Opinie o Firma Produkcyjno-Usługowa Elektron Sp. z o.o. sp.k. w Sulistrowa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Firma Produkcyjno-Usługowa Elektron Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Firma Produkcyjno-Usługowa Elektron Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Produkcyjno-Usługowa Elektron Sp. z o.o. sp.k. w Sulistrowa

Jestem pracownikiem firmy Elektron od 7 miesięcy. Pracuje na produkcji jako spawacz. Praca powtarzalna, wymagana jest znajomość rysunku technicznego ( wiele osób przychodzi z podstawową znajomością, ale część się uczy i zostaje jako pomocnik, a później spawacz ). Spawanie lekkich konstrukcji, mebli metalowych, barierek, akurat w tym przypadku potrafią być ciężkie. Wynagrodzenia na start oferowali niższe, tłumacząc się, że muszą sprawdzić moje umiejętności, ale po miesiącu od razu podnieśli. Pracujemy na dwie zmiany. Wynagrodzenie przesyłane na czas . Do brygadzisty na mojej zmianie nie mam zastrzeżeń. Pracowałem miesiąc na przeciwnej zmianie i też się szło dogadać z brygadzistą z poprzedniej zmiany. Zasady dość ścisłe bo rozliczają co do minuty, w przypadku spóźnienia, które się nie powtarza często można bez problemu dogadać się z brygadzistą, żeby po prostu nie notował tego. Dla palących też jest problem, bo nie można robić przerw na papierosa. Pomimo tego rozliczania, dla szukających pracy w przyjemnej atmosferze mogę polecić tą firmę.

Renata
@Kot

Szukają kogoś obecnie? Gdzie mogę znaleźć ich aktualne ogłoszenia o pracę? Mąż znalazł ogłoszenie sprzed kilku lat na stanowisko elektryka i byłby zainteresowany pracą w tej firmie. W ogłoszeniu pisali wtedy, że oferują umowę o pracę/umowę zlecenie - ktoś wie od czego zależy to jaką umowę dostanie nowy pracownik?

Alutka

Nie mogę odpalić ogłoszenia dla elektryka w krośnie. Nie wiem jakiś błąd czy coś a szkoda bo chciałbym poczytać albo się dowiedzieć od pracowników. Najbardziej istotne są dla mnie zarobki. Ktoś pisał, że na okresie próbnym jest trochę mniej a później pracodawca podwyższa pensje. Poda ktoś stawkę godzinową na start i po okresie próbnym?

Omijaj szerokim łukiem Nowy wpis
@Alutka

Na start masz 9 euro a później generalnie nic się nie zmienia rotacja straszna w tej firmie

Gigi Nowy wpis
@Omijaj szerokim łukiem

To znaczy że zwalniają czy ludzie sami odchodzą? Też chce dostać się na elektryka. Mam uprawnienia SEP ale nie mam zaświadczenia o zdolności do pracy na wysokości powyżej 3m. Jest konieczne i robota tylko na wysokości czy to sporadyczne i głównie przy podłączaniu szaf sterowniczych. Prócz stawki znasz inne warunki?

MK Nowy wpis
@Omijaj szerokim łukiem

Gdzie tak płacą?

MK Nowy wpis

Witam. Mam pytanie odnośnie pracy w Magdeburgu jaka atmosfera jakie warunki mieszkaniowe. Czy są problemy ze zjazdami itp. Pozdrawiam ????

Jak wygląda praca jako lakiernik proszkowy .Jakie są godziny pracy . I jak wygląda atmosfera w pracy.

Lakier

Atmosfera dobra międzynarodowa bo nawet z Azji jest kolega praca na dwie zmiany od 6 do 22 pracuje od lat i jestem zadowolony

Fred

Osobiście nie polecam, warunki finansowe słabe. W innych firmach na podobnych stanowiskach wynagrodzenie jest dużo lepsze. Wystarczy tylko pochodzić na rozmowy kwalifikacyjne. Praca nie jest rozwijająca. Bardzo duża rotacja wśród pracowników - to również o czymś świadczy. Plusem natomiast jest atmosfera w tej firmie - praktycznie z każdym można sie dogadać, ludzie są w porządku. Jeśli masz trudną sytuacje finansową i chcesz pracować spokojnie - ta praca jest dla Ciebie Jeśli choć trochę cenisz siebie i swoją prace oraz liczysz na jakiś rozwój - nie masz tu czego szukać

Trafiłem właśnie na ich ogłoszenie. Gdzie zlecenie jest dla elektryków, a praca w Polsce i na terenie EU. Dla kogoś obeznanego z elektrycznymi schematami, z uprawnieniami SEP i zdolnością do pracy powyżej 3 m, jaką stawkę da się uzyskać podczas rozmowy? Werbalnie zapewniono, że ma być atrakcyjna, a do tego premia i bezpłatne zakwaterowanie oraz przejazdy.

Elektryk

Krótkie spotkanie kilka pytań dużo informacji na temat pracy oraz informacji jak to wygląda

Pytanie o doświadczenie w zawodzie

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Zastanawiam się nad aplikowaniem do firmy Firma Produkcyjno-Usługowa Elektron Sp. z o.o. sp.k. - aktualnie poszukują osób na stanowisko Operator Prasy Krawędziowej. Jak oceniacie tego pracodawcę?

Jak wygląda praca jako lakiernik proszkowy.Jakie godziny pracy.I czy warto się zainteresować ta firma .Dziękuję za odpowiedz

Kot

Obecnie ile mogę zarobić jako spawacz lub spawacz monter

Renata
@Kot

Czy pracodawca Firma Produkcyjno-Usługowa Elektron Sp. z o.o. sp.k. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

ML

Tak motywuja, obcinajac pensje z wiadomych sobie tylko powodow. Za minute spoznienia odliczaja 20. Traktuja ludzi jak przedmioty, nie potrafia uszanowac dobrych pracownikow, wiele osob odeszlo a szkoda

@ML

Niestety zgadzam się z ta opinia dużo dobrych pracowników uciekło

Maiker

Nie motywuje, dostajesz wypowiedzenie na motywację :-)

Maiker

Pracodawca nie wywiązał się z umowy, nie zostały przeprowadzone ze mną żadne szkolenia, żadne wdrożenia do pelniania obowiązków, mimo iż pracodawca wiedział że nie mam doświadczenia na stanowisku. Ogólnie nie polecam, zarobki to minimalna gdzie na podobnym stanowisku w cywilizowanym kraju powinno dostać się minimum 3 razy więcej.

Bartosz

@ML Bardzo dziwny wpis, jakby konkurencja inspirowała. Bardzo dobry pracodawca a tu taka wrzutka.

K
@Bartosz

Pracodawca ok, choc jak w kazdym miejscu pracy sa problemy ale to normalne. Na pewno polecila bym prace w tej firmie znajomym pomimo ze sama juz tam nie pracuje ale to moj wybor byl.

@Bartosz

Jaki dziwny wpis ? Dobrze napisał. Sam tam pracuje i to nie od kilku miesięcy a znacznie dłużej, ale to już niedługo potrwa. Wiem jak jest. Nie od dziś wiadomo, że sztucznie podbijają sobie opinie czy to na goglach czy tutaj. Sami namawiali nas żebyśmy dawali 5 gwiazdek.

DNA
@M

Kto cie namawiał ? Mnie nigdy nie namawiali żebym wrzucała jakieś opinie. Też pracuje tam kilka lat i z czystym sumieniem polecam firmę. Dużo osób pracuje w firmie od kilku lat i nie narzekają co też chyba oznacza że warunki zatrudnienia są dobre ( gdyby były złe to by nie pracowali tak długo )

@DNA

Pewien miedzianowłosy "prezes".

@Bartosz

Jakby Mój cala rodzina mieszkała i pracowała w firmie z wiadomych powodów tez bym pochwalił

Dero

Praca w miłym gronie. Wynagrodzenia zawsze do 10 są. Żadnych zastrzeżeń do pracodawcy. Pracuje i jestem zadowolony.

@Dero

Bzdura wynagrodzenie nie zawsze jest na czas

Jak szefostwo w Firma Produkcyjno-Usługowa Elektron Sp. z o.o. sp.k.? Spoko traktują ludzi?

Koń

Nie można powiedzieć złego słowa. Mili oraz sympatyczni ludzie.

ML

Oni traktuja wszystkich jak zlodzieji. Najgorsze jest syn prezesa niestey. Nie za wiele wie ale wpiepsza sie wszedzie

M

Co do szefostwa to nie jest to co dawniej. Uważają wszystkich za złodziei, każą odbijać kartę przed 6 i po 14 !! Że niby ludzie nie spędzają 8 godzin na stanowisku, jak ktoś się odbije o 14 to zostaje potrącone z pensji, a raczej "premii" bo oczywiście na umowie najniższa krajowa a reszta na którą się umawiasz jest właśnie w tej premii. Rudy (syn prezesa) czepia się o wszystko. Chłopaczek 19 czy tam 20 lat, zero pojęcia o świecie i o pracy. Swoją drogą bardzo nie przyjemną woń od niego czuć. Ogólnie firma nie szanuje już pracowników. A szkoda..

Magaz
@M

Standardowy wpis osoby, której nic się nie chce i ma pretensję do całego świata. Pracuje w firmie od kilku lat i nie widzę zmiany w szefostwie. Nikt nie uważa mnie za żadnego (usunięte przez administratora)i nigdy nie uważał. Dobrze że takie osoby jak Ty nie pracują już w firmie bo nie mam ochoty na nich pracować. A jak ktoś odszedł z firmy / stracił pracę to zazwyczaj obwinia wszystkich tylko nie siebie.

@Magaz

No nie jestem pewien czy wiesz co piszesz o ile jesteś faktycznie pracownikiem na hali a nie w biurze. Wszystko co opisałem dotyczy pracy na hali, nie na wyjazdach. Na wyjazdach gdy podlegasz pod właściciela to jest ok. Póki co jeszcze tutaj pracuję, więc nie wiem do czego pijesz.

Mnms

Zależy który szef, mamy czterech szefow. Jeden jest w porządku pozostali szkoda slow ,dlatego non stop są ogłoszenia ze przyjma do pracy. Ludzie przychodzą zobaczą jak jest i uciekaja

Leon

Witam, jak wygląda praca na spawalni w tym zakładzie pracy, czy kierownictwo i brygadziści są w porzadku co do pracownika ?

SpawRad

Pracodawca godny polecenia.

Krystyna
@SpawRad

To super, naprawdę. Jednak taki komentarz raczej niewiele nam mówi o pracodawcy, jakim jest firma Produkcyjno-Usługowa Elektron - potrzebne są konkrety. Na początek może kwestia wynagrodzenia - jest ono, Twoim zdaniem, adekwatne do ilości pracy?

Kar

Od miesiąca pracuje i do tej pory wszystko ok

GER

Praca jak praca jak mam porównać do poprzedniej to jest wspaniale. Jakby ktos szukał roboty to ja zlego slowa nie powiem

A czy pracodawca nagradza swoich pracowników premiami?

Jannn
@Marek

Tak Obiecywali premię i faktycznie są one do osiągnięcia. Ja osobiście wiele razy otrzymałem.

Baron
@Marek

Premie są głównie na papierze. W przeciągu kilku lat dostałem premie kilka razy tylko jak zostawałem po godzinach. Pieniądze są na czas, ale kokosów nie ma. Robota nie jest trudna, brygadziści wkurzają. Praca przy jednym i tym samym, ale raczej nie doceniają pracowników.

GER
@Baron

U mnie jak jest ta premia to i na papierze i na koncie a co do brygadzistów ten z mojej zmiany jest ok

Slusarz

Praca jest ok. Do wynagrodzenia tez nie mam zastrzezen tez moge powiedziec ok. Firma sie rozwija wiec perspektywy sa. Pracuje od 9 miesięcy. Puki co polecam.

Lala

(usunięte przez administratora) wyzysk za 8 euro i (usunięte przez administratora) pod wiata mieszkali to im się podoba prezes jak ich wodz tak samo traktuje (usunięte przez administratora) karać nie wyróżniać więc nie znają atmosfery jak powinna wyglądać

Koń

Pracodawca godny polecenia. Rzetelna firma, dobra atmosfera pracy.

Krystyna
@Koń

Fajnie, że ktoś postanowił coś tu napisać. Nadmieniłeś coś o dobrej atmosferze pracy w Firma Elektronie, co mnie bardzo ucieszyło. A zdradź mi jeszcze - macie tam może organizowane jakieś spotkania czy imprezy firmowe?

@Krystyna

Są organizowane spotkania oraz szkolenia firmowe ( wyłącznie dla pracowników firmy ). Cały czas podnosimy swoje kompetencje.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Produkcyjno-Usługowa Elektron Sp. z o.o. sp.k. - Sulistrowa

• Jak się pracuje w Firma Produkcyjno-Usługowa Elektron Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Produkcyjno-Usługowa Elektron Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Produkcyjno-Usługowa Elektron Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Firma Produkcyjno-Usługowa Elektron Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Firma Produkcyjno-Usługowa Elektron Sp. z o.o. sp.k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Firma Produkcyjno-Usługowa Elektron Sp. z o.o. sp.k.
3.6/5 Na podstawie 52 ocen.
  • 33
    38-462 Sulistrowa

Firma Produkcyjno-Usługowa Elektron Sp. z o.o. sp.k.