Opinie o Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o. w Wrocław

Obecny.juz.pracownik.

Nie wiem jak było, zresztą nikogo nie interesuje na tym forum jak BYŁO bo ważne jest jak JEST TERAZ i to chyba jest istotne. Atmosfera fajna, pracownicy zgrani i wspierający się wzajemnie. Pracy jest faktycznie dużo firma się rozwija pracuje gdzieś około 40 osób i cały czas są rekrutacje kolejnych stanowisk. Klientów jest coraz więcej więc widać że można. Jak patrzę na wpisy to widzę, że nie w smak komuś to że kancelaria działa i się rozwija. A ponadto ktoś wpisze we wpisach o osobach których już nie ma więc na 100% są to jacyś zawistni i niespełnieni. Brawo były brawo On. Piszecie o czymś o czym nie macie pojęcia. Widać że jesteście flustratami, hejterami żyjącymi życiem innych ???? BRAWO. Ja polecam pracuję na CC.!!!

On.on.ja.ja.
@Obecny.juz.pracownik.

Znwu M.P. się uaktywnił... Panie, zluzuj gumę... Przecież sam pan wie jaką pan patologie tworzy. Hahaha, skoro jest tak wspaniale, to niech pan powie, dlaczego kadra pseudo kierownicza odchodzi? Zabawny pan a nawet śmieszny.

On.on.ja.ja.

Przykre ale prawdziwe. Jestem przekonany, że ta pseudo kancelaria powinna zostać jak najszybciej zamknięta. Pan (usunięte przez administratora) Jest labilny emocjonalnie, stosuje mobing, nie wypłaca wynagrodzeń, pan Sławomir Ch. Pseudo dyrektor, niczego nieogarnia, kłamie i oszukuje, będąc tylko chłopczykiem na posyłki pana (usunięte przez administratora)., kolejno Pani księgowa niebędąca główna księgowa bo boi się odpowiedzialności za współudział w tych wszystkich szwindlach, pani(usunięte przez administratora) niby kierownik sprzedaży, która wciąż narzeka na prace i wciąż obiecuje ze odejdzie ale jakiś jej to nie wychodzi, pani (usunięte przez administratora) - hmmm niestabilna emocjonalnie, cierpi na schizofrenie i przewlekła depresje, niestety jej ego leży i kwiczy, nawet pan (usunięte przez administratora). Z którym romansuje nie jest w stanie naprowadzić jej na dobra drogę. No właśnie o panie(usunięte przez administratora) wiele można napisać, niby kierownik call canter, podający się a to za adwokata, a to za komornika, szantażuje dłużników, wymusza, krzyczy.... Kolejny pionek pana (usunięte przez administratora) Tak w skrócie to wyglada. Uwierzcie mi, to patologia. Nie warto, nie polecam.

Obecny

Firmę polecam jako dobrego pracodawcę. Nie ma luziku, pitu-pitu, baseniku, drineczków z palemką i czasu na luz. Moim zdaniem jak ktoś chce iść i pracować to tutaj jest PRACA a nie wakacje. Naprawdę pracy jest sporo, klientów jest dużo i spraw do przerobienia mamy tysiące ale to w końcu JOB. Chcesz pracować i zarobić jest możliwość ale nie jest łatwo. Natomiast jeżeli atmosfera jest bardzo fajna, przełożeni ogarnięci, wynagrodzenia płacone w terminie, kawka bez limitu to dla mnie jest OK. Widze jak odpadają w inne osoby które nie dały rade i wylewają swoje flustracje tutaj na forum. Ale ja natomiast polecam i zgadzam się z opinią Kamila Knapika ora z Kamili Szado.

Blue

DNO TRZYMAJCIE SIĘ OD TYCH ZLODZIEJI JAK NAJDAEJ

Radca Prawny

Aktualnie rekrutuje na stanowisko radcy prawnego w dziale prawnym. Zostałem umówiony na spotkanie w siedzibie spółki. Firma ma siedzibę generalnie blisko mojego domu ale także blisko centrum miasta. Nowy budynek ładne biuro, pamięta z tego dużo listów referencyjnych na ścianach chyba kilkadziesiąt. Jako że mam już swój wiek byłem mocno zestresowany rozmową. Rynek usług prawniczych jest bardzo cieżki i nigdy nie przyszło mi do głowy ze, będę chodził na rozmowy kwalifikacyjne zawsze miałem klientów. Spotkałem się z przemiłą uśmiechniętą Panią dyrektor Działy prawnego Beatą rozmowa przebiegła naprawdę fajnie. Czekam teraz na odpowiedź.

- doświadczenie zawodowe, - specjalizacja i praktyka radcy prawnego, - dyspozycyjność, zainteresowania itd . brak pytań merytorycznych bo kto będzie radcę prawnego sprawdzał ;)

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Konkurencja

Dostałam już kilka zapytań byłych pracowników PFW czy podejmę się windykacji PFW za zaległe wynagrodzenie... Więcej komentować nie trzeba. A firmę prowadzi pan Mariusz P., który położył e-kancelarię i przy okazji zwinął kilka milionów? Pytam, bo tak jakoś mi się kojarzy.

gregory aplikujący
@Konkurencja

@Konkurencja super że piszesz potwierdzasz tym samym wcześniejsze informacje dotyczące czynów nieuczciwej konkurencji stosowanych na tym profilu. przez konkurentów tej firmy. A mając na uwadze że konkurencja bije głownie w firmy dobrze rozwijające się które stanowią swojego rodzaju elitę branży wniosek jest tylko jeden. Warto aplikować bo działania i rozwój tej firmy jest zauważalny w branży przez konkurencję. Dzięki za wpis opinia przydatna. :)

Wx
@Konkurencja

@konkurencja czy można się z wami jakoś skontaktować mi tez nie wypłacili wynagrodzenia!!!!

Prawnik

Mariuszu P. zamiast się pogrążać i szmuglować kasę z Cypru w swoje spółeczki zabrał byś się i poszedł do psychiatry. Obłęd i stała huśtawka to już nie pierwsze ale kolejne symptomy choroby psychicznej. Każdemu "nowemu" parownikowi radzę. Zastanówcie się dwa razy zanim tam traficie, 90 % byłych pracowników ma z nim sprawy w sądzie - ot taką zabawę sobie zrobił. Jaką pytacie? Ano wlepia dyscyplinarki żeby utrudnić życie. Taki to Mariuszek - wampir energetyczny.

@Prawnik

I dzięki właśnie takim osobom jak ty- (usunięte przez administratora) ten portal przestaje być całkowicie wiarygodny.I wszyscy wiedza że na tutaj to tylko hejterzy i skrzywdzeni losem piszą :))) tacy jak Ty. Następnym razem zastanów się kolego co piszesz bo psujesz normalnym ludziom możliwość uzyskania rzeczywistej informacji.

@Prawnik

I dzięki właśnie takim osobom jak ty- Adamie K. ten portal przestaje być całkowicie wiarygodny.I wszyscy wiedza że na tutaj to tylko hejterzy i skrzywdzeni losem piszą :))) tacy jak Ty. Następnym razem zastanów się kolego co piszesz bo psujesz normalnym ludziom możliwość uzyskania rzeczywistej informacji.

Kolega wizytator
@Prawnik

I dzięki właśnie takim osobom jak ty- A.K. ten portal przestaje być całkowicie wiarygodny.I wszyscy wiedza że na tutaj to tylko hejterzy i skrzywdzeni losem piszą :))) tacy jak Ty. Następnym razem zastanów się kolego co piszesz bo psujesz normalnym ludziom możliwość uzyskania rzeczywistej informacji.

Była
@Kolega wizytator ;)

Sama prawda jest napisana niech każdy się dowie kim tak naprawde jest Pan M.P. jak mobbinguje swoich pracowników, nie wypłaca wypłat. Właśnie ten portal jest po to żeby ludzie byli świadomi i nie popełniali tego błędu jak m.in. Ja i nie pracowali w tym GÓW***

Dawny pracownik

Ludzie nie czytajcie tylko tych pozytywnych opinii, wszystkie wypisuje szef. Prawda jest taka, że firma zalega z wypłatami dla pracowników, stosuje mobbing, a klientów traktuje jako portfel i mają gdzieś ich sprawy. Widać, że przez natłok złych opinii zaczęli wypisywać o sobie jakieś bzdury, ale popatrzcie się na ocenę pracodawcy i będziecie mieć wszystko wyjaśnione. Dramat nie firma.

Worker

Jeżeli chcesz pracować w zespole w którym każdy ma poczucie współodpowiedzialności i solidarności społecznej to jest taka firma. Każdy wie że wszyscy muszą pracować efektywnie i wspólnie. Jak ty pracujesz inni także pracują, jak ty masz chillout inni także mają chillout. Trzeba na pewno się mocno motywować bo praca w contact center jest ciężka i wykańczająca. Zespół i reszta super fajnie się działa razem. A narzekanie na szefostwo i firmę to i tak Nasz sport narodowy wiec cały czas tak jest.

Ogólnie praca jest okej, wystarczy ogarniać podstawy komunikacji telefonicznej, robić swoje jak należy i nie obijać się. Praca jak praca - ma wady i zalety, nie jest źle. Więcej wad zauważy ktoś kto myśli że może przesiedzieć 8 godzin i zgarnac wypłatę za nic. Zalety jeśli szukasz pracy w ktorej chcesz sie rozwinąć i samorealizować. A co do wynagrodzenia - zawsze na czas, a pracuję od dawna. nie rozumiem opinii typu "karta obecności trafiła do niszczarki" - to absurdalne.

PROFIT Budowy

Współpracuje z Kancelaria dopiero od końca miesiąca lipca a mam już zrealizowaną obsługę całej sprawy od A do Z. Rozmawiałem z Panią z sekretariatu Pani wszystko mi wyjaśniła i jestem zadowolony. Przekażę kolejne sprawy do obsługi.

Prawnik

Uwaga, opinie są usuwane. (usunięte przez administratora) życzę Ci, żebyś został szybko przyjęty na oddział - PSYCHIATRA CZEKA!

Klient Szczecin

Przekazałem sprawę na uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku na 160 tyś. Sprawnie złożyli wnioski w najbliższym czasie otrzymam zwrot podatku. Dziękuję za pomoc.

Norbi

Kancelaria Prawa Gospodarczego PFW robi dużo dobrego dla firm poszkodowanych przez nie uczciwych partnerów i klientów. Jak wiadomo dziś każdy ciągnie w swoją stronę i szuka tylko haka na klientów i partnerów. Mogę powiedzieć że w firmie widzę sens pomocy poszkodowanym przez partnerów.

Jeżeli chcesz wypracować strannie godziny do tego robić nadgodziny a następnie chcesz aby Twoja karta obecności trafiła do niszczarki i nie zostanie wypłacone Twoje wynagrodzenie to trafiłeś idealnie. Nie polecam i nie szanuje. Były pracownik

Janek

Zadzwoniła do mnie Pani Doradca Klienta Dorotka. Otrzymałem ofertę jasno i konkretnie napisane. Umowa ma kilka stron ale jest załącznik gdzie jest wszystko napisane od A do Z ile mnie co kosztuje. Sprawa zakończyła się sukcesem jeszcze przed sądem odzyskałem należności. Po tym Windykator kontaktował się ze mną i wszystko powiedział co ustalił jak działał. Jestem super zadowolony.

klientka

Stanowczo odradzam! Firma, która oszukuje i wyciąga tylko pieniądze od klientów. Prowadzili dla nas tylko jedna sprawę, ale przez 8 miesięcy zero kontaktu. Każde nasze zapytanie mailowe o status sprawy nie doczekało się na odpowiedź. Kiedy dzwonię i pytam słyszę, że w ciągu 15 minut osoba odpowiedzialna oddzwoni i telefonu nie ma do dziś. Odradzam to (usunięte przez administratora)

BOK Kancelaria PFW
@klientka

Szanowna Klientko. Uprzejmie wyjaśniamy i informujemy kolejny raz że, Nasza spółka specjalnie dla swoich klientów ma uruchomione Biuro Obsługi Klienta pod numerem tel. 71 661 08 00 a także udostępnia każdemu klientowi panel on-line do bieżącego monitoringu postępu prowadzonych spraw. Nasza spółka aktualnie procesuje tysiące spraw na etapie postępowania sądowego żadnej sprawy dla Naszych klientów nie przegraliśmy. Jednocześnie zwracamy się z prośba aby podawała Pani prawdziwe dane swojej osoby zamieszczając informacje w sieci publicznej. Podawanie komentarzy bez nazwy spółki którą Pani reprezentuje powoduje że, informacja jest całkowicie nie wiarygodna i stanowi podstawę do sądzenia że, są to działania Naszej konkurencji której mocno dajemy się we znaki atrakcyjną ofertą i procesjonalnym działaniem. Zachęcamy do kontaktu z Nami. Z poważaniem BOK Kancelarii PFW

greg bud
@BOK Kancelaria PFW

,,żadnej sprawy nie przegraliśmy".. Bo żadnej nie założyliście, bo z góry byłaby skazana na porażkę...! Wyciągacie tylko pieniądze od klientów!

weryfikacja- administracja
@greg bud

r3rf2 07.09.2018 08:51 oraz greg bud 07.09.2018 08:56 dawajcie opinie prawdziwe. Przecież widać że to ta sama jedna osoba wprowadza to samo IP kompa, oraz IP dostępu do sieci to samo miejsce dostępowe, ten sam czas, ten sam dzień.Opinie - są po to aby dodawać opinie prawdziwe a nie szykanować. Kłamstwa w sieci można łatwo zdemaskować.

r3rf2

Te pozytywne opinie to piszą sami sobie... Taki żydowski trik...

weryfikacj-administracja
@r3rf2

FHU Reva Trans

Uratowali mi firmę!!!! Jestem podwykonawcą dużej firmy transportowej. Nie zapłacił mi pracodawca za miesięczny fracht. Ponad 30tyś km wyjechanych na trasie Katowice- Rotterdam całe szczęście firma zadziałała bardzo szybko i sprawnie. Zapłaciłem za wezwania i dały one super skutek. Mogę dalej funkcjonować. W Naszej branży to ważne że względu na to że firmy upadają raz dwa i zwijają się szybko. Nie wiem co oznaczają gwiazdki i nie ma to znaczenia bo kontaktował się ze mną miły Pan z windykacji i fajnie mi wszystko opowiedział co zrobił.

PRO-Dach

Zleciłem windykację należności od klienta który nie zapłacił mi za usługę dekarską. Zrobiłem piękny dach w domu i zero zapłaty. Kancelaria zrobiła cały proces skutecznie i dobrze. Umowa była strasznie długa ale nauczyłem się już po wielu latach na budowach że faktycznie lepiej mieć umowę niż działać bez umowy. Później zrobili windykację i sąd. Po sądzie klient mój zapłacił całość w raz ze wszystkimi kosztami. Nic mnie ostatecznie to nie kosztowało za wszystko zapłacił dłużnik. Dobra firma !!!!.

hddhusushs
@PRO-Dach

Komentarz napisany przez szefostwo. Pozdrawiam

KKKKK

Najgorsze podejście do klienta z jakimikolwiek się spotkałam nie polecam tej Kancelarii NIKOMU!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 438 ocen.

Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o.