Opinie o STC Mariusz Paszek w Siemianowice Śląskie

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy STC Mariusz Paszek. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w STC Mariusz Paszek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STC Mariusz Paszek w Siemianowice Śląskie

Firma STC zatrudnia samych Ukraińców pracują i mieszkają w nieludzkich warunkach

Lidia

samych? w zasadzie nawet jeśli to co to Twoim zdaniem ma oznaczać, że wystawiasz to w formie opinii, uważasz to za jakąś wadę, że się tu zatrudniają czy o co chodzi? co do tych wspominanych warunków dookreślisz co konkretnie masz na myśli?

@Lidia

Praca po 12 godzin dziennie lub dłuzej brak umowy o prace ciagle ryki i M (usunięte przez administratora) i wyśmiewanie się przez Raudzisia

@Lidia

Bo żaden normalny Polak w firmie STC pracować nie będzie ciekawe czemu??

Lidia

a tego to nie wiem, bo nie widziałam. pisałeś o nieludzkich warunkach. o jakich konkretnie mowa? i jak tu się pracuje i zarabia mimo wszystko? piszesz, że po 12 h to ile z takiej dniówki się wyrwie?

Paszek kupuje sobie nowe BMW toyoty a swoim pracownikom nie umie zapłacić składek ZUS tylko (usunięte przez administratora) urząd skarbowy i ZUS wstyd w tej firmie powinna byc porządna kontrola skarbówki ten czlowiek to zwykle zero

Radzę wszystkim omijać tą firmę szerokim łukiem jeśli szukasz firmy gdzie jest stosowany (usunięte przez administratora)i na myśl ze trzeba iść do pracy będzie ci się chciało żygać ta firma jest dla ciebie Sebastian Raudziś to zwykły (usunięte przez administratora)jak tam pracowałem to jak patrzałem na jego wredną (usunięte przez administratora)chciało mi się żygać

Lidia

W zasadzie to komu pan teraz odradza skoro wcześniej padło stwierdzenie od Pana, że Polacy i tak się tu nie zatrudniają? Jaka docelowa liczba osób b firmie jest wymagana, żeby wszystko właściwie funkcjonowało? o jakich stanowiskach mowa?

Właściciel firmy STC Mariusz Paszek i jego brat Łukasz to takie drobne cwaniaczki radzę uważać na nich a broń Boże pracować u nich

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie STC Mariusz Paszek? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Holandia - montaż skrzyń drewnianych?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Właściciel firmy STC Mariusz Paszek to zwykły (usunięte przez administratora) cham nawet tytuł magistra inżyniera mu nie pomógł no ale kultura nie idzie w parze z wykształceniem

Krzysztof

Oglądałem ogłoszenie pracy w tej firmie na OLX.pl i zastanawiałem się nad praca w STC ale czytając te opinie chyba zrezygnuje to jest masakra na 31 opini ani jedna nie jest pozytywna.

Dokładnie tak jak piszą jak w sobotę pracownik nie może przyjść do pracy lub zostać dłużej w pracy do 19-20 god to psełdo kierownik za zgodą właściciela straszy delegacjami lub wypowiedzeniem śmiechu warte a teraz pracowników szukają śmiech

Były

Teraz już nie mają kogo straszyć wypowiedzeniami chyba ze samych siebie????????

@Były

Czy to twarda sugestia że nikt kompletnie tutaj jak na dzień dzisiejszy nie jest zatrudniony? a raczej na okres w którym była stawiana to opinia? to tak w ramach doprecyzowania ile docelowo jest stanowisk do obsadzenia? minimalna liczba potrzebnych pracowników ile wynosi żeby Wszystko dobrze funkcjonowało?

@Lidia

Nikt nie jest zatrudniony z 20 osób by pewnie przyjęli bez doświadczenia i Ukraińców przynajmniej tak pisze na OLX.pl  topiący się brzytwy chwyta !!!

Lidia

Czemu do razu przytaczasz tonącego i brzytwę? Oni mają chyba podobne ręce do Polaków i tę samą robotę wykonają? Pzt., skoro już ich przytoczyłeś wtedy to czy wiadomo jak proporcje teraz się tu rozkładają wobec tego? Ile osób w sumie się zatrudnia?

@Lidia

Jak panią interesuje jle osób zatrudnia (usunięte przez administratora) Paszek to proszę zadzwonic do niego i zapytac numer jest na stronie

Lidia

Pan widzę, że ma możliwość odniesienia się do aktualnych warunków, które tu oferują, skoro widnieje przypis "pracownik"? Czy te negatywne opinie mają jakiekolwiek odzwierciedlenie w aktualnej sytuacji tu w firmie?

Były Pracownik

To niestety prawda w firmie STC nikt normalny szanujący się człowiek potrafiący coś zrobić pracować nie będzie

Czy aktualnie są przyjęcia do firmy STC dla monterów rusztowań z uprawnieniami i doświadczeniem?

@Adam

Chłopie omijaj ta firmę szerokim łukiem lepiej ulice zamiatać niż tam pracować napewno więcej zarobisz w STC podstawa na konto reszta kasy bez ZUS i podatku wieczne ryki krzyki i (usunięte przez administratora)stosowany przez S.Raudzisia tam nawet Ukraińcy się pozwalniali tam nikt normalny pracować nie będzie jestem szczęśliwy ze już tam nie pracuje

Stanowczo odradzam pracy w tej firmie firma to typowy prywaciak bogacenie się kosztem innych swoich pracowników mają za nic praca po 12 godzin nie kiedy dłuzej wypłata podstawa na konto reszta w kopercie bez podatku i zusu brak szatni rąk nie ma gdzie po pracy umyć trzeba w roboczych ubraniach jeździć już z domu firma STC grubo zahacza o (usunięte przez administratora)dla nich liczy się tylko zysk i fakturki firma kiedyś zatrudniała z 60 osób teraz jest może z 4 osoby o czymś to świadczy w tej firmie nikt normalny pracować nie będzie

Sebastian Raudżiś wracał w piątek z budowy z ujazdu bardzo się spieszył łamał przepisy ruchu drogowego i przekraczał dopuszczalną prędkość i spowodował wypadek zabił człowieka to jest znerwicowany chory psychicznie człowiek

Mariusza Paszka i Sebastiana Raudzisia nie można nazwać ludźmi dla paru groszy własną matkę by sprzedali dla tych ludzi liczy się tylko kasa kasa kasa!!!

Nie polecam pracy w tej firmie nawet desperatom

Właściciel Mariusz Paszek na początku działalności był w porządku człowiekiem ale z czasem jak kupił BMW wybudował dom i z kolegował się z debilem chorym psychicznie Raudżisiem to teraz jest zwykłym zerem co pieniądze robią z ludzi

Firma STC Mariusz Paszek na OLX.pl  ma ogłoszenie ze przyjmie do pracy monterów rusztowań operatorów dźwigów wynagrodzenie od 4.000 do 8.000 tys zapomnieli tylko dodać ze te 8.000 tys to jest za 450 godzin miesięcznie radzę omijać ta firmę szerokim łukiem tam nikt normalny nie będzie pracować jak by firma była dobra to by nie szukali ludzi to jest zwykły (usunięte przez administratora) brak szacunku do pracowników dla nich pracownik to zwykły śmieć !!!!!!!!

Lepiej puszki i makulaturę zbierać na śmietniku niż pracować w tej firmie

Czy STC Mariusz Paszek zapewnia kartę multisportu?

Jedynie co zapewnia firma STC to praca po 12 godzin wypłata pod stołem wieczne krzyki i pretensje to tyle

Katarzyna

O co te krzyki rzekome? Jaką kwotę dostaje się pod stołem? Dasz znać?

@Katarzyna

Podstawa na konto a reszta w kopercie bez podatku i zusu już nie długo zajmie się tym skarbówka i proszę głupiej nie udawać ze nie wiadomo o co chodzi

@Katarzyna

A o krzyki to proszę zapytac (usunięte przez administratora)Raudziśia

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie wypłaty podstawa na konto reszta w kopercie bez zusu i podatku dziennie praca po 11-12 godzin wiecznie pretensje o wszystko pracownik w tej firmie to zwykły (usunięte przez administratora) kierownik to zwykły ćpun czepia się o wszystko pracownicy to prawie sami Ukraińcy i 2 Polaków szef to zwykły cham i (usunięte przez administratora) nikomu nie polecam.

Obserwator

Aż tak źle ??. Z czego wynika twoje rozgoryczenie ?. Inni pracują i nie narzekają ...dlaczego ?.

@Obserwator

Inni pracują?? tam nikt już nie pracuje nawet Ukraińcy się zwalniają pracuje przygłupawy brat szefa i cpun kierownik????????

Zostaw merytoryczną opinię o STC Mariusz Paszek - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w STC Mariusz Paszek?

Zobacz opinie na temat firmy STC Mariusz Paszek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STC Mariusz Paszek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 0 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

STC Mariusz Paszek
  • Czeladzka 11A