Opinie o NAPRZÓD JURASZ w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy NAPRZÓD JURASZ. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie NAPRZÓD JURASZ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NAPRZÓD JURASZ w Bydgoszcz

Była pracownica

Brygadzistka z psychiatryka jest wredna jak nie miała pełnej obsady to milutka była i słodka a jak człowiek się postawił to zwolnieniem straszyła to jest chore co tam się wyprawia

Jurasz bydg

Czy smierdzacy panowie z transpotu i brudni nie psuja reputacji firmie na obiekcie szpitala.juz nie wspomne o 1 panie ,ktory co jaki czas jest pijany i smierdzacy i porusza sie u nas po hematologi wsrod malych dzieci....jest to dla mnie szok

Juraszzz

Czy transport nadal bedzie chodzil pijany na popoludniu.czy ktos zrobi z tym porzadek...

Dlaczego piszecie ze to chora firma?

Bo to prawda
@Ania

Bo to prawda

Czy rozmowa kwalifikacyjna w NAPRZÓD JURASZ odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bamboo Card

Jak szefostwo w NAPRZÓD JURASZ? Spoko traktują ludzi?

Gon jurasz

Pani beata jest ok.oby utrzymala sie juz do konca na tym stanowisku...

SPRzatacz
@Gon jurasz

Napisała sama o sobie,,pani, , beata, trochę samokrytyki bo w zachwyt nad własną osobą można wpaść ????

Czy NAPRZÓD JURASZ zatrudnia studentów?

Zatrudnia.

Sobota

niech pan chudy ztransportu wezmie sie za swojo robote!!! A nie z tom z gonców sie prowadza..! pracownicy chodzom pijani zataczaja sie a ten ma to w nosie i dba tylko o swoich przydupasow

Jurasz

Heh w niedziele transport na popoludniu znow imprezke mieli.chlopaki co sie nie myja ,smierdza to jeszcze pijaczyny.nic tam sie nie zmienia ,a brygadzisci nie widza tego ,jak panowie pijani chodza,bo to nawet im sie zdaza w tygodniu...banda smierdzacych pijakow

Nienie!!!

Bardzo, bardzo chora firma!!!! Jakim sposobem jest na rynku pracy????trudno ocenic!! ?chyba dlatego, ze ludzie tam zatrudnieni sa glupi i nic nie rozumieja lub. nie maja innych perspeltyw?! bardzo smutne!!!!!! ormalnie

Bbb jurasz

Transport wew. w juraszu w firmie naprzod tragedia.ludzie ,ktorzy tam sie zatrudniaja uciekaja po tygodniu nawet po 3dniach.atmosfera napieta .starzy pracownicy zle traktuja nowych,duzo narzekaja i wyzywaja.jest grupka obok brygadzistow ,ktorzy sie podlizuja i maja lekka prace.inni musza tyrac .brygadzisci sa bezszczelni licza tylko az mlodzi odpadna co beda mogli sobie czepac nadgodziny.nie polecam tam pracy .jesli lubisz byc wykorzystywany i traktowany jak szmat...startuj.ja juz mam spokoj z tymi ludzmi.

Mala
@Bbb jurasz

A czy jeszcze gonce nocuja w transporcie na nockach owocnych .czy cos sie zmienilo?

@Mala

Ekipy sprzatajace dostaja notatki karne,a transport jakies wzgledy ma ,smieci nie zbieraja ,na oddzialy pijani przychodza.zamiast praca sie zajac to oprowadzaja sie z dziewczynkami z goncow po szpitalu caly czas .i za to placone maja .gdzie pani kierownik wtedy jest.?

Byla pracownica

Byłam pracownikiem firmy naprzód pracowałam na can pack w Bydgoszcz została zwolniona na podstawie tego że nie umiałam się dogadać z Brygadzistka a pani Kierownik nawet nie zapytała nie wysłuchała osoby która miała być zwolniona Pani Brygadzistka już miesiąc przed chodziła i zastraszała pracowników że dwie osoby mają wylecieć a my jako pracownicy nie wiedzieliśmy kiedy ten dzien nastąpi pod presją wykonywaliśmy swoje obowiązki z myślą że będziemy zwolnieni

Bartek

Najłatwiej jest narzekać a może trzeba się po prostu przyłożyć do pracy? Firma ok więc warto pracować dobrze bo czas idzie ciężki

@Bartek

Czytam te komentarze A także widzę co robią na codzień w pracy i stwierdzam że większość pracowników "naprzód " jest nierozgarnieta

Była pracownik

Uwaga na Renie z laryngologi to pierwsza donosiciel brygadzistki Justyna

Jurasz

Tak umowy to przez chiny wysylane sa jedna damusia wciaz system zawieszony,dryga bladi wyczeszcza oczy.u bryg p justyna to tez z marsa sie urwala .czy jest w juraszu jakas kolwiek ogarnieta osoba co mozna zalatwic jakie kolwiek sprawy.bo narazie to odbijam sie o klamke bo naliczne wyplaty .wogole sekretarki o 13dostepne dla pracownikow ,a kim one kur..wa sa .

SPRzatacz
@Jurasz

Nie wiedziałem ze w obecnych czasach jest tylu analfabetów...proponuje wrócić do podstawówki i zacząć kształcenie początkowe...bo do miotly też trzeba umieć się wysławiać tylu błędów to nawet nie widziałem u Swojej 8-letniej córki ????

staryPracownik
@Jurasz

Juraszu...Chroń Nas Panie od zatrudnienia Takich ludzi jak Ty...takie to nawet nie potrafi środków się nauczyć a co dopiero napisać

Jura
@Jurasz

Skoro są godziny otwarcie biura to na jaki(usunięte przez administratora)ludzie łazicie od samego rana?? A bo urlop, A bo Pasek, A bo koszulka :D a potem pretensje ze biur zamkniete jak jest czas robienia wyplat. Ciekawe czy w innych urzedach tez Pan/Pani napiżdża jak sie podoba.. L(usunięte przez administratora)sam sobie urlopu obliczyc ile wykorzystałem a ile zostało i nikt mi nie chce tak istotnej informacji podac? Ludzkosc zniknie z tego powodu!

jurasz goniec
@Jura

Ludzie chodza bo w tej firmie nic sie nie zgadza .godz wypracowane ,a co do urlopu to juz nie wspomne co za (usunięte przez administratora) w papierach.sekretariat jest dla ludzi.no nie ktorzy ludzie w innych firmach dostep maja od godz 8 do kadr .no zaznacze "firmie". Krytyka kolezanek z pisownia ,a co wy panie wyksztalcone takie tu robicie przy mopie ?czyz by do niczego sie biedule nie nadawaly. polonistyka was interesuje ...oj ludzi takich jak wy nie brakuje .puste kwoki co na kolezanki lataja donosic,a same sa jak szmat...traktowane.szkoda mi takich ludzi.....

Plac jurasz
@Jurasz

Nie polecam pracy w jurasz w dziale transport.jest przewaga pracownikow ,ktorzy wykorzystuja nowych pracownikow,smieja sie znich.sa leniwi ,ktorzy wiecznie siedza i pala fajki .sa tacy co juz od rana browarka lykaja.sa i tez nie przyjemnie pachnacy.brygadzisci sa do dupy...czepaiaja sie tylko paru osob o duperele..prace rozpisuja za plecami robiac sobie dobrze.obgaduja ile sie da jak kogos nie ma.duza lipa jest tam

Wiktoria
@Plac jurasz

Ja trochę offtopic mam. Możecie mi wyjaśnić, której właściwie firmy dotyczy ten wątek? Szpitala Jurasz, czy firmy Naprzód? Czy te firmy są jakoś powiązane? Czy o co chodzi?

Plac jurasz
@Wiktoria

Transport wewnetrzny. -firma naprzod .juz teraz byly pracownik

@Plac jurasz

Kto pracuje ten pracuje ale zobaczcie na cwaniaków z Inowrocka, same lenie i nieroby. Wysługują się innymi, zwłaszcza nowymi pracownikami i jak ktoś jest ze wschodu. I dotyczy to sprzątających, transportu itp

@Jurasz

a czy "wyczeszcz" nie oznacza problemów z tarczycą?

@Wiktoria

Firma Naprzód świadczy usługę sprzątania na terenie Jurasza.

@Plac jurasz

Mowia,ze sprzatajace takie sa,a czy ktos widzi prace transportu jak panowie na popoludniu ,a szegolnie na nockach pijani chodza,brygadzista niech zainteresuje sie pracownikami,a nie kolezanki pilnowac z goncow.

Klient

Jako przedsìębiorca z pokrewnej branży często wchodzę na opiniotwórcze fora..to co tutaj widzę to niestety ścieki ktore wylewacie publiczne po części zdradzając niektóre z tajemnic firmowych. Jestem ciekaw czy przedsiebiorca powziął kroki prawne w celu zaprzestania tego procederu. Niedopuszczalne dziecinne gierki

Stały Pracownik

Wejście się wszyscy do pracy bo z tego lenistwa wam się we łbach poprzewraclo i robicie pierdoly tzn ze macie za mało pracy jak chodzicie do szatni i po odzialsch i plotkujecie

Dzisiejsze zebranie które się odbyło to jakiś koszmar. Jakim trzeba być kameleonem żeby swojej brygadzistce wchodzić w (usunięte przez administratora) być uśmiechniętym mówić pani (usunięte przez administratora)a na zebraniu gadać na nią źle rzeczy. Będąc na odprawach nigdy nie uslyszlaam żeby pani (usunięte przez administratora)do kogoś źle mówiła i nigdy na nich nie krzyczała zawsze jest dla nich miła z uśmiechem na twarzy. To nie pani (usunięte przez administratora)obraża i wyzywa tylko pracownice odzywają się do niej w sposób np sama sobie korwa idź albo ubierjaa się i chcą wyjść do domu A jakby pani Justyną chodziła na imprezy z pracownikami i im stawiała w knajpie to może wtedy by była najlpepsza Brygadzistka tak jak na (usunięte przez administratora)gadają ze chodzi na imorszy z pracownikami i im stawia i wymieniaja się inforlajcji na temat firmy. Lepiej niech się przyjzq wszystkim pracownikom jak pracują na oddziałach.

Obserwator

Jakie to wszystko śmieszne i smutne...smutna ta firma smutni pracownicy...Czytając tę wypociny aż ma się ochotę zatrudnić i cofnąć się w rozwoju zarazem

Jurasz

Czy bryg justyna juz wysmiewala sie ,ze jej pupilka zostala zwinieta z oddzialu pijana?jedna dup...z nich byla czy juz na papierosie obgadywala do innych swoich pupilek.

Jurasz bydgoszcz

Czy w koncu ktos zrobi porzadek z brygadzistka justyna .czy kierownisto bedzie nadal pozwalac jej na takie traktowanie ludzi.czy ludzie maja wyzej pojsc i zglosic problem.moze nagranie p.justyny i podanie ja do sadu powstrzyma ja lub biuro otworzy oczy ,ze nie warto trzymac takiej osoby .przez ta kobiete nie przyjemnosci moga miec osoby nie co wyzej postawione.rozglos nie wiem czy bedzie pozytywny dla placowki lub dla firmy jak sa traktowani pracownicy.

@Jurasz bydgoszcz

A czy brygadzista kacper i justyna sa w pracy czy przy stojakach co pol godzinny siedza przy stojakach i papierosa pala ,trafi sie okazja to zaraz wzywam bhp i kier ochronny do tych osob ,ze pala papierosy trzeba za nich sie zabrac .sa wpracy i maja za nia placona ,a nie za sciemnianie

Juraszszsz
@Jurasz

Coś mi się zdaję że czasy skarżenia powinny skończyć się X lat temu jak kończyłaś/łeś podstawówkę. Żal dupę ściska że ktoś ma czas żeby sobie zapalić? Trzeba umieć sobie rozplanować dzień a nie opierd*** się przez większość czasu a na koniec dnia nadrabiać... a potem wielkie zdziwienie ze nagana, notatka, albo upomnienie. Moze się minąłeś z powołaniem i powinieneś szukać pracy w jakimś biurze detektywistycznym a nie w firmie sprzątającej. Takze proponuje wziać sie za robote a nie siedziec i straszyc jakims bhpo i ochroną. Ludzie dorośnijcie :D Firma taką sławę ma głównie przez takich pracowników a nie przez reszte. PORA DOROSNĄĆ!!!

Juraszz
@Juraszszsz

Zdziwisz sie

Jurasz

Pewnie wpis ani lub jessi albo agi pupili kacpra tylko one bzdury gadaja na szpitalu.ten im wszystko mowi, a te pozniej sieja ploty dalej

Pracownik firmy
@Jurasz

Dobrze mieć zaufanego pracownika na szpitalu. Od naszego brygadzisty kacpra proszę trzymać się z daleka. Takiego brygadzistę jak mamy teraz to nie mieliśmy, jest bardzo dobrym brygadzista, zawsze nam służy pomocą i jest wyrozumiały. Moim zdaniem nie powinien trzymać się z Justyna bo jest pod jej wpływem. Pozdrawiam kacpra, najlepszego brygadzistę.

Prezesowa
@Jurasz bydgoszcz

Takie traktowanie ludzi czyli jakie?! Jest dość wyrozumiała dla pracowników którzy mają w (usunięte przez administratora) pracę,nie przychodzą,nie zadzwonią,nawet nie napiszą smsa to po pierwsze a po drugie praca to nie przedszkole-dziewczyny które się zatrudniały z poza Bydgoszczy znały warunki i wiedziały że będą dojeżdżać w weekendy i święta więc wiedziały co podpisują. Nikt nie będzie pytał jak dojadą bo to jest praca,mają być i koniec. Prawda jest taka że zawsze Bydgoszcz jest pokrzywdzona bo jak księżniczki nie dojadą to my musimy robić po 2 lub 3 oddziały a pensję mają taką samą to coś tu nie gra....Co do P.(usunięte przez administratora)...normalna brygadzistka z któtą zawsze można się dogadać tylko trzeba być człowiekiem,to działa w dwie strony!!!

Mała
@Jurasz bydgoszcz

Ale to prawda co ludzie piszą Justyna po 7 klasach bez wykształcenia do niczego się nie nadaje. Firma jej życie uratowała bo nie nie miała co do gara wrzucić. Ciepły dostał wypowiedzenie i przyjdzie czas na justyne każdy w tej firmie ma czas gwarancji a ona już się zbliża ku końcowi i czarna lista rośnie . Jest grono dupolizusów i donosicieli nic dobrego ,wszystko sie kiedyś skończy. A chodza plotki że już szukają brygadzistów na stary szpital. Tak że spokojnie koleżanki justynka też popłynie na bezrobocie.

Pracownik firmy

Ty lepiej weź się do pracy a nie swirujesz pawiana, byłaś i widziała w biurze bo nam brygadzista wszystko powiedział i staniemy za nim murem, skończ lepiej z tymi komentarzami bo cie znajdziemy na szpitalu

Szok
@Mała

Jestem pod ogromny wrażeniem Twojej inteligencji i rozumowania.... Oświece Cię iz to ile kto skończył klas czy jest po studiach czy po zawodówce nie ma najmniejszego znaczenia. Obstawiam ze jestes osoba która skonczyła prestiżowe studia na kierunku pedagogiki bo na to dostaja sie wszyscy i uwazasz ze pozjadalas wszystkie rozumy. Gratuluje. Nie rozumiem jednego skoro tak Wam wszystkim zle w tej firmie, skoro nie pasuje kadra, nie pasuja brygadzisci, nie pasują godziny i wspolpracwnicy to po jaką cholere siedzicie tu dalej? Podpisaliscie dozywotni kontrakt ? Ludziom się oczy otworzą jak zaczną się sypać zwolnienia za leserstwo, teraz jest etap taki ze to czlowiek prosi pracodawce o prace a nie na odwrot takze radze sie zastanowic. Nie podoba się to pakuj graty i do domu. Nie trzeba tu tak ograniczonych ludzi którzy oceniaja innych poprzez wykształcenie. Mało im wszystkim w (usunięte przez administratora) nie wejdziecie zeby sie podlizac ale jak mozna byc anonimowym to wielcy kozacy. @Mała jesteś intelektualnie niedorozwinięta- stwierdzam to czytając Twoje wypowiedzi. a Jak sie nie podoba sposób bycia Kacpra to zmien brygadziste.

Moni
@Jurasz bydgoszcz

Czy potrzebujecie mimo wszystko osób do pracy ?

Zostaw merytoryczną opinię o NAPRZÓD JURASZ - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w NAPRZÓD JURASZ?

Zobacz opinie na temat firmy NAPRZÓD JURASZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NAPRZÓD JURASZ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NAPRZÓD JURASZ