Opinie o Mandersloot Polska Sp.z o.o. w Komorniki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mandersloot Polska Sp.z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mandersloot Polska Sp.z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mandersloot Polska Sp.z o.o. w Komorniki

Biurowy

Najwiecej narzekają kierowcy, a żaden się nie zwolnił od czasu zmian.. płacone maja wszystko jak bozia przykazała, dyżury, nadgodziny, diety wg ustaw .. a jeszcze im źle, wyglada na to, że nie chcą aby inni dowiedzieli się o dobrych zmianach bo przecież zawsze mozna wymienić kadrę ...

fizyczny
@Biurowy

Bo to kierowcyi magazyn najwięcej zawsze pracowali dla tej firmy i to właśnie oni najwięcej byli wykorzystywani i (usunięte przez administratora), a to że kierowcy teraz coś więcej uzyskali to nie jest zasluga biurowych tylko kontroli ZUSu i PIPu. I nie straszmy się wymianą kadry bo przez okres który tu pracuję prawie wszyscy biurowi zostali wymienieni, Łącznie z najmocniejszym ...

@Biurowy

To co dostajemy to jest z naszych ciężko zarobionych pieniędzy tylko teraz jest to wyszczególnione. Udało nam się uzyskać normalniejszy ZUS i z tego się cieszę . Swoją drogą ciekawe czy będą jakieś spłaty zaległych składek skoro kontrola ZUSu wykazała że umowy zlecenia były fikcją. Biurowy może napiszesz jak jest u was z zarobkami zamiast komuś zaglądać do portfela. Myślę że od początku dostajesz wszystko tak jak Bozia przykazała

Szymon
@Biurowy

@Biurowy, po Twojej wypowiedzi wnioskuje tez, że jesteś zadowolonym pracownikiem. Byłbym wdzięczny gdybyś mógł bardziej rozwinąć, dlaczego polecasz pracę w Mandersloot Polska? Chętnie dowiem się czegoś więcej.

@Biurowy

Myślisz, że przestrzeganie ustaw i płacenie tego co się należy to jakaś łaska??? I co, pracownicy mają was za to całować w ,,,,? Czasy oszustów i wyzyskiwaczy się kończą. A czy Manderszrot zaczął tak płacić z dobroci serca czy w wyniku kontroli? Poza tym wiele spraw jest nadal niezgodnych z prawe. A kierowców zwolniło się 2 w Zabrzu więc nie kłam.

Mikołaj
@Gość

Oczywiście masz rację. Wypłata w terminie jest obowiązkiem pracodawcy. Napisz, czy dochodzą do tego diety, nadgodziny lub premie?

Milena

Może komuś nie odpowiada praca bo źle wybrał kierunek ?

Jak powiedział szef CIA "nic nie jest takie na jakie wygląda"

Ku przestrodze

Praca w zgranym,dynamicznym zespole. Widząc taką formułkę w ogłoszeniu wiedz, że w pracy czekają na Ciebie konfidenci,zamulacze i cwaniaki.

Ku przestrodze
@Ku przestrodze

Kogo najczęściej widać przy okienku dyspo

Aplikowałeś do firmy Mandersloot Polska Sp.z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Pomid

Jednym zdaniem ,, pudrowanie syfa,,.(usunięte przez administratora) na własnej działalności,dyżury telefoniczne w dni wolne...

Leszek D

Wraz z odejściem(usunięte przez administratora) chyba wszyscy liczyliśmy na dobre zmiany. Jednakże ostatnie zebranie kierowców krajowych z zarządem firmy w Polsce rozwiało nasze złudzenia. Nie bylem osobiście osobiście na tym spotkaniu, ale według relacji moich kolegów wszystkie nurtujące nas sprawy, choćby takie jak praca i wynagrodzenie za pracę w weekendy zostały poruszone. Niestety nie udało nam się osiągnąć celu. Niektórym pracodawcom w Polsce nadal się wydaje, że robią łaskę spełniając wymagania jakie są na nich nakładane w związku z zatrudnieniem ludzi. A przecież opłacany normalny ZUS czy odpowiednie wynagrodzenie za pracę w weekendy to powinien być standard. W dalszym ciągu widoczny jest też fakt, że zarząd faworyzuje pracowników biurowych . Pozdrawiam, zwłaszcza kierowców krajowych.

kierowca
@Leszek D

A byłeś na Złotej , jak tam pracują ???

Kierowca

Firma za nic ma 10cio godzinny czas pracy w nocy. Cały czas układają plan na 15 godzin pracy , a w spedycji większość to amatorzy , którzy nigdy wcześniej nie mieli do czynienia z Transportem. Są uczniowie i miedzy innymi byly marynarz - masakra

Kierowca
@Kierowca

Oni w ogóle mają slabe pojęcie o czasie pracy kierowców. Część z nich myśli, ze caly tydzień mamy zapierd..... po 15 godzin

@Kierowca

Kierowca zatrudniony w firmie Mandersloot Polska pracuje w rzeczywistości po 15 godzin dziennie? Możecie napisać, jak wynagradzana jest praca kierowcy w tej firmie? Czy firma bierze pod uwagę tak długi czas pracy tej grupy pracowniczej i odpowiednio ją wynagradza? Przedstawcie proszę, jak to realnie wygląda.

Wolny
@Ryszard

Firma nie bierze pod uwagę, tego , ze pracujemy po piętnaście godzin. Ponadto pracujemy w niedzielę i święta za zwykłą stawkę i nie są doliczane za te dni wolne do ,,odsiadki". Kiedy wyrzucono z firmy naszego polskiego szefa , to podobno(usunięte przez administratora)był oburzony ( :) ), że pracownicy za jego rządów byli (usunięte przez administratora)To było kilka miesięcy temu, teraz rządzi Holender i nic się nie zmieniło. Nawet nie chcieli( Holendrzy ) spotkania z kierowcami. Pozdrawiam

Zwykła parówa i tyle !!!

Ryszard

Proszę, aby na forum publicznym nie podawać danych personalnych osób, które pracują w firmie Mandersloot Polska, ponieważ jest to zakazane. Zabrania się również przezywania i obrażania tych osób. Wracając do tematu firmy, to chciałbym się dowiedzieć, jak obecnie wygląda sytuacja kadrowa u tego pracodawcy? Są może jakieś wolne stanowiska, które wymagają obsady? Chciałbym, aby ktoś przedstawił, jak to wygląda.

@Ryszard

Po zwolnieniu prokurenta i kontroli pip popłoch w kadrach

@Pomid

Firma zamierza rekrutować do pracy nowe osoby? Wiesz może, czy - aby móc aplikować do pracy w tej firmie - należy mieć doświadczenie zawodowe, czy może również osoby młode chcące podjąć pracę w tym miejscu mają szanse na zatrudnienie? Zachęcam do opisania, jak to wygląda.

Filip

Mandersloot Polska to firma z opinią dobrego pracodawcy. Może trzeba zacząć to doceniać?

@Filip

Nawet ukraince uciekają im powiedz ze warto doceniać

Ryszard

@Hhhhhhhh Literówka, która nic nie zmienia. Niemniej jednak, zamiast wprowadzać niepotrzebny chaos w wątku na temat pracy w firmie Mandersloot, zachęcam Cię do napisania swojej opinii na ten temat. Będzie to na pewno bardziej merytoryczna wypowiedź.

@Ryszard

Ryszard 18.02.2018 16:03 Mandersloot Polska ma opinię dobrego pracodawcy. Jeśli komuś jest tak źle to powinien już odejść!!!

Fd

Hahahaha,, dobrego pracodawcy,,?

@Fd

Dobrego dla wybranych..

Fd
@Luzuj ryszardo

Tak dobry jak śniadania dla kierowców, aż żałuję że się zwolniłem

@Fd

Sępy coś ostatnio latają nad manderslootem

24cm

????????dokładnie

Stefan

Czy macie jakiś powód, że tak rzadko zagladacie na forum? Miałem nadzieję na jakieś informacje od pracowników.

Kazimierz
@Stefan

Stefan poczytaj wcześniejsze posty i pozdrów ryszarda

Ryszard

@driver Przede wszystkim, zapoznaj się z regulaminem zanim napiszesz komentarz. Niedozwolone jest podawanie danych osobowych innych ludzi. Druga kwestia - co Twoja wypowiedź ma wspólnego z pracą w firmie Mandersloot? Bo właśnie tego dotyczy wątek. Będę Ci wdzięczna za wyjaśnienie.

Hhhhhhhh

Ryszard będziesz wdzięczna???

Ryszard

@Greg, czy jesteś zainteresowany pracą w Mandersloot Polska? Będziesz aplikować do firmy czy już to zrobiłeś? Zachęcam Cię do podzielenia się z innymi użytkownikami doświadczeniem związanym z procesem rekrutacyjnym. Pomoże to wielu osobom obecnym na forum.

Greg

Czy ktos z was pracowal wczesniej na.florze holland w holandii?

Ryszard

@Obserwator, rozumiem, że jesteś pracownikiem firmy Mandersloot Polska. Na jakim typie umowy jesteś zatrudniony? Czy oprócz wynagrodzenia masz zapewniony pakiet socjalny? Jak oceniasz firmę jako pracodawcę? Myślę, że Twoja wypowiedź zainteresuje wiele osób.

@Ryszard

"Ryszardzie " zamiast wypytywać i robić dochodzenie kto pisze negatywne posty lepiej pomyśl co zrobić by ludzie chcieli tu pracować.jako dział personalny zainteresuj się tym.zamiast pisać pozytywy jako niby pracownik

Prokurent
@Pomid

Dokladnie "Pomid" ludzie uciekaja przez arogancje i brak szacunku dla kierowcow i dla pracownikow magazynu...pan prokurent juz dawno powinien porzegnac sie z ta firma...ten cymbal nie zna sie na zarzadzaniu

Rekin

A czy Ci debilni bracia jeszcze robią co sie uwazali za najfajniejszych i najlepszych a kazdy im (usunięte przez administratora) rąbał ze liza dyspozytorom miejsca intymne.

Obserwator

Dyspozytora ? jesteś tylko PRZEKAŻNIKIEM.Dyspozycje wydaje Holandia. Masz wykonywać ich polecenia i nie dyskutować. Jakie warunki ? Kłamać kłamać i jeszcze raz kłamać

Ryszard

Mandersloot Polska prowadzi rekrutację na stanowisko Dyspozytora. Czy ktoś zamierza aplikować? A może ktoś chciałby podzielić się doświadczeniem związanym z tym stanowiskiem? Jakie są warunki zatrudnienia? Czy pracownicy mają możliwość otrzymania jakiś profitów? Zapraszam do wyczerpujących wypowiedzi.

john

Pan H musi w końcu odejść. Ile można pogrążać firmę .

Ryszard

@Szymon, jak to rozumieć,że nadgodziny są płatne tylko przez miesiąc,a co potem? Można odebrać w postaci dodatkowych dni wolnych? Czy mógłbyś szerzej opisać jak to wygląda, pewnie wielu użytkowników tego forum intryguje ten wpis.

Zostaw merytoryczną opinię o Mandersloot Polska Sp.z o.o. - Komorniki

• Jak się pracuje w Mandersloot Polska Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mandersloot Polska Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mandersloot Polska Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mandersloot Polska Sp.z o.o.