Opinie o Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. Marii Skłodowskiej-Curie W Zgierzu w Zgierz

counter
1 1 12 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 71 dni.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. Marii Skłodowskiej-Curie W Zgierzu? Chętnie zatrudniają?

Julia Nowy wpis

Nie szukają może pielęgniarek z doświadczeniem? Gdzie się można zgłaszać ?

Tak1Nie
Gość Nowy wpis

Fatalne warunki dla pracowników a jeszcze gorsze dla pacjentów. Jaki Pan taki kram chyba tutaj jest na miejscu

Mirek Nowy wpis

Jakie trzeba mieć wykształcenie aby starać się o prace ?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Nijak

Uwaga na gastrologuw z tego szpitala bo robiom z ludzi schizofremikow i usiluiom ludzi zamykac w psychiatryku a dyrektor na to pozwala ale juz niedugo tam zajrzy tv

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 434 dni.

Co wchodzi w socjal Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. Marii Skłodowskiej-Curie W Zgierzu?

Czarek

Tylko, że to jest forum dla pracowników szpitala a uwagi dla szpitala tzreba kierować na inny adres.

Pacjentka

Traktowanie tutaj chorych ..... brak słów okropnie, nie do pomyślenia, serce pękało słysząc i widząc jak one się zachowują, leżałam na wewnętrznym, osoby schorowane, nie poruszające się, nowotwory mózgu, upał ponad 30stopni a one .... ach normalnie szkoda słów.... panie salowe nie wiem czy wiecie ale karma wraca..... przydałaby się tutaj telewizja !!!!! ????????????

Tak1Nie
Karolina

Czy szpital prowadzi aktualnie rekrutacje , zależy mi na pracy w administracji?

Nikt

Szpital wojewódzki w Zgierzu nie zapewniał wody pracownikom przez ponad tydzień upałów tłumacząc, że było zimno i padało i nie przewidzieli(w lipcu), że woda będzie potrzebna. Dziś wodę dostarczono ale tylko gazowaną. A co z pracownikami, którzy mogą pić tylko niegazowaną wodę(w szpitalu nikt nie przewidział tego, w instytucji medycznej ! poza tym większość pracowników to nie są młodzi ludzie bez żadnych obciążeń chorobowych.)

TakNie1

z.dorota@vp.pl

Miałam Zaszczyt pracować w ramach wolontariatu w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Zgierzu na Oddziale Psychiatrii męskiej w latach 2004-2007 i jestem Wielkim Ogromnym Wrażeniem Zacni Lekarze Oddziału to Osoby o Wielkim Sercu Zawsze Niosą Pomoc Osobie Chorej,Wymagającej Terapii .Mili,Uprzejmi,Taktowni Zaangażowani w swoje codzienne obowiązki.Pragnę Podziękować Zacnej Szlachetnej Pani Terapeutce Pani Mgr Magdalenie Dulas za Cenne rady i wskazówki za Jej Ogromne Serce i Wsparcie mojej osoby podczas mojej pracy na wolontariacie.Dziękuje Również Zacnej Dyrekcji o umożliwienie mi odbycia wolontariatu w Tak Zacnej Placówce Medycznej.Dziękuje Bardzo.wolontariusz Dorota Żaczek.

Andrzej S.

Trafiłem na izbę przyjęć z bólem brzucha.Mimo wielu pacjętów dwie godziny i byłem po badaniach ,rozmowie z urologiem i z zaleceniami co dalej.Nie chodzę po szpitalach czy przychodniach,nie mam porównania .Szpital wewnątrz do remontu , ale organizacja pracy i opieka bardzo dobra.PROFESJONALNA.

Tak3Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. Marii Skłodowskiej-Curie W Zgierzu - Zgierz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad