Opinie o SYSTEM SECURITY w Proszowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy SYSTEM SECURITY. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w SYSTEM SECURITY o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SYSTEM SECURITY w Proszowice

System ochrona

Witam to i ja dodam swoją opinię i przemyślenia na temat tego co jest tutaj pisane a mianowicie większość komentarzy pisze 1 osoba a jest nią niejaki Rafał P. Komentarze o piciu w pracy, żulach, alkoholu i temu podobne są jego dziełem gdyż jest to choleryk nie radzący sobie z alkoholem, potrafiący zmieszać z błotem przypadkową osobę. Większość komentarzy ociekających cukierkowymi opiniami o super działającej firmie, super zarobkach, i bajkowej atmosferze w niej to również dzieło zakompleksionego pana Rafała P. Pana Rafała P. oraz Lidię G. znam bardzo dobrze współpracowaliśmy długi okres czasu i stąd wiem do czego są zdolni aby pozyskać pracowników oraz klientów. Pani Lidia to też mistrzyni nawijania makaronu na uszy potrafiąca jak chorągiewka zmieniać zdanie, opinię w zależności z kim rozmawiać aby osiągnąć zamierzony cel, reasumując UWAŻAJCIE na nich. Pozdrawiam System ochrona.

Tomasz B

Super podejście do obsługi Klienta, Polecam

Robert Janczak Nowy wpis

Jedna z niewielu firm która spełnia moje oczekiwania jeśli chodzi o współpracę. Mam w tej firmie monitoring wizyjny budów i od 3 lat nie mam do czego się przyczepić. Na największą pochwałę zasługuje sposób obsługi klienta, który jest niespotykany w innych firmach. Polecam

Jakie narzędzia pracy zapewnia SYSTEM SECURITY? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Jadwiga Pilch Nowy wpis

Jestem zachwycona podejściem firmy do mnie jako klientki. Polecam

Robert D Nowy wpis

Bardzo polecam firmę System Security, super podejście do klienta, patrol bardzo szybko przyjeżdża jak załączy się alarm

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Karol Widuch

Polecam firmę, chronią mi dom i firmę już kilkanaście lat i nigdy nie było większych problemów.

System ochrona

Filip Młynarski
@System ochrona

Coś mi się wydaje że chyba nie znasz tej osoby o której piszesz. Ja znam go 15 lat , kilka lat z nim pracowałem i nigdy nie widziałem go nawet z piwem w ręku . No ale skoro wiesz lepiej :-)

Willas
@System ochrona

Hm, ja też z tym gościem pracowałem i myślę, że chyba go nie lubisz bo najzwyczajniej zmyślasz. Myślę, że bardziej inni pracodawcy powinni uważać na ciebie... A jeśli już wylewasz swoje frustracje i niepowodzenia w życiu w necie, to się najnormalniej w świecie podpisz imieniem nazwiskiem, bo w innym przypadku ludzie są gotowi pomyśleć tak:(usunięte przez administratora)

Janusz Kwapiński
@System ochrona

Jestem Klientem tej firmy kilkanaście lat i jestem bardzo zadowolony, więc jeśli podejmują takie decyzje, to po to, by wyszło to firmie tylko na dobre. Widocznie nie był Pan sumiennym pracownikiem, a pracodawca w tych czasach nie może sobie pozwolić, by komuś płacić za nic nie-robienie...

Tomasz B

Super podejście do obsługi Klienta, Polecam

Matias

Mam usługę monitoringu obiektu już kilkanaście lat i zawsze jest w porządku. Od lat obsługuje mnie ta sama ekipa ludzi.

Dolph

Firma ma świetne podejście do klienta. Obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie, wszystko można załatwić jednym telefonem. Polecam.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z SYSTEM SECURITY? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Miki

Przecież tu ludzie pracują po 5-10 lat. Ekipa jest stał.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w SYSTEM SECURITY?

Malus. P

Ludzie tutaj są tak dograni, że aż się chce przychodzić do pracy. Nie ma jakiś sztucznych afer, kar z kapelusza jak to bywało w innych firmach gdzie pracowałem. Jedyne co to trzeba zrobić, to swoją robotę. Osobiście pracowałem w kilku tego typu firmach i tu jeśli chodzi o traktowanie ludzi jest super. Z wodzem rozmawia się dosłownie o wszystkim jak z kolegą. Jest ok.

Beata
@Malus. P

z wodzem? ;) to faktycznie chyba luźno macie. a średnia wieku jaka by była? chodzi mi teraz o przyjmowanie emerytów, jak w tej atmosferze się odnajdują?

Malus. P
@Beata

Chyba nie przyjmują emerytów, bo idą w stronę ochrony elektronicznej, więc tam gdzie kiedyś byli emeryci, teraz pilnują kamery z dojazdem patroli.

Mirek W.

Pracuję kilka miesięcy i bardzo sobie chwalę pracę w tej firmie. Jak do tej pory żadna negatywna opinia się nie potwierdziła.

Czy SYSTEM SECURITY zatrudnia studentów?

system

tak

Jak szefostwo w SYSTEM SECURITY? Spoko traktują ludzi?

Marti

Zapewniam Cię że nie znajdziesz lepszej atmosfery w żadnej tego typu firmie. Trzeba tylko coś sobą reprezentować bo w innym przypadku zwalniają bo jak mówią nie potrzebują ludzi którzy nie potrafią samodzielnie myśleć. Ostatnio całkiem przypadkiem zobaczyłem stawkę serwisanta i zdębiałem bo to 35 zeta za godzinę pracy.

M.Janger

Pracuje w firmie od 2 miesięcy bo wskoczyłem na etat za kierowcę któremu zatrzymali prawo jazdy za prędkość. Mimo niektórych opinii jestem pozytywnie zaskoczony i do tej pory nic nie potwierdza tych opinii . Pierwszy raz zdarzyło mi się pracować w firmie gdzie wszyscy są bardzo pozytywnie nastawieni do ludzi .

Dodo
@M.Janger

Czekaj jak Lidka Cię przewali na kase

@Dodo

Hm, no wiesz Dodo że pracuję już ponad 2 lata i nikt mnie ani raz nie przewalił na kasę ... Bardzo fajna atmosfera w firmie tylko trzeba robić swoje :-)

@Dodo

Przez tyle czasu mnie nikt nie przewalił . Po prostu robię co do mnie należy i jest w porządku .

Mariusz Tekliński

Bardzo konkretna firma . Szybkie doradztwo i wycena a dodatkowo po montażu szybkie wsparcie serwisowe . Jedna z niewielu ekip którą można zostawić na montażu i nie martwić się że coś zrobią nie tak . Polecam

M.Janger

Pracowałem trochę na imprezach i płacili gotówką za każdy przepracowany dzień i do tego woda i obiad był darmowy . Ogólnie polecam firmę bo atmosfera w pracy bardzo ok .

Lidia
@M.Janger

A wiecie, jak aktualnie wygląda kwestia zatrudnienia u tego pracodawcy? Jeśli ktoś wie coś sprawdzonego i tutaj pracuje, to proszę napisać. Z tego co o nich czytałam, to zajmują się nie tylko imprezami, ale i ochroną różnych obiektów, więc pandemia pewnie nie wpłynęła na ich funkcjonowanie aż tak dosadnie, jak dla niektórych branż.

Marcin Skolimowski

Pracuję 2 rok i zawsze mam wypłatę więc jakieś bzdury wypisujecie...Ale myślę że niezadowoleni pismaki to ci którym się pracować nie chce(czy się siedzi czy się leży stówka dniówki się należy)...Ale nie w tej firmie chłopcy...Ale jeśli znacie taką firmę w której płacą za zbijanie bąków to dajcie znać :-).Powodzenia dla wszystkich nierobów i alkoholików piszących na tym portalu :-)...

Dodo
@Marcin Skolimowski

Ja pracowałem trzy lata i po odejściu miałem problemy z kasa

Dreco

Bo pewnie chlałeś ... Podpisz się nazwiskiem to wszystko będzie jasne ... Żul pracownik w żadnej firmie nie jest mile widziany :-)

Stefano

Im lepsze opinie firma zbiera tym konkurencja bardziej stara się oczerniać?

Firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy więc nic dziwnego, że na forum rzadko bywacie!

Mareda Jacek

Trzeba niestety pracować , nie chcą płacić za picie w pracy i ściemnianie :-)

Zostaw merytoryczną opinię o SYSTEM SECURITY - Proszowice

• Jak się pracuje w SYSTEM SECURITY?

Zobacz opinie na temat firmy SYSTEM SECURITY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SYSTEM SECURITY?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SYSTEM SECURITY?

Kandydaci do pracy w SYSTEM SECURITY napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SYSTEM SECURITY
  • Brodzińskiego 28