Opinie o Eurogate Logistics Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Eurogate Logistics Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Eurogate Logistics Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurogate Logistics Sp. z o.o. w Warszawa

Gabriela Nowy wpis

Hej, czy możecie mi opisać jak konkretnie wygląda teraz biuro i jak się w nim pracuje? po prostu już kiedyś w ogłoszeniu dla specjalisty ds. obsługi klienta było napisane, że oferowana jest praca w komfortowym biurze w dobrej lokalizacji. ja akurat z dojazdem mam słabiej, myślicie, że model hybrydowy będzie opcjonalny?

Masło Nowy wpis
@Gabriela

Model hybrydowy dostępny tylko dla dyrektorów i kierowników.

w kilku wątkach wspominano o okresie próbnym ale szerzej nikt tematu się już nie podjął. Z doświadczenia wiem, że zazwyczaj dają zlecenie ale tu w ofertach na obsługę klienta nie wypatrzyłem by je dawano. Czy w miarę łatwo się go przechodzi?

Humus Nowy wpis

Zazwyczaj dają umowę o pracę.

Każdy uważa atmosferę za słabsza tak jak ktoś teraz niedawno podkreślił czy to jednak też od działu zależy? mnie interesuje oferta pracy jako asystentka działu HR, sytuacje w nim mógłby ktoś opisać? po jakim czasie występuje jakiś awans?

Plato

Jeśli ktoś się zastanawia, czy te najstarsze komentarze odnoszące się do toksycznej atmosfery i nieszanowania ludzi w tej firmie są w dalszym ciągu prawdzie, to z całą pewnością odpowiem że są. Nic się nie zmieniło a może nawet jest jeszcze gorzej. Nie polecam pracy w tej firmie na żadnym stanowisku, szkoda nerwów.

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Oluś

To dla samego doświadczenia w razie czego warto przyjść? macie przetestowane jak późniejsi Pracodawcy patrzą na firmę w CV? chciałbym tez się dowiedzieć czy są osoby które te targety wyrabiały na spokojnie bez żadnego „ale”? dłuższy staż pracy trzeba mieć? Lub jakieś inne predyspozycje?

Niezależnie jak pracujesz ciągle jest za mało, niejasny system premiowy-niby wyrabiasz targety, ale zawsze jest ale i albo brak premii albo cięcie. Jak pojawiają się błędy, znajdą kozła ofiarnego. Słabe kierownictwo po protekcji. Brak możliwości rozwoju. Atmosfera niezdrowa, po rozmowach z innymi oddziałami wszędzie tak samo wygląda. Nie polecam, pracowałam tam ponad 3 lata, zebrałem doswiadczenie i tyle.

Eurogate Logistics Sp. z o.o. ma teraz aktualne oferty pracy w Warszawa. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków pracy?

„daj spokój”? mało mi mówi takie odradzenie pracy względem potencjalnych warunków…. :D słuchajcie bo teraz to na spedycje właśnie kogoś od wczoraj szukają. Możecie odnieść się przede wszystkim do zarobków? widzę te opinie z kwietnia jeszcze co do atmosfery na dziale. możliwe ze uległa już poprawie? były rotacje jeszcze po drodze czy dopiero teraz szukają?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Eurogate Logistics Sp. z o.o.?

JLO

Raczej degradacja... brak czasu na rozwój.

Wiolka

Aten okres próbny o którym z rok temu pisali to ile trwa? ktoś tu w ogóle pisał tez o braku rozwoju a mnie interesowała już jakiś czas temu ta oferta dla asystenta działu przepraw promowych. Co z późniejszym awansem? Jak tutaj dział jest zbudowany, na kogo można przejść?

Spedytor

Na poczatek calkiem ok firma, do wyuczenia sie fachu. Potem trzeba uciekac, nie rozwiniesz sie. Wszechobecne kumerstwo i kolesiostwo zatrudniania. Atmosfera nieprzyjemna. Ludzie dostaja stanowiska specjalisty gdzie nie maja pojecia o pracy i wczesniejszego doswiadczenia, bo inaczej nikt nie przyjdzie do nich pracowac.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Eurogate Logistics Sp. z o.o.?

Junior

Po okresie próbnym

Dear

Pytać tych co pracują i tych co odeszli. Ja tego nie zrobiłem a szkoda .Nie należy o sobie za dużo mówić chyba że o swoich zainteresowaniach poza pracą. Najlepiej o tej części pani której na imię Marynia ale nie o sobie ale to już chyba taki standard rozsądnej osoby, nieprawdaż ?

Olga

Moi drodzy, interesuje mnie, jak wygląda praca Spedytora w Eurogate Logistics i czy opłaca się tam zatrudniać osobie z doświadczeniem w takiej pracy, to znaczy jakie warunki płacowe oferują, jak wygląda system premiowy. Wie ktoś? Będę bardzo wdzięczna, jeżeli ktoś napisze takie informacje.

@Olga

Szkoda czasu by pracować w tej firmie, jak masz doświadczenie to szukaj czegoś lepszego. Ta firma nie szanuje ludzi.

Poszukujący
@Spedytor

Dzień dobry, czy może Pan /Pani więcej powiedzieć dlaczego nie warto u nich pracować?

@Poszukujący

Nie polecam oddziału w Warszawie tam spedycja pracuje w ciągłym stresie ile nie dasz z siebie to i tak usłyszysz ze za mało i że to Twoja wina. Godziny pracy masz wyliczone co do sekundy palisz to musisz dłużej pracować bo za często wychodzisz na przerwę i tylko marnujesz cenny czas firmy.W ostatnim czasie spedycja w Warszawie się rozpadła bo zarząd nie szanował ich pracy.

Czy w Eurogate Logistics Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Sylwia

Zdecydowanie!

Zdecydowanie nie atmosfera jest bardzo napięta a pracownicy traktują siebie bardzo źle, warto zapytać tych co odeszli. W warszawie to połowa spedycji. Dział Handlowy omijać szerokim łukiem bo gryzą, a promy ciekawe twojej prywatności.

Julia

Również jestem zainteresowana pracą w tej firmie i jakieś informacje byłyby pomocne... Olga a do jakiego miasta chcesz uderzać?

Emilia

Hej wszystkim, niedługo będę szukała nowej pracy jako spedytor. Zastanawiam się nad Eurogate Logistics (Warszawa lub Wrocław). Skłaniam się do przesłania im CV, ale chciałam podpytać o Wasze opinie. Ktoś się wypowie?

Świetna firma tylko szkoda, że nikt tu nie zagląda. Liczyłem na kilka informacji

Zostaw merytoryczną opinię o Eurogate Logistics Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Eurogate Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurogate Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurogate Logistics Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurogate Logistics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eurogate Logistics Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurogate Logistics Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Aleje Jerozolimskie 202
    02-486 Warszawa

Eurogate Logistics Sp. z o.o.