Opinie o Getex Sp. z o.o. w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Getex Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Getex Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Getex Sp. z o.o. w Rybnik

Karola Nowy wpis

Cześć. Szukam pracy jako specjalistka ds handlu. Widziałam w internecie, że jakoś w 2021 roku tutaj szukali na takie samo stanowisko. Osoba, która wtedy się zatrudniła pracuje do tej pory? Na aktualną ofertę pracy nie natrafiłam i nie wiem, czy jest sens w ogóle interesować się firmą.

Roman Nowy wpis

Przeczytałem że nie dawali żadnych benefitów. Nadal tak jest? Jak teraz można zarobić w akordzie bo wydawało mi się że w takim systemie jest dobra wypłata. Czy się mylę...

Były pracownik Nowy wpis
@Roman

Jak dasz radę w akordzie to zarobisz.

Kacper

Gdzie mogę skontaktować się z tą firmą ?

Byly pracownik Nowy wpis
@Kacper

Daruj sobie

michal

jesli ktoś zainteresowany pracą na kontrakcie irandzkim prosze pisac bw.michal@wp.pl firma oplaca przeloty angielski niewymagany

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Getex Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Rybnik
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Maja

@pracownik - a czy możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w Getex Sp. z o.o.? Jaki rodzaj umowy jest podpisywany z pracodawcą? Jak dokładnie wygląda kwestia wynagrodzenia?

Maja

Pracujesz w Getex? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

@Maja

woda z kranu

szej

Dla mnie najważniejsze jest to, czy można spodziewać się u nich jakiś benefitów socjalnych, wiecie może? Chętnie bym się załapał, zwłaszcza, ze dbają o prawidłowe warunki pracy.

@szej

haha socjalne to u nas możesz zapomnieć goły akort plus premia 10 procent

szwaczka

Może Pani coś więcej napisać? Chodzi o atmosferę pracy czy normy wydajnościowe?

szwaczka

Zastanawiam się nad pracą jako szwaczka w Getexie lub w Adanexie. Co polecacie? Gdzie więcej zarobie?

sss

nie wiem czy tak można zgadzać się z tymi opiniami praca jak praca a ile powinna zarabiać krawcowa po zawodówce jak ktoś chciał zarabiać więcej to po co został krawcową ja mam te 1400 i mi wystarcz w pracy nerwówka jak to w pracy a koleżanki bardzo sympatyczne

maja

w zgadzam sie ze wszystkimi opiniami tak jest brak szacunku dla pracownika obgadywanie,

ukryty

Niestety taka jest prawda, jak ją opisujecie. Firma chciałaby być luksusową na poziomie Moltona i obleganą jak Monnari... lecz z tymi osobami zarządzającymi i projektantkami to mogą sobie pozwolić tylko na kopiowanie ;) i sprzedawanie targowej tandety za kosmiczne ceny. Ogólna paranoja, obgadywanie, spiskowanie, kierownictwo nie zasługuje na szacunek pracowników ... gdyż sami tego szacunku nie otrzymują. Sama praca jako praca, cóż trzeba ją wykonać jak w każdej prywatnej firmie i tak samo kokosów nie zarobisz no chyba, że lubisz liza (usunięte przez administratora)

inka
@ukryty

Zły przykład z "Monnari" tandetne materiały ,fasony sprzed wieku,nie rozumiem jak to jest kupuję nową kolekcje rozwieszaną na wieszakach w sklepach za ...cenę a za tydzień możesz kupić z rabatem,zamiast zwrotu pieniędzy w sytuacji niedobrania rozmiaru otrzymujesz Karte Upominkową obłęd niby dlaczego mam kredytować firmę bo czym jest niby taka karta

Inna

Niestety zgadzam się z opinią przedmówców. Wyzysk i nic więcej. Odzież ma ceny z kosmosu ( nie wiem kto to kupuje bo jakość materiałów mierna ) a pracownice zarabiają grosze. Normy ustalone są po to żeby ich nie zrobić i żeby za dużo nie zapłacić. Ponadto podejście personelu kierowniczego nie zachęca do efektywnej pracy.To zakład pracy niestety dla krawcowych bez ambicji, dziwie się że jeszcze tam pracują - dobre krawcowe mają swoją cenę - bynajmniej nie tak upokarzającą jaką płaci firma GETEX. Współczujemy ludziom w Chinach że pracują za przysłowiową ,,miskę ryżu,, ale wystarczy zobaczyć jak funkcjonuje Getex i w Polsce Chiny mamy.

pracownica

Zgadzam się z powyzszymi opiniami.To wielkie przedsiebiorstwo to zakład,który szczyci się lizustwem,fałszerstwem i żenadą.Szef to zwykły prostak,(usunięte przez administratora) i człowiek,który nie posiada kultury osobistej.Odradzam pracę w getexie jak i na szwalni tak i na sklepie wszystkim uczciwym z ambicjami!!!chyba że ktoś potrafi bez żadnych skrupułow walczyć o swój tyłek niszcząc i eliminując przy tym porządnych ludzi,bo tylko niestety tak mozna sie w tej firmie utrzymać.Można mieć najlepsze chęci,ale niestety jeżeli ktoś wychyli się trochę bardziej,to odrazu zostanie usunięty przez pijawki,ktore trzymają sie rękami i nogami,bo zgarniają wielką kasę a (usunięte przez administratora)robią!

potwierdzam zero kultury (usunięte przez administratora) zarobki tylko dla wybranych lizusów brak wykształconej fachowej kadry zła atmosfera nie wiem dlaczego jeszcze państwowa inspekcja pracy nie zainteresowała się tym \\\'\\\'zakładem pracy\\\' gdzie niszczony jest pracownik z jakąkolwiek inicjatywą obrażanie wyzwiska wulgaryzmy przełożonych to standard szczerze odradzam

eska

Polecam wszystkim tym którzy nie mają własnych ambicji i z wyższym wykształceniem szukają pracy w charakterze krawcowej.

ew

Brak kultury u szefa, donosicielstwo ulubieńców, panie z działu handlu żenada, brak wiedzy u większości lizusy, atmosfera pracy beznadziejna, zarobki marne - były takie zawsze, tylko wybrańcy dostawali więcej, nie liczy się wykształcenie tylko znajomości, można jeszcze dużo dodać uważajcie

Zostaw merytoryczną opinię o Getex Sp. z o.o. - Rybnik

Getex Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 28 ocen.
  • ul. Gliwicka 38
    44-200 Rybnik