Opinie o Sopem Sp. z o.o. w Niepołomice Doktora Rudolfa Diesla 9

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Sopem Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Sopem Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sopem Sp. z o.o. w Niepołomice Doktora Rudolfa Diesla 9

Jaki jest wkład kierownictwa Sopem Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

BlackJacj

Olbrzymi5

4Sonnu

Żaden. Wycisnąć jak na więcej z ludzi!!! Nie polecam!

Zaciekawiona

witam czy są w firmie zatrudnienia?? Jakaś rekrutacja??? Jaki jest system zmianowy???? No i najważniejsze jakie są zarobki???? - zarobki mając umowę agencyjną??? - zarobki mając umowę z firmy??? Czy jest możliwość nadgodzin???

HR Team
@Zaciekawiona

Dzień Dobry, Aktualnie prowadzone są rekrutacje na stanowisko:operator lini montażowej.Dwuzmianowy system pracy. Osoby zainteresowane ofertą pracy w Sopem, zapraszamy do kontaktu z agencją pracy Adecco.Aktualnie zatrudnienie tylko na podstawie umowy agencyjnej.

@Zaciekawiona

ta firma to patologia ich trzeba zgłaszać gdzie się da i nie zatrudniać się u nich to może poprawią w końcu warunki

KS
@Zaciekawiona

Nie marnuj czasu na tą firmę.

Zawód

To co się dzieje w tej firmie to porażka. Odradzam KAŻDEMU kto nawet o tym myśli. Na hali jest niemiłosierny upał, norma jest tak wysoka, że ledwo jest czas się napić wody, a o wyjściu do toalety można tylko pomarzyć. Kierownictwo robi wszystko co jest tylko możliwe aby zabrać premię, bez której wypłata jest gorsza niż beznadziejna. Jak uda Ci się wyrobić normę i tak usłyszysz, że to za mało. Zapotrzebowanie na pracowników jest ogromne, ale tylko dlatego, że 70% nowozatrudnionych rezygnuje już po PIERWSZYM tygodniu. Jestem zawiedziona, że zmarnowałam tutaj swój czas.

KS
@Zawód

Zgadzam się. Pracuje nie całe dwa miesiące i już mam dosyć. Dla nich najważniejsza jest NORMA. Nie dziwota że ludzie się zwalniają. Norma za wysoka. Młodym pracownikom po 3tygodniach każą robić normy. Jak tylko znajdę inną pracę to UCIEKAM z SOPEM. Nie polecam tej pracy.

&&&
@KS

@KS ja też pracuje tu juz chwile, zgadzam się norma jest, ale jak wszędzie - trzeba robić , ale praca nie jest trudna bo składać klocki to chyba każdy potrafi. W innych miejscach tez były normy, tak samo wysokie, a warunki zakładu duzo gorsze: brud,smrud a tutaj czysto,cicho i ludzie ok.

@zuska

Witam ta firma to jedno skupisko małopolskiej patologii ludzi nic nie wiedzacy o świecie ciemnogród. Kierownicy liderzy itp.wzieci z pod płotu bo normalny człowiek inteligietny wykształcony by tam nie pracował. Chory system norma w 30stponiach I tylko norma norma zero oddechu psychiczne kobiety z umowami na stałe zacofane brygadzistki bez sensu omijać to (usunięte przez administratora) z daleka

bzdury
@@zuska

polecam budowę, lub spróbowanie sił przy układaniu kostki brukowej. Skoro składanie silników w pozycji siedzącej, przy wentylatorze jest chore.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Sopem Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
MK

Pracuję w Sopem od początku. Firma pozwala na rozwój. Poznałem tutaj wielu profesjonalistów w swoim fachu od których mogłem i mogę czerpać wiedzę. Polecam wszystkim.

Honorata
@MK

Dziękuję za Twoją opinię, jako osoba, która pracuje w Sopem od początku musisz mieć dużą wiedzę na temat funkcjonowania firmy, stąd chciałabym dopytać o parę rzeczy. Wspomniałeś, że firma pozwala na rozwój. A jakie możliwości rozwoju oferują? Są jakieś kursy doszkalające, szansa na awans?

@Honorata

Hej, pozwolę sobie odpowiedzieć na to pytanie. Tak, firma inwestuje w rozwój. Są szkolenia zarówno wewnętrzne jak i zewnęterzne specjalistyczne. Jeśli na prawdę zależy Ci na rozwoju, myślę że firma Sopem daje taką szansę.

Afrodyta

Kiedy będą oddawać dni wolne za soboty ? Trzeba będzie zadzwonić do PIP ?

Jak wygląda sytuacja w firmie Czy dużo osób zwolnili

Max

@Odny dlaczego mają strajkować?

Odny

Podobno MAN będzie strajkować, może by się w końcu zebrać i wziąć z nich przykład? Hmmm

Bill Gates
@Odny

Jal ci tak źle to się zatrudnij w Manie i sobie postrajkuj a w Sopem daj ludziom spokojnie popracować.

Jery
@Bill Gates

W sopem spokojnie pracować? Najlepszy żart jaki słyszałem

Weronika
@Odny

Dlaczego i w jakim celu chciałbyś strajkować? Może szczera rozmowa z pracodawcą pomogłaby rozwiązać problemy. Jak widzisz są też osoby, które mają inne zdanie na temat strajku, więc uzasadnij proszę swoją wypowiedź.

Tragedia
@Weronika

Szczera rozmowa nic nie da. Znam kilka osób które rozmawiały z głównym dyrektorem firmy, co im nie odpowiada i co chcialy by zmienic zeby sie lepiej pracowało, ale dziwnym trafem tym osobą nie zostały przedłużone umowy. Przypadek? Nie sądzę.

Telis
@Tragedia

Droga Tragedio Przede wszystkim zainwestuj w słownik ortograficzny bo ta osoba aż razi po oczach. Co do osób którym nie przedłożono umowy bo "śmiały" mieć jakieś uwagi co do funkcjonowania zakładu to większej bzdury nie słyszałam. Powiem ci więcej, za kadencji obecnego dyrektora, mamy o wiele większą możliwość wcielania swoich pomysłów w życie (zwłaszcza w zakresie bezpieczeństwa) niż za poprzedniego (z całym szacunkiem dla Pana Fonty). biorąc pod uwagę dramat na rynku pracy to trzeba naprawdę się w Sopem "postarać" żeby umowa nie została przedłużona, więc nie pisz bzdur że w Sopem nikt oprócz dyrektora nie ma do powiedzenia bo to po prostu nieprawda.

Maria
@Telis

Na forum GoWork.pl każdy z użytkowników ma prawo do własnego zdania - staraj się zawsze pamiętać o tym szczególe. Co więcej, nie posługujemy się tu żadnymi danymi personalnymi osób związanych z Sopem. Wnioskuję, że nadal jesteś zatrudniony we wspomnianej firmie. Dlatego też na pewno orientujesz się, czy chętnie przyjmują tam tych, którzy poszukują jedynie dorywczego zajęcia? Powiedz nam coś na ten temat.

Szczera
@Telis

Ciekawa jestem w takim razie dlaczego nowych pracowników przyjmuje się przynajmniej raz w tygodniu. Gdy ja się zgłaszałam było nas na szkoleniu ponad 20 osób. Tym sposobem musiało by tam pracować kilka tysiecy osób w ciągu roku.

olo
@Odny

Pewnie jakiś kierownik to napisał bo jak by tak się stało to by wyleciał z roboty. Ja tylko się dziwię młodym ludziom że chcą zapier...ć za te 2300. Jak tu rodzinę założyć i wychować dzieci. W swoim czasie byłem zmuszony wyjechać z kraju bo z robotą była lipa.I nie żałuję po 8 latach kupiłem dom(nowy) nowe 2 samochody za kasę,żadne kredyty.Teraz w pracy nie liczy się sama pracowitość tylko donoszenie na kolegów,lizusostwo,wchodzenie w tyłek kierownictwu za te marne 2300.Ludzie nie tędy droga.Za niedługo to zamiast wypłaty dostanie się miskę ryżu.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

jk

kiepskie

Zaciekawiony

Czy jest możliwość pracy na pół etatu? W tzw godzinach elastycznych?

Dorii

Znalazła podobno lepszą pracę, i nie musi już sobie dorabiać. kolego

co tu dużo pisać. (usunięte przez administratora). upał na hali nie do wytrzymania! jest to typowa hala magazynowa (do składowania towarów) a nie jako przestrzeń do pracy dla ludzi! Tym bardziej że ludzie i maszyny dodatkowo nagrzewają halę! wyśrubowane, chore normy. Brak szacunku dla pracowników, nieprzyjemna atmosfera. Kierownictwo nie ma pojęcia o zarządzaniu. Liczą się liczby i to żeby wyjść po raz setny na fajkę i plotki. To że ukraińcy wygryzą wszystkich pracowników to tylko kwestia czasu. oni się zgodzą pracować nawet za pół darmo.

@były pracownik

jeszcze togo nie rozwiązali ta firma to taka porażka

milosek

Do wszystkich, którzy sypią negatywnymi i nieprawdziwymi komentarzami. Musicie wiedzieć, że to jest dość młody zakład produkcyjny, w którym każdy z nas dąży do doskonalenia I to nas motywuje. Perfekcja to stagnacja.

@milosek

w tej firmie łamie się prawo pracy i to jest fakt poza tym ta firma w tym miejscu funkcjonuje od paru lat jeśli to jest nadal młody zespól to coś tu nie gra

lolek

Wiecie czy firma prowadzi rekrutacje? Czas bardzo trudny ale może jednak ?

@lolek

jeśli nie umierasz z głodu to nie zatrudniaj się w tej firmie

tom
@lolek

Ta firma to (usunięte przez administratora),praca za najniższy zarobek,jest niby jakaś premia,ale może być wzięta za wszystko.Normy są chore,jak się ich nie wyrabia to popędzają, to jest powtarzam (usunięte przez administratora).Pracuję tu kilka dni i odliczam czas do końca miesięcznej umowy tymczasowej.

Robot

Bardzo wysokie normy...ręce i kręgosłup drętwieją. Na hali duchota . Ludzie to nie roboty. A potem się dziwią że życie szybko ucieka. Jak sami napędzają tą machinę.

Gruszka

Jak sytuacja w firmie? Zwalniają? Przyjmują?

IGL

Jedne wielkie (usunięte przez administratora) Koronawirus atakuje a my nadal pracyjemy i to do tego bez masek skandal ,zamiast zrobić sobie pauze na 2 tyg to oczywiście dyrektor sie nie zgodzi zal zal zal jedyna opcja zgłosić to do sanepidu i niech sie oni tym zajmą ha brak słów

jjjjjj
@IGL

@IGL nie opowiadaj glupot, bo maski nie sa wymagane,po pierwsze po drugie mamy rekawiczki,oddzielili nas plexami a tez porozsuwali maszyny.Mamy plyny do dezynfekcji a na kantynie ,szatni etc.ograniczyli liczbe osob.widac,że starają sie, bysmy mogli pracowac bezpiecznie.I mysl na przyszłość, jak staniemy teraz , to pod koniec roku może nas mniej pracowac.nie wiadomo jak długo to potrwa wszystko,wiec lepiej powoli ale do przodu,kazdy chce pracować a za chwile to moze być różnie...

Liliana
@IGL

Jeśli się nie podoba to na L4 lub złożyć wypowiedzenie nikt w firmie nie trzyma nikogo na siłę .Mi osobiście podoba się ta firma i lubię pracować w Sopem .

KAMA KAMA

Pytanie kieruję dla pań.. Pań NA TYLE pań co jest na produkcji to są takie co lubią Się zabawić.. I są chętne. A czy Ukrainki są Leprze w te klocki??? Proszę o odp..

Dorota
@KAMA KAMA

KAMA KAMA i Kolega z pracy - przypominam,że SOPEM to zakład produkcyjny, miejsce pracy dla wielu ludzi- dla rodziców,dziadków, ludzi młodych etc. Nie ma zgody oraz akceptacji na obrzydliwe i obraźliwe komentarze, skierowane w stronę pracowników SOPEM !!! Przypominam,że w dzisiejszych czasach nikt nie jest już anonimowy!

Operator

Czy to prawda ze macie zamkniete ?

Bill Gates

Nie

Kolega z Pracy
@Operator

Czy są kakie osoby na Probukcji co lubią się zabawić.. I Bez oporu są chętne..?? Czy znacie takie??

Superek

Dziś się dowiemy...

Zostaw merytoryczną opinię o Sopem Sp. z o.o. - Niepołomice

• Jak się pracuje w Sopem Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sopem Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sopem Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 6 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sopem Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 218 ocen.

Sopem Sp. z o.o.