Opinie o Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej VOTUM w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej VOTUM. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej VOTUM o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale
Szpitale Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej VOTUM w Kraków

Bbb

Kuriozalnie wysokie koszty pobytu i plany terapii niedostosowane do realnych możliwości chorego, byle więcej zarobić - próby zmiany planu terapeutycznego i zmniejszania jednostek których pacjent już nie potrzebuje lub których nigdy (!) nie potrzebował, są bardzo, bardzo trudne. Ośrodek współpracuje z obcojęzycznymi opiekunkami, dla chorych z zaburzeniami mowy w sam raz, na pewno się świetnie dogadują. Do ośrodka w Otwocku odsyłaja pacjentów nierokujacych, problematycznych, w skrajnie ciężkich stanach. Robią bardzo dużo dobrego, owszem, ale polityka tej firmy ma też bardzo mroczne strony.

Wiolka

Hej, widzę, że tu są różne opinie o opiece nad pacjentami. No dziwnie sie to czyta, ale ja weszłam tu, bo jestem zainteresowana pracą i chodzi o bycie fizjoterapeutką. Kiedyś w internecie już było ogłoszenie, ale czy wiecie, czy teraz jest tu praca dla takiej osoby? Czy jest sens wysłania cv, czy nie ma wolnych miejsc?? I była mowa o tym, że różne prace wykonywane są przez osoby bez kwalifikacji. Czy jak jest rekrutacja dla fizjoterapeuty, to sprawdzają kwalifikacje, skończone szkoły??

Aneczka
@Roman

Wiesz może ile tu taki okres próbny trwa i kiedy tak na prawdę zaczyna się samodzielną pracę? Czy podczas rekrutacji sprawdzane jest jakoś podejście kandydatów? Może wytłumacz o co chodzi, bo mi na myśl przyszła tylko empatia do innych.

Hmmm a ile miesięcznie zarabia taki opiekun? Jaka jest konkretne kwota, albo jakie są widełki na tej posadzie? I czy jest to praca na zmiany, aby całą dobę był jakis opiekun w pracy? A jak tak jest, to jakie są godziny tych zmian?

Ale to stawka przecież poniżej najniższej krajowej. To pewne, że tyle zarabia opiekun? Ciekawa jestem w takim razie na jakiej umowie zatrudniani są pracownicy. Sama rozglądam się za pracą ale przyznam, że wolałabym zarabiać więcej.

Klementyna Nowy wpis

Nadal istnieje w tym miejscu takie stanowisko jak recepcjonistka? Jestem zła, ze dopiero teraz znalazłam tą ofertę, bo szukali osób 2 lata temu.... Może ktoś próbował tu aplikować nawet w takiej sytuacji i dostał pracę? Skoro chcą komunikatywnego angielskiego to dajcie znać czy wystarczy sam papier czy może jakoś sprawdzają jego poziom.

Wiolka

Roman
@Wiolka

Opinie wystawiane na tym portalu, to przede wszystkim opinie rodzin pacjentów, których stan nie uległ poprawie z uwagi na rozległość uszkodzenia. Placówka zawsze informuje, że podejmowane są próby rehabilitacji , ale nie u każdego będzie obserwowana poprawa. Ale do meritum- to jest podmiot leczniczy i każdy pracownik jest zobowiązany przedłożyć dokumenty świadczące o kompetencjach zawodowych, a dodatkowo zarówno panie pielęgniarki, czy pielęgniarze, fizjoterapeuci i logopedzi przychodzą na dni próbne do pracy.Po tym jak pracują i jakie jest ich podejście do pacjenta oraz praca w zespole podejmowana jest decyzja o zatrudnieniu konkretnej osoby.

Krzysztof
@Roman

Może nie uległ zmianie, ponieważ placówka jest nieodpowiednio prowadzona, przez nieodpowiednie osoby wykonywane czynności. Logicznym jest, że komentarz negatywny nie jest wystawiony przez osoby zadowolone ze współpracy jakiejkolwiek. Proponowałbym nie umniejszać ludziom którzy zostawiają tu informację, bo z tego co czytałem to sensowne komentarze sytuacji tam zastanej. Nie zapominajmy, że klient też bardzo dużo widzi i słyszy, a może i czasem nawet więcej niżeli byśmy sobie życzyli.

Aneczka Nowy wpis

Asia Nowak Nowy wpis

Miejsce nie jest godne polecenia, nie wiem skąd są te pozytywne opinie. Byłam niestety w tym miejscu, jak każdy sugerowałam się pozytywnymi opiniami szukając miejsca do rehabilitacji. Fizjoterapeuci zawsze się spóźniali na terapie, ale swojego czasu to pilnowali uważnie.Niektórzy nie powinni tam w ogóle pracować, pacjent z poważniejszym urazem, był dla nich wielkim problemem,bo widac było że dopiero są po ukończeniu szkoły, albo praktyk.Terapie podwójne to jakieś nieporozumienie, jeden coś robi drugi na telefonie. Kąpiele w ramach terapii, która trwa 15-20min i uciekają, terapia zakończona,a powinna trwać 55 minut. Wymiana cewnika jeśli ktoś ma, musi liczyć się z tym że trafi zaraz do szpitala, bo robić tego nie potrafią.W nocy budzi pielęgniarka co 3 godziny żeby zmienić ułożenie pacjenta, choć są na nocy we dwie, ale oczywiście opiekuna obudzą żeby to zrobić ,bo druga pewnie śpi. Za wszystko dodatkowo się płaci, pelegniarka przyniesie owszem co potrzeba ale na rachunku będzie to uwzględnione, nawet za pranie trzeba zapłacić pczywiście trzeba mieć swój płyn i proszek Bardzo dużo rzeczy opiekun musi robić, choć opieka pielęgniarska nie kosztuje mało. Jedzenie na początku ok, ale po dwóch tygodniach widząc ogórki,pomidory i szynkę na kolacji człowiekowi odechciewa się jeść. Ludzi się tam poznaje wielu, z każdym z kim rozmawiałam żałował że tam trafił i dziwili się skąd te opinie.Kiedyś może i było tam dobrze, ale te czasy na pewno minęly, ośrodek komunistyczny, łóżka stare. Ludzie na wózkach nawet po ośrodku nie mają gdzie się rozpędzić, korytarz mały między pokojami. Pani od spraw organizacyjnych po czasie sugeruje żeby znaleźć sobie inny ośrodek, albo powrót do domu bo oni nic nie uzyskają u pacjenta z rehabilitacji, zarobili czas na nową "ofiarę "bo psujesz im statystyki. Dużo by tu można jeszcze napisać, nie polecam i odradzam,szkoda czasu nie małych pieniędzy

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej VOTUM się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Fudeko S.A.
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.

Ktoś wcześniej pytał już o pracę jako recepcjonistka, niestety z tego co widać nikt nie potrafi odpowiedzieć na to pytanie, może ja będę miała jednak większe szanse. Są może jakieś wolne miejsca? Mimo wszystko wyśle CV. Średnia miesięcznego wynagrodzenia w jakich granicach? Ok 5 netto można by było liczyć?

XYZ

Nie wierzę, że personel jest tak niemiły jak to niektórzy opisują, jest to raczej indywidualna sprawa każdego człowieka. Planuje wrócić do zawodu jako recepcjonistka, widziałam ofertę firmy, niestety nieaktualna i na zastępstwo. Podeślę CV może się uda jak będzie taka potrzeba. Jakie są wymagania wobec kandydata bo teoretycznie nie było wzmianki o tym w ogłoszeniu? Mam doświadczenie 5 lat i biegłą znajomość angielskiego. Mam jakieś szanse na przyjęcie?

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej VOTUM? Na Lento.pl jest 1 września kilka ogłoszeń.

Dorota

Czym przykładowo mogą zostać obciążeni opiekunowie? Ciężko dostać się na etat sprzątaczki, wiesz może? Ile wtedy wynosi pensja i jak to wygląda z godzinami pracy? Sprzątaczki mają też godziny nocne?

Wojtek
@Dorota

Wszystkim tym czym nie powinni a wykonują bez kwalifikacji, a powinien wykonać np personel pielegniarski, opiekunowie nie mają wsparcia tam w nikim, kilka razy dziennie roba sami transfer ciężko chorych pacjentów.. jesli jesteś opiekunem niemedycznym, to wiesz dobrze czym można Cie obciążyc ponad Twoje siły i kwalifikacje.. do Votum ściągają tylko opiekunki z Ukrainy bez doświadczenia i kwalifikacji, tutaj jest komentarz wczesniejszy o tym co tam się dzieje i to nie jest wyssane z palca. A propos personelu sprzątającego, nie, nie pracują w nocy, wykonują normalny etat dzienny, 5 dni w tygodniu. Miłe pogodne panie odpowiednie osoby na swoim miejscu, bardzo pomocne.

Zośka

Orientujecie się, czy w najbliższym czasie można spodziewać się rekrutacji na stanowisko recepcjonistki? Znalazłam ofertę pracę, ale niestety sprzed 2 lat. :( Bardzo mi się spodobała. Dwa lata temu firma oferowała 3000-3700 zł brutto. Od czego zależy w takim razie wysokość wynagrodzenia? I czy na ten moment widełki wahają się w okolicach 4000-4500 zł brutto? Dajcie znać, jeśli możecie. :)

Marika

Na stronie centrum jest zakładka z rekrutacją, ale nic więcej informacji nie jest napisane. Można wpisać swoje dane i tyle. Ktoś wie na jakie stanowiska najczęściej są rekrutacje i czy w ogóle warto? Da się zarobić dobre pieniądze?

Bbb

Czy firma Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej VOTUM udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Czy są tutaj osoby,które są zatrudnione na stanowisku fizjotetapeuta? Chciałabym się dowiedzieć jakie są widełki zarobków i czy atmosfera jest w porządku?

Jolka

Dlaczego są tylko pozytywne opinie, a reszta została usunięta? Ponoć prawda krytyki się nie boi...

Jan

Placówka ma bardzo dużo pozytywnych opinii i bardzo słusznie. Sam ich sprawdziłem, jak to się mówi na własnej skórze. Byłem u nich na turnusie. Bardzo zaangażowani są w pracę z pacjentem, atmosfera bardzo przyjemna, dobry sprzęt i lepsze samopoczucie po turnusie. Zdrowie u nich wraca!

Zenia

Skończyłam rehabilitację w PCRF Votum. Jestem zadowolona, są dobre efekty. Wszystkie zabiegi odbyły się w miłym towarzystwie, bez pośpiechu, odpowiadano na każde pytanie. Sprzęt też bardzo dobrej jakości. Polecam

Jako pacjent jestem bardzo zadowolony z obsługi, sprzętu i wiedzy fachowców. Zadowolenie te wynika zwłaszcza z tego, że dzięki Nim poprawiło się moje zdrowie. Nadal mogę uprawiać sport a nie musiałem kłaść się na stół operacyjny. Jak najbardziej polecam innym potrzebującym.

Paco

Bardzo dobrze wyposażona placówka w sprzęt i załogę. Mają doświadczonych lekarzy, wyszkolony personel. Panuje tam bardzo fajna atmosfera.

staszek

Wydaje mi sie, że w tym centrum rehabilitacji to sporo osób obecnie przebywa.

Fara

W Internecie nie widać więcej ofert. Trzeba by było zapytać na miejscu, u źródła. To wielka placówka może zapotrzebowanie na fizjoterapeutów też mają?

Olympia
@Fara

Na Facebooku PCRF Votum jest informacja odnośnie pracy: Poszukujemy terapeuty do naszego zespołu. Wymagany skończony kurs PNF w neurologii lub kurs NDT Bobath. Kontakt: agnieszka.ochocinska@pcrf.pl Może ktoś nadal zainteresowany?

SoniA
@Olympia

Ooo dobrze wiedzieć, że jest rekrutacja. Mam nadzieję, że wciąż aktualna.

Zostaw merytoryczną opinię o Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej VOTUM - Kraków

• Jak się pracuje w Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej VOTUM?

Zobacz opinie na temat firmy Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej VOTUM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej VOTUM
4.6/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Golikówka 6
    30-723 Kraków