Opinie o STC Mariusz Paszek w Siemianowice Śląskie

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy STC Mariusz Paszek. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w STC Mariusz Paszek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STC Mariusz Paszek w Siemianowice Śląskie

Dominika

Słabo twój wpis raczej mówi o atmosferze. Jest aż tak źle? Wiesz może jak wygląda atmosfera między pracownikami biurowymi? Ktoś wspominał o słabych stawkach dla bodajże montera. A jak stanowiska biurowe są opłacane? Stawki są konkurencyjne?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie STC Mariusz Paszek?

Tam nie ma żadnych pytań na rozmowie kwalifikacyjnej oni biorą wszystkich jak leci (usunięte przez administratora)

A tego to nie wiem kogo biorą kogo nie, chciałam wcześniej aplikować na specjalistę ds. administracji ale niestety mi uciekła. :/ często ktoś w biurze jest potrzebny? I czy to faktycznie oznacza, że na rozmowie nie mam się co przejmować, bo o nic nie spytają? To ile ona w zasadzie trwa?

Klient

Nikomu nie polecam zakupów na stronie internetowej firmy STC to co tam sprzedają to zwykły (usunięte przez administratora)

Ja to w ogóle myślałem, że tu bardziej męska robota się znajdzie a ostatnio coś Panie na forum zaczęły się pojawiać, skąd takie zainteresowane? Ktoś o monterze rusztowań pisał kiedyś a ja widziałem, że operator dźwigu kiedyś był potrzebny. Czy takie kwalifikacje dalej będą potrzebne? chciałem tylko zarobki obadać dla porównania. Jest w ogóle teraz jakaś robota czy tylko do biura kogoś potrzeba?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie STC Mariusz Paszek? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Holandia - montaż skrzyń drewnianych?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Radzę omijać szerokim łukiem firmę STC przyszłym pracownikom i przyszłym klientom!!!

Judyta

Nie wiem co to wnosi w warunki pracy ale tak się zastanawiam w kontekście nawet tych walorów higienicznych to czy na każdym stanowisku tak czy siak robi się u was stacjonarnie? Ktoś pisał o ofercie dla speca od admin., i nie udało mi się wypatrzyć w treści niczego o trybie chociażby hybrydowym

Paszek oferuje pomocnikowi montera rusztowań 18-20 zł na godzinę takie stawki to były 10 lat temu wstyd i śmiech

Blondi

A gdzie masz to ogłoszenie? Ja widziałam teraz niedawno, że dla speca od administracji oferowane ma być do 4,400 zł. A resztę warunków znacie? Jaka jest atmosfera tam w Siemianowicach?

Sebastian Raudziś wracał w piątek z budowy z Ujazdu prowadząc Fiata Ducato bardzo się śpieszył jechał jak wariat łamał wszystkie możliwe przepisy ruchu drogowego w gminie Mykanów spowodował wypadek i zabił niewinnego człowieka Raudziś powinien mieć zabrane wszystkie uprawnienia włącznie z kartą rowerową żeby już nigdy nie zrobił nikomu Krzywdy i nikogo więcej nie zabił !!!!!

W firmie STC minimalne wynagrodzenie dostaje się na konto z czego są opłacane wszystkie składki a resztę wypracowanych pieniędzy dostaje się w kopercie bez podatku i zusu takie są realia w tej firmie nikomu nie polecam nawet desperatom

Nikomu nie polecam współpracy z firma STC brak wykfalifikowanych pracowników usługa zrobiona szybko i niechlujnie pracownicy jak by byli z łapanki zachowują się jak by z przymusu pracowali kierownik cham (usunięte przez administratora)

Na stronie internetowej InfoPraca.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy STC Mariusz Paszek. Poszukiwani są Magazynier. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Klient

Nikomu nie polecam firmy STC Mariusz Paszek montowali u mnie windę geda usługa została zle wykonana winda mało się nie oderwała się od ściany z tego co wiem winda montowana przez tą firmę na rybniku EDF runęła na ziemie tam robią sami pomocnicy z Ukrainy bez uprawnień do montażu nikomu nie polecam

Hmmm ciekawe informacje
@Klient

Hmmm odpadła od ściany hmmm prawie czy odpadła …. A winda na rybniku proszę pana odpadła z winny projektanta który zaprojektował kotwienia na prędkość 120km/h jak mi wiadomo prędkość w tym fatalnym dniu wyniosła 160 km/h. A po wypadku została podstawiona druga z uwzględnieniem prędkości wyżej wymienionej .

@Hmmm ciekawe informacje

O to jest najważniejsze ze została podstawiona druga winda i kaska leciała ważne jest chyba ze cudem nikt nie zginą teraz dobrze widac po tym wpisie ze liczy się tylko kasa życie ludzkie nie ma żadnego znaczenia taka jest polityka firmy STC ani słowa nie ma o ludziach co by o mały włos nie zginęli tylko oczywiscie najwazniejsze ze druga winda została podstawiona brawo firma STC

Były klient
@Hmmm ciekawe informacje

Dżwig na rybniku proszę pana odpadł od ściany ponieważ montowali go paproki bez uprawnień i jakiegokolwiek pojęcia o montażu takiego dżwigu wszystko w tym temacie.

Jak pracownik po paru latach pracy upomni się o podwyżkę to Paszek po namyśle daje 50 gr podwyżki na godzinę śmiechu warte jak teraz sobie to przypomnę to śmieje się do łez ale teraz to się na nim zemściło został sam bez pracowników(((( cieszę się ze z tą firma nie mam już nic wspólnego te pare lat co pracowałem w STC to naprawdę stracony czas teraz pracuje w normalnej firmie i dziwie się sobie jak mogłem wytrzymać w takim (usunięte przez administratora) jaką jest firma STC

Nikomu nie polecam pracy w firmie STC wypłaty nigdy nie było na czas i zawsze się nie zgadzała kwota była zawsze niższa niż ustalono wcześniej

Na dworze gorąco a firma STC nie umie zapewnić wody do picia swoim pracownikom

Zimą jak pracuje się na dworze to posiłków regeneracyjnych tez nie ma a kodeks pracy jasno o tym mówi !!

Nikt

Nie jest źle każdy jednak płacze, dajesz z siebie chociaż te 30% przychodzisz trzeźwy i nie naćpany to nikt o tobie złego słowa nie powie. Pieniądze są dobre da się przeżyć i dorobić się czegokolwiek. A co do kierownictwa na podstawie historii innych to bardzo dużo się zmieniło ale nie mnie oceniać.

@Nikt

Kierownictwo się zmieniło hmm jeśli to jest nawet prawda to chyba trochę za późno bo wszyscy dobrzy pracownicy umiejący coś zrobic to się pozwalniali

@Nikt

Hm nie jest zle to czemu nikt nie chce się zatrudnić a jak już ktoś się zatrudni to zaraz po miesiącu czy nawet szybciej się zwalnia ciekawe to jest??

Pati

Jedna osoba na forum pisała coś na temat braku uprawnień na dźwigi ale jest teraz oferta na operatora i ich posiadanie z niej wynika, więc czy tamto stwierdzenie jest nieaktualne? W ofercie widnieją widełki od 4 tys do 8 tys., omówi ktoś tę rozbieżność? Z czego ostatecznie wynika i jak wypracować sobie tę górną wartość?

@Pati

Żeby zarobić ta górną granicę czyli 8 tyś trzeba zrobic jakieś 450 godzin w miesiącu może i więcej

Mała

Czyli każdy robi a tej samej stawce niezależnie od stażu pracy czy też umiejętności? widełki od tego nie mogły w zasadzie zależeć? do tego 450 godzin...? a teraz przytoczysz taki realny max na który decydują się w aktualnym czasie osoby zatrudnione? jakie są ograniczenia?

Czy firma STC Mariusz Paszek w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Lidia

Czy ktoś jest na bieżąco w warunkach zatrudnienia i ma odniesienie co do pracy jako pomocnik? Na forum jeden Pan odradzał współpracę na w urzędzie pojawiła się oferta dla pomocnika montera. Chodzi głównie o prace przy rusztowaniach na stawkę od 4 do 8 tys. Która zależy od kwalifikacji. Jak są one weryfikowane? Z opisu wynika, że będzie możliwe szkolenie dla monterów, jak ono przebiega?

@Lidia

Proszę panią tego czegoś nie można nazwać firmą brak szatni nawet rąk niema gdzie umyć po pracy podstawa na konto reszta wypłaty w kopercie bez podatku i zusu praca dziennie po minimum 10 godzin lub dłuzej kierownik Raudziś chory psychicznie człowiek który pracowników ma za nic a ta oferta pracy od 4 do 8 tysięcy to śmiech może było by tyle ale za 450 godzin w miesiącu z reszta jak by firma była dobra to by ludzi nie szukali szef Mariusz Paszek swoich pracowników jak ich jeszcze miał traktował jak (usunięte przez administratora) pozdrawiam

Lidia

czyli w tych godzinach, które zostały przytoczone nie liczy się żaden efekt? nikt nie odniósł się do szkolenia. wiem, że to nie jest praca akordowa ale więc za co taka godzina jest wynagradzana, po prostu za jej minięcie? wyniki nie są weryfikowane?

Mariusz Paszek kupuje sobie nowe auta BMW toyoty a swoim pracownikom nie umie zapłacić z całej wypłaty składek zusu jak on może swoim pracownikom spojrzeć w oczy?

Zostaw merytoryczną opinię o STC Mariusz Paszek - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w STC Mariusz Paszek?

Zobacz opinie na temat firmy STC Mariusz Paszek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STC Mariusz Paszek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 0 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

STC Mariusz Paszek
  • Czeladzka 11A