Opinie o T&S Group w Opole

T&S Group specjalizuje się w pośrednictwie pracy za granicą, u pracodawców zagranicznych, głównie w Holandii.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o T&S Group w Opole

Niderlandy

Cześć, czy ktoś może ocenić pracę na magazynie internetowym w Walwijku? Jakich wypłat można się spodziewać? I czy jest odpowiedni liczba godzin? I czy to prawda czy jak się wyjeżdża w parze to, że pracuje się na innych zmianach?

Kriss
@Niderlandy

magazyn Waawijk to chyba najpopularniejsza destynacja dla ludzi z TNS. Odkąd pamiętam puszczają tam ludzi (a młody nie jestem i w Holandii już kilkanaście lat). To oznacza że zakład nie najgorszy i ludziom da się pracować. Kokosów tam nie zarobisz ale na początek OK. Popracuj trochę i albo się przenieś u nich gdzie indziej albo i bez nich tez można. Ale jak mówię na początek będzie OK Co do wyjazdów parami to musisz z nimi w Polsce albo może i tutaj z opiekunem ustalić - bo to że macie 1 zakład nie znaczy że będziecie pracować na te same zmiany. To trzeba ustalić

Magda1302

Witam czy ktoś przez tą agencję pracy na magazynie w Walwiijk? Zastanawiam się czy warto z tą agencja rozpoczynać jakieś rozmowy?

Grzegorz Ruda Śląska
@Magda1302

Hej W zeszłym roku byliśmy przed świetami z TNS na pakowaniu paczek w Waalwijk w magazynach (listopad grudzień styczeń) było całkiem ok pracy/godzin pod dostatkiem a i praca nie jakaś specjalnie ciężka. W tym roku jadę z żoną dorobić trochę pod zakup mieszkania wyjeżdżamy w następny weekend. Jakby było coś nie halo to napisze wam tu

magda1302
@Grzegorz Ruda Śląska

@Grzegorz Ruda Śląska Dziękuję za odpowiedź tak napisz po wyjeździe jak jest czy jest ok czy się coś zmieniło.

Hanna
@magda1302

Ja też czekam na ewentualne info, ale obyś nie miał powodów ich pisać. Widziałam ofertę pracy od T&S Group do Vlijmen. Czy ktoś z Was tam był lub się wybiera i wie, jaka jest stawka godzinowa?

Rafał
@Grzegorz Ruda Śląska

Witam Grzegorz my także jedziemy na magazyn walwijk przez euro work wyjazd 10.11.2019 możesz coś więcej o tej pracy podpowiedzieć Priv k29191863@gmail.com

AnaKa
@Magda1302

Porozmawiać zawsze możesz ja akurat nie tam pracowałam na innym magazynie, ale to spoko praca jak się nie obijasz to cie na nadgodziny biorą więc jest spoko kasa.

brat_moderatora
@Rafał

w magazynie Waalwijk spokasz wielu prawdomówych, szczerych, dobrodusznych, koleżeńskich i pomocnych rodaków z polski szczególnie w kadrach zarządzających jak team leaderzy czy team operatorzy co oznacza że możesz być pewien że bedziesz cudownie zaskoczony i oniemiejesz z wrażenia jak wspaniała atmosfera potrafi być w pracy i jak fajnie się tam pracuje...powodzenia! :)

...brat_moderatora

wspaniali, szczerzy, przyjacielscy, dobroduszni, rodacy są tam na miejscu i to w kadrach zarządzajacych jako team leaderzy oraz team operatorzy a co za tym idzie możesz być pewien że bedziesz cudownie zaskoczony .. oniemiejesz że może byc taka wspaniała atomosfera i praca

Lapospolitas

Witam 30 listopada mam wlasnie jechac do pracy moje pytanie jakie sa warunki zakwaterowania za ktore płacimy 100 euro tygodniowo

Pracownik Produkcji

firma zadbala nawet o dowiezienie mnie do walwijk na ta rozmowe :) przyszla mila mloda osobka przekazala mi dokumenty w obu jezykach nl i pl ,zadala mi kilka standardowych pytan po angielsku na ktore odpowiedzialam ,potem musialam powiedziec pare słów o sobie po angielsku i po krzyku :) podpisalam dokumenty a wieczorem szlam juz do pracy :)

standardowy opis siebie ,nie standardowe jakie mam hobby i mialam je opisac w kilku słowach oczywiscie po angielsku ,

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Adaś Ruda Śląska

Hej Grzegorz z Rudy. Mam planowany wyjazd na 2 grdnia właśnie na magazyn sklepu internetowego w Wallwijku powiedz mi jak to tam wygląda ?

Krzychu

Sorry orientuje się ktoś czy t&S daje polską umowe o pracę czy holenderska ?

Praca przy swieczkach w Partlite Tilburg- Otóż otrzymałam ofertę pracy w firmie Partlite. Praca sama w sobie ok, zarobek no cóż, pozostawial wiele do życzenia. Ale chciałabym nawiązać do samej agencji. Zapotrzebowanie na pracowników było duże, okazało się jednak, ze pracy wystarczyło na niecałe 2 miesiące. Wielki obietnice zakończone tym, ze dosłownie z dnia na dzień zostałam poinformowana, ze nie ma pracy. (W środę byłam w pracy, a wieczorem zadzwoniła pani z biura informując, ze od następnego dnia nie ma godzin i mamy czekać wszyscy kilka tygodni, aż znowu ruszy, bądź szukać czegoś innego. Mowa tutaj o wszystkich pracownikach agencyjnych). Pomyślałam, że dwa tygodnie mogę przeczekać, wiec Pani z biura poinformowała mnie, ze będziemy w kontakcie, gdyż po 2 tygodniach napewno będzie praca. Najzabawniejszy jest fakt, ze dawała mi pewność tego, iż 2tygodnie to Max I wrócę do pracy. Kiedy Pani dzwoniła siedziałam akurat z team leaderem z Partlite (który jest moim bliskim znajomym), opowiedziałam mu o tym, co usłyszałam. On z uśmiechem oznajmił, ze mogę szukać innej pracy I nie czekać, bo pracy nie ma I nie będzie. Był również w szoku, ze skąd Pani z biura miała takie informacji, skoro sama firma nie wiedziała kiedy produkcja znowu ruszy, jedyne co wiedzieli, to że nie będzie pracy przez kolejne miesiące. Koniec końców agencja nie zaoferowała mi nawet nowej pracy, bo był to martwy sezon. Ogólnie rzecz ujmując, wstrzymalabym się od jakiegokolwiek komentarza, gdybym nie zobaczyła kolejnych ofert OD ZARAZ SWIECZKI TILBURG na stronie indeed. Jest sezon przedświąteczny to szukają ludzi, ale radziłbym nie dac się nabrać, jeśli usłyszą Państwo zapewnienia o pracy na dłuższy okres czasu. Pozdrawiam

Wswia

(usunięte przez administratora)Moja stawka godzinowa na miejscu, a ta na która zgodziłam się podpisujac umowę była zupełnie inna! Zakwaterowanie bardzo daleko od miejsca pracy! Nie ma gwarantowanych godzin pracy.. Nie polecam z całego serca tej agencji! Praca w 2019 roku..

Hreith

Mam propozycje objęcia funkcji Managera Lokacji w okolicach Waalwijku (i nie tylko). Nie zamierzam się pakować w (usunięte przez administratora) w zwiazku z czym pytanie - ma ktoś pojęcie jak tam ,,kordynator'' ma ? Jeszcze nie wiem jakie warunki finansowe, ale nie chcę się pakować w patologię, grzyba w bungalu etc. Marcin

podpinam sie ?

Ktosiek

Ktos cos wie o magzynie sklepu internetowego Waalwijk ? Prosze o info bo nie wiem czy warto

Izabela

@anonim Ciekawi mnie czy są tu osoby, które pracują bezpośrednio w T&S Group? Gdyż właśnie na forum GoWork.pl powinni wypowiadać się pracownicy tej firmy. Jakie warunki zatrudnienia proponuje ten pracodawca ? Będę wdzięczna jeśli ktoś mi odpowie.

Hack3r

Jak Ty ten podatek policzyłeś? To trochę inaczej wychodzi w praktyce.

Jestok
@Izabela

Ja pracuje przez T&S warunki mieszkaniowe ja nie mam na co narzekać naprawdę praca w Waalwijk magazyn internetowy 6dni w tygodniu praca nie ma co narzekać

Teoś

polecam!

@Teoś

To super, że jesteś zadowolony z pracy w firmie T&S Group. Może powiesz nieco więcej na temat warunków zatrudnienia? Co uważasz za największą zaletę pracy w firmie? Dobre zarobki, miłą atmosferę?

Teoś
@Izabela

to agencja więc wiadomo, że swoje muszą zarobić na tobie, ale praca przez nich dawała więcej godzin niż przez inną agencję z która przyjechałem, więc warto było poświęcić kilka eurocentów różnicy w stawce na rzecz tego, że jakoś TNS miał więcej godzin niż inne agnecje. Kasa się zgadzała więc można polecić

Aktualność
Oferta pracy - PRODUKCJA PRZEKĄSEK -TILBURG

BRANŻA: Production
REGION: The Netherlands, Tilburg
ILOŚĆ MIEJSC: 5

My dajemy :

• darmowy dojazd do pracy samochodami służbowymi

• 25 euro/tydzień bonusu dla kierowców samochodów służbowych

• pomoc opiekuna przy wyrabianiu numeru Sofi

• pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego

• możliwość długoterminowej współpracy

• dobre wynagrodzenie z perspektywą podwyżki

• pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

• możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanego przez Agencję Pracy w Holandii: zakwaterowania oraz ubezpieczenia

Co będziesz robić :
• nadziewać papryczki serem
• pakować sałatki
• wkładać ser feta do pudełek
• etykietować kartony
• przekładać kartony do większych skrzynek
• układać skrzynki na paletach
• obsługiwać maszyny produkujące
• uzupełniać maszyny produktami
• pracować w niskiej temperaturze (ok 0-10 stopni Celsjusza)

Będziesz świetnym pracownikiem jeśli :
• znasz komunikatywnie język angielski
• umiesz pracować w zespole
• masz motywację i chęć do pracy
• jesteś gotowy do podjęcia oferowanych prac w różnych zakładach
• jesteś gotowy do podjęcia pracy w godzinach nadliczbowych

Aplikuj tu https://tnsgroup.pl/produkcja-przekasek-tilburg/
Robertos

Praca przy paletach trochę ciężka, ale jest ok. Jak ktoś chce pracować, to nawet nadgodziny się znajdą. Pieniądze są na czas.

@Robertos

Tez potweirdzam. Zapiernicz fest ale i kasa dobra. Warto, moze nie na lata (kregoslup) ale na jakis czas (kilka msc max moim zdaniem). Mozna dorobic w nadgodzinach praktycznie ile wlezie.

Penny

Witam. Czy ktoś miał może doświadczenie z kupnem i sprzedażą rowerów w T&S? „Zakupiliśmy” nowe rowery, ponieważ jedynie takie agencja miała na stanie. Zastanawiamy się teraz czy w przypadku „odsprzedania” rowerów pobierają taką kwotę jak w regulaminie czy szukają dziury w całym i naciąganych usterek, żeby tylko jak najwiecej pieniędzy ściągnąć. Ktoś, coś? :)

@Penny

Papier jest świety, jak masz w umowie tak bedzie. My także kupowaliśmy rowery od nich, ale nie było poki co potrzeby ich sprzedawać wiec nie wiem. Generalnie wiem tyle, ze z agencjami jest tak, ze jak masz cos na papierze to tak wlasnie bedzie zalatwione. Wiec nie ma sie o co martwic.

Jola

Pracowałam u nich na wakacjach i muszę powiedzieć że trzeba dobrze dobrać pracę którą chce soię wykonywać bo jak ktoś pojedzie na magazyn a nie umie się szybko uczyć pracy to poprostu wylatuje. Bardzo dużo osób z którymi pracowałam było zadowolonych, ale to byli ogarnięci ludzie. Opinie są różne ale najwięcej krzyczą ci co słabo dają sobie radę.

@Jola

A jak oceniasz inne aspekty pracy w firmie T&S Group? Czy wynagrodzenie było adekwatne do wykonywanej pracy? Atmosfera w pracy była w porządku?

@Izabela

Potwierdzam to co mowie Jola, jak nie chciales sie uczyc, albo ci nie zalezalo na robocie to szybko cie znajdowali i leciales z roboty. Dla tych co chcieli pracowac praca zawsze byla i wyplata sie zgadzala. przepracowalismy w 4 chlopakow cale wakacje i bez problemu.

Nie powiem

Zawsze jest coś nie tak proszę państwa. Ja robię na paletach 53 H tygodniowo ciężkiej roboty mieszkam na campingu 1bosobowy pokój i jest okej. Wolę to niż (usunięte przez administratora) mieszkanie z 2 menelami w pokoju. Pozdrawiam

Anika

Czytam tu opinie i duzo się sprawdza, mieszkania nienajlepsze ale my pojechalismy tam zarabiac. Udało nam się całkiem sporo z nadgodzinami zarobić - sposób na to to trzeba być na każde wezwanie bo jak czytam że nie ma go9dzin to nie wiem czy u wszystkich tak było ale u nas wiele osób dało w banie i nastepnego dnia zdychało zamiast do pracy a tak się nie da wiele zarobić.

Hahha

Witam. Chcial bym się wypowiedzieć na temat agencji TnS. Dostałem ofertę pracy na paletach. Nawet dobra stawka z możliwością pracy w soboty. Sama oferta była bardzo ok ponieważ pracowałem na jedną zmianę od 6 do 16. Plus mogłeś pracować soboty. Dużo godzin więc jako tako z tym nie było problemu. Problem jednak był z zakwaterowaniem. Dostałem na początku fajny domek z wyposażeniem. Jednak po miesiącu zostaliśmy wyzuceni na tak zwane bungale(usunięte przez administratora) W związku z tym wszyscy co byli w domku zrezygnowali i zjechali do Polski.(usunięte przez administratora)Jeżeli chodzi o wynagrodzenie i godziny na paletach to nie mogę się przyczepić że coś jest nie tak. Ale zakwaterowanie może być tragiczne aczkolwiek często jest ok. Dodam jeszcze że taka praca jest dosyć ciężka i potrzeba naprawdę tej wytrwałości i siły żeby dawać radę. Tym bardziej że są tam normy. Na godzinę wychodzi 20 i 25 palet. To tyle jeśli chodzi o moją opinię dotyczącą pracy na paletach oraz samej firmy.

Katahata

Mocno nie polecam tej agencji . Ja trafiłem akurat spoko ( jeśli oszczędzone maksymalnie 200euro / tydzień , brak godzin pracy , częste wypuszczanie wcześniej do domu można nazwać spoko ) ale niedawno w czwartek oznajmiono 30 osobom że nie ma dla nich pracy i w sobotę mają się wynieść ...

Edyta
@Katahata

Szkoda, że raczej w nie polecałbyś nam pracy w agencji T&S. Gdzieś usłyszałam, iż jest ona godna polecenie i dlatego jestem zaskoczona Twoją opinią - ale oczywiście ją szanuję. Zastanawiałam się, czy agencja zapewnia pracownikom ubezpieczenie zdrowotne. Wiesz coś na ten temat?

Katahata

Jakby tak policzyć ile zarabiamy w tej agencji wychodzi około 200 euro na tydzień :D oczywiście jeśli nie ma się 40godzin tygodniowo co jest tu raczej normą. Jeśli ktoś ma 40godzin i mieszka na agencyjnym to wypłata waha się od 250 do 300 euro . Także polecam przemyśleć wyjazd przez tą agencje

Zostaw merytoryczną opinię o T&S Group - Opole

• Jak się pracuje w T&S Group?

Zobacz opinie na temat firmy T&S Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w T&S Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 11 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy T&S Group?

Kandydaci do pracy w T&S Group napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

T&S Group