Opinie o QUAD/GRAPHICS EUROPE w Wyszków Pułtuska 120

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie QUAD/GRAPHICS EUROPE. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie QUAD/GRAPHICS EUROPE o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o QUAD/GRAPHICS EUROPE w Wyszków Pułtuska 120

olp

(usunięte przez administratora)Naweet bylam swiadkiem jak pija w pracy!,,! A brygadzisci razem z nim pija!! To sie nazywa praca!!!! Ludzie omijajcie ten zaklad szerokim lukiem

erzum
@olp

ludzie piją w pracy? to skandal! chyba CV do was wyślę bo to praca idealna:)

Batman

Ja też tam złoże to popijemy sobie w robocie z kierownikami;)

tokaj

tak, tylko z drugiej strony to chyba nie ma co liczyć, aby w takiej drukarni nagle zrobiło się wiele wolnych etatów...

siema koniu

[usunięte przez moderatora] z patatajni (usunięte przez administratora) atmosfera (usunięte przez administratora) i syf (usunięte przez administratora) ludzie i kierownicy sram na nich

Adzio

ŚWIĘTE SŁOWA DODAC JESZCZE TRZEBA ŻE KABLOWANIE [usunięte przez moderatora] TO NORMA ZABIERAJA PREMIE BO KTOS WIDZIAŁ JAK PO GŁOWIE SIĘ DRAPIESZ ALBO OKULARY POPRAWIASZ,DODAM ŻE JEST NORMĄ ZWALNIANIE BEZ PODANIA PRZYCZYNY TAK JAK W MOIM PRZYPADKU,PRAWDA JEST TAKA ZE [usunięte przez moderatora] NIEDOSZŁEMU KAPRALOWI BRYGADZISCIE ZE ZMIANY C UDOWODNIŁEM ŻE JEST GAMOŃ A NIE KIEROWNIK JAK SIĘ MIANUJE,MAM NADZIEJE ŻE JESZCZE SIĘ TRAFI NA WYSZKOWIE BEZ ŻONY ALBO DZIECKA WTEDY SOBIE WYJASNIMY PEWNE KWESTIE.

Rozmowa rekrutacyjna była zimna jak grudzień na południu Polski. Mimo dużego doświadczenia odebrałem proces rekrutacji oraz rodzaj pytań jako mało wnoszący w "rozpoznanie osobowości kandydata". Duża chmura - malutki deszcz. Nie podjąłem współpracy bo propozycja wynagrodzenia była nieodpowiednia.

Pytania jak pytania.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
ka

PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED STUDENTEM I [usunięte przez moderatora] !!! PRZESTRZEGAM , GDYŻ NA PEWNO WIELU LUDZI ZNAJDUJĘ SIĘ W SYTUACJI PODOBNEJ DO MOJEJ - POTRZEBUJĘ PIENIĘDZY , ZAŁAMANIE , DEPRESJA . . . OT NAGLE NADARZA SIĘ PRACA . . . W [usunięte przez moderatora] . PIERWSZA NADZIEJA - BĘDĘ MIEĆ PRACĘ , PIENIĄDZE . . . ZGASŁA JAK ISKRA , KIEDY USŁYSZAŁAM O WYNAGRODZENIU . . . 5 ZŁ DO RĘKI ZA DŹWIGANIE PRZY MASZYNACH ( NA 12 GODZ. PRACY 25 MIN. PRZERWY ) . PO CAŁYM DNIU KRĘGOSŁUP BOLAŁ TAK , ŻE ZNALAZŁAM SIĘ PRYWATNIE ( ZA PIENIĄDZE , KTÓRYCH NIE MIAŁAM ) U NEUROLOGA - PRZECIĄŻENIE KRĘGOSŁUPA ( ZA 5 ZŁ NA GODZ. ! ) . PRACA W SYSTEMIE AKORDOWYM . KOLEJNA NADZIEJA . TU ZAROBIĘ WIĘCEJ , BO IM WIĘCEJ ZROBIĘ TYM WIĘCEJ ZAROBIĘ PRZECIEŻ , NIE ? PRACA PO 8 GODZ. ALE BĘDĘ ZOSTAWAĆ NA CAŁY DZIEŃ TO NA PEWNO TROCHĘ WYCIĄGNĘ . NIC BARDZIEJ MYLNEGO . . . PŁATNE OD 7-20 ZŁ ZA ZROBIONE 1000 SZTUK GAZET !!! WYOBRAŻACIE SOBIE ZROBIĆ 1000 SZT. ? ILE TO CZASU ? WNIOSEK PRZEZ 8 GODZIN NIC NIE ZAROBIĘ , MUSZĘ CHODZIĆ DO PRACY NA CAŁY DZIEŃ . PRACUJĄC WIĘC 12 GODZIN UDAWAŁO MI SIĘ ZROBIĆ OD 40 - 50 ZŁ . OCZYWIŚCIE W ATMOSFERZE , KTÓRA ZABIERA CZŁOWIEKOWI CHĘCI DO ŻYCIA I NISZCZY PSYCHIKĘ . CZŁOWIEKA TRAKTUJĘ SIĘ GORZEJ NIŻ BEZDOMNEGO PSA NA ULICY . . . [usunięte przez moderatora] , BRAK KULTURY , NIE SZANOWANIE GODNOŚCI LUDZKIEJ . CZŁOWIEK TO BRYGADZISTA , KONTROLER I INNI WAŻNIEJSI . . . A MY ZWYKLI PRACOWNICY , KTÓRZY ROBIĄ TE GAZETKI , MY NIE JESTEŚMY LUDŹMI . . . NAS SIĘ WYZYWA , GNĘBI , NA NAS SIĘ KRZYCZY , NAS SIĘ PONIŻA , NAM SIĘ UBLIŻA . . . NAM MOŻNA JESZCZE ZA CAŁY DZIEŃ PRACY NIE ZAPŁACIĆ W OGÓLE !!! TAK JA RAZ MIAŁAM ! I TO ZABOLAŁO NAJBARDZIEJ . . . ŻE Z CHORYM KRĘGOSŁUPEM , BY ZAROBIĆ GROSZE NA CHLEB RYZYKOWAŁAM ZDROWIE . . . JAK SIĘ OKAZAŁO MOJA PRACA ZOSTAŁA UDAREMNIONA , A ZROBIONE PRZEZ CAŁY DZIEŃ MOJE 1710 SZT. GAZETY ZOSTAŁO MI PRZEKREŚLONE , BY MÓC BYĆ DOPISANE KOLEŻANCE MĘŻCZYZNY , KTÓRY MI TAK ZROBIŁ ( NAZWISKA NIESTETY NIE ZNAM , BO BYM WAS PRZESTRZEGŁA PRZED TĄ OSOBĄ ) . SPRAWIEDLIWOŚCI ZATEM NIE MA , ALE MAM NADZIEJĘ I SZCZERZE WIERZĘ , ŻE OSOBA , KTÓRA MNIE TAK POTRAKTOWAŁA ZNAJDZIE SIĘ KIEDYŚ W TAKIEJ SAMEJ ŻYCIOWEJ SYTUACJI , W JAKIEJ JA SIĘ ZNALAZŁAM I WTEDY LOS MU ZA TO ZAPŁACI . BO RAZ NA WOZIE , RAZ PO WOZEM . . . JAK MAWIALI RZYMIANIE .

c (usunięte przez administratora) stwo i [usunięte przez moderatora] osmieszanie ponizanie [usunięte przez moderatora] zastraszanie a na koncu i tak wywala z pracy bo maja nowych [usunięte przez moderatora] co nie wiedza w co sie pakuja

obca

bubu - 2010-06-21 13:50:51 same (usunięte przez administratora) y tam pracuja sobie podwyzki i wynagrodzenia daja a ludzia kit wciskaja ze nie maja kasy a dla siebie maja.Nie warto tam przychodzic bo quad wykancza psychiczne maja swoich piesków zeby ludzi gnebic...albo właśnie normalnie zostają...

najemca

Witam, od 4 lat wynajmuję pokoje pracownikom [usunięte przez moderatora] w Wyszkowie począwszy od grudnia zwalnia się jeden z pokoi co oznacza że będę posiadał wolny pokój do wynajęcia dobra lokalizacja 300m od drukarni w promieniu 300m także TESCO, Polo, kościół 50m pływalnia i hala sportowa 25m sklep spożywczo-chemiczny i apteka w pokoju między innymi przyłącze TV, dostęp do internetu przez wi-fi, zainteresowanych proszę o maila na adres [usunięte przez moderatora]

uzi-Piła

Na kilkaset osób zdecydowało sie kilkanascie,tak wiec szału nie bedzie.

agaf

Prawda jest taka, ze trudno o prace gdyz pracodawcy szukaja fachowcow albo takich , ktorzy sa kreatywni , maja jakas kulture i chca naprawde pracowac. A obraz mlodych polskich pracownikow kojarzy mi sie z NOGAMI NA STOLE, piwkowaniem i [usunięte przez moderatora] na kazdym kroku. / "Czas surferow"- idealny obraz/ Najwazniejsze wasze pytania : za ile? A tak naprawde to jak ta praca wyglada, moj Boze! Pracowalem 15 lat w podobnej firmie. Co jeden to madrzejszy. Wiedzy zero. Markowanie pracy. A wymogi? No i te kablowania, wazeliniarstwo. Nauczcie sie wreszcie porzadnej pracy, jak wasi rodzice i wtedy wymagajcie.

aw

Normalny człowiek to tam zbyt długo nie wytrzyma..

Lopez

Wyszków nie martwcie się przychodzą wnet ludki z Piły do opru.Będzie wesoło.Pozdrawiam !!!!!!!!!

bubu

teraz ci co w pile zadzili kierowniką liderą itd.. to bardzo dobrze bo właziliscie amerykana w tyłki a sami was zwalniaja brawo ciekawe ile zgarnieci za [usunięte przez moderatora] pracowników do konca

bubu

same [usunięte przez moderatora] tam pracuja sobie podwyzki i wynagrodzenia daja a ludzia kit wciskaja ze nie maja kasy a dla siebie maja.Nie warto tam przychodzic bo quad wykancza psychiczne maja swoich piesków zeby ludzi gnebic

kkkkk

to jest prawda co ludzie piszą pracowałam w tej firmie około3 lat ,na zwolnieniu nie byłam ani razu ,byłam dobrym pracownikiem a zostałam zwolniona ,zapytałam się dlaczego to niemieli nic do powiedzenia ,tylko że zwalniają te osoby które chodzą na zwolnienia ,i chodzi o bus pracowniczy że nie będzie dowoził do pracy,a ja przez 3 lata pracy nie byłam na zwolnieniu ,a bus jak jeździł tak jeździ dalej, po prostu dobrych pracowników ma się za nic ,nie wiem co jest grane zwalniają ,a cały czas ogłaszają się ze potrzebują ludzi do pracy na produkcji

zgadzam się z opiniami zostałam zwolniona ,dobrych pracowników się zwalnia a zostawia tych co nic nie potrafią

nikt

Dziadostwo jakiego brak w Polsce.Brak szacunku dla drugiego człowiek tu ludzie to pracują chyba z musu kierownictwo tu to jest [usunięte przez moderatora] warte jakiś dziwne zasady. Człowiek w tej firmie jest niczym brak słów

mr X

tak jedna wielka banda co sie ta wyprwia brak slow najchetniej wszystkich kierowniczkow i brygadzistow pod sciane i rozstrzelac

Kto tu nie pracował to na pewno słyszał o tym zakładzie, a raczej [usunięte przez admina]. Warunki [usunięte przez admina], nie ma żadnych mośliwości awansu, płace na poziomie najniższym, brak ludzi do pracy, produkcja złej jakości (liczy się sztuka a nie jakość). [usunięte przez admina] i reszta kierownictwa to [usunięte przez admina] wystarczy spojrzeć na ich [usunięte przez admina]. Z dnia na dzień jest coraz gorzej. Miłego dnia.

Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:zapierdol, hamstwo Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .[slowo niecenzuralne admin] Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .[usunięte przez moderatora] Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej w tej firmie podobało mi się: ... .tempo-niedowytrzymania Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: ... .WSZYSTKO jedna wielka [slowo niecenzuralne admin]

Zostaw merytoryczną opinię o QUAD/GRAPHICS EUROPE - Wyszków

• Jak się pracuje w QUAD/GRAPHICS EUROPE?

Zobacz opinie na temat firmy QUAD/GRAPHICS EUROPE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w QUAD/GRAPHICS EUROPE?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy QUAD/GRAPHICS EUROPE?

Kandydaci do pracy w QUAD/GRAPHICS EUROPE napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

QUAD/GRAPHICS EUROPE
1.8/5 Na podstawie 111 ocen.

QUAD/GRAPHICS EUROPE