Opinie o We Can Do HR Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie We Can Do HR Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w We Can Do HR Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o We Can Do HR Sp. z o.o. w Gdynia

Tomcio

Czy w Państwa firmie obowiązują kary za zerwanie kontraktu?

Kamil

Witam co możecie powiedzieć o tej firmie bo mam okazję po nowym roku wyjechać na wykończeniówke niby umowę Szwecja mieszkanie darmowe na godzinę 67zl godzin w miesiącu od 200 do 220 więcej nie wiem jak na tą chwilę bo umówiłem się na rozmowę tel na 20grudnia wtedy dowiem się więcej ale nie chce się wpakować w (usunięte przez administratora) bo mam jak na razie w Polsce stałą pracę ale planuje wyjechać da się tam zarobić

Komdi
@Kamil

A gdzie masz już prace bo może warto zostać jak się nazywa agencja

Olgierd
@Kamil

Nie da się. Zostań tam gdzie jesteś

Bro

Nie jedz z nimi.

Xxxxx

Napiszę krótko . Pracowałem przez tą agencję , co do płatności i pracy jest Ok . Ale jak będziesz miał jakiś wypadek to odsuwają się od ciebie i zamiatają wszystko pod dywan, i trzeba samemu sobie radzić w obcym kraju . Przekonałem się na własnej skórze .

Jerzy

Witam.Czy ktos moze mi szczerze napisac ile zarobie na reke przy 160 godzinach majac 185koron brutto na godz.?Co ile zjazdy i ile sie placi za mieszkanie.Nie rozumiem,ze nikt nie chce tego napisac a odpowiada wymijajaco.To pytanie skierowane jest do pracownikow jak i firmy We Can Do

piotr
@Jerzy

Odpowiedzi wymiające udzielna sa dla kazdego - sa tebele wdług ktorych firma moze przewidziec ile zarobi sie przy 160 godzinach, ale nie wyliczy tego panu bo nie chce pana przestraszyc. Co miesiac pojawiaja sie tajemnicze "dodatkowe koszty" . Nawet jezlei kontrachent ktory nas zatrudnia w Szwecji, daje pieniadze na zakwaterowanie, to i tak nikt ich nigdy nie widzi - wrecz przeciwnie. Zakwaterowanie jest odciagane od podstawowych zarobkow - Firma pobiera 1000 koron za wpis do urzedu podatkowego, co jest jej obowiązkiem (inaczej nie moglibysmy pracowac) W innych firmach taki zabieg jest postrzegany jako bardzo bardzo nieetyczny. Oczywiscie cos tam pan zarobi. Opinie chawlace We Can DO It na tym forum są to opinie pisane przez jej pracowników. NIgdy nie powiedza w prost ile pan zarobi, zawsze wymigują sie. A potrzech misiacach jak juz pozna pan prawde i jak juz konczy sie kontrakt, nie ma to juz wiekszego znaczenia.

Jules
@piotr

Nie prawda Jerzy. Nikt nie wie ile będziesz pracował i ile zarobisz a co za tym idzie ile podatku zapłacisz. Zwalanie winy za system podatkowy obowiązujący w danym kraju jest bez sensu chyba. A co do opłaty za rejestracje. RoZumiem że w Polsce jak nie masz peselu to pracodawca ma obowiązek wyrobienia Tobie peselu, abyś mógł pracować jako obcokrajowiec? Peselu z którego skorzystasz w nowym miejscu pracy jak się zwolnisz i pójdziesz pracować do kogoś innego? To jest opłata za pomoc w wyrobieniu numeru podatkowego bo rejestracja do pracy pracownika przez pracodawcę jest czymś innym. Nie masz wiedzy chyba. I pisanie, że opinie są pisane przez pracowników biurowych też jest nietrafione, bo ja nie pracuję w biurze, ale na kontrakcie i z przyjemnością napisałem pozytywną opinie.

Barbara
@Jules

Trochę nie rozumiem, jak to nie wiadomo, ile się będzie pracować i ile się zarobi? Przecież na pewno jest jakaś umowa, gdzie są wszystkie warunki, a prawo podatkowe określa, ile z tej wypłaty będzie potrącone. Jeśli pracodawca nie informuje o takich podstawowych rzeczach, to nie ma co się pchać.

Jules
@Barbara

Jest tabela podatkowa i ile zarobisz i jak wysoki jest podatek do zapłacenia zależy od tego ile godzin przepracujesz i ile w tym będzie nadgodzin. Poza tym wysokość podatku zależy od gminy w jakiej będziesz pracować. W Stockholmie będzie inny podatek niż w Malmo. https://skatteverket.se/download/18.339cd9fe17d1714c0773e1c/1640186997864/2022_skattetabell34_22.pdf Tutaj masz jedna z tabel z jednej gminy. Ja dostałem tabele od nich zanim wyjechałem i tak jak oni nie wiedziałem ile godzin przepracuje w totalu. Zwalanie winy na firmę za tak skonstruowany system podatkowy jest bez sensu bo jak pojedziesz z inna do Szwecji będzie tak samo.

Stolarz

Rozmowa w biurze firmy. Zdecydowałem się na przyjazd spod Poznania wiec miałem kawałek. Na miejscu pierwsze wrażenie dobre. Co prawda musiałem poczekać bo był duży ruch tego dnia, różni ludzie na inne rekrutacje. Ale ogólnie poziom ok. Sama rozmowa była dobra. Rozmawiałem z panią Dorotą, fajnie przeprowadziła mnie przez wszystkie sprawy związane z kontraktem - większość moich wątpliwości rozwiała. O pracy i zleceniodawcy konkretnie, na przykładach, wszystkie informacje. Wiem od znajomych że z tym konkretnym współpracują już długo i wysłali tam dużo ludzi bez żadnych problemów i to samo zostało potwierdzone na miejscu. Oceniam dobrze, nawet bardzo bo kultura i informacje bardzo fajnie zostały mi przekazane. Umowa na spokojnie do przeczytania, warunki, wszystko się zgadza.

głównie o doświadczenie, historię zawodową, opowiadałem o metodzie pracy, o projektach które robiłem. Były pytania o współpracę i relacje z kolegami z pracy, normalne, sensowne chodziło o wyczucie człowieka. Jak nie masz trudnego charakteru to wszystko spokojnie można powiedzieć widać że rozumieją ludzi. Nie trzeba nic udawać.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Sylwek791

Witam, pracował ktoś w Szwecji na rozbiórkach? Ile można zarobić w skali miesiąca?

Jakub10000
@Sylwek791

Sylwek791 Kiedy masz wyjazd na rozbiórki? Pozdrawiam Karczewski

Natalia
@Jakub10000

Wtrącę się, przecież on się pyta o stawki, a nie pisze że jedzie. Gdyby jechał to by wiedział już ile płacą. Myślałam że napiszesz jakiś konkret, bo chłopak myślał też jechać. A Ty sobie szukasz kumpla? :D

Ink

Czy pracował ktoś przy wyburzeniach w Szwecji?

Ink

Witam był ktoś może w Szwecji na wyburzeniach?

Pedro

Pracowałem przez tą firme w Szwecjii jako zbrojarz (prędzej w Norwegi z Bemmaning'u Adecco), naprawde podejście do ludzi jest świetne, peiniadze są dobre i na czas do tego mozna liczyc na zaliczkę. Po uregulowaniu mojej sytuacji zyciowej na pweno wracam bo ;" together we can do more !

Edward
@Pedro

Hej, piszesz że pieniądze są dobre, możesz jednak jakoś to doprecyzować? Jedni daną kwotę będą uważali za górę pieniędzy, a inni o tej samej kwocie powiedzą, że to mało. :D Wiesz, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Daj znać jak to wygląda w We Can Do HR. ;D

Pedro
@Edward

10000 hrywien;) xd

AndrzejekK

Witam serdecznie.Miałem ogromną przyjemność zapoznać się z firma.Na dzień dzisiejszy nie mam żadnych zastrzeżeń ani co do pracy,ani co do wypłaty.Na sam początek możę wspomnę że o firmię dowiedziałem sie od dalszego znajomego,który pracował tam przez bardzo długi okres czasu,jednak ze względów rodzinnych musiał zrezygnować.Podał mi namiary na firmę i postanowiłem spróbować i ja swoich sił. Na rozmowę kwalfikacyjną poszedłem bardzo zdenerwowany,no ale chyba każdy czuje zdenerwowanie w takiej stuacji.Jednak jak się okazało zupełnie niepotrzebnie gdyż rozmowę przeprowadzała ze mną bardzo miła pani.Zadała mi kilka ważnych pytań,a mój stres odpuśćił.Na kilka dni po rozmowie otrzymałem wiadomość że dostałem te pracę,a następnie musiałem podpisać umowę.Wszystko przebiegło prawidłowo.Co do pensji jest możliwość że przy prawidłowo przebiegającej współpracy ona wzrośnie.Więc jest możliwość rozwoju i zarobienia na utrzymanie najbliższych.Oczywiście jak kazdy kto musi wyjechać czułem lekki niepokój,ale to głównie ze względu na rozstania z rodziną.Na szczęście ze zjazdami do Polski nie było żadnych problemów.

Radio
@AndrzejekK

Co powiesz na temat vecsli

Szary

Opinie na temat biura i rekrutacji ok super Tylko jest tu poraszka z mówieniem prawdy itp. Mówią ci chcesz usłyszeć a realia to już mamy Cię Mój adwokat powiedział wprost nie jedz z taką agencja bo umowa jest zawarte w taki sposób żebyśmy wyrazie w za wszystko my szary pracownik płacił

Halina
@Szary

Czyli za co może płacić pracownik w We Can Do? Napisałbyś jak przebiega w firmie rekrutacja? Czy składa się tylko z rozmowy? Jakie proponują podczas rozmowy warunki zatrudnienia?

Robert

Super, pracowałem w Norwegii

Barbara

Jak w dobie pandemii wygląda rekrutacja w We Can Do? Rozmowy odbywają się bezpośrednio, czy może zdalnie? Jakie umiejętności są sprawdzane przez pracodawcę?

Odradzam.Każą człowiekowi jechać do Gdyni na rozmowę na własny koszt a potem przez parę miesięcy nie potrafią znależć żadnej roboty.Nie polecam.

Wojtek
@Paweł

Przejechalem 470km w jedna stronę na rozmowę o pracę. Na ofertę czekałem dwa dni. Myślę że to kwestia doświadczenia i chęci do pracy.

kolego nie wiem kim jestes ale
@Paweł

do mnie co chwila wydzwaniają tylko że mi się odwidziało jechać ... na 3 miesiące na onstop... acha jestem monterem suchej zabudowy z doświadczeniem 14 letnim .... Pozdrawiam pinie rekrutujące

Ile kobiet pracuje w firmie?

@Marek

Panie stanowią filar działalności naszego biura. Obecnie w zespole mamy 20 takich unikalnych osobowości. Wśród zatrudnianych specjalistów budowlanych kandydatury kobiet są rzadkością. Jest to specyfika tej branży. Natomiast zatrudnienie z nami znalazły pracowniczki drukarni oraz zakładów produkcyjnych. Dziękujemy za ciekawe pytanie Panie Marku.

Wiadrotko

Witam czy po wyjeździe za granice z waszej firmy jest możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc pracy

@Wiadrotko

Dziękujemy za pytanie. Owszem, podczas naszej współpracy jest możliwość otrzymania zaliczki w pierwszym miesiącu pracy.

Czy rozmowa rekrutacyjna w We Can Do HR Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

W przypadku ofert zagranicznych, w których wymagany jest ten język, tak. Część rozmowy jest przeprowadzana w języku angielskim. Z naszymi rekruterami i pracownikami biura można bez przeszkód porozumiewać się po angielsku.

Witam jakie są stawki w delegacji jakie warunki mieszkaniowe i czy jest ciągłość pracy i jakie warunki umowy dzięki

Aktualność

O stanie rzeczy lubimy przekonać się na własne oczy. Dlatego materiały wideo i twarze prawdziwych ludzi są doskonałym świadectwem. Zobacz jak wygląda praca w Szwecji, nasi pracownicy i kontrahenci na różnych projektach. ???? ▶
Tom

Bylem na rozmowie w biurze na dzien dobry wyczailem ich podejscie do ludzi jak zaczalem mowic o zarobkach i wydatkach to zaczela Pani zmieniac temat 100 koron podatku za mieszkanie jaki podatek mówią ze mieszkanie zapewniaja a potem mowia ze podatek pobieraja po odliczeniu wszystkich oplat wychodzi 5000 na czysto albo i mniej bo drugi miesiac będąc w szwecji wyżywienie wyjdzie 5000 to jest agencja którą pracownik ma utrzymac podpisujesz papier aby nie przechodzic do konkurencji w ciagu pol.roku zabezpieczaja sie tym bo wiedzą ze sa wyzyskiwaczami odradzam kazdemu praca dla.ludzi glupich i dajacych sie urobic doslownie katastrofa

Jerry
@Tom

Tom, chyba nie znasz warunków życia w Szwecji. Myślenie, ze to raj, gdzie zarabia się kilkukrotnie więcej to jakas fikcja. Po pierwsze takie są tutaj stawki. 180 brutto to i tak spora stawka. Ja akurat w tej firmie zarabiam 204 bo mam udokumentowane 7 letnie doświadczenie. Jakbyś wiedział, to firma ma stawki związkowe. Takie one są. Jakbyś sam mieszkał w Szwecji, to z całym szacunkiem ile bys chciał płacić za kawalerkę? 5000 sek? Ha ha. Koszt to minimum 8000 tysięcy plus opłaty jak internet czy prąd. A jedzenie. Trochę przesadzasz z cenami. No chyba, że jadasz sam kawior, choć i on jest dosyć tani. Nie wszyscy się dostają do pracy, ale to nie powód by wyrzucać swoje flustracje. Ja przynajmniej się cieszę, ze do nas nie dojechałes i nie muszę słyszeć marudzenia takich ludzi co nie znają realiów życia za granica

Grzegorz

Byłem na rozmowie w Gdyni straciłem cały dzień 150 na bilety 1000 km we dwie strony.Rozmowa trwała 15-20 min jak by nie można było załatwić przez neta wirus Podają do podpisania zgodę na wielokrotne sprawdzanie w BIK ??? Tłumaczenie poco? Bo panowie ukrywają że mają komornika ale kogo to??? Wejdzie on na wylpate dla pracownika a nie dla firmy.Dzis rozmawiałem to Pani powiedziała że nie podejmą współpracy ze mną bo powiedziałem że pracuje tylko na UMOWĘ O PRACĘ a nie na jakieś zleceniowki to się pewnie im nie spodobalo Tłumaczenie że poziom języka angielskiego słaby tylko jak pracowałem w Norwegii 2 lata jakoś nie miałem problemów z językiem nawet nie było rozmowy w obcym języku

Zostaw merytoryczną opinię o We Can Do HR Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w We Can Do HR Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy We Can Do HR Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w We Can Do HR Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy We Can Do HR Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w We Can Do HR Sp. z o.o. napisali 15 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

We Can Do HR Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 314 ocen.

We Can Do HR Sp. z o.o.