Opinie o Majewska.pl w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Majewska.pl. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Majewska.pl o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Majewska.pl w Gdynia

KM Nowy wpis

Zakup mieszkania dzięki p. Ilonie to sama przyjemność. Kontakt i profesjonalizm na najwyższym poziomie, wszystko przebiegło szybko i bez problemów. Polecam współpracę z p. Iloną z całego serca

Czy w Majewska.pl jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Marek Ostrowski Nowy wpis

Kupiłem ostatnio piękne mieszkanie , z którego jesteśmy z żona bardzo zadowoleni, a to wszystko za sprawką Pani Ilonki Majewskiej , pełna profeska od samego początku do końca , dbałość o każdy szczegół, czuliśmy się bezpiecznie, i pewnie, ani na chwilę nie zostaliśmy sami z jakimkolwiek problemem. Bardzo pragniemy raz jeszcze podziękować, Oczywiście polecamy z czystym sumieniem "Biuro Nieruchomości Ilona Majewska" a nasza ocena w skali od 1 do 10 to oczywiście pełna dycha ( 10 )

Jaka umowa obowiązuje w Majewska.pl podczas okresu próbnego?

Ilona

Witam, obecnie nie prowadzimy rekrutacji. Formy umowy zależą od stanowiska i sposobu oraz miejsca wykonywania zadań.

Ilona Nowy wpis

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
Wieslawa Zak

Zdecydowanie polecam wspolprace z panią Ilona Majewską . Transakcja przebiegła szybko i bezstresowo za najlepsza cenę do uzyskania, przy udziale dobrych specjalistów i z użyciem nowoczesnych narzędzi takich jak spacer virtualny marketing w internecie. Pani Ilona jest profesjonalistka, zawsze dyspozycyjna i rzeczowa.

Magda

Pracuję w firmie Majewska.pl od grudnia 2017. Swoją przygodę z firmą Pani Ilony Majewskiej rozpoczęłam po nieudolnej współpracy z innym biurem nieruchomości, w której kontakt z klientem i podejście do niego znacznie różniło się od tego, który stosujemy w firmie Majewska Nieruchomości. Tutaj liczy się dla nas CZŁOWIEK. Działamy tak, aby każda ze stron, czy to Sprzedająca czy Kupująca była w pełni zadowolona. Typowe rekiny nieruchomości, dla których słowa empatia, szczerość i koleżeństwo nie są znane bardzo się zdziwią, że można dobrze zarabiać i pracować w cudownej atmosferze JEDNOCZEŚNIE ! Praca pośrednika jest tylko dla ambitnych - nie ma co ukrywać. Trzeba lubić ludzi i słuchać ich uważnie. Trzeba się w pełni zaangażować- nie pracujesz tu na etat, ale chcąc zarabiać musisz być w firmie, żyć nią i ciągle się uczyć od współpracowników! W zamian za to zyskujesz dobre zarobki prowizyjne, świetny sprzęt (MacBook, Iphone), jako jedyni na rynku Wirtualny Spacer dla KAŻDEGO klienta, nowoczesny system CRM stworzony TYLKO dla nas przez naszych informatyków, dzięki czemu jesteśmy najszybsi na rynku, bezpośredni i sprawny kontakt z szefostwem, które jest zaangażowane na 100% w pracę każdego członka zespołu! Pracując tu, nie traktujesz tego miejsca jak "zło konieczne", do którego trzeba przychodzić, ale codzienne wyzwanie, podczas którego uczysz się czegoś nowego i zdobywasz doświadczenie. Słowa, które kojarzą mi się z naszą firmą- INNOWACJA, INWESTYCJA, SZCZEROŚĆ, HUMOR, SZACUNEK! Mogę z czystym sercem nas polecić i zaprosić ! :)

Przemek

Fajna firma - miłe szefostwo, przyjemna atmosfera i aż chce się pracować - szczerze polecam :)

Stella

Firma ma bardzo dobra opinię . Czy ta cisza na forum jest tego potwierdzeniem?

Angie

Z ręką na sercu mogę przyznać, że nigdzie do tej pory nie pracowało mi się lepiej. Otwarci i zawsze pomocni szefowie. Niesamowici współpracownicy. Motywujące zarobki i doskonały sprzęt. Ale najważniejszy jest szacunek do pracownika, słuchanie jego potrzeb i opinii. Mi osobiście zależało na rozwoju i ta firma pozwoliła mi rozwinąć skrzydła, nabrać pewności siebie i po prostu cieszyć się wykonywana praca. A to było najważniejsze - aby rano chciało się wstawać do pracy :) Jeśli ktoś jest leniuchem albo nie odnajduje się w "wolnym zawodzie" to faktycznie może narzekać :) bo na pewno nie będzie się tu nudził.

Powiedzmy sobie jasno, branża nieruchomości nie jest dla wszystkich. Tu trzeba być otwartym na innych, być dobrym słuchaczem i mieć charyzmę. Przy tych cechach i z tą firmą, która daje szkolenie w pełnym zakresie - wiedzy o nieruchomościach i wewnętrznym systemie, firmy która dysponuje wysokiej jakości sprzętem i dobrą strategią można osiągnąć bardzo dużo. Jeśli jesteś doświadczonym pośrednikiem przy "narzędziach" tej firmy nie musisz się martwić czy zrealizujesz transakcję. Jeśli masz kłopot, czegoś nie wiesz zawsze możesz zwrócić się do Szefowej lub Szefa. Generalnie trzeba chcieć pracować - jak wszędzie. Tu można uczestniczyć aktywnie w procesach i rozwoju firmy. Tu firmę tworzy zespół. Terminowość wynagrodzeń. Panuje zasada: umowa to umowa i ma działać ona w obie strony, nie ma "pływania." Tu wszyscy pracują.

Dorota

Wybierając pracodawcę kierowałam się dobrą opinią klientów i pozytywnym podejściem do pracowników. Mając duży staż w tym biurze mogę z całą pewnością polecić biuro nieruchomości Majewska.pl Jestem częścią zespołu, który wspólnie buduje firmę. Mądry pracodawca słucha pomysłów pracowników. Dla leni nie ma tu miejsca, stąd rekrutacje. Można wiele się nauczyć i sporo zarobić, ale to praca tylko dla ambitnych!!!

Doris

Dziękuję, że jest takie biuro które troszczy się nie tylko o klientów, ale i pracowników. Najwyższa jakość szkoleń, profesjonalne podejście do sprzedaży i obsługi klientów, możliwość rozwoju oraz najlepszy sprzęt a także innowacyjne techniki ( panel klienta i wirtualny spacer)- to tylko podstawowe wartości, które wyróżniają to biuro na rynku nieruchomości. Licencja pośrednika zobowiązuje!

Eryk

Jestem aktualnym pracownikiem biura Majewska i śmiało mogę powiedzieć, że lubię swoją pracę i jestem z niej zadowolony. Wynagrodzenie zawsze wpływa w terminie, wszyscy pracownicy są dla siebie pozytywni, kulturalni oraz pomocni. Potrzebne mi do pracy narzędzia są zapewnione a na moje wszelakie zapytania czy prośby kierowane do właścicieli otrzymuję szybkie i rzetelne odpowiedzi. Zdecydowanie polecam :)

Pracuję dla biura Majewska.pl od dłuższego czasu i bez żadnych wątpliwości pracę tutaj mogę polecić każdemu. Atmosfera pomiędzy współpracownikami jest luźna, płaca bez zarzutu, a właściciele biura są profesjonalistami w każdym calu. Rotacja przez ostatnie parę miesięcy była (nie aż tak duża, jak o tym piszą powyżej), ale to było związane z dużymi zmianami w firmie, które moim zdaniem idą w bardzo dobrym kierunku. Polecam!

Na wstępie proponuję dopytać o warunki współpracy - podstawę, sposób opłacania składek zdrowotnych, warunki i terminy płatności oraz środki na transport. Myślę że wtedy mydlenie oczu wielkimi zarobkami straci całą magię. Podstawą są ludzie, którzy SĄ a raczej BYWAJĄ tu na prawdę nieźli. Bywają- bo rotacja w firmie jest OGROMNA! ok. 10 osób w skali kilku ostatnich miesięcy (tj. 95%). I to w każdym dziale. Tak więc osoby które pisały pozytywne komentarze powyżej w tej firmie już w większości nie pracują. Za to z powodzeniem radzą sobie u konkurencji:) (usunięte przez administratora) Reasumując - biuro ładne, narzędzia nowoczesne ale kompletny brak dbania o dobro pracownika.Zanim podejmiecie współpracę sprawdźcie umowę!

miki

a co się takiego dzieje że taka żenada?

waldi

a nie możesz coś więcej napisać @Daria ?? nie tylko o umowie, ale jak wygląda sprawa z czasem pracy, czy to taki "tradycyjny etat" czy można nowocześniej czyli nienormowany czas pracy??

Aleksandra

Jestem agentem nieruchomości, pracuje w tej firmie od 6 miesięcy i szczerze polecam tego pracodawcę. Szefowa jest bardzo miłą i ciepłą osobą, która stawia na rozwój firmy i poszczególnych pracowników. Wysyła na interesujące nas szkolenia oraz organizuje szkolenia wewnątrz firmy. Największą wartością jest zgrany zespół oraz pozytywna- koleżeńska atmosfera w biurze, która mocno motywuje do pracy. Praca w biurze nieruchomości jest dla ludzi otwartych, którzy chcą i lubią pracować, a przy tym świetnie zarobić. W tej firmie jest to możliwe.

Daria

Zgłoś swoją kandydaturę na biuro@majewska.pl. Wszystko jest do ustalenia na rozmowie.

Dariusz

Swoją współpracę z firmą zacząłem rok temu. To co na wstępie bardzo mnie zaskoczyło to obowiązek odbycia szkolenia wprowadzającego do pracy. Jako pośrednik z doświadczeniem początkowo wydawało mi się to zbędne, jednak jak się okazało szkolenie było prowadzone wielotorowo, osobiście przez właścicielkę firmy, która kładła duży nacisk na wytłumaczenie wszystkich (również znanych) zagadnień, dodatkowo skrupulatnie tłumaczyła zasady panujące w firmie i korzyści jakie można osiągnąć. Po kliku tygodniach pracy w firmie czułem się pełnoprawnym członkiem zespołu. Zespołu który w tej firmie jest wyjątkowo zgrany i chętny do współpracy. Atmosfera między pracownikami jest najlepiej to ujmując zdrowa i tak po ludzku normalna, a tak często tego brak w firmach :) Pośrednicy, pracownicy biura, jak również właścicielka firmy dokładają wszelkich starań aby oferty były dopracowane i atrakcyjne dla klientów, których satysfakcja w naszej firmie jest na pierwszym miejscu. Czego najlepszym dowodem są zadowoleni klienci wracający do nas. Oczywiście praca pośrednika jest często żmudna i frustrująca, jednak wkładając w nią zapał, cierpliwości i zaangażowanie daje ogromną satysfakcję i dobre zarobki. Dodatkowo w firmie udostępniane są wszelkie narzędzia do wykonywania pracy na najwyższym możliwym poziomie, laptop, telefon, dostęp do niezbędnych programów i wsparcia merytorycznego, nie zapominając o współpracy koleżeńskiej.

Daria

hej, normalnie, wysłałam CV, potem wstępna rozmowa przez telefon, a potem już w biurze, test umiejętności, ale to po szkoleniu, okres próbny i jesteś :)

Zostaw merytoryczną opinię o Majewska.pl - Gdynia

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Majewska.pl?

Kandydaci do pracy w Majewska.pl napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Majewska.pl