Opinie o NAPRZÓD JURASZ w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy NAPRZÓD JURASZ. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie NAPRZÓD JURASZ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NAPRZÓD JURASZ w Bydgoszcz

słońce

Co nie ktozy brygadzisci nie wiedza co to niepełnosprawność, że sa dysfunkcje ktore utrudniuja w życiu czy w pracy, lecz wcale tego nie rozumieją bo nie przechodzą tego są ZDROWI taka osoba NIE POWINNA pełnic funkcje jako BRYGADZISTA. Jest brygadzistka ktora traktuje zwyklego pracownika jako kolezanke kolege , a nie potrafi oddzielic prywatnosc do prakcy traktować służbowo. Taki brygadzista rowniez nie powinien pelnic roli BRYGADZISTY. Gdyż powinien to oddzielic, a nie jednych lepiej traktowac dobrze, a drugich jak ''czupiradlo'' . Tak NIE MOZE BYC. Albo jest sie brygadzista i odziela prywatnosc od pracy, albo traktuje jak pracownika a nie kolege kolezanek. Jeśli nie ma takiego podejscie powinien byc zwolniony. Jeśli nie ma podejscia do osoby niepełnosprawnaj, to nie powinien pełnic funkcje brygadzisty.(usunięte przez administratora)

Kami jurasz

Uwaga na Anie z lab i jessi powtarzaja wszystko bryga.co sie dzieje na oddziale i co ludzie mowia.sama bylam swiadkiem jak w szatni lub przy rowerach ania nadawala na kolezanki z kardiologi i na ciagi .uwazajcie co im mowicie

Lobuz
@Kami jurasz

Witam jeżeli masz odwagę pisać po necie to przyjdź i powiec w prostu A nie piszesz bzdury . Masz aż tak swoje życie nudne że zajmujesz się czyimś . Proszę się ode mnie odczepic

Lobuz

Ty patrz na siebie jaką jesteś. Jak coś Ci nie pasuje możemy się spotkać i wyjaśnić sprawę, A od starych pannow to Ty wyzywaj kogoś innego ale nie mnie . Zajmij się swoim życiem A od mojego się odwal A zawale jak chcesz mogę zacząć robić z cb

Szpi.
@Kami jurasz

Jesli ta osoba zle slyszala i nie wie o co chodzi i nie jest w temacie to ma problem . A jesli masz problem to wystarczy przyjsc i powiedziec to w twarz . Bo to zachowanie jest malych dzieci skoro w twarz nie masz odwagi powiedziec .

Ptak
@Kami jurasz

Witam ja nie rozumiem co Ty chcesz od tych dziewczyn normalne pogadaja posmieja się są bardzo pracowite i pomocne jeżeli nie zna się kogoś nie ocenia się a po za tym Ty nie jesteś od oceniania ludzi jeżeli Ci warunki pracy lub ludzie nie odpowiadają to się zwolnij . I dziecinne to ze piszesz po necie a nie powiesz tego dziewczyna wprost nie masz odwagi a moze zazdroscisz .

Łobuz

Haha dobre masz słabe wieści . Patrz na siebie lepiej

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie NAPRZÓD JURASZ? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Jur

Wigilia jest normalnym dniem pracującym i z tego co wiem nie są skracane godziny pracy, jeśli komus wypada dyżur to przychodzi na dyżur

Czy rozmowa kwalifikacyjna w NAPRZÓD JURASZ odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bamboo Card
Magda

Szanowni ludzie piszecie prawdę i co z tego i tak nikt z tym nic nie robi. Co tu dużo pisać z 8 kierwoników już było ze 20 brygadzistów pewnie ze 100 ludzi już odeszło i tak się kulają nieudaczniki ciekawe gdzie jest problem albo raczej z kim??? Albo ten pan biedny Olaf co wstawia posty że nie mają czym ludzie pracować i szuka ludzi dobrej woli żenujące, niech brygadziści i biuro oddadzą UZ co mają na lewo pozakładane a dostają do tysiączka to będą mieli na maseczki i rękawiczki. Szkoda słów i trzeba pracę zmienić nic innego nie pozostaje. Powinni się pozbyć p.Justyny bo co niektórym za dużo mówi co się w firmie dzieje. Tak że ludzie zanim zaczniecie tam pracę to zastanówcie się dobrze mi dużo nie zostało i uciekam z tamtąd.

Myszka z jurasz

Chlopacy z ina to najlepiej nic by nie robili.tylko marudza i wykorzystuja innych na popoludniu.najlepiej za nich tylko robic.a oni 1730 juz staruja.przyjezdzaja w te dni co najmniej roboty jest.

Omegav6
@Myszka z jurasz

Z moich obserwacji wynika że autobus wyjeżdża zawsze grubo po 18. A ostatni na przystanek przychodzą ludzie z transportu. A i jeżdżą zgodnie z grafikiem a nie wtedy gdy jest mniej roboty.

zawiedziona

Ostatnio panuje w firmie niemiła atmosfera z strony brygadzisty większość osób jest do jezdnych w weekend nie mają dojazdu, a brygadzista pomimo tego ze pracownik mówi o tym to brygadzista grozi mówiąc'' wpisze nieobecność'' a nawet nie chce dać urlopu, a kierownik obiektu ''umywa ręce'' w ogóle się nie wtrąca to co brygadzista mówi to jest święte, zero reakcji ze strony kierownika obiektu NIE MOŻNA LICZYC NA KIEROWNIKA .LUDZIE REAGUJCIE NIE BUJCIE się. Takie traktowanie to mobing. Pod kodeks pracy się kłania. Jest na to odpowiedni paragraf przeciwko brygadzisty. Jeśli kierownik nie załatwia to wtedy iść do dyrektora a raczej dzwonic do krakowa do dyrektora. Jeśli dyrektor nie zareaguje to jest Sąd Pracy, a wtedy gdy się wygra sprawę pracownik wygra to dostaje zadość uczynienie od Dyrektora i brygadzisty. Mam w rodziny osobe która zna się na prawie, a też ja dużo na ten temat czytam.

Była pupilka dyspozytorki ha

Gdzie są wypłaty i zgodność godzin na umowie zlecenie już aż tak płynięcia że ludzi oszukujecie masakra jakaś. ... Druga sprawa jak może brygadzista nie znać procedur Pani z kontrolingu zapomniała egzamin zrobić czy robi poprawki w kontrakcie że względu na zgłoszenie w nieprawidlowosciach ale jaja tam się dzieje dobrze że już dużo mi nie zostało i odchodzę z tego syfu .

Aleksander
@Była pupilka dyspozytorki ha

Przepracowane godziny nie zgadzały się z kwotą która otrzymałaś? Często się tak mylą?

SLawekXxL
@Była pupilka dyspozytorki ha

(usunięte przez administratora) Wypłaty są tylko dla tych co ciężko pracują a nie się(usunięte przez administratora) proponóje wzionśc się do roboty a nie narzekać!

zosia

Nie wiem skąd te negatywne opinie, dokumenty złozylam ok 24.01 a umowe miałam już 28.01 wiec sprawnie poszło.Osobiscie moge polecic prace w tym miejscu. Współpracownicy pomocni i symaptyczni Brygadzisci tak samo.

Nickk

Od miesiąca czekam na umowę i za każdą razą jak się upominam mówią mi że jest weryfikacja w Krakowie i za 10 min odzwonią po czym nie dzwonią wgl...

przyszły pracownik kuchenkowa

Chciałam zapytac jak długo sie czeka na umowe? bo ja juz 8dni czekam, a juz bym chciala zaczac prace.pozdrawiam

Nina

Praca w szpitalu Jurasza przez firmę Naprzód.Zacznę od początku.Brak jakichkolwiek szkoleń,przy podpisaniu umowy podstawiony papier o przejściu szkolenia BHP,którego oczywiście nie było ale papier przecież wszystko przyjmie.Przed rozpoczęciem pracy mnóstwo obietnic i profitów z ust Regionalnej,która ma gdzieś ludzi,żadnego szacunku,tak zakłamaniej,cwanej i fałszywej osoby dawno nie widziałam.Obstawiona swoimi pupilami,którzy tancza tak jak ona zagra w zamian za ładne premie.Pracownice na stanowisku kuchenkowej,bez szkoły medycznej,bez jakiegokolwiek dokumentu w kierunku ratownika medycznego wykonuje obowiązki.... No właśnie czyje?Jeżdżenie z pacjentami bez asysty pielegniarki na badania.Dla Regionalnej to żaden problem.Mycie pacjentów,karmienie,zmienianie pampersow oraz pozycji chorego to również obowiązki kuchenkowej,przy asyście pielęgniarki.Tylko nikt chyba nie wie,ze nawet żeby zmienić pozycję chorego leżącego trzeba wiedzieć jak to zrobic,bo to nie worek ziemniakow tylko chory czlowiek.Ale to nie ważne,ważne,żeby firma przetarg wygrala,więc trzeba obietnice złożyć i wysluzyc się ludźmi,którzy nie mają odpowiednich do tego kwalifikacji.A kto poniesie odpowiedzialnosc gdyby w trakcie wykonywania tych czynnosci cos sie stalo pacjentowi?No na pewno nie pielegniarka,ktora nakazala to zrobic ani nie firma,ktora sie do tego zobowiazala.Panie sprzątające biegają po kilku oddziałach,bo nie ma ludzi do pracy,tak samo jak Panie kuchenkowe.Kazdy kto pozna sie na czym polega praca w tym szpitalu ucieka gdzie pieprz rosnie.Ale nikt nie widzi tam problemów.

duduś

pewni jesteście, że pozytywnie nie da się napisać o pracy w firmie?

Szalona ja ????

(usunięte przez administratora) i obiektu jak to jest ze pracownicy robią sobie grafik pod siebie , a pan z transportu w dniu dzisiejszym będąc na zmianie rannej o 11:20 smigal w swoim dresiku i niebieskiej czapecce do domu, oj oj (usunięte przez administratora) ładnie to tak ? Zbiera się materiał. To jest zakład pracy czy samowola. Wiem ...pan Chudy napewno zna odpowiedź chociażby na to kiedy przestanie śmiać się z innych nie pomyśli taki inteligentny.. brak słów! ps (usunięte przez administratora) grafik już dali do przypisania (usunięte przez administratora) bo w goncach (usunięte przez administratora) ma duże problemy słyszałam ???????????????? ale spokojnie troszeczkę po pilnuje dziecka troszeczkę grafiku trochę plotu plotu i układzie jest .... prawda . Pozdrawiam serdecznie i przedewszystkim samych sukcesów w pracy ( Panią to ja bym widziała w biurze ????????????????)A pan(usunięte przez administratora)nie da się pan taki mądry chłop a takie jaja za kolegę w czapce z daszkiem robić ehhhh. A jeszcze jedno pytanko mam przepraszam najmocniej czyli to prawdziwe biuro jest w pomieszczeniu transportu po prawej stronie jak się wejdzie ? A(usunięte przez administratora) współczuję po tak krótkim stażu dostać koszulka przez głowę od pracownika hmm . No nic ciupke się rozgadalam pozdrawiam czytających buźka ????

Wykorzystana

Wszystkie opinie zniknęły ciekawe dlaczego no tak w piątek koperty da otwierane i tak Pani dyrektor dostała już info Co sie dzieje na terenie Szpitala żeby tak pić alkohol ,żeby nic z tym nie robić, jak można dopuścić żeby nowy brygadzista był nie raz że do 14 to ne zdał nawet egzaminu nie zna procedor nie wiem nic , brak organizacji pracy bark kierownika obiektu, tak obiektu osoba na stanowisku kierownika regionalnego nie może pełnić funkcję kierownika obiektu.... wódka piwo braki w personelu do czego to do chodzi w naprzód dyrektor tyle razy był nie zauważył ci śie dzieje matko boska . Dyspozytorka zwalnia pracowników powtarzam Dyspozytorka jak to jest możliwe ludzi z grupą z programu unijnego się pozbywają w sposób taki że dają im najgorszą pracę żeby się zwolnili żeby mieli nadgodziny pracownicy transportu siedzą na ławkach w czasie pracy inni idą na kebaba jeszcze ,,,ludzie pracujący na stanowisku pracownik sprzątająca przebiera koszulkę na różowa i wydaje posiłki bez ważnej książeczki, wynagrodzenia się nie zgadzają. Ci św dzieje w tym zakładzie czy naprawdę liczy się kontrakt czy szacunek dla ludzi? Drodzy pracownicy podpisujcie się pod prawda czego się boicie ?żadne z tych słów nie jest zmyslony lecz prawda są na to dowody nie dajcie se macie rodziny i zaslugujecie na godne życie....

Jak

P. 3D. Al. U goncow. Uważajcie na dzieci

Bezlitosny
@Jak

Goncami rządzi Pani Magda która nie posiadając urlopu porządnego ma wolne i sobie biba ależ wkoncu każdy wie że to (usunięte przez administratora) Pani kierownik obiektu jeszcze bo lada moment kierownik regionalny .... ciekawe .... Mało tego żeby pracownicy bez badań pracowali aktualnych śmiech na sali ....

Prawda jest jedna....
@Bezlitosny

Żeby tylko A ciekawe czy Pani (usunięte przez administratora)po odezwała pieniądze pracownika na nowym tyle Długo A ma i myśli że to nie wyjdzie haa

MAŁA

Odradzam wszystkim pracę w firmie NAPRZÓD w szpitalu im.Jurasza

@MAŁA

co się stało z tymi wszystkimi prawdziwymi opiniami ???

Pracownica
@były pracownik

Boją się odzywać po tym jak brygadzista powiedział głośno prawdę został zwolniony, lecz zawsze mogą anonimowo zgłosić do Krakowa, szkoda ale nie dziwię się szybko można stracić pracę !!!

Zostaw merytoryczną opinię o NAPRZÓD JURASZ - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w NAPRZÓD JURASZ?

Zobacz opinie na temat firmy NAPRZÓD JURASZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NAPRZÓD JURASZ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NAPRZÓD JURASZ