Opinie o Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o. w Wrocław

Jajaja

Masakra nie da się znimi porozumieć w żaden sposób straszą ludzi !! Aż strach się bać odebrać od nich telefon uważam ze to jakaś kpina

MC
@Jajaja

Jakbym leżał komuś kasę, to też bym się bał odbierać telefony. Strasznie jest mi przykro z powodu Twojego dyskomfortu ;)

MC
@Jajaja

Gdybym to ja leżał komuś kasę, to też bałbym się odbierać telefony. Czy mi się wydaje, czy ta opinia nie dotyczy sfery pracy w PFW? Jakiś wymiot kogoś, komu dobrali się do D na zlecenie wierzyciela, czyli robiąc to, co jest ich zadaniem.

Olo Users

Złóż CVkę poszukują kilka stanowisk, sprzedaż, windykacja, oddziały. Wynagrodzenie od 2 tyś netto plus premie. Z tego wiemy organizują sieć na terenie całego kraju..

Speedtrans Logistics

@Kajakarska gdyby nie Kancelaria już dzisiaj musiałbym zamknąć swój biznes, zwolnić ludzi i sam popadłbym w problemy finansowe. Haniebne jest to co piszesz jak można pasożytować na innych przedsiębiorcach. Zastanów się czasem nad tym co piszesz. Dzięki kancelarii odzyskałem środki do własnej firmy. Pani mecenas z działu prawnego przygotowała fajnie pozew i w sądzie wygrałem.

Permanentny Wierzyciel

@Jajajj Dług to masz oddać nie do Nich a do swojego wierzyciela widać że wiedzy podstawowej brakuje. @dlug masz rację trzeba coś z tym zrobić szanowny Panie proponuję Panu nie doprowadzać do takiej sytuacji że jakakolwiek firma będzie dochodzić roszczenia od Pana. Za poradę 200 zł ;)

Radca Prawny

Aktualnie rekrutuje na stanowisko radcy prawnego w dziale prawnym. Zostałem umówiony na spotkanie w siedzibie spółki. Firma ma siedzibę generalnie blisko mojego domu ale także blisko centrum miasta. Nowy budynek ładne biuro, pamięta z tego dużo listów referencyjnych na ścianach chyba kilkadziesiąt. Jako że mam już swój wiek byłem mocno zestresowany rozmową. Rynek usług prawniczych jest bardzo cieżki i nigdy nie przyszło mi do głowy ze, będę chodził na rozmowy kwalifikacyjne zawsze miałem klientów. Spotkałem się z przemiłą uśmiechniętą Panią dyrektor Działy prawnego Beatą rozmowa przebiegła naprawdę fajnie. Czekam teraz na odpowiedź.

- doświadczenie zawodowe, - specjalizacja i praktyka radcy prawnego, - dyspozycyjność, zainteresowania itd . brak pytań merytorycznych bo kto będzie radcę prawnego sprawdzał ;)

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Kajakarska

Oczywiście mam dowody SMS , oszukalam ich kilka krotnie ze strachu zastraszali mnie tak bardzo ze mówiłam ze już przelew zrobiłam aby chodź przez chwile mieć święty spokój , to jakaś masakra wmawiali takie rzeczy panie które dzwoniły były tak bardzo nie miłe , nawet już mówiłam ze pożyczkę nie ja wzięłam aby tylko dali mi spokój nie można było się znimi dogadać mecenas był tak wulgarny , wszystko mam nagrane dowody SMS !!!! Jeśli jeszcze raz dostanę od nich jakiekolwiek SMS to dzwonię na policję

Dlug
@Kajakarska

Stasza dłużników zamiast dochodzić do porozumienia.Szczególnie jeden pan to.... karze milczeć to szok .

Dlug

Brutalny i niegrzeczny pan przeprowadzał ze mną rozmowę zostałam zle potraktowana chcąc wyjaśnić swoją bardzo ciężka sytuację materialną pan kazał mi milczeć straszył prokuratura policja ta rozmowa odbiła się na moim zdrowiu.Boję się odebrać od nich tel żeby to nie był ten ...człowiek .Wiem ze dlug nalezy placic ale nie mozna ustalic w jakich ratsch .Ma bys wszystko wplacone bo konto jest zablokowane na inne sumę. Moje sugestie dla Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o.: Powinni pomagać wychodzić ludziom z długie nie ich pograzac. Są firmy które wspaniale traktuja dłużnika rozmawiają i ustalają najlepsze wyjście z zadłużenia

Jan

Do Kancelarii trafiłem przypadkowo namiary znalazłem w internecie, moją sprawa dotyczyła nie zapłaconej faktury za transport towarów dla dużej korporacji prawie za 3 miesiące. Obecnie jest już po wszystkim dlatego mogę wystawić Kancelarii pozytywną rekomendację. Sprawa zakończyła się dla mnie pomyślnie, mogę powiedzieć że była prowadzona profesjonalnie widać że Kancelaria specjalizuje się w takich sprawach. Postanowiłem pozostawić tutaj swoją opinię bo wiem jak ciężko jest znaleźć i wybrać dobrego prawnika i negocjatora mam nadzieje że dzięki tym kilku słowom ktoś będzie miał prostsze zadanie niż ja. Lubię atmosferę w Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o. za: Skuteczność w działaniu!

Kaskaka
@Jan

Hahahahahha widac ze to wy piszecie w życiu nie byliście mili jesteście bezszczelni i wulgarni ze jeszcze prowadzicie taka kancelarie to wgl szok

Julia

@Nowa rozumiem że jesteś obecnie nowym pracownikiem Kancelarii? Czy uważasz że zostałaś przez kierownika działu prawidłowo wprowadzona w zakres swoich obowiązków? Czy stosowane procedury rekrutacji i wprowadzania pracowników są czytelne i zrozumiałe? Jaj przebiegał proces rekrutacji. Proszę opisz swoje spostrzeżenia.

Nowa

Widzę że piszą opinię byli pracownicy. Jestem całkiem nową pracownicą. Obecnie w firmie i nie widzę takich problemów ani rzeczy o których inni piszą. Atmosfera jest Ok. Generalnie rywalizacja miedzy niektórymi osobami jest widoczna jak to w call center. Pensja jest OK.

Julia

@Callcenterbaby rozumiem że jesteś obecnie pracownikiem Kancelarii? Proszę przybliż co chciałeś przekazać w swoim komentarzu? Czy według Ciebie pracownik spółki który podpisuje się z imienia i nazwiska nie wyraża faktycznie swojego poglądu. Może powinieneś także podpisać się imieniem i nazwiskiem wtedy twoja opinia była by rzetelna.

Mądrala

Świetny pracodawca, ale praca w firmie jest dla osób ambitnych oraz zdolnych, chcących coś osiągnąć. Osoby mało ambitne i leniwe nie mają co tutaj szukać miejsca.

Kamil Knapik

Jestem pracownikiem Kancelarii Prawnej od kilku miesięcy. Jestem bardzo zadowolony z pracy. Jak każda praca wymaga w pełni zaangażowania ale w parze z tym idzie bardzo dobre wynagrodzenie. Atmosfera na sprzedaży jest bardzo dobro dzięki pani kierownik która jest zawsze uśmiechnięta. Bardzo polecam pracę tym którzy nie boją się wyzwań są ambitni i nastawieni na realizacje powierzonym im celów. Prace odradzam osobą, które przychodzą tylko wegetować z telefonem w ręku.

Szybka Baśka raz dwa trzy
@Kamil Knapik

No Kamil serio czy ktoś Ci groził.

callcenterbaby
@Szybka Baśka raz dwa trzy

Panie (usunięte przez administratora)zbastuj pa n z tym zakładaniem kont do lajkowania komentarzy zastraszonych pracowników. I tak juz nikt w to nie wierzy xD

Julia

@Pan rozumiem że jesteś obecnie lub byłeś pracownikiem Kancelarii czy przez okres pracy, który pracowałeś w Kancelarii nabyłeś wiedzę i umiejętności które przydały się Tobie w dalszej karierze zawodowej? Poza aspektami pracy które przedstawiłeś zauważyłeś może jakieś pozytywne kwestie ?

Pan

Współczuje wam, byli i obecni pracownicy. Nikt z umiejętnościami, wiedzą i doświadczeniem nie będzie pracował w PFW. Praca tam to tylko strata czasu. Uważam, ze w tej firmie pracują tylko osoby o bardzo niskich kwalifikacjach. Ci którym firma wyrządziła krzywdę powinni szukać swych praw zupełnie gdzie indziej niż na tym formum.

Julia

On.on.ja.ja. rozumiem że nie jesteś zadowolony z pracy w Kancelarii. Natomiast pamiętaj że nie możesz nikogo pomawiać, obrażać na tym forum. Radzę zapoznać się z regulaminem który znajdziesz na stronie http://www.gowork.pl/regulamin

@Julia

Julia super rada. Żal mi ciebie.

Obiektywny

Pracuje tu już jakiś czas pracowałem także w innych firmach tego typy a ponadto mam wielu znajomych w podobnych firmach dlatego wydaje mi się, że jestem w stanie dość obiektywnie ocenić panujące tu warunki. Padło wiele zastrzeżeń co do niekompetencji kadry kierowniczej wyższego szczebla, moim zdaniem są to opinie osób sfrustrowanych swoimi życiowymi niepowodzeniami,nie odnoszę się do sfery subiektywnych relacji z kierownictwem i dziwnych opinii a do sposobu zarządzania spółką. Ja nie doświadczyłem od firmy dotychczas żadnych nie uczciwych praktyk. Każda osoba zatrudniana negocjuje swoje warunki współpracy wie wiec ile zarobi za jakie stanowisko zna z góry zasady współpracy wie wiec od samego początku wszystko. Jeżeli nie chce osoba podjąć współpracy nie podpisuje umowy. PROSTE. Praca w takich firmach oparta jest poprzez CC gdzie rotacja pracowników jest dość znaczna. W innych działach jak administracja i prawny nie ma takiej rotacji i jest generalnie OK i nie spotkałem się z tym aby w back officie ktoś narzekał. Nażekajazwykle pracownicy CC bo tam trzeba realizować normy, kpi, targety. Z tego co wiem zarobki nie odbiegają w firmie od normy a nawet możemy powiedzieć że są w średniej osoba dzwoniąca ma umowę zlecenia od 2 do 2,5 tyś. netto podstawy plus potencjalna premia od wyniku Ponadto jeżeli ktoś się wyróżnia angażuje i realizuje wspólnie ustalone plany to już na papierosku ustaliłem że także dostaje podwyżki. Faktycznie zastrzeżenia może budzić temat kompetencji kierowników działów ale jest to kwestia subiektywnych odczuć to co jednemu wydaje się nienormalne dla innego jest Ok. Natomiast wydaje mi się że zastrzeżenia wobec tych osób sa wyolbrzymione i wynikają z faktu, że ktoś jest lub był w tej firmie po prostu słaby i albo odszedł sam albo został zwolniony i zamiast pracować nad sobą szuka winy u innych. Podsumowując jako pracę do rozwoju polecam. Jeżeli interesuje Was branża prawno-windykacyjna możecie zdobyć dobre doświadczenie i wiedzę. Jeśli natomiast jesteście leniwi, cwani i zarozumiali oraz liczycie na łatwą kasę i troskliwą opiekę to na pewno to nie jest to miejsce tutaj musisz pokazać sam ile jesteś wart.. Szukajcie wtedy innej pracy.

Pan

Nie ma się co dziwić, ze byli pracownicy wylewają swoje żale na tym forum. W tej firmie zle się dzieje. Naprawdę zle. Niestety managerowie to ludzie bez honoru, klasy i wiedzy merytorycznej, nie przestrzegający ani norm współżycia społecznego ani norm prawnych. Prawa pracownika w tej firmie są na każdym kroku łamane. Kim jest prezes tego dobytku, a no ... poczytajcie sami na innych forach. To człowiek o bardzo wątpliwej opinii. Człowiek, który za nic ma swych pracowników i przede wszystkim prawo. Byli pracownicy piszą o tym ze powinien się zgłosić do psychiatry... to przykre, ale faktycznie ten pan ma coś z socjopaty, i wampira energetycznego, on czerpie przyjemność z poniżania i pastwienia się nad swymi pracownikami. Niech was nie zwiedzie miły wizerunek eleganckiego pana na rozmowie rekrutacyjnej, to tylko ładna powierzchowność, która nie pokrywa się z tym co czeka was już po podpisaniu umowy. Czy polecam prace w tej firmie? - Nie, naprawdę nie! Nie warto tracić czasu i energii. Cóż zamiast roztrząsać te wszystkie sprawy na rożnego rodzaju forach w końcu za to powinna się zabrać Inspekcja Pracy, prokuratura i sąd. Życzę panu prezesowi i managerom w tej firmie aby w końcu dopadła ich ręka sprawiedliwości, prawa i sprawiedliwosci!

Sylwester

Super firma. Pan (usunięte przez administratora)odzyskał dla mnie 28 tyś dla mnie to są bardzo ważne pieniądze. Panie(usunięte przez administratora) tak dalej. BRAWO

Inna
@Sylwester

(usunięte przez administratora) Podaje się za kogoś kim nie jest. A to jest karalne. Takze... Wszystko do czasu. Adwokat, komornik, radca prawny.. Może spawacz? A może rozdwojenie jaźni? Polecam psychiatrę.

Były.juz.pracownik.

Nie polecam. Całkowite dno. Prezes bardzo wrażliwy na swym punkcie, przegląda każde forum, całymi dniami rwie włosy z głowy i pisze brednie np na tym forum, Ew. Nakazuje swym przygłupimi (usunięte przez administratora) napisać coś w stylu palemki i baseniku. Ludzie, wazajcie na nich!

On.on.ja.ja.
@Były.juz.pracownik.

Były.juz.pracownik. Sama prawda i tylko prawda... Spina się teraz mocno i dzwoni do swego doradcy duchowego :) :) :) :) :)

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 438 ocen.

Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o.