Opinie o Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o. w Wrocław

byly pracownik

Psychiatryk i kupa wariatów. Nikt tam nie wytrzyma dłużej, chyba, że sam jest wariatem. Nie polecam nikomu i nie życzę pracowania w tym (usunięte przez administratora)

Oceniacz

Jak komuś nie w głowie praca tylko bzdury to zawsze narzeka!!

piotr
@Oceniacz

Trudno nie narzekać jak sie zostaje po godzinach za darmo przez tygodnie a potem cie okradna i nie zapłacą i trzeba isc do sadu by pensje odzyskać.

Zainteresowana

Otrzymałam informacje na rozmowie że kawka jest za free a dodatkowo bilety do multikina oraz codziennie w nagrodę za wyniki alkohol lub inne gażety do wygrania. Czy to prawda? Widziałam na korytarzu że firma ma dużo młodych osób w call center?

Dariusz z Wyszkowa

Prowadzę firmę transportową i wynajem autobusów. Przekazałem do windykacji sprawę na mojego byłego współpracownika który nie rozliczył się z moja firmą. Kwota nie była duża około 1200 zł. Sprawa została ściągnięta. Fajnie że można nawet takie niewielkie sprawy i pojedyncze sprawy przekazać do Kancelarii. Inne firmy nie chciały jednej spawy na 1200 zł przyjąć a jak już się decydowały to chciały 50% prowizji. Kancelaria nawet taką małą należnością pojedynczą się zajmuje. Mam nadzieję że kolejnych spraw już nie będę miał bo to dla mnie moja kasa. Ale jak już jest sytuacja to polecam.

Ram
@Dariusz z Wyszkowa

Komentarz napisany przez nich samych... kolejna żenada

Radca Prawny

Aktualnie rekrutuje na stanowisko radcy prawnego w dziale prawnym. Zostałem umówiony na spotkanie w siedzibie spółki. Firma ma siedzibę generalnie blisko mojego domu ale także blisko centrum miasta. Nowy budynek ładne biuro, pamięta z tego dużo listów referencyjnych na ścianach chyba kilkadziesiąt. Jako że mam już swój wiek byłem mocno zestresowany rozmową. Rynek usług prawniczych jest bardzo cieżki i nigdy nie przyszło mi do głowy ze, będę chodził na rozmowy kwalifikacyjne zawsze miałem klientów. Spotkałem się z przemiłą uśmiechniętą Panią dyrektor Działy prawnego Beatą rozmowa przebiegła naprawdę fajnie. Czekam teraz na odpowiedź.

- doświadczenie zawodowe, - specjalizacja i praktyka radcy prawnego, - dyspozycyjność, zainteresowania itd . brak pytań merytorycznych bo kto będzie radcę prawnego sprawdzał ;)

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Ble

NIE POLECAM TEJ KANCELARII !!! NIE WYPŁACAJĄ WYPŁAT PO PRZEPRACOWANYM OKRESIE, pracownika traktują jak śmiecia. Dodatkowo wszystkie pozytywne komentarze typu Janina z Katowic czy Marian z Bielska Białej piszą sobie sami, nie trzeba wiele żeby zobaczyć ten sam styl wypowiedzi i ze na 99% te komantarze napisane były przez jedna osobę. TRZYMAĆ SIĘ OD TEJ KANCELARII Z DALEKA

Marian z Bielska Białej

Prowadzę firmę transportową, wielokrotnie moi Klienci nie płacą mi za zrealizowane frachty. Przekazałem kilka spraw jak podpisałem umowę w 2016 roku po ciężkich bojach w sądzie. Odzyskałem w 5 sprawach pieniądze, trwało to długo dłużnicy nie chcieli zapłacić sami a sąd trwał jak to sąd dość długo. Dzięki tej Kancelarii PFW odzyskałem wszystkie sprawy widać że znają się na branży transportowej.Na rozprawach z Panią Mecenas która się widziałem dostałem jeszcze dodatkowe porady. Krótko-Polecam na przyszłość

Ania2365478

Nie polecam firmy. Raczej proszę omijać szerokim łukiem. Najpierw w Grudniu 2017 wydzwaniają, że są tacy skuteczni, że mamy 80% szans na powodzenie w windykacji dłużnika a potem po podpisaniu umowy można zapomnieć o jakimkolwiek kontakcie z ich strony. W ogóle nie chcą nawet odpowiedzieć na zadane pytanie w sprawie. Prosiłam 4-rokrotnie o przedstawienie statusu sprawy odpowiedź dostałam tylko raz i to taką, że "się starają". Żadnych dowodów na pokrycie tej tezy. Jak dla mnie to tylko wyłudzają pieniądze od przedsiębiorców obiecując ściągnięcie pieniędzy z dłużników.

Feliks

Konkurencja sprawdziła te informacje?

gość

Kancelaria, która zajmuje się windykacją, a sama ma długi z tytułu nie wypłaconych wynagrodzeń. Najciemniej jak widzę jest pod latarnią xD Może jakiś zbiorowy pozew?

Jakieś pozytywne opinie macie o Kancelarii Prawa Gospodarczego? Może coś pozytywnego wam się nasunie na myśl? Przyjmują na staż studentów? Czekamy na resztę opinii. Co słychać u osób które nie dostały należnego wynagrodzenia? Jak Wasza sytuacja, udało się coś zrobić w tej sprawie? Dostaliście z powrotem swoje pieniądze?

Kalambur

Jeśli komuś nie odpowiada taka firma to zawsze może ją zmienić. Po co to wypisywanie? Sądzę, że jak ktos dobrze pracuje to zawsze jest zadowolony.

@Kalambur

Serio, rotacja taka że po roku już cały skład po za Katarzyną i Sławomirem się zwolnił oczywiście wypłat nie dostali bo po co ? prezes musi mieć na wpisowe na ironmena

Karol
@Kalambur

A wypisywanie po to żeby jak najmniej ludzi było skrzywdzonych chyba że ktoś lubi biegać po zusach pipach i sądach i lubi być mobbingowany

A czy macie jakieś doświadczenia jeśli chodzi o pracę w firmie Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o.? Czy firma zapewnia benefity?

Jedynym benefitem są pozwy sądowe na pracowników i zwolnienia dyscyplinarne za l4, wystarczy złamać noge i nie przyjść tego dnia do pracy i dyscyplinarka gotowa, oczywiśćie zusy nie płacone w gratisie. https://www.stockwatch.pl/forum/wpisy-3384p116_EKANCELARIA-GPF-Catalyst.aspx

Omijajcie tą firmę szerokim łukiem, tak nieprofesjonalnego zachowania do pracowników i klientów w żadnej firmie nie widziałem, nie wypłacają pracownikom pensji jak odchodzą, radcowie prawni nie umieją pisać umów, trzeba po nich poprawiać, mobbing i zastraszanie , zmienili nazwę wcześniej był Powszechny Fundusz Wierzytelności, myślą, że jak zmienią nazwę po 2 latach istnienia to kandydaci i klienci nie będą tej firmy kojarzyć. Wcześniej mieli firmę e-kancelaria, która upadła i tej życzę to samo.

@anonymous

Nic nie upadnie bo i Wiarygodna Firma i Powszechny Fundusz jak muszą przez coś przepuszczać pieniądze z e-kancelarii ? z cypru z tyosa sobiepana itd

Rozumiem, że praca jest stresująca ale nie narzekajcie tak bardzo. wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!!!

piotr
@Piotr

Widzę że Sławomir mimo sprawy karnej nadal pisze milusie komentarze o pfw lol...

mlodywroclawianin

Nie polecam tego miejsca pracy. Po rozwiązaniu umowy za porozumieniem stron, ze względu na trudną sytuację rodzinną, nie wypłacili mi wypłaty, mimo wypracowanych starannie godzin. Słyszałam, że to nie pierwsza taka sytuacja, gdzie nie wypłacają pieniędzy pracownikom. Prezes kancelarii niestabilny emocjonalnie, wymaga wyrobienia wyników z kosmosu, premii nikt nie widzi, na dodatek wyżywa się na swoich pracownikach. Stanowczo odradzam.

@mlodywroclawianin

potwierdzam

Kasia Kowalik

Firma absolutnie nieprofesjonalna, nikt z firmy nie stawia się na rozprawy + ogromne problemy przy rozwiązywaniu umowy (odmowa wysłania dokumentów, w tym wyroku, którego nie możemy uzyskać od pół roku)

Friend
@Kasia Kowalik

Bo za usługi się płaci w terminie ;)

mila

Byłam na rozmoie ws stanowiska sprcjalista ds obsługi wierzytelności. Mega fajna rozmowa, wszystko dokładnie omówione, jasne zasady. Jak w praktyce to już nie wiem bo decyzji jeszcze nie dostałam ale wrażenie jest ok.

mik

jako były pracownik firmy mogę stwierdzić, że pracują tam bardzo fajni ludzie i atmosfera pracy jest super. Co prawda zmieniłam pracę ze względu na sytuację prywatną ale rozliczyli się ze mną ze wszystkich prowizji i wynagrodzenia tak jak byliśmy umówieni. Jeśli ktoś lubi pracę w windykacji to mogę ze spokojem polecić.

kan

umowę o pracę mają wszyscy pracownicy firmy, nie ma z tym problemów. Fajni ludzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 438 ocen.

Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o.