Opinie o Internet Consulting sp z o o w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Internet Consulting sp z o o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Internet Consulting sp z o o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Internet Consulting sp z o o w Wrocław

Alerik

Lol, ale przytrolowałeś. :D To jakieś bzdury. Wpadnij się przekonać, jaka jest atmosfera i nastroje - porozmawiaj z kimkolwiek, kto jest w firmie. Pensje zawsze na czas. Ciągle wpadają nowe projekty z poleceń od obecnych klientów, hajs można sobie sprawdzić w raportach finansowych (podpowiem, że wyniki są bardzo dobre). Dobrze, że wspominasz o zmianie siedziby - nowe biuro na Szewskiej jest świetne. :P

Alerik

Jestem w firmie od roku i nikomu nic się nie spóźnia. Do firmy ciagle przychodzą nowi ludzie, w tym naprawdę doświadczeni eksperci, i stack jest dość szeroki (np. świetny projekt w Reacie). Rozumiem, że oceniasz firmę przez pryzmat jakichś dawnych potknięć i nieaktualnych już doświadczeń. Nie wiem, może tak było z Twojej perspektywy. Ludzie którzy są w firmie od dawnych czasów oceniają tamten okres jako burzliwy, ale zostali w Looku ze względu na klimat i zespół. Tak jak mówię, wystarczy porozmawiać z kimkolwiek z ekipy o tym, jak pracuje się w Looku. Przykro mi, że nie trafiłeś do firmy teraz, kiedy jest tak dobrze.

heheszki

Każdy kto ma zamiar współpracować z tą firemką (usunięte przez administratora) powinien pogadać z ludźmi, którzy już w niej nie pracują. Polecam linkedin. Łatwo sprawdzić jak jest. Może powinniście zająć się sprzedażą ziemniaków, którym w życiu się nie poszczęściło i zamiast trafić jako produkt do wódki to trafiły na ruszt jako frytki ? Prawda o tym jak jest znana od dawna. Pamiętam jak marzyłem o tym, żeby z nowych wiatrów przejść do tej spółki. Jezu nie wiem co ja miałem w głowie (usunięte przez administratora) Sprawdźcie jak jest a potem podejmujcie decyzję o nawet chwilowym związaniu się z firmą. (usunięte przez administratora)

Alerik

Po kilku miesiącach spędzonych w Looku, mogę powiedzieć, że firma ma bardzo specyficzny klimat - jest mocno startupowo, na luzie, team ma wytworzoną swoją własną kulturę i humor, imprezy bywają przedziwne. Z drugiej strony, tam gdzie trzeba są mega profesjonalni, i swobodnie współpracują i z dużymi korporacjami, i startupami. Generalnie miejsce dla ludzi, którzy znają się na rzeczy, chcą robić duże projekty i widzieć efekty swojej pracy, a nie lubią korpo. Brałem udział w procesie rekrutacji i bardzo ciężko się tam dostać, rekrutacje trwają non stop, a przyjmują może 1-2 osoby w miesiącu. Dają bardzo konkretny feedback, a rozmowa rekrutacyjna z Tomkiem to wartość sama w sobie. Polecam. Lubię atmosferę w Look4app Sp. z o.o. za: Ludzie, klimat, podejście, profesjonalizm, nastawienie na rozwój

@Alerik

Dziękuje za Twój komentarz, w którym przedstawiasz różne aspekty zatrudnienia w Look4app. Czy według Ciebie jest to odpowiednia praca dla osób, które chcą nabyć niezbędnego doświadczenia zawodowego? Według Ciebie firma oferuje możliwości rozwoju dla swoich pracowników? Jeśli tak, powiesz nam coś więcej na temat tych możliwości?

Darek
@Hanna

Myślę, że tak. Ja przynajmniej mam takie odczucie patrząc na specyficzny klimat tej firmy.

@Hanna

Możliwości rozwoju są naprawdę niezłe i wiążą się głównie z udziałem w innowacyjnych projektach (m.in. w technologii blockchain). Jest się od kogo uczyć, firma idzie w nowe technologie, w razie potrzeby sponsorując szkolenia/konferencje. Jeśli pytasz o nabywanie "niezbędnego doświadczenia zawodowego", to jak najbardziej tak - ALE - osobom bez doświadczenia może być ciężko się dostać do firmy. Większość zespołu to doświadczeni programiści, którzy mają zaplanowane projekty na cały rok. Kolejne potencjalne projekty czekają na nowych developerów, a tak jak pisałem sito rekrutacji jest bardzo gęste i szukają raczej seniorów/midów. Trzeba naprawdę się wykazać.

Olga
@Alerik

Ale z wykształceniem tylko bez doświadczenia już jest szansa? Np świeżo po studiach?

@Olga

Ostatnio żadnych ogłoszeń na juniorów/staże nie było, więc wydaje mi się, że bez komercyjnego doświadczenia nie ma co startować... ale śledzić ogłoszenia można, moze coś się zmieni.

@Alerik

Z takimi stawkami to firma może conajwyżej ściągać regularów z rocznym doświadczeniem. Szanujmy się.

Hanna

@do_it_right, dziękuje za merytoryczną opinię na temat powyższych aspektów pracy w Look4app. Informacja o benefitach będzie na pewno bardzo istotna dla osób, które planują podjąć zatrudnienie w tym przedsiębiorstwie. Jak rozumiem jesteś obecnie pracownikiem firmy? Jaka atmosfera panuje w Look4app? Pytam zarówno o relacje pracownik-pracownik jak i pracownik-pracodawca.

do_it_right

@Hanna jak pisałem wcześniej, firma oferuje Multisport, Medicover, kanapki w poniedziałek, ciasto w środę, w tygodniu owoce, pomiędzy pracą można zagrać w piłkarzyki lub na xboxie, do tego co jakiś czas wyjścia integracyjne rekrutacja trwa najczęściej 1-2h, w zależności od stanowiska, czasami zadanko do rozwiązania można dostać, różne pytania rekrutacyjne itp

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Internet Consulting sp z o o się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
Hanna

@inside, rozumiem. Wobec tego trzymamy kciuki za pozytywny przebieg Twojej rozmowy rekrutacyjnej! Koniecznie poinformuj nas czy udało Ci się dołączyć do zespołu. Oczywiście będzie nam bardzo miło jeśli po rozmowie kwalifikacyjnej podzielisz się z nami wrażeniami i opowiesz jak wygląda proces rekrutacji w Look4app. Taka opinia przyda się osobą, które w przyszłości będą chciały aplikować do firmy. @do_it_right, dziękuje za opinię na temat szkoleń. Z pewnością będzie ona bardzo przydatna dla użytkowników forum oraz dla osób planujących podjąć zatrudnienie w firmie. A co powiesz nam na temat benefitów pozapłacowych w firmie? Czy takowe są dostępne dla pracowników?

Hanna

@inside, rzeczywiście firma prowadzi rekrutacje i na wymienionej przez Ciebie stronie można znaleźć aktualne ogłoszenia. Czy jesteś pracownikiem firmy? A może jesteś zainteresowany/zainteresowana pracą w Look4app? @Bartek, czy wysłałeś już swoją aplikację? A może odbyła się już Twoja rozmowa kwalifikacyjna i możesz podzielić się z nami wrażeniami co do jej przebiegu? Trzymamy za Ciebie kciuki. @do_it_right, dziękuje za Twoją opinię. Czy możesz powiedzieć nam coś więcej na temat szkoleń i kursów organizowanych dla pracowników firmy?

inside
@Hanna

@Hanna jestem zainteresowana pracą w Look4App. Koleżanka mnie poleciła i mam nadzieję, że uda mi się dostać do zespołu. Pozdrawiam - Ala

do_it_right

ogłoszenia również możecie znaleźć na portalu justjoin.it @Hanna masz określoną kwotę na rok, którą możesz wykorzystać na szkolenia, które rozwiną Cię na Twoim stanowisku, szkolenie możesz sama sobie znaleźć i przedstawić, że chciałabyś je odbyć, również jeśli chciałabyś jakąś książkę, z której się coś nauczysz to firma również ją kupi, aby także inni z niej skorzystali

Bartek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

inside
@Bartek

Look cały czas prowadzi rekrutację. Oferty przewijają się na ich stronie i na linkedin https://www.l4a-soft.com/careers

do_it_right

@Hanna praca nie jest w ogóle stresująca, a jeżeli być czymś się zestresowała to możesz jak wspominałem odprężyć się przy konsoli lub piłkarzykach. Zatrudniane są najczęściej osoby z jakimś doświadczeniem więc z reguły wiedzą co mają robić, ale oczywiście masz nad sobą zawsze project managera, który służy pomocą w każdej chwili. Jeżeli byś miała jakiś problem ze swoim zadaniem, koledzy i koleżanki z zespołu również chętnie Ci pomogą. Firma jest silnie rozwijająca się, więc jest dużo obszarów do rozwoju osobistego. Dodatkowo masz roczny budżet na szkolenia. Mogę również zdradzić, że i siedziba za niedługo będzie w lepszym miejscu, bliżej centrum.

Hanna

@do_it_right, czy możesz napisać jak wygląda typowy dzień pracy na Twoim stanowisku? Czy to praca momentami stresująca? Jak oceniasz poziom organizacyjny firmy, czy każdy pracownik zna swoje obowiązki i w razie problemów wie, do kogo się zwrócić? Odpowiedzi na te pytania na pewno zainteresują inne osoby.

do_it_right

Praca w Look4App to sama przyjemność. Atmosfera jest super, firma oferuje różne benefity, między innymi opiekę medyczną, kartę multisport, kanapki w poniedziałki, ciasto w środy, owoce w tygodniu. W trakcie pracy można odprężyć się przy piłkarzykach lub konsoli. Polecam każdemu tą firmę

Stella

Zastanawiam się jaki jest powód tego milczenia? Chyba jest dobrze?

Obrona

Look4app to faktycznie jest nieduża firma jak na takie projekty które zrealizowali. Jeśli ktoś nie daje rady powinien odejść.

Agata
@Obrona

jednym słowem biorą projekty które powinna realizować większa liczba osób więc trzeba pracować za kilka osób. świetna reklama

Grzegorz
@Agata

Skąd taka opinia? Gdyby było tak jak mówisz ludzie zwalnialiby się stąd , a teraz jest ponad 50 osób.

@Agata

Nie ma pracy w looku pracy za kilka osób. Agatko, jednym słowem czasem warto pomyśleć zamiast pisać dyrdymały i siać nieprawdę. Nieładnie, po prostu nieładnie.

Hanna

@Marekjak poszła rozmowa? Na jakie pytania można liczyć? Opowiesz o swoich wrażeniach z procesu rekrutacji? @Karolaktualnie nie ma żadnych nowych ofert pracy na dzień dzisiejszy. Jednak warto śledzić ogłoszenia na bieżąco.

Laura

Czyżby tak dobrze było w Look4app że nikomu nie chce się pisać?

Cześć, słabo szukałeś :) Jest zakładka kariera i tam na dole są oferty pracy. Byłem akurat na rozmowie u nich i mam nadzieję, że mnie przyjmą. http://look4app.pl/jobs

Karol

Mam pytanie czy firma ma jakąś aktualna ofertę pracy? Nie mogę nic namierzyć , być może źle szukam. Słyszałem sporo dobrego o firmie i chciałbym aplikować. Może mi ktoś podpowiedzieć, bardzo zależy mi na pracy.?

Malar

Gdyby było źle to z całą pewnością forum pękałoby z opinii a tak nie jest. Generalnie tak mało piszecie, dlaczego?

A.

@Hanna tragedia... chaos, pan Prezes myśli, że jest na wakacjach

Hanna

Cześć :) Czy ktoś z Was pracował w Look4app Sp. z o.o.? Jakie macie wrażenia?

Zostaw merytoryczną opinię o Internet Consulting sp z o o - Wrocław

Internet Consulting sp z o o
3.3/5 Na podstawie 279 ocen.

Internet Consulting sp z o o