Opinie o Rosa Europe Poland Sp.z o.o w Oława

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Rosa Europe Poland Sp.z o.o. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rosa Europe Poland Sp.z o.o o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rosa Europe Poland Sp.z o.o w Oława

Rafiko

Rosa Radomsko. Skandal omawianie osób ubiegających się o pracę zarobkami a w końcu to praca w weekendy również obowiązkowe 2. Jak może być praca obowiązkowa. Cwaniactwo kretactwo Pani I. W. Nie dotrzymywanie warunków . Brak umowy o pracę. Tak się pracuje w ROSIE. INSPEKCJA PRACY PITRZEBNA OD ZARAZ

Jerzy
@Rafiko

Rafiko, rozumiem, że nie jesteś zadowolony z pracy, ale na forum Gowork.pl nie wolno podawać danych osobowych innych osób. Inicjały, po których mogą być rozpoznani też do nich należą. Czy zaczynając zatrudnienie nie dostałeś umowy o pracę z zakresem obowiązków i wysokością wynagrodzenia? Może spokojna rozmowa z pracodawcą mogłaby poprawić Wasze relacje? Co o tym sądzisz? Aktualnie pracodawca szuka pracownika linii montażowej i mechanika. Osoby zainteresowane zatrudnieniem same zdecydują, czy chcą aplikować do tej firmy.

Maja

@Franek, jesteś zainteresowany pracą w firmie? Jakie stanowisko Cię interesuje? Aktualnie firma szuka pracowników na stanowiska: magazynier operator wózka widłowego, mechanika maszyn, ślusarz, pracownik linii montażowej. Pracodawca gwarantuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat, stabilność zatrudnienia, przyjazną atmosferę i organizację pracy, pakiet socjalny, ubezpieczenie grupowe. Lokalizacja to oddziały w Oławie i Radomsku. Jeśli zdecydujesz się aplikować napisz na forum, czy się dostałeś i jak Ci poszło?

Antek
@Maja

Jestem zainteresowany pracą. Ile wynosi płacą pracownik linii montażowej. Ile brutto?

Ada

Panie Robercie zróbcie wreszcie zamianę liderów na montażu ,bo już pracować sie nie da.Może ukróci to nieróbstwo ich koleżaneczek którym wolno wszystko.

BEATA
@Ada

O KTOŚ SIE NIE BAŁ I POWIEDZIAŁ ...

Franek

Jaką macie atmosferę w pracy? Warto aplikować?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Rosa Europe Poland Sp.z o.o? Czy kandydat na stanowisko Pracownik Działu Utrzymania Ruchu – Mechanik / Elektryk powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Leszno
Maja

@BEATA Jeśli to co wymieniłaś nie dotyczy Rosa Europe Poland to może powiesz nam jak jest według Twojego doświadczenia?Jesteś aktualnym lub byłym pracownikiem firmy? Jak długo tam pracujesz/pracowałaś? Sprawdzone informacje będą cenne dla użytkowników forum przy podjęciu decyzji o ewentualnym zatrudnieniu.

Stach

Czy firma potrzebuje pracowników?

ala
@Stach

przyjmują cały czas

BEATA
@Stach

Stabilne warunki zatrudnienia, Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez Klienta, Atrakcyjne wynagrodzenie, Jasny system premiowy, Dodatek za pracę w systemie zmianowym, Bogaty pakiet benefitów (Multisport, opieka medyczna, karnety na basen, wczasy pod gruszą, darmowe napoje z automatów), Dofinansowanie do dojazdów, Dofinansowanie do posiłków, Premie za rekomendowanie pracownika.ALE TO NIE W ROSIE :) SORKI

Stefan

Jak się wam pracuje? Czy coś z socjalnych dodatków macie?

pracownik X

OFERUJEMY Gwarantujemy Ci zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat z wynagrodzeniem miesięcznym w wysokości 3200 zł brutto. Jako nowy pracownik skorzystasz z kompleksowego szkolenia przygotowującego do pracy na danym stanowisku. Ponadto po okresie próbnym zostaniesz włączony do atrakcyjnego systemu premiowego. Oferujemy również bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych, m.in. kartę Benefit MultiSport, darmową kawę z ekspresu, udział w spotkaniach firmowych, takich jak piknik letni czy bal karnawałowy, paczki świąteczne dla dzieci i bony podarunkowe. Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta pracy, to wyślij już dziś swoje CV! NIE W ROSIE :(

Powiedzcie co się dzieje teraz w Rosa Europe Poland Sp.z o.o? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam aplikować o pracę?

bulbulbul

Tu się nigdy nie opłacało robić na umowę o pracę.

sokowirówka
@bulbulbul

Nie wekendowy ma 16 netto pracuje od poniedziałku do piatku pociagnie sobote niedziele wylicz .

Ewelina

Jak ktoś zakłada pracę w firmie na miesiąc to nie ma z takiego pracownika dobrej wydajności. Nie dziwi więc , że nie zarabiają odpowiednio

dark

jesli ktos posiada troche rozumu to na pewno nie pójdzie tam do pracy ,bajzel jak nic stawki marne a pracy i obowiązków coraz wiecej było,powinni zmienic Liderów bo mają po kilka osób(przydupasów) którzy wiecznie są wolni,poza tym bądzcie pewni że na zime was zwolną ,bo tak robią .Rosa Europe?????

pracownik 1
@dark

Liderzy powinni zamienic sie zmianami ---- za długo z tymi samymi ludzmi .

Zryty bert

OFERUJEMY stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym wynagrodzenie miesięczne w wysokości 2560 zł brutto, premia roczna na koniec roku, a po okresie próbnym 150 zł premii i możliwa podwyżka możliwość wynajęcia pokoju w mieszkaniu służbowym możliwość wyboru zmiany profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy takie tam propozycje u innych pracodawców ..................

pullejaja

Sezon w naszej firmie trwa od wakacji do Bożego Narodzenia. Wtedy cały czas przyjmują ludzi. Z 10 osób które przyjdą w poniedziałek po tygodniu zostają 2-3. Stawka dla operatora jest 16zł za godzinę. To jest stawka na rękę i umowa zlecenie i taki nowy nie może mieć jej zmniejszonej. Po miesiącu dostaje umowę o pracę i stawka jest już inna 1700zł +300zł premii obecnościowej i około 350 jakościowej. Wychodzi 2350 brutto czyli mniej niż 10zł za godzinę. Do zabrania części premii zawsze jakiś powód się znajdzie. Czyli opłaca się przyjść na miesiąc a potem iść gdzieś indziej. Doświadczonych pracowników nikt tu nie docenia. Dla Włochów ważne jest żeby ilościowo im się ludzie zgadzali. Czy coś potrafią to już nie ważne. Te 1700 zł to już jest po wielkiej podwyżce z września. Jak na Oławę to są śmieszne pieniądze. Elektroluks daje 2500zł plus premie i pokrywa część dojazdów autobusem tanie obiady i konkretny socjal. nasz social to 100zł wczasów pod gruszą i na swięta po 300zł. Adres o nas i do nich ten sam

herbert

Oferujemy: Pracę od zaraz dla kobiet i mężczyzn Umowę o pracę na cały etat Atrakcyjne wynagrodzenie - stawka od 16,31/h oraz premie i dodatki Jasny i dostępny system premiowy Zniżki programu Adecco + Club Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie Numer referencyjny: MH/2017/07/10WHR

Zrytyberet

Jak już dajecie oferty z innych firm to podawajcie ich adresu bo ktoś pomyśli że to w Rosie takie luksusy

pulej ....

OFERUJEMY: umowę o pracę na pełen etat bezpośrednio z pracodawcą; stawkę godzinową 19,50 złotych brutto, atrakcyjną premię miesięczną: możliwość uzyskania premii do 20%; premię frekwencyjną: do 500 złotych brutto kwartalnie; atrakcyjny dodatek za godziny nocne; dodatek za polecenie osoby do pracy nawet do 2000 złotych; pracę w klimatyzowanych warunkach, w czystych i komfortowych halach; darmową herbatę, kawę, czekoladę w stołówce możliwość zakupu smacznego obiadu w atrakcyjnej cenie darmowy sok i kanapkę dla osób przyjeżdżających rowerem możliwość udziału w firmowych akcjach integrujących pracowników możliwość rozwoju w ramach struktur firmy miłą atmosferę w pracy

Pullejaja

Jakby to kogoś interesowało to dzisiaj ze zmiany c 6 osob dało wypowiedzenia. Ciekawe co zrobią jaki się więcej osób zwolni. Może ta paniusia z Wrocławia stanie na maszyne.

magazynier

Operatorzy wózków widłowych - 3040 zł brutto/h + premie Miejsce pracy: Wrocław Zadania: obsługa wózków widłowych, obsługa skanera, prace magazynowe oraz produkcyjne. Wymagania: zaangażowanie w wykonywana pracę, motywacja do pracy, uprawnienia na wózki widłowe, gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym. Oferujemy: zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie: 3000zł brutto, praca we Wrocławiu przy ul. Bora Komorowskiego, pełny etat, praca od zaraz, możliwość zdobycia cennego doświadczenia, kartę sportową, możliwość skorzystania z prywatnej opieki zdrowotnej. Spodobała Ci się oferta? Aplikuj i poleć nas swoim znajomym!

aaaaaaaaaaaaa bez bbbbbbbbbbbbbbbb

Oferujemy: pracę na pełny etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe (od 18,15 zł brutto/h) + system premiowy, dofinansowanie posiłków, benefity na atrakcyjnych warunkach (multisport, grupowe ubezpieczenie PZU).

podwyżka normy

miały być podwyżki i co? cicho. odpowiedź miała być do końca miesiąca. nażelowany nawet nie przyjeżdża, a ciapaty prawie nie wychodzi ze swojej klimatyzowanej nory.

Zostaw merytoryczną opinię o Rosa Europe Poland Sp.z o.o - Oława

• Jak się pracuje w Rosa Europe Poland Sp.z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Rosa Europe Poland Sp.z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rosa Europe Poland Sp.z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rosa Europe Poland Sp.z o.o