logo Dema Promotion Polska

Dema Promotion Polska

Szczecin

Opinie o Dema Promotion Polska

pracownik na umowe zlecenie 2010-04-20 19:36:13
Problemy z platnościa. nigdy nie płacą w terminie. trzeba błagać o wypłate
John 2010-04-21 10:50:24
Tak to prawda jest napisane na umowie do którego mają wpłacić pieniądze, ale jak zwykle pieniędzy brak.... jeszcze tłumaczenie jak kilka dni poczekacie to nic się nie stanie... no prosze.... my mamy rodziny, wydatki termiy spłat a oni mówią że kilka dni nas nie zbawi. To co się dzieje w demie przechodzi wszelkie możliwości...
osa 2010-04-21 13:11:30
TAK to prawda zawsze sa problemy z wyplaceniem pieniedzy i gdanie typu tak jak piszecie w postach. porazka co sie dzieje i to firma ktora niby ma wieloletnie doswiadczenie na rynku eee yyyy shit nie firma !!!
anonim 2010-04-21 13:14:00
i te stawki od 5 do 6 żenada !!!!!!
Pst 2010-04-27 13:29:17
Dzisiaj jest 27 kwietnia, wypłata miała być do 20 i co? i nie ma ? Gdzie można to zgłosić ?
on 2010-05-29 10:16:01
noi co teraz spoznili sie jeden dzien,spanikowali.....bo prawo piesci by weszlo w zycie:)
ps:to teraz trzeba zalatwic....lepsze stawki....podobno carrefour placi im 14...15 zl za h.....a oni 7 brutto.....zenada......
jak nikt nie bedzie robil za takie stawki to nie beda milei ludzi i klops...baj baj
ps:najnizsza krajow to 1012zl netto....a oni 6zika dla studentow...phh
anonim 2011-05-24 14:48:37
Wakacyjny Pracowniku,czy mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat rekrutacji w twoim przypadku,na jakich warunkach cię zatrudnili na ten okres wakacyjny.
aa 2011-07-11 00:43:02
Pracuje dla tej frmy pierwszy raz i ostatni caly miesiac spozniaja sie z wyplata ! nieodbierajha telefonw , ani widomosci sms nie odpisuja... z tego co sie dowiedzialm to nie tylko mnie [usunięte przez admina]i...innej kolezance roznwiez nie wyplacaja
sylwia 2011-09-16 21:59:32
ja czekam na wypłate juz 3 miesiace i nie zapowiada sie zebym w ogole ja dostala. ;]
x 2013-01-17 23:27:40
a ja miałem problem w kontakcie z pania koordynator ale dostałem nr od przedstawiciela do niejakiego pana piotra i wszystko z nim zalatwilem, na dodatek przeprosil za nie odpowiednie zachowanie podwladnej- dla mnie klasa
Marcin 2013-03-20 22:03:58
OSZUŚCI TYLE POWIEM NIE PODPISUJĄ UMÓW !!! NIE CHCĄ WYPŁACAĆ PIENIĘDZY ZA PRACĘ ODRADZAM !!!
ja 2013-04-24 17:53:50
i dzięki temu elektronicznemu systemowi mogą zmieniać w umowach na bieżąco co chcą. mi zmieniali daty. napierw miała umowę na 3 mies (od listopada do stycznia) i upomniałam się o następną bo chciałam przedłużyć współpracę. dali mi nową na 1 mies (styczeń) a w starej zmienili że jest na listopad i grudzień. bo coś im się najwyraźniej nie kalkulowało. a mój podpis został. poza tym o tych wypłatach... nie będę się powtarzała po poprzednikach
pracujący 2013-04-25 12:47:10
Współpracuję z Agencją Dema Promotion od listopada 2012, nigdy nie miałem żadnych problemów z płatnościami, z dogadaniem się. Współpracuję ze świetną koordynatorką Anią, która jest złotą kobietą, potrafiącą bez problemu się dogadać. Stawki za akcje promocyjne są o wiele wyższe niż wspomniane gdzieś wyżej 5-6 PLN. Ogólnie POLECAM!!!
DEMA;/ 2013-05-13 17:16:29
pracujący - 2013-04-25 12:47:10

Ja pracuje od marca żadnych pieniedzy nie widzialem 3 dni temu byl ostatni termin w jakim mialem dostac pieniadze zostaje okłamywany , ze przelew zostal wyslany mija 2 dni i dalej nic nie przyszlo NIE POLECAM!!!
stawki sa smieszne , miesiac temu kolega mial dostac 150 zl dostal 57 bez zadnych wyjasnien
maxii 2013-09-03 19:47:52
Firma w ktorej nie da sie zarobic wdodatku nie placa w terminie trzeba sie prosic koordynatorow o pieniadze ktorzy wysylaja do innych i taki lancoszek wktorym na koncu nagrywasz sie na poczcie ja pracowlem w firmie 3 miesiace czekalem na wyplate 54 dni (czyli 14 dni po terminie ) w dodatku dostalem 300 zl mniej po interwencji w sadzie pracy za kolejny miesiac dostalem cala wyplate nie polecam!!!
lear 2014-12-01 17:52:13
Jeżeli ktoś z was czekał na nowe nabory w firmie Dema Promotion Polska to polecam nowe ogłoszenie które wrzucili. Jest praca do wzięcia. W imieniu swoim i innych szukających pracy, obecnych pracowników prosimy o skomentowanie i poradę. Wykładanie towaru / Merchandiser – Leclerc Kędzierzyn Koźle Miejsce pracy: Kędzierzyn Koźle   Założenia: ...
tomek 2015-03-04 19:08:55
jakie wykładanie towaru, gdzie, mają jakąś hurtowie czy co? bo też mi się właśnie wydawało, że tam ludzie marktingu reklamy własniej bardziej prcują niż osoby wykładające towar gdzieś, no chyba, że coś mnie ominęło, to nie wiem niestety. A poza tm to jestem ciekawy jak wygląda u nich jeszcze kwestia tak naprawde zarobków.
rat 2015-03-17 23:30:12
hej Ludziska, mam do was pytanie... czy próbował ktoś wymóc na nich podpisanie umowy (normalne długopisem)czy pseudo e-podpis tylko???
MerchKamil 2015-08-27 12:03:52
Oj ludzie, kształcie się i czytajcie trochę.. jeżeli podpisy elektroniczne mają certyfikaty to jak najbardziej są prawomocne i legalne, a firma, która 20 lat jest na rynku w całej Polsce raczej wie co robi i pewnie niejedną kontrolę już miała..
Ja pracuje u nich w Gdańsku i jestem zadowolony. Wykładam w Auchan około 100h miesięcznie, raportuje na sklepie korzystając z ich telefonu służbowego, a umowy i pity mam w systemie elektronicznym, także super, że idą z duchem czasu
Kasia 2016-09-30 14:05:13
Pracuje jako merch już kilka mies. i jest wszystko w porządku. Nie zarabiam może jakiś kokosów, ale kasa się co mies. zgadza, koordynator bardzo w porządku, dobry kontakt z firmą, wszystko do dogadania :)
piszę bo przed zatrudnienim czytałam opinie i były różne. Teraz sama mogę Firmę polecić :)
sss 2016-10-02 20:48:11
@ Kasia - no właśnie jesli chodzi o to zajęcie, to ciekawi mnie - ile sie zarabia wykonując to? bo słyszalam własnie różne opinie w tym temacie - jedni mówią że sporo, inni że wcale niekoniecznie. Jak jest?
Zostaw swoją opinię o Dema Promotion Polska - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dema Promotion Polska