Opinie o We Can Do HR Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie We Can Do HR Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w We Can Do HR Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o We Can Do HR Sp. z o.o. w Gdynia

Igor

Agencja inna niż wszystkie :) polecam

Tom

Dziwni ludzie dziwne miejsce. Lepiej ich unikać.

@Tom

Dziwny komentarz, dziwna rada :) Nas, jako ludzi, możecie wstępnie poznać w materiałach wideo i zdjęciach na kanale (usunięte przez administratora) - We Can Do It HR oraz na naszym fanpageu fejsbukowym - https://www.facebook.com/wecandoitpl/ Zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu i wyrobienia własnego zdania po spotkaniu z nami na żywo.

@We Can Do HR Sp. z o.o.

Poznałem was przez telefon w rozmowie. Byliście nieprzyjemni, żenujący i kompletnie nieprofesjonalni. Więc na co mi wasz fejsbuk i inne mało istotne rzeczy, gdy rzeczywistość mówi sama za siebie. Wasza wiedza na temat HR jest żadna. Więc co wy chcecie "do" ?? Scooby do where are you ??

@Tom

Tom. Przykro nam, z powodu takiego pierwszego wrażenia. Zastanawiają nas okoliczności takiej negatywnej komunikacji ponieważ odbieramy bardzo pozytywne opinie na temat prowadzonych rozmów. Zarówno dotyczących ofert pracy jak i komunikacji z koordynatorami. W firmie pracuje wiele osób, jest wśród nich zespół rekruterów, koordynatorzy, zespół kadrowy, obsługa biura, sprzedaż itd. Na standard i jakość firmy pracuje wiele osób. Zatrudniamy i współpracujemy z setkami pracowników, którzy są zadowoleni z obustronnej, codziennej komunikacji i nie sygnalizują takiego problemu. Jaki rodzaj informacji próbował Pan uzyskać? W jakim okresie miała miejsce ta rozmowa?

@We Can Do HR Sp. z o.o.

Moja opinia nie jest oparta o "pierwsze wrażenie", a o merytoryczną i racjonalną analizę sytuacji. Pozytywne opinie ? To chyba żart. Macie same negatywne komentarze, pozytywne są tylko te, które sami sobie piszecie, co widać. To nie był rodzaj rozmowy polegający na "próbowaniu uzyskania informacji", to była znacznie poważniejsza rozmowa. Ryba psuje się od głowy. Co do pracowników gołym okiem widać, że bardzo wiele osób sygnalizuje, że ma z wami problem. To przecież też widać.

piter

Ja mam same dobre wrazenia ze współpracy z firmą. Są rzetelni, uczciwi i się wywiązują należycie z umowy. Firma na poziomie. Powaznie traktują człowieka. Sama przyjemność współpracować z takimi ludźmi.

Artur.Sz.

W tej firmie pracuje dopiero 2 miesiac i jak na razie wszystko ok.Płaca taka jaką proponowali i na czas.Pracuje na kontrakcie w Szwacji i nie mam zadnych zastrzezen do firmy.Firma pomaga wspiera pracownika od samego poczatku.W razie pytan zawsze mozna liczyc na koordynatora lub miłe panie w biurze które służą pomocą. Firma uczciwa jak najbardziej polecam.

Stolarz

Rozmowa w biurze firmy. Zdecydowałem się na przyjazd spod Poznania wiec miałem kawałek. Na miejscu pierwsze wrażenie dobre. Co prawda musiałem poczekać bo był duży ruch tego dnia, różni ludzie na inne rekrutacje. Ale ogólnie poziom ok. Sama rozmowa była dobra. Rozmawiałem z panią Dorotą, fajnie przeprowadziła mnie przez wszystkie sprawy związane z kontraktem - większość moich wątpliwości rozwiała. O pracy i zleceniodawcy konkretnie, na przykładach, wszystkie informacje. Wiem od znajomych że z tym konkretnym współpracują już długo i wysłali tam dużo ludzi bez żadnych problemów i to samo zostało potwierdzone na miejscu. Oceniam dobrze, nawet bardzo bo kultura i informacje bardzo fajnie zostały mi przekazane. Umowa na spokojnie do przeczytania, warunki, wszystko się zgadza.

głównie o doświadczenie, historię zawodową, opowiadałem o metodzie pracy, o projektach które robiłem. Były pytania o współpracę i relacje z kolegami z pracy, normalne, sensowne chodziło o wyczucie człowieka. Jak nie masz trudnego charakteru to wszystko spokojnie można powiedzieć widać że rozumieją ludzi. Nie trzeba nic udawać.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Jarek

witam odradzam jakakolwiek wspolprace z firma we can do, pracowalem dla nich co innego bylo mowione przed wyjazdem, a co innego okazalo sie na miejscu. Mieszkanie od nich to hotel pracowniczy po 4 osoby w pokoju, ludzie to nie kolonia, zeby mieszkac po tylu, przychodzisz z pracy zmeczony z pracy i chcialbys odpoczac i miec troche prywatnosci, a jaka prywatnosc mozesz miec jak siedzi z toba 3 obcych typow do tego chcesz isc spac, a jeden sobie oglada film, bo nie wie co to sluchawki sa, ehhhh brak slow, ciekawe ile by kierownictwo wytrzymalo w takich warunkach. Co do platnosci, mowia ze do 25 kazdego miesiaca, ja niestety musialem sie wyklucac i wypraszac o wlasne pieniadze, bo 25 dawno minal a kasy nie bylo, co telefon do nich to klamstwo ze pieniadze zostaly wyslane, innym razem, ze szwedzi im nie zaplacili, ale przeciez maja niby ubezpieczenie, ktora w razie takiej sytuacji powinno wyplacic, ale to pewnie tez sciema. Co do wyplaty wkoncu ja otrzymalem po miesiecznym wydzwanianiu do nich, oczywiscie brakowalo troche, ale juz machnalem reka, bo nie chce miec z nimi juz nic wspolnego.

Natalia

Szukam pracy w Gdyni.Jestem z Ukrainy.

@Natalia

W takim razie serdecznie zapraszamy do kontaktu. Proszę zadzwonić do naszego biura i poprosić o informację o pracy w Polsce - 58 688 81 88 ul. Plac Kaszubski 8 / 511 Gdynia 81-350 www.wecandohr.com/contact-pl

Iwona

@Robert adamiakrozumiem, że od niedawna firma oferuje umowy o pracę dla pracowników. Jak jeszcze w Twoim odczuciu agencja We Can Do HR wyróżnia się na tle innych agencji?

@Iwona

Tak po 3 miesiącach jest umowa o pracę . ja mam stawkę godzinową 120 SEK netto, wszystkie świadczenia odprowadzone....

@Iwona

Na przyszły miesiąc mam dostać podwyżkę na 150 SEK na godzine. W zeszłym roku były talony na święta po 2000SEK. Jak już pracuje 3 lata to sadze ze dostanę może i w tym roku 4000SEK na święta

Robert adamiak
@Iwona

W zeszłym roku pod choinke dostalem Plejstejszyn od firmy. Ciekawe co w tym roku w grudniu dostane

Leon

W ryj.

Michałek

Mam pytanie. jak długo po rozmowie w Gdyni czeka się na jakąś ofertę pracy ?? czy to kwestia tygodnia, dwóch, czy miesięcy? Na rozmowie nikt nie powiedział ze mam odpowiednie kwalifikacje lub ich brak. Czy warto czekać na telefon ?

@Michałek

Odpowiedzi należy się spodziewać w ciągu ok tygodnia od drugiego etapu rekrutacji - czyli odbycia rozmowy w naszym biurze.

wicek

Witam wszystkich pracowałem z tą firmą są wypłacalni ale trzeba uważac na to na jaką kwote ubezpieczają danego pracownika bo słabo to wygląda w razie wypadku ubezpieczenie nieraz tylko pokrywa koszt opatrunku i wizyty czyli do 700zł a jak by ktos był poważnie chory lub stracił ręke to to ubezpieczenie nie pokryje kosztów naprawy ręki lub czegos innego więc zwracajcie uwage na ubezpieczenie które wam firma daje.Ponadto trzeba podpisywac weksle i jeżeli sie nie pojechania na kontrakt mozecie byc stratni nawet 25 tys .Firma się zabezpiecza z każdej strony ,ponadto pierwszą wypłate dostajecie po prawie 2 miesiącach czyli 1 miesiąc trzeba przepracowac i w następnym miesiącu dopiero wypłata koło 25 ale mozna brac zaliczki,No i umowa zlecenie nie dają kontraktów moze po dłuższym przepracowaniu dadzą .Więc sami zdecydujcie czy chcecie pracowac dla tej firmy .

Zależy nam na prowadzeniu merytorycznej dyskusji z osobami zainteresowanymi nawiązaniem współpracy lub zainteresowanymi naszą działalnością. Chętnie ustosunkujemy się do różnych uwag, opinii i zgłoszonych problemów opartych na faktach. Z powodu zawierania nieprawdy i pomówień o bezprawnym charakterze powyższa opinia została zgłoszona do administracji serwisu. Przypominamy, że zgodnie z polskim prawem, osoba pomawiająca inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.

Weronika

Witam ktoś jest w Malmo , jak tam jest warunki wszystko ok i wypłacalni są ? Jak praca kołkos ? Po ile godz praca .

Mcrj
@Weronika

jeszcze tam nie byłem ale lecę w niedziele po 11,5 godziny w tygodniu i 5 w soboty

Weronika
@Mcrj

I jak jestes tam wszystko ok

@Weronika

Dzień dobry @Weronika. Praca w Malmo dotyczy dużego projektu - kompleks, w skład którego będą wchodzić przestrzenie handlowe, restauracje i kawiarnie. Zakwaterowanie jest na miejscu, nie jest wymagany dojazd do miejsca pracy. Wszystkie potrzebne udogodnienia są zawarte, włącznie z dostępem do internetu. Uzupełniliśmy drobne elementy na prośbę naszych pracowników. W tej chwili pracuje tam ok 20 Polaków dlatego komunikacja nie stanowi problemu. Warunki pracy są dobre, zapewnione są wszystkie narzędzia, ubrania oraz dodatkowe kurtki w razie zimnych dni. Godziny pracy to 12 od pon-piątku (z 1,5 godz. przerwy) oraz 6 godzin w soboty. Ok 60 godzin tygodniowo. Jeśli chodzi o pytanie na temat wypłacalności - We Can Do It może pochwalić się certyfikatem Rzetelna Firma. Zachęcamy do sprawdzenia wiarygodności na oficjalnej stronie programu. :)

Mariusz

Bardzo dobre pieniądze, bardzo dobre warunki. In jesteś lepszym fachowcem tym więcej zarobisz. Najwiecej krzyczą ci co albo zostali wywaleni za picie albo cos przeskrobali. Firmę Polecam

Seik

Obiecałem, że coś napiszę po powrocie. 1. Pozytywne zaskoczenie co do rzetelności i uczciwości. Kasa co 2 tygodnie! 2. Warunki zakwaterowania są bez zarzutów. 3. Pełna opieka na miejscu- Pan Marek super gość! 4. Kasa: 130 sek na godzinę. W 3 miesiące do kraju przywiozłem 35 tysi. Czekam wprawdzie na ostatnie 5 tysi, ale 30 mam dostać. Jak nie dostanę, to pierwszy będę krzyczał na tym forum- póki co niepotrzenie się stresowałem bo firma jest SUPER

ps
@Seik

Witam a gdzie pracujesz jako zbrojarz

pierwsze wynagrodzenie dostajesz po 1,5 miesiaca a
@Seik

jakie 2 tygodnie?ty na haju jestes?

pierwsze wynagrodzenie dostajesz po 1,5 miesiaca a
@Seik

jakie 2 tygodnie?ty na haju jestes?

@Seik

Zgadzamy się, nasz koordynator na region Szwecja, Pan Marek to rzeczywiście "super gość". Bardzo dziękujemy za miłą opinię :)

@pierwsze wynagrodzenie dostajesz po 1,5 miesiaca a

W We Can Do It wynagrodzenie jest wypłacane z dołu, każdego 25-tego dnia miesiąca. Użytkownik @Seik prawdopodobnie odnosi się do możliwości pobrania zaliczki, którą otrzymał przed właściwą wypłatą. Stąd wynika rozbieżność.

MIchał

Firma jest uczciwa, ale musisz mieć odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie. Mój kolega pojechał i zarobił, ja niestety nie posiadałem wymaganych kwalifikacji.

Jak się chleje i nie pracuje o tak jest, odkładamy z chłopakami po 12-10 tysięcy miesięcznie. Gdzie byście tyle zarobili ?? warunki perfekt. Pozdrawiamy

Wydymany
@anonymous

Tak dobre bujdy mi zawsze zwlekali z przelewem !!!! Dzień w którym jest wypłata powinna być wypłata a nie tydzień dwa a bywało i trzy po terminie stałe coś się z pieniędzmi nie zgadzało robiłem dłużej niż 5 zjazdów nie polecam panów z Gdyni którzy widzą jedynie $€£ a człowiek to jebadlo do robienia godzin a na wypłatę to ty sobie możesz poczekać

@Wydymany

Realizacja przelewów z wypłatami dla pracowników odbywa się zawsze 25-tego dnia każdego miesiąca. Stawiamy na współpracę długoterminową, dlatego zależy nam na zadowoleniu pracowników i transparentności tej współpracy. Celowe wstrzymywanie wypłat jest niedojrzałą praktyką, która nie działa na korzyść biznesu i relacji z pracownikami, którą We Can Do It zdecydowanie nie popiera. Trudno jest odnieść się do anonimowo opisanego przypadku. Z naszej strony zachęcamy jednak do kontaktu z naszym działem kadr, który jest zawsze do dyspozycji pracowników. Zajmuje się on wyjaśnianiem i rozwiązaniem wszelkich ewentualnych nieprawidłowości dotyczących wynagrodzenia. Przykro nam czytać tak nasycony emocjonalnie komentarz gdyż obsługę, zarówno pracownika i kontrahenta, stawiamy bardzo wysoko w profilu naszej działalności. Doceniamy i szanujemy naszych pracowników. Jesteśmy pewni, że tego typu problemy lub nieścisłości można rozwiązać skuteczną, obustronną komunikacją.

Konrad

Polecam pracę wszystkim niepijącym

to_ja
@Konrad

Zdradzisz jakie zarobki, ile godzin i wypłacalność firmy?

Robert
@to_ja

130 netto plus zakwaterowanie. Wypłacalność? Nie wiem... jestem 3 miesiące i płaca cały czas. Zdzisio nie dostał, ale on pijany był w robocie raz...

maniek

już rok z małą przerwą jestem, raz miesiąc, raz cztery, raz prawie pół roku. Pracuje i sobie chwalę pieniądze.

Renitur

Konkretnie i na temat. Jak ktoś chce pracować i zarabiać, to pasuje wszystko, jak szuka łatwych pieniędzy, to może w totka zagrać

Creator

Tragedia, Polacy narzucają tempo i wielu wymieka, lepiej pracować bezpośrednio dla Szwedów, już więcej nie chce żadnej Agencji!

papiak

witam....we wtorek mam rozmowe rekrutacyjna...na oferte montera okien w szwecji.... czego moge sie spodziewac...jakich pytan...nie ukrywam ze bardzo interesuje mnie ta oferta prosze o doradztwo.....

Zostaw merytoryczną opinię o We Can Do HR Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w We Can Do HR Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy We Can Do HR Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w We Can Do HR Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy We Can Do HR Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w We Can Do HR Sp. z o.o. napisali 15 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

We Can Do HR Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 314 ocen.

We Can Do HR Sp. z o.o.