Opinie o Rosa Europe Poland Sp.z o.o w Oława

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Rosa Europe Poland Sp.z o.o. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rosa Europe Poland Sp.z o.o o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rosa Europe Poland Sp.z o.o w Oława

dodaj opinie

hmmm pracowałem tam 7 lat temu a zarobki takie same masakra , ile obecnie zarabia magazynier ?

połamana paleta

jeśli chodzi o płace to sie zgadzam są marne. podstawa dla kobiet 1500złbrutto +premia za obecność 300+388premia produkcyjna. opłaca sie przyjść w wekend, bo są setki i dodatek. tylko ze trzeba pracować wtedy 12 gdzin. z tym zwalnianiem na zime to nieprawda. zwalniają tylko wiecznych leserów co cały czas na chorobowym siedzą. aha jest fundusz socjalny, ale mały. wczasy pod gruszą 100 zł, na święta 200, 300zł

odpowiedz1
@połamana paleta

Co możemy Ci zaoferować? • Umowę o pracę bezpośrednio z Autoliv • Motywacyjny system premiowy, atrakcyjne stawki godzinowe • Świadczenia wakacyjne i świąteczne • Grupowe ubezpieczenie na życie dla Ciebie i Twojej Rodziny • Darmowe gorące napoje • Darmowy basen raz w tygodniu wraz z osobą towarzyszącą ( Oława, Jelcz-Laskowice lub Brzeg) • Dostępne posiłki (śniadanie 2 zł obiad 5 zł) • Zniżki na bilety do teatru • Program rekomendacji pracowniczych – 500zł za każdą polecona osobę • Dofinansowanie do: • Karty Multisport • Karnetów do obiektów sportowo-rekreacyjnych oraz kin • Dojazdów do pracy========================================???????????????????????

Maja

@gustikapiszesz o zmianach w firmie i konkurencyjnym pakiecie socjalnym. Mogłabyś powiedzieć o tym coś więcej? Każda dodatkowa informacja będzie istotna dla osób szukających opinii na temat pracy w Rosa Europe Poland.

jacek

słuchajcie, co powiecie o tej firmie, chodzi mi o prace konkretnie.. dajcie znać jak wygląda praca na pełen etat, bo głównir to mnie interesuje. A wiele osób napisało, że ma tutaj dobre dośwadczenie, wiec tym się sugeruję.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Rosa Europe Poland Sp.z o.o? Czy kandydat na stanowisko Pracownik Działu Utrzymania Ruchu – Mechanik / Elektryk powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Leszno
miti miti

Jak wyglada praca weekendowa? ile godzin i jakie stawki?

gustika

Jak wiecie już zaczynają się ogłoszenia o prace z NOWA WYZSZA STAWKA . i socjal jest konkurencyjny ( swiateczne , wakacyjne itp, )

sommer

hej czy wiecie że w Rosie działają związki zawodowe?! Zostały utworzone 6 lutego 2015 roku w Siewierzu. skontaktujcie się z nimi bo też jesteście pracownikami Rosa i możecie wstąpić do związków. rosapeople@op.pl

aleksis

OGŁOSZENIE Od jutra biuro planisty i szefowych magazynu mieścić się będzie na palarni. Przeprowadzka jest spowodowana nowym zarządzeniem kierownika na temat tego, że nikt nie może opuszczać swojego stanowiska pracy.

tato lotek

To jest forum firmy Rosa Europe w Oławie, która zajmuje się produkcją komponentów TYLKO dla firmy Electrolux. Z tego powodu nigdy nie szukała i nie będzie szukała ŻADNYCH przedstawicieli handlowych. Dajcie więc spokój z wypisywaniem bzdur o tych przedstawicielach.

niedolanie oj oj je

dzięki Wacuś dodajesz mi wiary = a wiara czyni cuda, czuję że awansuję na brygadzistę albo do działu jakości --- to był by taki miły prezent dla mnie na nowy rok

Zapchany Młynek

To rób po 120 nadgodzin miesięcznie, może awansujesz na starszego operatora

tuleja

ja chcę awans

ten sam

a co ze zmianą u fiony ??

król widlaków

ja polecam zmianę kici kici tam jest bluzik luzik

kot kreskowy

ja polecam zmiane D

gremlin

a którą zmianę polecacie tak żebym się nie narobił i z kim tam trzymać by dobrze się ustawić i szybko awansować, a kierownictwo jakieś możliwe?

nowa

Praca jest generalnie ciężka, dla wytrzymałych osób (owszem trafiają się lekkie zestawy przy których można się ponudzić, ale wszystko zależy od kierownika, który równie dobrze może nam przydzielić zestaw maszyn, przy którym ciężko będzie się wyrobić i trzeba wtedy liczyć na pomoc innych osób). Pracując na produkcji (zatrudnienie przez agencję) za miesiąc dostałam wypłatę około 1435 zł ( z tym, że wybrałam 2 dni urlopu wypoczynkowego). Za pracę w niedziele i na nocnych zmianach płacą więcej, dodatkowo można sobie dorobić idąc na nadgodziny. Wypłata jest punktualnie- 10tego każdego miesiąca, natomiast co do atmosfery- zależy na jaką zmianę się trafi i z jakimi osobami się trzyma.

piwko

przyjdę do was do pracy w grudniu bo teraz się wczasuję i muszę trochę odpocząć od pracy a nie tylko tyrać i garba się dorobić , mam nadzieję że w grudniu będziecie przyjmować

Kru

Siema Jest jak było polecam jest fajnie zapraszam na zm A nigdzie nie jest lepiej (usunięte przez administratora) te posiłki nie stac cie 6.50 na obiad który jest na Electroluxie Pracuje cały miesiac a nie stac nie kumam to wgl nie pracuj u nas nie ma tak jak w siewieru nie przychodzisz daja ci n czyli 100z ci leci podstawe masz 1642 + 2 premie po 300zł i weekend zalezy jak pracujesz 31 ub 30 dni w miesiacu to zarobisz jakos 4 tyski :D

gremlin

a kiedy darmowe posiłki dla pracowników^ my tak ciężko pracować^ w zamian zakład mógł by nam posiłki finansować

Zostaw merytoryczną opinię o Rosa Europe Poland Sp.z o.o - Oława

• Jak się pracuje w Rosa Europe Poland Sp.z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Rosa Europe Poland Sp.z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rosa Europe Poland Sp.z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rosa Europe Poland Sp.z o.o