Opinie o Kreditech Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kreditech Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Kreditech Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kreditech Polska Sp. z o.o. w Warszawa

terazja

Obecnie jest prowadzona rekrutacja na specjalistę ds windykacji. Jaki zakres spraw jest obsługiwany? Jaka umowa, benefity, wynagrodzenie max na jakie można liczyć?

M
@terazja

kwota podstawy 3 tys brutto +premia , pracowałem tam rok i nie polecam. wyścig szczurów, każdy za pecami obgaduje każdego, calyczas zmiany z systeem premiowym , testowai na nas jak na szczurach. Liderka od sprzedaży bez doświadczenia i matury.

cofferoman

Co to znaczy "z polecenia" ?Bedąc przyjmowany do pracy przez właściciela w Zea Shipping Company Grecja Grudzień 1978 r odbyło sie to wciagu 15 min na interview bez CV, n3 pytania i decyzja: bilet lotniczy i list do przedstawiciela w Lagos, Nigeria 20 USD kieszonkowego do ręki i lot do Lagos przez Kair gdzie był statek handlowy. Nikt mnie nie polecał. Ogłoszenie znalazłem na kawałku kartki na ścianie przy nadbrzeżu portu Pireus. Nie chcialem wracac do sowieckiego obozu żelaznej kurtyny "Kto szuka ten znajduje..." Slowo "polecenie" rodzi w myślach działanie korupcjogenne. Bylo wtedy to proste w wolnym kraju Grecji po obaleniu przez Karamanlisa reżimu czarnych pułkowników Papadopulosa. Kto chodzi drogą prostą nie zachwieje się" Pisze na tym forum jako kredytobiorca tej niezbyt moralnej firmy Kreditech sp. z o.o.

Agnieszka

@Ktoś, okres próbny jest czasem, w którym pracodawca obserwuje umiejętności i zaangażowanie pracowników. Jeżeli zauważa, że osoba zatrudniona, jednak nie pasuje do stanowiska, może po okresie próbnym nie przedłużyć współpracy z nim współpracy. Rozumiem, że Kreditech Polska Sp. z o.o. może zatrudniać osoby z polecenia, dowodzi to temu, że pracodawca ma zaufanie do swoich pracowników. Możesz napisać za jakie obowiązki w firmie byłeś odpowiedzialny?

Ktoś

Jeśli nie trafiasz do tej firmy z polecenia pracujesz tam max 3 miesiące, po czym otrzymujesz wypowiedzenie po okresie próbnym. Nie jest to odosobniony przypadek, bo stało się to kilkukrotnie. Osoby na wyższych stanowiskach niekompetentne. Nie polecam.

Anonymous
@Ktoś

Jaki dział masz na myśli? Windykację czy Customer Services?

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Agnieszka

Był ktoś z Was ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w Kreditech Polska? Jak przebiega rekrutacja?

Firma Kant i oszust nic nie weryfikują i dają kredyty jak leci na fikcyjne dane

Kol 2017-01-20 masz racje a ludzie na których ktoś wziął kredyt dowiadują się dopiero jak mają zajęcie komornicze kąta lub wypłaty w zakładzie pracy,dlatego,że podają fikcyjny adres zamieszkania a Kreditech i inne temu podobne firmy kredytowe tego nie weryfikują

Kreditech Polska
@4234

Witamy serdecznie @4234. Kreditech Polska sp. z o.o. działa w 100% legalnie i zgodnie z prawem. Weryfikacja użytkownika jest wielpoziomowa i zapewniamy, iż opisana powyżej sytuacji nie ma prawa się zdarzyć. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy serdecznie do kontaktu. Zespół Kreditech Polska

Kreditech Polska

Witaj @Ja - bardzo nam przykro, że masz taką opinię o instytucjach finansowych w Polsce. Zapewniamy, że Kreditech Polska sp. z o.o. to firma w 100% działająca legalnie i bardzo dbająca o swoich Klientów. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu, Zespół Kreditech Polska

k

To nie jest forum o działalności firmy tylko o stosunkach pracodawca - pracownik.

m

Czy to nie jest firma, która oszukuje ludzi? Czytałam, że chcą trafić do ludzi bez zdolności kredytowej i jednocześnie budują dział windykacji. Mam zamiar wysłać cv ale nie zamierzam pracować u jakichs oszustów.

r5678ujh

@tak to wszystko przecież tak na prawdę zależy od tego na jakim stanowisku się pracuje mam racje? nie da się raczej tego w żaden sposób uogólnić tak ?

Bolo

Zaaplikowalem na stanowisko windykatora, mam 5 lat doświadczenia w tej branży. Jeśli faktycznienie dają na początek 2000 brutto to chyba tylko dla ludzi bez doświadczenia, dla studentów to rozumiem. Bo dla kogoś kto zajmuję się tym kilka lat, ma doświadczenie, zna branżę i sytuację na rynku to wie ze 2000 netto to absolutne minimum jakie powinni zaproponować choć większość ludzi na takim stanowisku z kilku letnim doświadczeniem tyle zarabia jak nie więcej licząc premie miesięcznie lub kwartalnie, więc nie widzę sensu pracy dla ludzi z doswiadczeniem w Kreditech . Może ktoś potwierdzić te informację ze faktycznie proponują 2000 brutto? Wynajecie pokoju w centrum to wydatek 1000-1500 zl, nie widzę tu logiki w tych informacjach ze az tak mało mogą proponować.

Markus Aurelius

Specjalista ds. windykacji - Associate Collection za 2-4 tys brutto d. nie urywa, szczególnie jeśli to kwota brutto i na początek dostajesz 2 tys. brutto. Nawet dla studenta to stanowczo bardzo mało jak na centrum Warszawy. Toć 16 lat temu student dostawał na początek 2 tys. [netto] podstawy na stanowisku specjalisty w Warszawie - wiem, bo sam tak zaczynałem po studiach i taką stawkę dostawałem w spółkach handlowych jednoosobowych. Ale jak przyjmujesz oferty w stolicy za 2 tys. brutto, za pracę przynoszącą firmie faktyczny dochód, tzn. że za dużo od siebie nie wymagasz, ale pamiętaj, że więcej zarabia magazynier pracując fizycznie, niż Ty po kilku latach mozolnego gromadzenia wiedzy na studiach. A jak na początku zgodzisz się na 2 tys. brutto, to raczej nie masz co liczyć na podwyżkę do tych 4 tys. brutto po roku czy dwóch. Zdziwiłbym się, gdyby była na to szansa.

kil

dostałem ofertę :) 3000 zł brutto + 500 zł premii. Warunki fajne, z tego co zdążyłem zobaczyć. Znajomy pracuje tam i wiem że ma tyle samo. Nie wiem skąd wam się wzięło to 2000 brutto. Jak już zacznę pracę, dam update.

zaaplikowalam na stanowisko w dziale windykacji, ponieważ aktualnie również zajmuje się ta tematyka (możliwe, że dlatego tak szybko oddzwonili) :) wiec jak coś bd wiedziała, to dam znać

Hej:) ja zaaplikowal wczoraj i od razu do mnie zadzwonili. bylas/es może juz na rozmowie?:) jeżeli tak, to możesz powiedzieć w jaki sposób wygląda? po angielsku czy o polsku?:)

Jolka

Niestety nie netto. Byłam na rozmowie.(usunięte przez administratora)

kll

Widzę że znów szukają, już zaaplikowałem. Zobaczymy czy odpowiedzą

admin

Czy Twoim zdaniem firma Kreditech Polska Sp. z o.o. to dobre miejsca na rozpoczęcie drogi zawodowej? Skomentuj na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Kreditech Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kreditech Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kreditech Polska Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kreditech Polska Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Prosta 32
    00-838 Warszawa

Kreditech Polska Sp. z o.o.