Opinie o Krakowski Szpital Specjalistyczny Im. Jana Pawła Ii w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Krakowski Szpital Specjalistyczny Im. Jana Pawła Ii. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Krakowski Szpital Specjalistyczny Im. Jana Pawła Ii na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale
Szpitale Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krakowski Szpital Specjalistyczny Im. Jana Pawła Ii w Kraków

pip

Wiecie jak tam się pracuje?

@pip

Radzę unikać jak ognia. Chyba, że ktoś lubi pracę w atmosferze wzajemnej zawiści i wszech panującej obłudy. Wiele osób zajmuje stanowiska których nigdy nie w normalnych warunkach nie powinni otrzymać. Liczą się tylko i wyłącznie układy i znajomości.

ktos

czy ktoś wie jaka atmosfera panuje w Sekcji Kontroli Kosztów? czemu tak często rekrutują?

eks pracownik
@ktos

W Sekcji Analizy Kosztów tak często rekrutują, bo atmosfera jest zła. Ludzie przychodzą tam i za chwilę odchodzą. Tak było w moim przypadku, nie wytrzymałam nawet miesiąca, podobnie jak kilku pracowników przede mną i z tego co wiem również za mną. Z perspektywy czasu była to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć, teraz mam świetną pracę. Pani kierownik ma chyba jakieś problemy ze sobą, które przenosi na pracę, a druga Pani M jest wcale nie lepsza. Traktują pracownika jak głupiego, który na niczym się nie zna, nieważne jak doświadczony by nie był. Koło wzajemnej adoracji, nawet rzadko kiedy z Tobą rozmawiają. Z tego co widzę, to od dłuższego czasu już nie wisi żadne ogłoszenie do tego działu, więc albo dali sobie spokój z szukaniem, albo przyszedł ktoś kto być może z powodów osobistych nie może sobie pozwolić na zmianę pracy, szczerzę współczuję. Z własnych doświadczeń odradzam, szkoda czasu.

@eks pracownik

Bardzo dziekuje za odpowiedz. Była mi bardzo pomocna, ponieważ sama rozwazalam kiedyś tam prace. (usunięte przez administratora)

Ewelina
@Kasia

Rzeczywiście - odpowiedź @eks pracownik jest bardzo pomocna - i mnie posłużą takie informacje. Ale takie dociekanie na forum "kto jest kim" raczej nie wnosi tu niczego istotnego, lepiej jest cały czas skupiać się na warunkach i specyfice pracy w tym szpitalu. A na jakie stanowisko chciałaś tam kiedyś aplikować?

Nina

Opinie pacjentów powinny się znaleźć pod adresem szpitala a tu jest forum pracownicze!

Ola

Masakra jak to możliwe że idzie o chód z sali na salę i nie dezynfekcja rąk na pediatrii zwlaszcza

eks

Odradzam pracę na oddziale infekcjii i hepatologii dzieci. Odział piękny, niczego tam nie brakuje ze sprzętu i leków, a lekarze i pielęgniarki bardzo dbają o pacjentów. Niestety mobbing na każdym dyżurze. Wytłumaczenie było proste, personel pracuje tam ze sobą już od bardzo dawna i nie akceptują łatwo nowej osoby. Nowy pracownik będzie czuł się niechciany, nielubiany i wykorzystywany. Niestety zabrakło mi odwagi, żeby zwrócić komukolwiek uwagę.

Brałeś udział w rekrutacji do Krakowski Szpital Specjalistyczny Im. Jana Pawła Ii. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
Basia

Doktor Jolanta Hauer niesamowita osoba. Niesamowity lekarz, do tej pory sądziłam, ze tacy lekarze sa jedynie w filmach. Brakuje mi słów uznania tak dla lekarza jak i do czlowieka... Dla mnie to anioł!!! Bardzo dziekuje Pani Doktor za uśmiech, profesjonalizm oraz wielką empatie. Barbara Z

Zbigniew
@Basia

Cieszy to, że jesteś zadowolona z doktora, który przyjmuje w Krakowski Szpital Specjalistyczny Im. Jana Pawła Ii. Mogłabyś napisać, jak to się stało, że trafiłaś akurat do tego szpitala? Szpital polecił Ci lekarz rodzinny, czy może któryś z Twoich znajomych korzystał z ich pomocy lekarskiej? Zachęcam do odpowiedzi.

Jaka jest atmosfera w pracy? Czy warto aplikować, potrzebni są pracownicy ?

Bogna

Praca w szpitalu nie należy do lekkich i może trzeba być dla siebie wzajemnie miłym a będzie się znacznie lepiej pracowało?

Witek

Czy jest jakiś powód, że tak rzadko tu zaglądacie?

Zostaw merytoryczną opinię o Krakowski Szpital Specjalistyczny Im. Jana Pawła Ii - Kraków

• Jak się pracuje w Krakowski Szpital Specjalistyczny Im. Jana Pawła Ii?

Zobacz opinie na temat firmy Krakowski Szpital Specjalistyczny Im. Jana Pawła Ii tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krakowski Szpital Specjalistyczny Im. Jana Pawła Ii?

Krakowski Szpital Specjalistyczny Im. Jana Pawła Ii
  • Prądnicka 80