Opinie o Mandersloot Polska Sp.z o.o. w Komorniki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mandersloot Polska Sp.z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mandersloot Polska Sp.z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mandersloot Polska Sp.z o.o. w Komorniki

Szymon

Nadgodziny? Płatne przez miesiąc - potem good bye. Ogolnie paranoja

admin

Na jakim stanowisku najlepiej jest pracować w firmie Mandersloot Polska Sp.z o.o.? Czekamy na Twoje opinie!

Jacek
@admin

Sprzątaczki???

@admin

Na żadnym ,każde stanowisko jest złe i słabo opłacone.

Ann

Mam pytanie kiedy dostawaliscie wyplate ? Znaczy którego wam wyplacali?

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 30-dniowej przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat teraźniejszej sytuacji w firmie Mandersloot Polska Sp.z o.o.?

Pomid

Nic sie nie zmienilo Marek jeszcza nie wrócił ;)

Byłem, pracowałem odszedłem bo uważamem że jest źle... oczy mi się otworzyły w nowej firmiw, a w nastepnej jeszcze bardziej... Mandersloot ma swoje wady ale analizujac je z konkurencja to uczciwie powiem ze załuję że odszedłem "na lepsze". w Mandersllocie miałem przynajmniej kase zawsze na czas i jak siedziałem po nocach albo w weekend to byłem doceniony i nie tylko dobrym slowem ale tez kasa... ale zmeczylem sie chcialem taka sama kase ale za prace od 8-16 no i sie przejechalem... no trudno. Mam kontakt z aktualnymi pracownikami i z tego co wiem wszystko idzie w coraz lepszym kierunku wiec chyba sie zglosze jak moje stare stanowisko sie zwolni:)

.....

Fejk

Miodzio
@Marek

Jak ty gupi chyba czy pijany

Nn

Nie pij więcej

leopold
@Marek

marek na twoje stanowisko nie chętnych więc wracaj chłopie bo jak sam piszesz aktualni pracownicy widzą, że ku lepszemu idzie....albo pracujesz w dziale personalnym i poprawiasz wizerunek firmy takimi kocopołami.

Aplikowałeś do firmy Mandersloot Polska Sp.z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Matix

Witam jestem z włocławka Kujawsko-Pomorskie jestem praktycznie bez doświadczenia szukam 2 kierowcy do firmy Polska74@vp.pl

Anonymousd

Firma tragedia zle zarządzana w magazynach totalna samowolka istny chaos . Główny kierownik to osoba kręcąca lody z powiedzmy prezesem tej firmy czyli panem K. Firma nie szanująca kompletnie pracowników . Odradzam

Były

Znam gościa, omijać go szerokim łukiem bo doniesie na każdego. A dyspozytorów ma w kieszeni (tak mówi) robi to co chce taka święta krowa

Ryszard

Mandersloot Polska ma opinię dobrego pracodawcy. Jeśli komuś jest tak źle to powinien już odejść!!!

@Ryszard

Kto taką dobrą opinie wystawił , chyba jakiś bałwan

maciora

kontrola PIP się szykuje

abcde

Nie polecam firmy . Na rozmowie zupełnie co innego powiedziane niż w rzeczywistości .

Piter
@abcde

abcde?w jakim oddziele byłeś na rozmowie?o jakie stanowisko się ubiegałeś?również jestem po rozmowie i zastanawiam się nad podjęciem pracy w tej firmie.

Abcde
@Piter

Praca jako magazynier . Chyba , że teraz się coś poprawiło tam

Witam.Polecacie pracę na magazynie w firmie Mandersloot?

Rozczarowany

Ostatnio Firma zakupiła pralkę aby nie płacić za pranie(180 zł rocznie ). Postawili ją w niewielkiej szatni...

Max

A miało być tak pięknie,wywiady ,autografy. Albercik wychodzimy !!!

john

Pan MH powinien załatwić sobie dłuuuugi turnus w psychiatryku.

bob

Na stanowisku ciecia. Albo jeszcze bardziej pożyteczną rzeczą jest spacer do pośredniaka niż praca w msPL. Jezdziłem tam 3 lata i o 3 lata za długo.

Ł

Firma żyjąca z pracy ukraińców i okolicznych wieśniaków.stanowiska rozdawane znajomym

Drive

Odradzam w manderzw panoazy sie kierownik ktory odstraszaA ludzi probajac powikszyc swojw zyski ka swoich autach ktore robia robote dla msnl maciora placi kilometrowke jazdy w zakazy naginanie tacho idac tam bwdziecie napewno roczarowani.. i klamstwa o dodatkach po 3-6 mc pracy sa tak nalprawde po 6 latach

Patryk

Poszukiwany zmiennik na podwójna. 2250 podstawa + 42e dziennie + 25zl dziennie po okresie próbnym. 535 332 662. Potrzebny od zaraz!

Adas

Logistyka ? nie tu. Panowie dyspozytorzy nie mają pojęcia o transporcie. Decyzje podejmowane są na zasadzie chybił-trafił. Podwykonawców traktują jak woły do roboty (ale to ich problem). O swoich kierowców można powiedzieć że dbają (jadą zgodnie z tachem, robią pauzy itd.) Obcy musi zapier..... . Płaca ? sprawa indywidualna,im więcej robisz tym mniej zarobisz. Jak się wypalisz biorą następnych. Większość personelu to ludzie młodzi,po szkołach,bez doświadczenia skuszeni obietnicami i ładnym wyglądem firmy. A ja sie pytam gdzie mają rodziny? bo pracując w tej firmie musisz zdecydować albo firma albo rodzina. Powodzenia.

Nie polecam

Niemiecka policjia dobrze zna te firme jak widza logo na aucie to jestes pierwszy do kontroli a na glownego planiste z mandera mowia szlabka banditt haha reszte dopowiedziec mozna sobie samemu

Zostaw merytoryczną opinię o Mandersloot Polska Sp.z o.o. - Komorniki

• Jak się pracuje w Mandersloot Polska Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mandersloot Polska Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mandersloot Polska Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mandersloot Polska Sp.z o.o.