Opinie o SYSTEM SECURITY w Proszowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy SYSTEM SECURITY. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w SYSTEM SECURITY o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SYSTEM SECURITY w Proszowice

wlodia

Pracowałem w tej firmie podczas ochrony dni młodzieży i fajnie zarobiłem po 25 zł za godzinę.Ponadto fajna a nawet super dogadana Pani Prezes Lidia.Pozdrawiam i czekam na kolejną impre.

Roman

Witam,mój kolega pracuje na etacie i mówi że chyba najlepsza firma w jakiej pracował ,podobno nawet paczki są na Mikołaja dla dzieci ,natomiast ja czasem stoję w lokalach na bramce i muszę przyznać że dostaję lepsze pieniądze niż na prywatnej .W jednej restauracji firma płaci za 5-6 godzin 250 zł na rękę a w drugiej 200 zł .Ponadto czasem stoję jeszcze na imprezach -wszystko płacone jest prawie zawsze gotówką przed rozpoczęciem pracy(jeśli chodzi o bramki).w sumie bardzo przyjazna firma .Pozdrawiam wszystkich z f.irmy.

Żenada
@Roman

Tak, jasne. Rafał znowu pozytywne komentarze nabija.... Widać przekręty ma już we krwi...

Marco

Witam,ok rok wstecz przed przyjęciem się do firmy czytałem te opinie i sam nie wiedziałem co zrobić ale pomyślałem zobaczę co będzie.Teraz jestem mile zaskoczony ,na dzień dziecka paczki dla dzieci firma funduje oraz różne imprezy np.ubieranie choinki itp. stawkę na początek dostałem 8,50 zł,teraz mam 9,00zł,umowa o prace i wypłacane praktycznie w umówionym terminie czasem 2-3 dni wcześniej.Ponadto fajni ludzie pracują z pewnymi małymi wyjątkami :-).

seba

ta dyspozycyjność polega na tym ze pracujesz 24 na jednym rejonie i jedziesz na drogi, nie śpiąc prawie wcale i tak cały miesiąc, no może parę dni wolnego, ale nie więcej niż 2:), wg. systemu to jak chcesz zarobić to pracuj cały czas, bo n tym polega premia, dyspozycyjność o każdej porze dnia i nocy

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska

Witam,już Ci odpowiadam,mam podstawę na umowie 2150 zł brutto a 9,5 na rękę mam za każdą dodatkową godzinę powyżej etatu.Ogólnie nie muszę pracować na innym rejonie tak jak pisze Seba Gądek chyba że chcę ale jak w każdej firmie zmiany są 24 praca/48 wolne.A jeszcze pytałeś na jakim stanowisku-pracownik grupy interwencyjnej.Ponadto każdy patrol ma pomieszczenie by móc zjeść itd. więc nie rozumiem wpisu że ktoś nie śpi :-)-biedactwo,jak Cię męczy bezsenność to masz faktycznie problem,ciekawe co w nocy robiłeś jeśli faktycznie pracowałeś :-)

basen

za przeproszeniem qurwy i (usunięte przez administratora) każda inna firma tylko nie ta, oszuści i tyle, nie dajcie się namówić lidce

seba

hehe u lidki mozna pomazyc o dobrej premji ,tezaz za godzine mam ponad 25 pln, wiec cos o tym swiadczy. przez 3 lata nie mialem wiec to sciema byla, tam tylko obiecuja nic wiecej, przestrzegam was!!!!!!!, nie idzcie ta droga. SEBA

podejrzewam że te pozytywne komentarze pisze ktoś z szefostwa pieniadze nigdy nie byly na czas i trzeba bylo sie o nie upominac .

jabko

PRACOWAŁEM W TEJ FIRMIE PARE LAT TEMU I NIEMOGE POWIEDZIEĆ ZŁEGO SŁOWA O LUDZIACH KTÓRYCH TAM SPOTKAŁEM.KIEROWNICTWO OK. JAK KTOŚ POTRZEBUJE PRACY POLECAM.

ja pracuję wtej firmie od 2 miesięcy choć zaglądałem wcześniej na te opinie troszkę się obawiałem ale zaryzykowałem,dostałem stawkę 8,50zł na początek i umowę o pracę na okres 6 miesięcy,każda nadgodzina 10 zł.Pierwsza wypłata już za mną i jest ok,pare nadgodzin wypłacone tak jak mi obiecano,ludzie są ok ,praca super w porównaniu do jazdy w patrolach innych firm tu bardzo ważne są czasy dojazdów do alarmów i znajomość obiektów(dobrze że jest gps :-) ) ,gdyby było coś nie tak napiszę.

@Tomek

Witam,w związku z tym iż przyszło mi powiadomienie o nowych wpisach i tu jestem więc tak jak obiecałem napiszę co i jak ,już trochę miesięcy pracuję ,mam umowę na czas nieokreślony,stawkę 9.50 zł.W tym czasie zostały zwolnione chyba trzy osoby ale dlatego że dwóch straciło prawo jazdy za punkty a jeden się nie wyrabiał z czasami dojazdów.Nie spotkałem się do tej pory z sytuacjami negatywnymi z komentarzy ale nie neguję że tak mogło być bo kiedyś tam firma popłynęła na jakimś dużym kontrakcie i były kłopoty.Ogólnie praca w tej firmie bardzo fajna tylko trzeba robić swoje.

Byłem ich pracownikiem jakies rok temu pracowalem jakies 3 miesiace jedyne co moge powiedziec to firma kant dużo obiecują a nic nie robią nawet całej wypłaty nie otrzymałem. obiecywali umowe a zadnej nie dostałem. kontakt z pracodawcą ograniczony jeśli tylko czegoś chcesz to nie odbierają telefonu. zdecydowanie nie polecam zmarnowałem czas i pieniądze ledwo za przejazdy mi sie zwróciło

lokator

system security to firma sprzątająca

lind

a Radek Prokop sprzedawał obiekty Argosa !!!!!

Doinformowany

No to bardzo ciekawe że opinie piszą hejterzy czy też zazdrosna konkurencja. Z tego co widzę po ogłoszeniach to System Security cały czas potrzebuje nowych pracowników, i z tego co wiem nie chodzi o dynamiczny rozwój firmy tylko o pracowników którzy popracują chwilę i uciekają ponieważ nikt nie może pozwolić sobie na miesięczną pensję wypłacaną po wielkich bólach w kilku ratach. Tylko ciekawe co powiedzą "Klienci" jak w końcu nie będzie miał kto przyjechać do interwencji, bo w końcu kiedyś skończą się jelenie chętni do pracy. Świetnie że można przeczytać tutaj opinie zanim się złoży CV i zacznie pracować, bo pewnie byłbym kolejnym który dał się nabrać.

TROOPER
@Doinformowany

HM,SKORO WIESZ LEPIEJ TO TWOJA SPRAWA ,MOŻE ZAŁÓŻ FIRMĘ I ZOBACZYMY CO Z NIĄ BĘDZIE,MOŻE SIĘ PODPISZ NAZWISKIEM SKORO TAKI INNFO JESTEŚ,SOLID,JUWENTUS,JUSTUS ORAZ WIELE INNYCH FIRM RÓWNIEŻ POSZUKUJE PRACOWNIKÓW I MA TO OZNACZAĆ ŻE NIE BĘDZIE MIAŁ KTO PRZYJECHAĆ JAK TO UJĄŁEŚ MAŁO FACHOWO DO INTERWENCJI? :).MARTW SIĘ BYŚ W OGÓLE ZNALAZŁ PRACĘ BO SĄDZĄC PO WPISIE TO JESTEŚ BEZROBOTNYM NIEUDACZNIKIEM

znawca temat
@TROOPER

Ale pan Rafał P. błysnął kulturą osobistą i mądrością,zresztą jak to ma miejsce zawsze w jego pseudo mądrych wypowiedziach, aż strach się bać tej pseudo firmy

TROOPER
@znawca temat

HAHAHAHAHAHA,NIE CHCESZ SIĘ PODPISAĆ TO INACZEJ CIĘ NAMIERZYMY.

Życzliwy

Widać po odpowiedziach na opinie ludzi jaki poziom reprezentują właściciele tej firmy, cwaniactwo, wulgarność i brak szacunku to ich główne cechy.

SYSTEM
@Życzliwy

Witam,o tym mogą decydować nasi Klienci(których zresztą przybywa z dnia na dzień) a nie ludzie którzy wypisują anonimowo komentarze bo są hejterami,zawiedzionymi zwolnionymi byłymi pracownikami lub przedstawicielami konkurencji którzy pomimo wszelakich starań nie mogą nas kupić.

Aby uzyskać dane klientów od operatora telekomunikacyjnego trzeba mieć nakaz - ochrona danych osobowych i żadna szanująca się firma nie da adresów swoich klientów osobom postronnym. A co do szyszki to naruszenie nietykalności cielesnej.

trooper
@Ewa

a ja myślałem że przyjemność :-),ponadto pani nie jest żadnym klientem portalu gowork.pl,nakaz to trzeba mieć na przeszukanie mieszkania.Ale pani Ewa to radca prawny męczenników więc wie lepiej :-) , zamiast zajmować się facetem to się będzie udzielać i wypisywać głupoty że ciężko jest zdobyć adres IP :-)

trooper

SZ.P EWO za pakowanie szyszki w oko kakaowe nie ma paragrafu ale firma powinna wystąpić do admina o adresy IP lub przy zmiennym IP o adresy MAC i wszystko będzie wiadome co,kto,gdzie i na czyje zlecenie wypisywał to wszystko.

BIKE

Hm a ty ciągle bezrobotny od ostatniego?Może stań przed Dudkiem i mu to powiedz jak taki cwaniak jesteś,jednak myślę że strach ci na to nie pozwala a pisząc tutaj myślisz że jesteś anonimowy?Obyś się kiedyś nie zdziwił że tobie zapakuje tonfe lub szyszke w tyłeczek -hahahah :-)

@BIKE

Oj czyżbym tu pogróżki widziała, nieładnie, admin powinien się tym zająć i pousuwać te obraźliwe wpisy bo to pod paragraf podlega.

T

Haha, mam wkleić pismo z ZUS-u o braku płatności?, raczej nie możliwe w tym portalu. QA co do wypowiedzi "Mati"-ego to na w 100% racje.

larson
@T

haha,I takie masz dowody :-),piszesz bo cię pewnie wywalili na zbity pysk za nieróbstwo i brak ogłady itd. a teraz się odgryzasz jakimiś śmiesznymi wpisami :-) żenada.Ponadto duża rotacja to jest w Justusie,Solidzie czy Konsalnecie ale pewnie w du pie byłeś i gó wno widziałeś a najwięcej masz do powiedzenia :-).Od pięciu lat Ci sami ludzie jeżdżą na patrolach oprócz jednej czy dwóch wymian pracownika na trzech rejonach,to rzeczywiście duża rotacja ale w twojej głowie.Pewnie jesteś ofiarą pękniętej gumki :-)

SYSTEM
@T

Ale wrzawa,jeśli jakakolwiek firma nie zapłaci składek ZUS to komornik je ściąga i przekazuje do Zus-u . :-)

T
@larson

Widzę że wypowiedź bez obrażenia kogokolwiek to chleb powszedni. Kultura osobista nie boli, tylko trzeba ją mieć, a Tobie jej brak.

larson
@T

oj za to ty masz tej kultury tyle że głowa mała a i inteligencją również nie błyszczysz co widać po wcześniejszych wpisach :-)

lol

zanim napiszecie coś to się zastanówcie ,bo nie wiecie nic

Zostaw merytoryczną opinię o SYSTEM SECURITY - Proszowice

• Jak się pracuje w SYSTEM SECURITY?

Zobacz opinie na temat firmy SYSTEM SECURITY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SYSTEM SECURITY?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SYSTEM SECURITY?

Kandydaci do pracy w SYSTEM SECURITY napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SYSTEM SECURITY
  • Brodzińskiego 28