Opinie o STC Mariusz Paszek w Siemianowice Śląskie

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy STC Mariusz Paszek. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w STC Mariusz Paszek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STC Mariusz Paszek w Siemianowice Śląskie

Firma STC zatrudnia samych Ukraińców pracują i mieszkają w nieludzkich warunkach

Lidia

a tego to nie wiem, bo nie widziałam. pisałeś o nieludzkich warunkach. o jakich konkretnie mowa? i jak tu się pracuje i zarabia mimo wszystko? piszesz, że po 12 h to ile z takiej dniówki się wyrwie?

Justyna Nowy wpis

Witam. jak to możliwe byście teraz sugerowali, że do 7 000 zł się zarabia skoro my z partnerem jak widzieliśmy jeszcze tegoroczne ogłoszenie dla montera to było napisane ze do 8 000 zł. jakieś niedawne podwyżki? jak często występują?

A sądziłem, że poczytam co merytorycznego. Nie wiem o co wam chłopaki chodzi z takim pisaniem, ale ciekaw jestem waszej matematyki skoro sugerujecie, że 7 000 zł z oferty można wyrobić za 450 godzin bo jakoś nie widzę tego, żeby 15,56 zł wpadało. Raczej mało to możliwe? jest tu ktoś kto na serio teraz pracuje i by podał rzeczywiste stawki, bo nie wiem czy się zgłaszać na montera?

Były pracownik Nowy wpis

Paszek dał ogłoszenie na olx że zatrudni monterów rusztowań i pomocników napisał elastyczny czas pracy to znaczy od 7.00 do aż pan i władca pozwoli iść do domu a zarobki od 5 tys do 7 tys to by się zgadzało ale za 450 przepracowanych godzin hahahaha

Mila Nowy wpis

Dzień dobry, bo tutaj do firmy jest na Internecie oferta dla pomocnika montera. Pokazywało mi w niej, że chłopak mógłby zarobić od minimalnej do nawet 8 tysięcy i dlatego chce się dowiedzieć czy ta praca jest jeszcze dostępna, bo pokazywało w treści ze pod koniec stycznia zaczyna się robotę. ta praca dotyczy tych ostatnich opinii, gdzie ludzie odradzają?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie STC Mariusz Paszek? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Holandia - montaż skrzyń drewnianych?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Nie żeby coś ale jak nie widzę tego ogłoszenia, wcześniej wiem ze jakieś na taki portal były dodawane, ale teraz jakoś pusta na nim jest. gdzie można uzyskać dostęp do wspomnianych ogłoszeń?

A czy tutaj są teraz dostępne jakieś oferty pracy? teraz niedawno tu trafiłem, liczba pojawiających się wpisów mnie zaciekawiła. Czemu jest tak, że większość zamiast mówić bezpośrednio o warunkach pracy ma negatywny wydźwięk? W pierwszej kolejności to gdzie znajdę ofertę by móc się do tego ustosunkować?

Jeśli chcesz harować po 12 godzin za grosze słuchać wiecznych pretensji wiecznych ryków szczególnie od S. Raudzisia to oferta pracy jest na olx zapraszamy

Rysiek

Nie wiem czy chce, raczej liczę na normalna atmosferę. a co z reszta ludzi? Z nimi robi się bez spiny? Piszecie, że są 12stki czyli jak się na nich zarabia? nadgodziny są przyblokowane pewnie?

Czy istnieje możliwość rozwoju w STC Mariusz Paszek?

Majka

Praca po 12 godzin lub dłużej? Jest tu ktoś na bieżąco i się do tego ustosunkuje? Było tak? specjalista ds. administracji był jakiś czas temu poszukiwany i po prostu zastanawiam się jak przekłada się to wszystko na biuro? Jakie godziny pracy?

@Majka

Tam nie ma żadnego biura poprostu stoi zwykły kontener i tyle

Helena

Zwykły kontener? A możecie go opisać? jak jest wielki? Oraz w jaki sposób wyposażony? wygląda to w miarę nowocześnie? Co z ergonomią pracy? czy jest zapewniona?

NIKOMU NIE POLECAM PRACY W FIRMIE STC TYRACZKA PO 10-12 GODZIN CIĄGLE PRETENSJE PRAKTYCZNIE O WSZYSTKO CHOĆ BY PRACOWNIK NIE WIEM JLE ZROBIŁ TO ZAWSZE JEST MAŁO I MAŁO WYNAGRODZENIE KIEPSKIE PODSTAWA NA KONTO A RESZTA W KOPERCIE BEZ OPŁACONEGO ZUSU I PODATKU KIEROWNIK RAUDZIS TO (usunięte przez administratora) KTÓRY PRACOWNIKA MA ZA NIC !!!!

Czego już nie ma i z jakich przyczyn? dopiero co sobie fora firm przeglądam za robotą, tutaj niektóre wpisy zdaja się być dla mnie niejasne, zwłaszcza ze dotyczą w ogóle jakichś osób a nie warunków pracy. Jakie zmiany tu teraz maja miejsce?

Wyjaśnicie mi te stawki dla monterów, ktoś napisał o kwocie 12 zł za godzinę i chyba nie załapałem do końca, jak to możliwe żeby takie kwoty były płacone? cos jeszcze pod tym się kryje czego jeszcze nie zdążyłem tu wyczytać? Macie dostęp do całej oferty i dacie znać gdzie ja znajdę?

Kierownik

Firma STC aktualnie poszukuje monterów rusztowań z doświadczeniem stawka 12 zł za godzinę podstawa na konto zreszta wynagrodzenia w kopercie bez zusu i podatku praca obowiązkowo po 12 godzin lub dłużej zapraszamy do kontaktu przez stronę internetową

Dominika

Słabo twój wpis raczej mówi o atmosferze. Jest aż tak źle? Wiesz może jak wygląda atmosfera między pracownikami biurowymi? Ktoś wspominał o słabych stawkach dla bodajże montera. A jak stanowiska biurowe są opłacane? Stawki są konkurencyjne?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie STC Mariusz Paszek?

Tam nie ma żadnych pytań na rozmowie kwalifikacyjnej oni biorą wszystkich jak leci (usunięte przez administratora)

A tego to nie wiem kogo biorą kogo nie, chciałam wcześniej aplikować na specjalistę ds. administracji ale niestety mi uciekła. :/ często ktoś w biurze jest potrzebny? I czy to faktycznie oznacza, że na rozmowie nie mam się co przejmować, bo o nic nie spytają? To ile ona w zasadzie trwa?

Klient

Nikomu nie polecam zakupów na stronie internetowej firmy STC to co tam sprzedają to zwykły (usunięte przez administratora)

Ja to w ogóle myślałem, że tu bardziej męska robota się znajdzie a ostatnio coś Panie na forum zaczęły się pojawiać, skąd takie zainteresowane? Ktoś o monterze rusztowań pisał kiedyś a ja widziałem, że operator dźwigu kiedyś był potrzebny. Czy takie kwalifikacje dalej będą potrzebne? chciałem tylko zarobki obadać dla porównania. Jest w ogóle teraz jakaś robota czy tylko do biura kogoś potrzeba?

Radzę omijać szerokim łukiem firmę STC przyszłym pracownikom i przyszłym klientom!!!

Judyta

Nie wiem co to wnosi w warunki pracy ale tak się zastanawiam w kontekście nawet tych walorów higienicznych to czy na każdym stanowisku tak czy siak robi się u was stacjonarnie? Ktoś pisał o ofercie dla speca od admin., i nie udało mi się wypatrzyć w treści niczego o trybie chociażby hybrydowym

Paszek oferuje pomocnikowi montera rusztowań 18-20 zł na godzinę takie stawki to były 10 lat temu wstyd i śmiech

Blondi

A gdzie masz to ogłoszenie? Ja widziałam teraz niedawno, że dla speca od administracji oferowane ma być do 4,400 zł. A resztę warunków znacie? Jaka jest atmosfera tam w Siemianowicach?

Sebastian Raudziś wracał w piątek z budowy z Ujazdu prowadząc Fiata Ducato bardzo się śpieszył jechał jak wariat łamał wszystkie możliwe przepisy ruchu drogowego w gminie Mykanów spowodował wypadek i zabił niewinnego człowieka Raudziś powinien mieć zabrane wszystkie uprawnienia włącznie z kartą rowerową żeby już nigdy nie zrobił nikomu Krzywdy i nikogo więcej nie zabił !!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o STC Mariusz Paszek - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w STC Mariusz Paszek?

Zobacz opinie na temat firmy STC Mariusz Paszek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STC Mariusz Paszek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 0 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

STC Mariusz Paszek
  • Czeladzka 11A