Opinie o Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej VOTUM w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej VOTUM. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej VOTUM o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale
Szpitale Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej VOTUM w Kraków

Ellla

Z tego co wiem jakiś czas temu szukali pielęgniarek. Zerknij na ich stronę internetową, może więcej będzie ofert pracy.

Marlena

Jestem zadowolona z obsługi i opieki, którą otrzymałam w PCRF Votum. Szczerze polecam!

Merlin

Fachowość tych lekarzy oraz ich trafność w diagnozowaniu dolegliwości i chorób jest wybitna. Polecam!

Adam Starzyk

Jako pacjent Polskiego Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum chciałbym podziękować za błyskawiczną pomoc, dobrą opiekę, wsparcie i przyjemną atmosferę.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej VOTUM się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Gordon

Polecam. Lekarze znakomicie wykonują swoją pracę. Zależy im aby pacjent był zadowolony i aby szybko wrócił do zdrowia.

Ewelina

Sympatyczna atmosfera jak również bardzo dobrze dobrana rehabilitacja. Polecam!

Wojtek

W PCRF Votum odbywałem rehabilitację po wypadku komunikacyjnym. Zajęli się tam mną kompetentni specjaliści. Wszystko odbywało się na najwyższym poziomie. Jestem zadowolony z opieki i efektów leczenia. Dodatkowo Votum pomogło mi uzyskać z odszkodowania pieniądze na leczenie. Polecam

Agnieszka

Pełen profesjonalizm, miła atmosfera i doskonałe podejście do pacjenta. Trafiłam tam po rekonstrukcji więzadła krzyżowego i nie żałuję. Polecam.

Mila

W placówce Panuje bardzo fajna atmosfera. Personel uprzejmy a lekarze bardzo rozmowni. Do tego mają profesjonalny sprzęt i wielką wiedzę.

Qera

Polecam! Ośrodek jest super! Wspaniały personel i profesjonalni lekarze.

Janka

Ośrodek warty dobrej opinii. Odbywałam u Nich rehabilitację stawu biodrowego po wstawieniu endoprotezy . Bardzo dobrze dobrano mi ćwiczenia i zabiegi fizykalne. Atmosfera przyjemna, personel przyjazny. Polecam

Maria

Polecam centrum! Mają rewelacyjne podejście do pacjenta: pielęgnują i dokonują wszelkich starań aby poprawić jego stan zdrowia. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z lekarzami, którzy mają takie podejście do ludzi, do swojej pracy.

Szczęście

Wybudzili moją kuzynkę ze śpiączki. Niesamowici ludzie z pasją i talentem. Jestem pod ogromnym wrażeniem, placówka na medal.

Teresa

PCRF Votum pomogło mojemu dziecku po wypadku. Niesamowici ludzie, którym będę wdzięczna do końca życia. Spędziłam z Nimi ostatnie pół roku mojego życia. Pracują jak mróweczki, złego zdania nie można powiedzieć.

Dobrusia

W PCRF Votum odbyłam rehabilitację dzięki której pozbyłam się mojego bólu kręgosłupa. Pan Adam, który mnie prowadził to bardzo uzdolniony człowiek. Od razu poznał się z czym związane są moje dolegliwości i rozpisał mi odpowiednią terapię. Niesamowicie miły, mądry człowiek.

Janina

Polecam placówkę. Fizjoterapeuci zajęli się mną profesjonalnie i z pełnym zrozumieniem. Po wnikliwej diagnostyce rozpisano mi cykl ćwiczeń, masaży i zabiegów. Cyklicznie korzystam z zaleconej mi terapii, która na bieżąco jest dostosowywana do moich postępów. Jestem bardzo zadowolona, mój stan znacznie się polepszył.

mario

2 lata temu miałem poważny wypadek samochodowy. Lekarze nie dawali mi szans. Szpital w Katowicach chciał mnie wypisać w stanie śpiączki. Tamtejsi lekarze twierdzili, że nie przeżyję. Na szczęście siostra znalazła PCRF. Przewieźli mnie tam i po pół roku ich rehabilitacji wybudzili mnie ze śpiączki. To niewiarygodne! Tamtejsi specjaliści naprawdę dokonują cudownych rzeczy. Warci są każdych pieniędzy. Dzisiaj mogę cieszyć się życiem, mimo że inni spisali mnie na straty.

NieLubieSie

Mam sporą nadwagę. Usłyszałam, że w PCRF Votum jest psychodietetyk. Jestem po pierwszej wizycie. Zmotywowana, pozytywnie nastawiona biorę się za siebie. Dostałam wsparcie, zrozumienie i wiele wiedzy na temat żywienia. Stop z moimi dawnymi nawykami. Cieszę się, że zdecydowałam się na tą wizytę.

Leszekkk

PCRF Votum ma wiele dobrych opinii, wiele osiągnięć w swojej dziedzinie dlatego zdecydowałem się rozpocząć u Nich rehabilitację. To był dobry wybór. Cały zespół jest dobrze dobrany, mają wielką wiedzę. Mój stan zdrowia po terapii znacznie się poprawił. Efekty te potwierdzają, że trafiłem w najlepsze ręce.

mario

pracuję w Pcrf Votum od roku. Jestem bardzo zadowolony z pracy. Atmosfera dla mnie jest super. Prezes PCRF jest również rehabilitantem z zawodu i z wykształcenia, dlatego wie jak to robić, co robić i rozumie swoich ludzi bo sam mimo natłoku spraw formalnych wykonuje pracę rehabilitanta. Odkąd rozpocząłem pracę obudziliśmy ze śpiączki 2 osoby - takie, którym nikt nie dawał szans, żaden ośrodek ani żaden szpital. To naprawdę wzruszające ale również i motywujące chwilę. Cieszę się, że mogę tu pracować. Szkoda tylko, że nasze Państwo nie dostrzega tego problemu i nie chce dofinansowywać działań takich placówek w takiej skali rehabilitacji, która pozwoliłaby na obudzenie człowieka ze śpiączki.

Zostaw merytoryczną opinię o Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej VOTUM - Kraków

• Jak się pracuje w Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej VOTUM?

Zobacz opinie na temat firmy Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej VOTUM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej VOTUM
4.6/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Golikówka 6
    30-723 Kraków