Opinie o Royal Greenland Seafood Sp. z o.o. w Koszalin Bojowników O Wolność I Demokrację 15

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Royal Greenland Seafood Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Royal Greenland Seafood Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Royal Greenland Seafood Sp. z o.o. w Koszalin Bojowników O Wolność I Demokrację 15

Joanna

Royal Greenland Seafood to światowy lider w przetwórstwie ryb mrożonych oraz owoców morza, zatrudniający ponad 2 tysiące pracowników na całym świecie. W roku 2008 Royal Greenland uruchomił w Koszalinie najnowocześniejszą w Europie fabrykę przetwórstwa ryb mrożonych. I co ważne cały czas - w związku z nieustannym rozwojem - potrzebuje nowych pracowników. Aktualnie potrzebują Specjalisty ds. kadr i płac, asystenta ds. controllingu produkcji oraz specjalisty ds. technicznych. Czy ktoś byłby chętny na takie stanowiska? Proszę, dajcie znać w komentarzach, co o tym sądzicie.

nick
@Joanna

był Royal teraz jest Espersen Koszalin

Robert Nowy wpis
@Joanna

Jestem chętny jak można się z kontaktować

Ona

Moja kolezanka popracowala w rg tydzien i uciekla stamtad ci co tam pracuja medal za wytrwalosc

Haha Nowy wpis
@Ona

To strasznie pracowita była i chyba się pracą jeszcze nie shańbiła

Noname

Dawno bez wpisu, czy cos sie w firmie zmieniło?

Prawda
@Noname

Tak na gorsze

NickNick Nowy wpis
@Noname

Bardzo się zmieniło najgorszy chala 1 kierowniki chorzy jeden zwolniony był i sodzil się z firmom i dziada dalej trzyma firma szok a ta druga alkoholik w byłym espersen Polska jest kierownikiem To szok gdzie jest zarzond

Nick Nowy wpis

To jest komedia menadżer ma to w głęboko Ale ktoś to załatwi,a ta krowa co pracuje też to firma wpadnie z długami co firma ma halę nr 1 już oni okradli ????

Czy od czasu dodania ostatniej opinii o Royal Greenland Seafood Sp. z o.o. coś się w niej zmieniło?

On

Tak, zmieniło się, jest więcej rządzących niż pracujących(zmiana a) A stawka jest taka że ci pracujący się zwalniają, nie wiem czy po urlopach ktoś wróci.

Xxx
@On

Pracownice sie wywyższają mają pretensje do innych są wredne i nikt tego nie widzi utemperować takie Stare lampucery zamknijcie tą twarz w końcu doskonałe nie jestescie!!!. Stare wredne babsztyle jak się nie chce pracować to z (usunięte przez administratora) w domu siedź a nie wiecznie wszystko wam nie pasuje. Zero sacunku co to ma wgl być? Może jakaś lekcja wychowania jeśli nie miał kto tych ludzi wychować? Nie odpadniesz na nogi, ale na psyche tak. Pozdrawiam.

Tam jest 0

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Royal Greenland Seafood Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Leszno

Cześć chciałem się dowiedzieć czy warto się zatrudnić w waszej firmie na produkcji proszę o odpowiedź z góry dziękuję.

A.W

Potrzebują ludzi ale na żadne premie nie ma co liczyć. Żadnych paczek na święta, żadnych nagród czy podwyżek. (usunięte przez administratora). Nie doceniają ludzi. Zapierdzielamy z językiem za wierzchu a oni nam sciagaja ukraincow co się do niczego nie nadają. Stawka godzinowa jest więc się opieprzaja Ale za to ktoś inny musi nadrabiac. A jak powiesz że ma robić swoją rybę to ona nie panimaju

@A.W

Ty się wypowiadasz o Espersenie, a nie o Royalu. W Royalu obecnie pracuje w PL tylko 6 osób.

Prawda
@bigos

Nie kłam bo ci nos urośnie!

@bigos

Może wypowiesz się, jak przestawia się Twoim zdaniem sytuacja firmy Royal Greenland Seafood? Wnioskuję, że znasz firmę dlatego zachęcam Ciebie do aktywności na wątku. Podziel się z użytkownikami informacją, jakie warunki zatrudnienia oferuje firma i jaka panuje w niej atmosfera.

@Prawda

Chyba Tobie :)

@A.W

Obecnie na BOWID 15 znajduje się zakład produkcyjny firmy Espresen Koszalin (został on kupiony przez Espersen od Royala).(usunięte przez administratora) Proszę zwrócić uwagę na KRS i NIP :) Jeśli ktoś twierdzi, że pracując w zakładzie produkcyjnym na Bowid 15 jest zatrudniony przez Royal Greenland Seafood to..... hmmmm....sami oceńcie :)

Ciekawy

W Royalu czy stary espresen?

Joanna

Wiecie, czy firma potrzebuje obecnie nowych ludzi do pracy? Pisaliście o tym, że sporo osób odchodzi, z czego wynika rotacja? Napiszcie proszę kilka zdań o rodzaju oferowanej umowy. Czy można liczyć na premie uznaniowe, bony świąteczne?

Maksik

Może ja coś napiszę czemu nie więc zaczynam moje żale!!!! Kiedyś Royal teraz Espersen i jeden wielki bajzel!!!! Zarobki o 10-ciu lat te same!!!!Starzy wyjadacze sie zwalniają,obiecują podwyżki których niema a jak już to od rządu. Robią nowe hale produkcyjne i potrzebują ludzi za 1500 zł za okres próbny ludzie jak macie trochę rozumu to omijajcie ten zakład z daleka!!!Wiem co pisze ale nie wiem ile jeszcze wytrzymam bo czuję się oszukany.Nie wierzcie w propagandę firmy o wyjazdach do Dani na szkolenia bo to tylko dwa tygodnie..i za te same pieniądze...szkoda mi wielu kolegów którzy pracują w tej firmie od początku a tak zostali potraktowani,zero wdzięczności, staliśmy się częścią tej firmy a teraz próbują nam to zabrać!!! Mógłbym pisać tak cały czas ale jeśli chcesz tu przyjść to się dobrze zastanów!!!

Pracownik ESPERSEN Koszalin
@Maksik

Szkolenie w Danii. Proszę cie, przecież to tylko wycieczka była. Przeważnie po szkoleniach ma się jakiś papier..a tu tylko rozliczenie z delegacji. Chciałbym się jeszcze odnieść do tego artykułu z filmikiem na gk24. Wszyscy dobrze wiemy jak to KAWR został kierownikiem.(niby operator, brygadzista aż w końcu kierownik-ale o dobrej znajomości Grażyny{mama KAWR} i AKOS to nikt nie wspomniał. AKOS musiała mieć jakiegoś kozła ofiarnego na przeciwnej zmianie. A on w tej roli się sprawdza znakomicie(ci co z nim pracują wiedza ze wciąż nie ogarnia tematu). I dalej ta zmiana(KAWR) będzie pomijana. Tak jak przy zmianach które maja nastąpić. Anka poobstawiala sobie swoimi ludźmi stanowiska funkcyjne. A Kamila ludzie niech się bujają. Zobaczcie ile tam jest kolesiostwa - własnie przez AKOS . Góra nie wie o wielu rzeczach, co się tam dzieje na dole. Trzeba chyba będzie prezesa uświadomić bo ten to raczej o niczym nie wie.

@Maksik

Zarobki od tylu lat w tej firmie to jak jałmużna.Nie jest dobrze bo pracujesz jak wół a i tak jesteś niedoceniany.Zrobisz tonasz ryby jest ok a jak nie zrobisz to jest źle.Nie dziwię się że ludzie z tego zakładu uciekają szczególnie z powodu zarobków.Lizusy są co się podlizuja więc tacy u kierownictwa zawsze beda mieć dobrze.Zaklad jak nie zrobi porządnych podwyżek to nie zatrzyma pracownika.A Ukraińcy niektórzy nie garną się si roboty

esPERSEN forte

Jesli od zawsze marzyles o niewolnictwie i byciu traktowanym jak ukrainiec(bez obrazy-kwestie zarobkowe) to bardzo goraco polecam. Kierownictwo (Anka- nie wiem jak reszta) leci po trupach do gory, a umiejetnosci kierowania ludzmi ma znikome, ku***wanie do pracownika i zwroty nie raz obraźliwe maja sie nijak do kierowania grupa i podnoszenia ich wynikow produkcyjnych, a gdy tylko cos sie stanie ona sobie umyje raczki i wszystko poleci na innych. Firma oferuje mozliwosc rozwoju zawodowego - owszem, pod warunkiem ze masz ciocie wujka czy prababcie szwagra tescia kierownika lub w ogole wyzej, w przeciwnym wypadku twoj rozwoj zawodowy zakonczy sie na kolejnej firmie w ktorej pracowales. Firma oferuje benefity za przepracowane lata 5-10-20(cos kolo tego) i nikt nie mial wyplaconych z tego tytulu pieniedzy bo costam(przepadlo). A juz nie wspomne o rybie ktora spadnie na ziemie, jak myslicie każą nam ja wyrzucac? :p

normalny
@esPERSEN forte

Zastanawiam się od jakiegoś czasu, kogo z rodziny mam na wyżynach, że tak mi się powodzi w firmie ? Może to po prostu pracowitość i nie wścibianie nosa w nie swoje sprawy ? Kto wie :)

Ktoś
@esPERSEN forte

Nie wiem o jakiej Ance tu jest napisane, jestem na Jej zmianie już parę lat i nigdy nie spotkałam się z takimi odzywkami czy też traktowaniem.A i nie mam cioci ani wujka w tej firmie. Pani Ania jest bardzo dobrym kierownikiem

byk

Royal Greenland to (usunięte przez administratora) A produkcja pod kierownictwem Pana K W jest takim niewypałem że odechciewa się tam w ogóle być . A i jeszcze pan nowy brygadzista na czele z M...Ą żenada , w życiu bym nie powiedział że po akcji z ich udziałem ( poinformowani wiedzą o co chodzi ) jeszcze będą ze sobą gadać , a tu proszę czyżby coś znów zaczęło iskrzyć ;) Nie pracuje już w RG ale na bieżąco jestem informowany o tym co tam się dzieje , i szczerze to że się zwolniłem było chyba najmądrzejszą decyzją w moim życiu .

Poinformowany
@byk

Byk moze znowu ja zaczął p............olis w koncu raz juz jej awans zalatwil bo latala za nim jak (usunięte przez administratora) ktora ma cieske

Dudek

Pozwalnialo sie ludzi od groma. Operatorow bardzo duzo.Niedlugo nie bedzie mial kto linii i maszyn obsluzyc. No coz... Gora nic sobie z tego nie robi nie chca dac podwyzek.Zeby zostac operatorem nie wystarczy miec kwalfikacji bo i tak zaczynasz od najnizszego poziomu zarobku.Pozniej po wprawieniu w maszyny zdajesz egzamin aby miec "wieksze wynagrodzenie" Od momentu polaczenia z Espersenem pogorszylo sie niesamowicie...Buduja nowa hale ale ciekawe kto tam bedzie pracowal skoro coraz mniej ludzi.... Chcesz isc tam do pracy ? Przemysl to dobrzeeee ....

Golas

Dużo ludzi sie pozwalnialo z rojalu teraz to espersen? Na ile tam poszli ludzie z espersenu na mieszka 1 podobno mają przyjsc kolejni ile ich jeszcze trzeba?

Joanna

@skieletorczy jeśli jedna ze zmian wykonuje aż tak większą pracę, to czy jej wysiłek pracowników jest dodatkowo doceniony? Mogą liczyć na dodatkową premię, czy też inne benefity? Z czego wynika tak duża różnica w produktywności?

skieletor

joanno idz do pracy na zmiane łysego .i pani ani która gdyby nie telefon.nie wiedziała by co do ręki włozyc.jedna zmiana zrobi 6 ton a druga dwa razy tyle.to sie nazywa docenienie.a kto zbiera profity.wiadomo

Joanna

Chętnie dowiemy się więcej o Waszych opiniach oraz firmie jako pracodawcy. Nie jest to jednak miejsce na wyszczególnianie poszczególnych pracowników firmy oraz zamieszczenie treści, które naruszają dobra osobiste. Przypominam, że wszystkich użytkowników obowiązują zasady regulaminu. Przed zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią. @Karol RG piszesz, że właściciel nie wie na temat tego jak pracuje zatrudniana przez niego kadra kierownicza. Czy w takim razie próbowaliście nieprawidłowości, jeśli takie występowały, zgłaszać?

Joanna

@Dzideka Ty jesteś związany z firmą? Możesz powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach?

Dzidek

Wszyscy tak narzekali, że teraz co do jednego pracują w espersenie, ot taka karma ????

Joanna

@Na szczęście były pracownik RGnie jestem związana z Royal Greenland Seafood. Jestem pracownikiem serwisu gowork.pl i zależy mi na poznaniu tego jak wygląda praca w firmie między innymi dzięki Waszym komentarzom. Wątek ten obserwowany jest przez wiele osób, które nie wypowiadają się, a jedynie obserwują i starają się podjąć decyzję o tym, czy tą firmę warto brać pod uwagę jako potencjalne miejsce pracy. Częściowo właśnie można powiedzieć, że wypowiadam się również w ich imieniu. Na wątek trafiają też ciągle nowe osoby związane z firmą, również oni mają prawo się wypowiedzieć. Rzeczywiście wiele opinii już zostało tu wyrażonych, jednak częściowo są one jednak subiektywne, dlatego też warto usłyszeć od jak największej liczby osób. Warunki zatrudnienia w ramach jednej firmy mogą również ulegać zmianie wraz z biegiem czasu.

Na szczęście były pracownik RG

Joanno konfituro z działu kadr lub innej egzekutywy z budynku przy stróżówce - piszesz o sobie w liczbie mnogiej?? "cytuję: Chętnie dowiemy się więcej na ten temat". Jak ludzie piszą, że nie polecają to co setny raz mają pisać dlaczego?? Dlatego jak wymieniali wszyscy poprzednicy. Ze słuchów z branży więziennej wiem, że firma wykorzystywała ( być może dalej korzysta )do swojej produkcji więźniów. Z tego co pamiętam ZK Czarne. Jak się mylę proszę o korektę :-) Może to było Czarnkowo ;-) Także co tu więcej pisać. Sława RG jest znana w Koszalinie. Aż dziw bierze, że jeszcze się ktokolwiek pyta o warunki pracy w tej firmie. Mało to osób się przewinęło przez tą firmę?? Jakby było dobrze, to by nie było takiej rotacji. Proste?? Proste. Pytanie z innej strony o ile osób wzrosło zatrudnienie i czy są to głównie ludzie zza wschodniej granicy? Wśród Polaków mają swoją famę lub infamię.

Zostaw merytoryczną opinię o Royal Greenland Seafood Sp. z o.o. - Koszalin

Royal Greenland Seafood Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 34 ocen.

Royal Greenland Seafood Sp. z o.o.