Opinie o Fresenius Nephrocare w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fresenius Nephrocare. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fresenius Nephrocare o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale
Szpitale Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fresenius Nephrocare w Poznań

rm

nkwd ... przy zbliżającej się wojnie można taniej kupić kałasznikowa . jedyne co rosja dobrego wyprodukowała , pewnie wiedzieli ,że będzie taka firma jak fresenius ratująca nerki takim jak bogucki , kałek i reszcie super pracowników tej poważnej firmy co broni przeszło 20 lat ludzi co pomrozili i wytruli chorych na nerki.. warto się leczyć w tej prywatnej służbie zdrowia !!!

rm

myśę, że jesteś dumny pracując w tak uczciwej firmie co szanuje pracowników i chorych ludzi . WARTO UCZCIWIE PRACOWAĆ I PRZESZŁO 20 LAT OBSERWOWAĆ JAK DOBRZE ŻYJE SIĘ TYM CO WOZILI LEKI POD PLANDEKĄ

natjacek

Nie chcę być złym prorokiem i nie znam sytuacji na innych stacjach dializ ale zanosi się na tragedie . U nas na stacji dializ było kilkanaście pielęgniarek dwie się już zwolniły dwóm kończy się okres wypowiedzenia a pracy szuka przynajmniej 5 pielęgniarek . Jeżeli frezenius nie podniesie zarobków pań przynajmniej o 1000 zł i to chyba mało to nie będzie miał kto nas dializować I nie ma się co dziwić że odchodzą do firm płacących dużo lepiej . Pielęgniarka w przychodni zarabia 1500 więcej od pielęgniarek pracujących w firmie Frezenius . Niestety jak państwo tak i część prywatnej służby zdrowia nie liczą się z personelem medycznym i bazują na tym że nie zostawia pielęgniarki chorych bez opieki

rm

jak by tobie bogucki i ten chory zarząd wytruł twoich bliskich z rodziny . to tez byś wypisywał takie bzdury jak te penery z zarządu ???

Konserwator

Standardowy

Standardowe

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Radom
Fudeko S.A.

2022 rok i taka firma w Polsce... żart... to rosja

rm

ble ,ble,ble tak się odzywa hieronim kałek ...pewnie zarażił firmę fresenius i tych mądrych pracowników blisko prezesa co tutaj wypisują bzdury

Agata

aha i uważasz że ty jako człowiek na poziomie miałeś dobry pomysł żeby obrażać innych w internecie? bardzo mądrze z twojej strony, na pewno przeczytają. załatwiaj to osobiście, a nie tutaj...

R
@Agata

Takim to tylko można oklepac ryj jak nie chcesz byc kapusiem , bo oni z niczego sobie nic nie robią a dowody na jednego gnoja kierownika co woził leki pod plandeką mam i zamroził chorych , żałuję , że nie zgłosiłem tego dawno temu bo (usunięte przez administratora) się to należy

@Agata

osobiście ? chyba żartujesz na (usunięte przez administratora) dali popis jak przyszła Solidarność jak z nimi osobiście można rozmawiać (miałem to samo) , ale jak ktoś łamie prawo i nie ma argumentów do obrony to tak się zachowuje , chowa sie jak ostatni tchórz . brawo ,że trzymasz się takich ???

@Agata

poziom u takich ??? jaja sobie robisz z pracowników , ile za to masz ? komediancie

@Agata

może wystąp jak ta rosyjska prezenterka i powiedz o tej firemce fresenius prawdę ,, choć każdy ją zna przekupna (usunięte przez administratora)

rm

najpierw ty bandyto przestrzegaj prawa i dostarczaj leki chłodniami a nie samochodami do wożenia chleba , a potem miej pretensję do innych i ich ukaraj..bo w oczach pracowników jesteś zerem bandyto razem z tymi twoimi prezesami i kolesiami ..

rm

zanim zaczniemy strzelac do ruskich , zaczniemy od was i waszych rodzin bandyci

SS

Segregacja sanitarna

mormart

HR zajmuje się przede wszystkim zwalnianiem pracowników, a nie rozwojem kadry i kontrolą środowiska pracy. Pielęgniarki oddziałowe dopuszczające się mobbingu - stwierdzonego w wewnętrznych postępowaniach - nie tracą stanowisk. Np. pielęgniarka nie mogła pójść w dany dzień na zabieg onkologiczny ponieważ oddziałowa na to nie pozwoliła. Tego dnia brakowało pielęgniarek. Jako rozwiązanie, firma wysyła oddziałowe na tzw. kursy uwrażliwiające. Wyłącznie pielęgniarki oddziałowe mają dostęp do EOD i ECP, systemów, w których można wnioskować np. o urlop. Zwykła pielęgniarka nie ma dostępu do własnego grafiku. Bardzo często oddziałowe łączą stanowisko ze stanowiskiem specjalisty do spraw administracji. Nie wpływa to korzystnie na organizację pracy i przyznaje pielęgniarce oddziałowej więcej kompetencji niż powinna posiadać. Firma ma problem z zatrudnieniem nowych lekarzy i pielęgniarek, dlatego zatrudniają słabo wykształconych obcokrajowców ze wschodu. Procedury tworzne są tak, aby pielęgniarki wykonywały jak najwięcej czynności przy pacjencie dializowanym, a lekarz nefrolog jedynie się przechadzał. Korporacja Fresenius, a polska firma NephroCare, przedstawiają sprzeczne zasady organizacyjne i etyczne prowadzenia poradni nefrologicznych. Firma w Polsce reprezentuje styl folwarczny z wizytami gospodarskimi prezesa i zaproszeniami na kolację z prezesem jako najwyższym zaszczytem dla pielęgniarki. Nagrody świąteczne przyznawane są tylko pracownikom biura w Poznaniu i wybranym pracownikom z placówek w Polsce. Pieniędzy na podwyżki dla pielęgniarek nie ma. Odpowiedzią prezesa są zawsze oszczędności.

Nn
@mormart

Ale wypisujesz bzdury i komfabulacje Do czego są ekoski właśnie tam pielegniarka ma dostęp i do aEOD i grafiku

r

jak masz pracowniku problem , to idż do pana boga , ale na pewno nie do takich przestępców jak rydzynska i zarząd tej chorej firemki co hubuje na naszej ciężkiej pracy , może lepiej do kałka... czy tam (usunięte przez administratora) bandyto będziesz siedzieć w więzieniu ,tam jest twoje miejsce

Agata
@r

więzienie? masz aż takie dowody na nich i zarzuty? zgłoś to do odpowiednich służb albo inspekcji bo wnioskuje że sprawa jest poważna.

r

przez ich pracowników w zarządzie .. wpędzili pracowników w depresję , łamią tylko prawo i trzymają głupków co powinni zbierać (usunięte przez administratora) na ulicy kałeki i glabus .. przez tych z zarządu ludzie nie mogą pracować ze sobą. bo trzymają tylko (usunięte przez administratora) .. tam są ludzie wartościowi , ale bogucki , , ,nowaczyk ci potruli chorych ludzi nie kontrolując boguckiego , co woził leki pod plandeką przy _ 20 stopniach , ale są tacy co bronią te (usunięte przez administratora) , szkopskie (usunięte przez administratora) napisz (usunięte przez administratora) ,że przestrzegają prawa i masz poczucie stabilności i(sprawiedliwości) ty zwykła (usunięte przez administratora) RYDZYŃSKA przewodnicząca od nerek (usunięte przez administratora) , trzeba było zrobić kontrole i wozić leki bez plandeki ..ludzie wiedzą jak przestrzegasz prawa i sprawiedliwości zamrazając płyny dializacyjne przewodnicząca (usunięte przez administratora) PRYWATNEJ SŁUZBY ZDROWIA CHRONIĄCM DIALIZOWANYM

r

za pieniądze nie kupisz szacunku , chyba ,że u takich szczurów jak bogucki , kałek i reszta . pieniądze dobrze mieć , ale kosztem totalnego zeszmacenia się to nie

r

ta firemka to stado HIEN, tylko czekają jak ktoś złamie sobie nogę , albo nerwy mu nie wytrzymają ..sami nie potrafią nic porządnie zrobić. matactwa i faworyzowanie chorego umysłowo zarządu i pełnomocnika co wozi leki pod plandeką...za nasze pieniądze!!! zatrudniają głupków takich jak kałek i glabus co tylko generują koszty .smutne , ale prawdziwe

r

wszyscy pracują i nie wchodzą sobie w drogę..................... oprócz chorego umysłowo kierownictwa , które swoimi matactwami robią zgrzyty i taką atmosferę w tej chorej firemce, że pracownicy się skłócili .. tyle lat było spokoju , ale kto mógł pomyśleć (usunięte przez administratora) każdy zrozumiał by ,że tak nie można jeżdzić gdyby miał normalnego kierownika , którego bronią te (usunięte przez administratora)

Katarzyna
@r

Brawo, wyciągajmy nazwiska i prywatne sprawy, co kto z kim robi pod kołdrą. Widać, że zamiast pracować to zbierasz ploty.

@Katarzyna

nie interesuj się jako jedyny mogący to czytać tymi pedziami , kałek , bogucki , może zainteresuj się tymi bandytami co pomrozili płyny dializacyjne i wytruli chorych ludzi i zgłoś to szefostwu bo pewnie o tym nie wie...Ha, Ha,Ha powaga tej firemki w ocenie pracowników bezcenna!!!

r

to smutne , że koncern , a raczej koncert bandytów broni (usunięte przez administratora) co wytruwali przez wiele lat chorych ludzi . wożąc lekarstwa w mrozie autami pod plandeką przy -20 stopniach i + 30 w lato , znależli sobie winnego przewożnika co miał chłodnie +/- co nie chciał potruć a i może zabić chorych dializowanych . tam trzeba następnego kałka z wnuczką ....geniuszy transportu

r

Nienawiść ...to jest uczucie , że można kogoś zabić i nie mieć wyrzutów sumienia !!!

nowaczyk

przestępcza komedia i same trupy,pomrożne pod plandeką w tym zarządem bogucki i reszta pracownikow i przewoznikow

r

tylko u takich przestępców zwolnią cię z pracy za to ,że nie chcesz zamrażać płynów dializacyjnych, a resztę (usunięte przez administratora) będą nagradzać Ta firma to totalne zero i pracownicy na nią srają. Tam tylko dobrze czują się (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Fresenius Nephrocare - Poznań

• Jak się pracuje w Fresenius Nephrocare?

Zobacz opinie na temat firmy Fresenius Nephrocare tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 174.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fresenius Nephrocare?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 170, z czego 2 to opinie pozytywne, 164 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fresenius Nephrocare?

Kandydaci do pracy w Fresenius Nephrocare napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fresenius Nephrocare