałem opinię i z ciekawości wszedłem sprawdzić co piszą w internecie o firmie w której pracuje i jak widze ktos pisze pod tymi nickami negatywne opinie. Ja podtrzymuje opinię z 2016 wszystko w porządku pracuje płacą z mieszkaniami dojazdem nie ma problemów. Osobiście polecam !

Zuzanna

Każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii. Coś co jednym pasuje innym nie musi, kwestia upodobań i preferencji. Z Twojej opinii wynika, że firma instalacyjna Elektron to dobra firma i warto do niej aplikować. Napiszesz coś więcej? Interesuje mnie to jak ustalany jest grafik w tej firmie. Czy praca jest od godzin porannych do popołudniowych, czy też według preferencji danego pracownika?

Chmiel

Polecam firmę zapewniają dojazd i mieszkania jesli chodzi o wyplate wszystko tak jak ustalone bylo wczesniej wszystko bez problemu 4 albo 5 tygodni w pracy jak kto chce i tydzien w domu a jak chce wolne to wczesniej dzwonie do biura mówie kiedy i tez problemow nie robia

@Chmiel

Dla osób, które cenią sobie tego typu system pracy firma instalacyjna Elektron musi być bardzo korzystną ofertą. Ustalanie dni pracy według własnych preferencji jest rzeczywiście plusem. Powiedz proszę, czy gdy pracuje się te 4-5 tygodni pod rząd to praca jest wykonywana jedynie na terenie Polski czy też poza granicami kraju?

Chmiel
@Zuzanna

To zależy od chęci danego pracownika, 3 tygodnie możesz robić za granicą a potem na przykład 2 tygodnie w siedzibie firmy albo wybrać sobie jakiś inny system.

`PRAC

Polecam firmę jak najbardziej wszystko zgodnie z umowa Dojazdy mieszkania załatwia firma nie ma probemów z wypłatami wszystko na czas. Praca jak praca na dużych obiektach nie ma co narzekać.

Kowal
@`PRAC

Haha co za bzdury pracowałem w tej firmie długo i to najgorsza firma jaka może istnieć szef to (usunięte przez administratora) i prosta traktuje ludzi jak śmieci wyzywa poniza nie płaci za urlopy oszukuje wykorzystuje fakt że na potkarpaciu jest bezrobocie dlatego ludzie milczą oszukuje nawet urząd skarbowy i ZUS nie płaci podatków w Niemczech i każe ludzia podpisywać papiery że pracują w Polsce a to nie prawda kazali wysyłać pracownikom pisma do zusu nie zgodne z prawdą ale ja tego nie zrobiłem bo nie będę nastawia głowy dla tego (usunięte przez administratora) i prostaka trzymajcie się od tej firmy jak najdalej (usunięte przez administratora) stoji nad tobą i szybko szybo

PRAC
@Kowal

No własnie ty wypisujesz bzdury ja pracowalem w Polsce zreztą nie tylko ja tylko prawie wszyscy pracuja chyba że ktoś się nie zglasza z tego co mówil szef ! Jesli chodzi o wyplaty to wszystko zgodnie z umową tak jak ustalane tak mi wypłaca.

Kowal
@PRAC

Hahaha dobre ok jeżeli chodzi o wypłaty no to jest ok a powiedz ty dupowlazie jakie są auta w tej firmie bez przeglądów ubezpieczeń jeżdżą po Niemczech opony w opłakanym stanie w autach az strach nimi jeździć same szorty!!!! I tego nie zaprzeczasz ty dupowlazie!!!!!

PRAC
@Kowal

Bez ubezpieczeń ? To w dzisiejszych czasach możliwe żeby nie ubezpieczyć auta ? Wszystkimi którymi jeździłem miały przeglądy i ubezpieczenia

Ja pracuje i jestem bardzo zadowolony. Jeśli ktoś "pracuje" i nie potrafi używać szlifierki kontowej (Jak kolega wyżej), "chce zwrot kosztów podróży na siłownie po pracy"(Kolejny mądry) obija się ucieka przed kierownikiem nie potrafi nic kompletnie zrobić a przed wyjazdem jest super fachowiec to co się dziwić szef nie będzie trzymał takich ludzi zapłaci po minimalnej umówionej stawce i do domu a potem płacz na internecie. Nie robimy po 14 godzin tylko po 8-10 i stawki są zróżnicowane co prawda najgorsza 7 euro ale jeśli ktoś zna się na rzeczy to dostanie dużo więcej ! Dojazd gratis mieszkanie gratis tylko wyżywienie i pracować!

danek

czlowieku co ty wypisujesz za brednie?robilem w tej firmie i wiem jak jest....zebys sie nawet osral to potrafi CIe szefus zgnoic...to ze mieszkanie masz za darmo i dojazd do pracy to nie wszystko!jest wiele firm co zachowuje sie normalnie....dla mnie i sadze innych ta firma to porazka!!!mozna pracowac i miec normalnego szefa a Dziadosz to kawal zlamasa!!!niu potrafi poszanowac pracownika!!!!

Haha co za bzdury wszystko to kłamstwo co piszesz Pracownik!!!!

Zuzanna

@xyz, @byly pracownik, piszecie o tym, że pracodawcy Firmy Instalacyjnej Elektron gwarantują mieszkanie i samochód. Czy tyczy się to każdej osoby tam pracującej, czy tylko poszczególnych pracowników?

oo bracownik

oo czy ktoś ostatnio dostał z zus papier o firmie i pytanie o niej chyba coś nie tak wyszło

Czarek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Jaka jest atmosfera?

xyz

Witam pracuje w tej firmie jak innych 50 osób. Ja osobiście jestem zadowolony gdyż wypłata zawsze na czas dojazdem ani mieszkaniem nie muszę się przejmować. Jeśli komuś nie chcę się po prostu pracować nie ma z czego napisać raportu i ma problem a później pisze takie głupoty.

byly pracownik

o tak to jest ,mieszkanie gratis ,dojazdy tez ,ale z tymi raportami co sie robiło w pracy to jest porażka ,pisać co sie robili szczegółowo i to po pracy niech sam szef pisze bo ma z tego kasę.I dziwna umowa bo nie pisze za jaka stawkę się jedzie ,dwie wypłaty sie dostaje jedna naj nisza krajowa a druga reszta kasy .Nie sie cieszy szef i ten dziadek z Niemiec ze u nas nie ma Euro !

henio

jak tam u nich teraz atmosfera wygląda dajcie cynk

Czopeczka

Brud smród ? Mieszkania są na prawdę fajne ! Pełni wyposażone nie można na nic narzekać! Jeśli ktoś się przykłada do pracy to jest zawsze zadowolony!

malik

Kto to (usunięte przez administratora)widział robić w krajach skandynawskich za 7euro/h bez diety delegacyjnej ??? to się nadaje do uwagi.

robol

Brud ,smród i charówka od rana do nocy za marne grosze

kierownik

tak to wszystko prawada nikt się z tobą tam nie liczy same,tam pracują trzeba charować po 14 godzin za marne grosze nigdy ludzie tam nie chodzcie szkoda waszego zdrowia

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Produkcyjno-Usługowa Elektron Sp. z o.o. sp.k. - Sulistrowa

• Jak się pracuje w Firma Produkcyjno-Usługowa Elektron Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Produkcyjno-Usługowa Elektron Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Produkcyjno-Usługowa Elektron Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Firma Produkcyjno-Usługowa Elektron Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Firma Produkcyjno-Usługowa Elektron Sp. z o.o. sp.k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Firma Produkcyjno-Usługowa Elektron Sp. z o.o. sp.k.
3.6/5 Na podstawie 52 ocen.
  • 33
    38-462 Sulistrowa

Firma Produkcyjno-Usługowa Elektron Sp. z o.o. sp.k.