Opinie o Fresenius Nephrocare w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fresenius Nephrocare. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fresenius Nephrocare o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale
Szpitale Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fresenius Nephrocare w Poznań

roman

zaczynamy drugą setkę kometarzy , ale teraz do tej prawdziwej Pauliny . Pani Paulino wożi pani leki chłodniami i jest okey 20 lat temu jak by Pani wożiła chłodniami słowa bym nie powiedział ,ale tak nie było. Czasami mnie poniesie , ale niech się Pani nie dziwi . Ciężko z pracą na transporcie a takie lumpy co przez lata szkodzili chorym ludzią śmieją odkuci się tobie w twarz . Zwolnili mnie za nic i żeby zrobić mi na złość wożili leki samochodami od pieczywa choć pare lat wcześniej przerabiali swój firmowy samochód na chłodnię . tak szanują chorych i takich mają pracowników co o tym nie powiedzieli. a do dziadka dzwoniłem bo mój kolega potrzebuję takiego auta a się nie zna. życzę Pani paulino a w szczególności chorym zadowolenia z Pani usług transportowych Pomślności.

r

dlaczego ludzie co pomrozili płyny dializacyjne i wywołali same zapalenia otrzewnej mają pracę? . oczekuję merytorycznej odpowiedzi .

r

po co taka firma co po rydzyńskiej zatruniają następnego prezesa prostackiego po logistyce co nie wie , że leki wożi się chłodniami . w tej firmie kontrola i 1993 rok magazyn z agregatami chłodniczymi i samochód mercedes 210 z chłodzeniem i grzaniem . kierownik nim jeżdził ... teraz a oni mszczą sie w tak ciężkich czasach dla transportu indywidualnego na tym co kupował chłodnie , ani ja i moja Żona nie zapomnimy tym bandytom tego co nam zrobili .. a te swoje matactwa daj biednym bo tym się nie wykupisz za lata bronienia swoich przestępców takich jak bogucki i reszta .napewno wsrod pracownikow bedziesz miał poważanie bandyto chowający swoich (usunięte przez administratora)

r

każdy wie ,że ta banda tak się boi o swoje bandziorskie stołki , że nikogo mądrego nie dopuści ... tylko (usunięte przez administratora) i bandziorstwo ... czyli trzeba prać po ryjach bandytow chowających swoje przestępstwa

Konserwator

logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
r

bądż uczciwy do uczciwych pracowniów , a nie do złodziejków po znajomości .to pracownicy nie będą cie oszukiwali i powiedzą ci o nieprawidłowościach , ale jak się faworyzuje głupków po znajomości co robią ciebie frajerku przez 30 lat w jelenia to tak masz lamusku i debileczku , to przed uczciwymi słowami kasowanymi z automatu przez firemkę nie zainteresowaną potruciami dializowanych mającą od firemki fresenius pieniądze za chowanie opinii

r

bądż uczciwy do uczciwych pracowniów , a nie do (usunięte przez administratora) po znajomości .to pracownicy nie będą cie oszukiwali i powiedzą ci o nieprawidłowościach , ale jak się faworyzuje głupków po znajomości co robią ciebie (usunięte przez administratora) przez 30 lat w jelenia to tak masz (usunięte przez administratora)

Pigula

Chciałam się spytać gakie jest wynagrodzenie pielęgniarki doalizacyjnej w tej firmie proszę o odpowiedz

natjacek
@Pigula

W zarządze w Poznaniu i kieszeniach dyrektorów regionalnych JA jeszcze pytam DLACZEGO NIE DOCENIAJĄ I ŻLE PŁACĄ SALOWYM gzie te panie BARDZO dobrze dbają o czystość i NAPRAWDE CIĘSZKO PRACUJĄ NA PEWNO 100% JAK SALOWE W SZPITALACH

@natjacek

może lepiej pracować w wolantariacie niż u takich co tylko łamią prawo i (usunięte przez administratora) wszystkich , mszczą się na takich co chcieli im pomóc . takich prezesów jak rydzyńska i ten (usunięte przez administratora) co po logistyce nie wie , że leki wożi się chłodniami nie znajdziesz nigdzie ,, jak myślisz (usunięte przez administratora) że komuś pomagasz to tylko debilom takim jak bogucki , a opinie masz jak ostatnia (usunięte przez administratora) z placu wolności czyli twój były prezes rydzyńska

r

dlatego... bo dobrze płacą takim śmiecią jak bogucki i reszcie tego z odbytnicy wyciągniętego dyrektorskiego towarzystwa

k

1993 roku musieli przerobić magazyn i samochod na chłodnie . powinni pamiętać bo magazyn spalił się od agregatu chłodniczego , a firma ubezpieczeniowa wyparowała ... dobry pracownik powiedział by , że jego samochód przerobili na chłodnię .. a jeszcze lepszy kierowca tego samochodu zostaje kierownikiem ...to naprawdę chora firma dla której nie warto dobrze pracować , szkoda tylko chorych ludzi co musza za to cierpieć

h

debilizm co mysli , ze tylko komentarze sa tu ....polowa polski wie o potruciu chorych na nerki

r

poczekaj przestepco razem z tym dobrze oplacanym smieciem co tu wypisuje klamstwa ,,, i czasami daje opinie prawdziwe ,,, szmaciarzu daj wszystkie wpisy uczciwe o firmie fresenius i kalek,,,, jestes miesem

r

kazdy po nowym prezesie spodziewal by sie zmian , ale nie po takim glupku co po logistyce wozi leki samochdami z piekarni ...tylko u takich przestepcow moze tak byc

r

szacun dla pracownikow co nie szkodza pacjentom a mszcza sie na dyrekcji tego chorego gowna... rydzynska ty zwykla (usunięte przez administratora) przewodniczaca bandytom

r

a to ,ze putina oszukiwali to dobrze , bo smiec nie zasluguje na nic lepszego , szkoda , ze jeszcze tylu ludzi zginie , ktos madry nie patrzac na zyski zrobil by z rosji obraz jak na ksiezycu , ruskie na to zasluguja , oczywiscie ne wszyscy i po tym prezesie tez

t

uwazajcie na tych prezesow , bo wysylaja swojego pelnomocnika po domach przewoznikow po pieniadze i pozniej dziela sie lupami

t

jeszcze zobaczysz (usunięte przez administratora) co to znęcanie się na mojej rodzinie .... zatrudniaj normalnych pracowników . to będą leki wożić chłodnie ... będziesz taki mądry jak bogucki na ul powstanców , ale to były żarty !!! a teraz się skonczyły!!!

t

mysle ,że glabus i kałek znają się więcej na kierowaniu firmą a w szczególności na transporcie niż rydzyńska ...proponuję ich spółkę na prezesów tej super firemki...ten (usunięte przez administratora) to zaraz zrobi bo żyje nienawiścią do uczciwych ludi i płodnych .

t

kościół jest (usunięte przez administratora) warty jak ta wasza firma , ale modlę się żeby was (usunięte przez administratora) przekręciło na nerki ... i wasze rodziny ,, wtedy się bawcie w wożenie samochodami pod plandeką ... bandziorstwo bez moralności pomagające swoim tylko debilom z kierownictwa ... może się jeszcze spotkamy ...,sam na sam !!!

r

jak pracowniku cokolwiek wiesz o (usunięte przez administratora)w tej firmie , nigdy nie mów tego dyrekcji . bo w tych (usunięte przez administratora)napewno są oni ... takiego zera nigdzie nie spotkasz !!!

r

to trzeba być bandytom ,żeby wiedzieć o pomrożeniu płynów i zapaleniu otrzewnych i jeszcze kilka lat wożić płyny dializacyjne autami nieprzystosowanymi ... tylko takie zero może tak robić jak ta zasrana firemka znana z łamania prawa na całym świecie i zatrudniających (usunięte przez administratora) dla nich to najgorsi są tacy co nie chcą truć ludzi .skąd wzieli takiego przestępce jak rydzyńska co zwalnia uczciwych pracowników latami nagradzając finansowo takie (usunięte przez administratora) jak bogucki

r

żeby wam (usunięte przez administratora) bogucki potruł rodzinę i żył sobie w luksusach i śmiał się z was ... ktoś przez 10 lat nie potrafi dostosować samochodów do przewozu leków i ma pracę przez następne przeszło 20 lat ... śmiejąc się z uczciwych pracowników ..(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Fresenius Nephrocare - Poznań

• Jak się pracuje w Fresenius Nephrocare?

Zobacz opinie na temat firmy Fresenius Nephrocare tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 174.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fresenius Nephrocare?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 170, z czego 2 to opinie pozytywne, 164 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fresenius Nephrocare?

Kandydaci do pracy w Fresenius Nephrocare napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fresenius Nephrocare