Opinie o Polifolia w Poniatowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Polifolia. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Polifolia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polifolia w Poniatowa

Hahaha

Kolego...a kto z prezesem moze spokojnie porozmawiac,przeciez on ma zawsze racje.byly przeciez dziewczyny u niego bo byly ibrazane itp.to przeciez ich olał ciepłym moczem.

Patryk

Witam wszystkich bardzo serdecznie w pierwszych słowach mojej wypowiedzi chciał bym zwrócić uwagę na nie uczciwych pracowników którzy w naszym zakładzie szukają tylko kłótni z Prezesem i z zarządem firmy są to osoby których postawa jest wysoce naganna jeśli ktoś wie o takich osobach zapraszam do biura na miła rozmowę przy kawie takie osoby przychodzące do biura z własnej woli zostaną nagrodzone wysoką nagrodą finansową Pozdrawiam Patryk

Salma Hayek

Sami wyciagnijcie wnioski,i nie dajcie sie nabrac tych obroncow firmy bo oni nie robia tego napewno za psie pienadze! Zarabiaja wiecej,sporo wiecej i dlatego bronia tak mocno swojego stanowiska oraz firmy! Poza tym jak mozna kusic kogos do strzelania z ucha pana M.S. no ku.. jak?! Za duzo w dup... macie i dlatego takie przemowienia falszywe glosicie!

misio

pracuję w polifolii kilka miesięcy potwierdzam wszystko co piszą starzy pracownicy wyzysk wyzysk wyzysk młodzi nie zbliżajcie się do tej firmy szkoda zdrowia ja też wymiękam kończę tam karierę bo żebym poją wszystko a nawet więcej to nie ma znaczenia 1680 brutto na umowie o pracę a robimy jedna osoba za dwóch zapraszam serdecznie do mordowni za jałmużną

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Polifolia na stanowisko PRACOWNIK TERMOFORMOWANIA bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
biu

Wiem ile firma zarobiła w tamtym roku i niech prezes nie mówi na spotkaniach z pracownikami ze nie ma pieniędzy. Powinien podnieść ludziom do najniższej krajowej wkońcu dzięki nim ma te pieniadze.Wstyd

AA

Jebać kablarzy takich ludzi powinno się tępić. ludzie jak walice nadgodziny to nie nie narzekacie inni nie maja nawet najnizszej krajowej tylko ciekawe co bedzie jak nie bedzie nadgodzin . Prezes powinien sie wstydzić zeby nawet nie dac ludziom 1850zl . JAKA PŁACA TAKA PRACA........

Renatka

Tak to prawda że nie przyjmują nikogo nowego do pracy pracownicy tu zarabia się 5 zł na godzinę lepiej iść do sklepu odradzam to wstyd tu pracować nie polecam nikt nie wytrzymuje tu dłużej niż kilka miesięcy generalnie nie polecam żenada moja pensia w tym miesiącu to 934 zł i 34 grosze i pytam jak za to żyć :-(

Polska Alexis Polifoli

Gruby Benek i Gocha mają racje zresztą to obowiazek donieść o przestępstwie . Szykują się większe zwolnienia Z naaszego zakładu i NIKOGO NOWEGO Z ZEWNĄTRZ NIE PRZYJMUJĄ DO PRACY głośno o tym na zakładzie zresztą kto ma uszy niechaj słucha :-)

Gocha

Gruby Benek masz racje większość tych zadymiarzy działa na nie korzyść zwykłych pracowników próby takich większych zadym powinny być zgłaszane przez szybkie meldunki do biura prezes potrafi nagradzać dobrych pracowników NAMAWIAM DO OBRONY SWOICH MIEJSC PRACY ALE PRZEZ SZYBKIE MELDUNKI

Gruby Benek :-)

Grupowe zwolnienia ? NIKT nie chce zwolnien grupowych ja chcesz się zwolnić to się sam zwolnij i nie ciągnij innych osób za sobą na dno nie strajkujcie nic nie zyskacie na tym tylko tyle ze zostaniecie zwolnieni nie warto tak się narażać a po zatym zwolnia zwykłych pracowników a nie związkowych liderów bo ich obronią zwiazki zawodowe takie bunt trzeba obalać jak naj szybciej nie ufajcie pseudo związkowcom i tym którzy namawiają do buntu smieją się bo wiedza ze sa przegrani zwykłe szpicle zakładowe :-)

ja i on to jedno

czytam i czytam i się śmieje z waszych wypowiedzi. Jesteście inteligentnymi ludźmi. Was jest większość, macie związki, i możecie poszarpać się z prezesem tylko trzeba chcieć. Czekam z niecierpliwością jak to się rozwinie ale myślę ze polowa ludzi się obesra i będzie dalej narzekać na forum. Strajk to możeprzesada ale grupa wzmocniona (czyli duża) i na rozmowe do M.S. i nie bać sie niczego lub zbiorowe zwolnienia, przejscia do innych firm. To da mu do myslenia. Powodzenia wam zycze i ciesze sie ze ja mam to juz za soba. Pozdrowienia dla TM.

Shooter

Do GENERAŁ,wiesz pamiętaj ze lizaniem czyjegoś zada nikt jeszcze daleko nie zaszedł! Przyjdzie pora i na fałszywego doktora

GENERAŁ

Do Lojalna Jola takimi wypowiedziami jak twoje i tobie podobnym osobnikom mówie zdecydowanie nie !!! wasze wypowiedzi to strzał w kolano a najgorsze ze nie tylko dla was ale i dla uczciwych pracowników naszego zakładu jestem brygadzistą i dobrze wiem co mówie

Sabina

Ludziom już odbija na maksa ta pensja która macie jest wystarczająca jak na Poniatowe to normalna pensja wyluzujcie kite kupcie sobie wino za 5 zł i cieszcie się że macie prace ja też wcale niemam rewelacyjnej pensji ledwo mi starczaja te 2 tysiące na życie

Kargul

Powiem tak zły to ptak co w swoje gniazdo sra cieszcie się że macie prace jak by postawili polifolie w stan likwidacji tak jak EDA to napewno byscie bronili zakladu pensja podstawowa już wam nie wystarczy ? ile byście chcieli ? wielu moich znajomych chciało by tam pracować ale bardzo cięrzko tam się dostać JAK WAM TAK ZLE TO DO POSREDNIAKA TAM WAM DADZA PRACE ZA TRZY TYSIACE MIESIĘCZNIE !!!

LUKSUSOWA PANIENKA

Ja też nie narzekam na pensie grosze mają Ci co marnie pracują taka jest prawda w tym roku udało mi się troche zaoszczedzic i nawet byłam na wakacjach z tej pensi żyje mi się na przyzwoitym poziomie:-)

Beata

Myśle że sa dwie strony medalu jedni popierają Pana Prezesa i świetnie na tym wychodzą :-)a drudzy związki zawodowe ja osobiście popieram Pana PREZESA :-) I jestem dobrze zarabiającym tego przykładem :-)

Lojalna Jola

BANDZIOREK co ty bredzisz chłopaku,związki są zbyt krótko żeby wogole mówić o jakichkolwiek efektach,a ty wyjechałes ze dymia ha ha ha zabawne. Ale rozumie twój przekaz,nie ma to jak judzic! Żałosne.

Bandziorek

OJ tak to prawda związkowcy przesadzają związkowi zadymiarze gdy by nie te dymy na zakładzie było by lepiej !!!

Anna Grodzka

Prezes ma racje ?! Serio? Potraktowal 3/4 pracownikow jak scierke do podlogi! Brygadzisci dostali nagrody zeby nas pilnowac,proste! Ot takie inteligentne zagranie "Pana i Wladcy". Wiadomo,nie wszyscy ale niektorzy napewno beda dalej lizac posladki i salutowac na dzien dobry zeby tylko pensyjke niezla oblizac. I gdzie to sie ma do tych calych jakze smiesznych rocznych podsumowan?! No gdzie kur... jego mać! Ahh no tak zapomnialam ze to tylko papierek,ktorym mozna sobie podetrzec zad. Te smieszne wyliczanki i zabawa w kotka i myszke z uczciwymi pracownikami niedlugo skoncza sie strajkiem,a wtedy pot na plecach poczuje Allah ktorego tak wielbicie! Ps. A to co szefostwo ciagle demonstruje na tym forum i w praktyce firmy Polifolia,to sie nazywa MOBBING! A to juz moze zapachniec prokuratura szanowni przedstawiciele :o) (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Polifolia - Poniatowa

• Jak się pracuje w Polifolia?

Zobacz opinie na temat firmy Polifolia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polifolia?

Polifolia