Opinie o Nowy Szpital W Olkuszu Sp. z o.o. w Olkusz Al. 1000-Lecia 13

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Nowy Szpital W Olkuszu Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Nowy Szpital W Olkuszu Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nowy Szpital W Olkuszu Sp. z o.o. w Olkusz Al. 1000-Lecia 13

Szpital ten powinien być zamknięty a osoby bo ludźmi ich nazwać nie można powinni trafić do więzienia za znęcanie się nad chorymi ludźmi. Będę składać oficjalna skargę bo to się tam dzieje jest karygodne....pielegniarki powinny już dawno stanąć przed wyższą instancja i odpowiedzieć za to jak wypełniają swoje obowiązki czy nikogo nic nie obchodzi co się tam dzieje nie ma nikogo kto by się ta (usunięte przez administratora) zajął........

pracownik społeczny
@Monika

Zgadzam się z Panią Moniką, pasowało by się zebrać i wspólnie napisać skargę na ten szpital i traktowanie ludzi Ten szpital to dramat! szczególnie oddział psychiatryczny proszę sobie wyobrazić pacjent psychiatryczny demolujący pokój, kopiący ludzi którzy próbują go uspokoić zostaje zabrany na odział psychiatryczny przez pogotowie po czym dostajemy telefon o zabraniu mieszkańca z oddziału na własny koszt gdyż przyjęcie nie jest zasadne. Pytam się na jakiej podstawie taka diagnoza lekarzy, pacjent może był 10 minut na obserwacji i mądrzy lekarze nie widzą podstaw do przyjęcia nawet diagnozy nie zrobili DRAMAT !

Pacjentka Nowy wpis

W dniu 24.04.2024 w godzinach wieczornych trafiłam na SOR Szpitala w Olkuszu z złamaniem nasady kości ramiennej. Będąc gościnnie w okolicy Olkusza doznałam urazu ręki a mieszkam na stałe w Bytomiu. Pragnę serdecznie podziękować p. dr Jackowi Szpunarowi wraz z dyżurującym zespołem za życzliwość profesjonalizm oraz szybką pomoc medyczną. Z wyrazami szacunku Cecylia K.

Jacek Nowy wpis
@Pacjentka

Bo na SOR trafiłem w tym samym dniu karetką z bardzo wysokim ciśnieniem i spotkałem się z profesjonalną i miłą opieką zarówno zespołu ratowniczego , bardzo mili i uczynni ludzie , dwóch Panów i Panią z karetki jak i całego personelu SOR szczególnie Pani doktor Daria Reva która ma na celu zdrowie każdego pacjenta nie tylko w danym momencie ale i radzi na przyszłość , serdecznie wszystkim dziękuję i pozdrawiam .

pracownik społeczny Nowy wpis
@Monika

Marianna Chramega Nowy wpis

Witam :) lezalam rok temu na Neurologii i teraz 18 , 19, i 20stycznia /24r. na chirurgi , mialam zabieg usuniecie zylakow i tak jak na neurologi tak i na chirurgii bardzooooooo i to bardzoooooo , mile pielegniarki , lekarze i cala obsluga , jestem zadowolona odzialy czyste , ja osobiscie daje jaknajwyzsza note za wszystko , dziekuje wszystkim pielegniarkom , lekarzom a szczegolnie Lekarzowi Micorkowi , pania co sprzataja i calej obsludze , pozdrawiam i dziekuje.

Jak w Nowy Szpital W Olkuszu Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Nowy Szpital W Olkuszu Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Natalia

Dnia 18 sierpnia moja mama w stanie krytycznym trafiła do szpitala. Od pierwszych chwil została otoczona bardzo profesjonalną opieką. Począwszy od Soru, na OIOMie oraz na oddziale chirurgicznym. Z całą pewnością mogę stwierdzić, iż cały zespół pracujący wtedy na tych oddziałach uratował mojej mamie życie. Szczególne podziękowania chciałabym skierować do Pana lekarza Kamila Starzomskiego, który operował moją mamę i przez okres całego jej pobytu w szpitalu bardzo profesjonalnie i troskliwie opiekował się nią. Wielkie podziękowania kieruję również do wszystkich pielęgniarek pracujących na oddziale intensywnej terapii oraz chirurgii. Pani anestezjolog, lekarzowi dyżurującemu na oiomie. Nie spodziewałam się, że tak daleko od domu moja mama trafi na ludzi z tak wielkim sercem i profesjonalizmem, szczerze oddanym swojemu powołaniu. Chcę nadmienić, że mieszkamy w województwie mazowieckim a mama spędzała urlop w okolicy Olkusza. Jesteście prawdziwymi aniołami, nie mam słów, by opisać moją wdzięczność.

@szalona

Witam stoję godzinę w kolejce panie z restarcia okna 3 pani jedna kawa lub ciasteczko lepsze niż ludzie którzy stają w kolejce maskara co się dzieje w tym szpitalu już lepszy Prokocim nartowiwcza

Jak długo trwa proces awansu w Nowy Szpital W Olkuszu Sp. z o.o.?

BUBU

To co się wyprawia na odziale wewnętrznym to istna tragedia! Niektóre pielegniarki istne chamstwo wzięte z ulicy zero empatii zero zaangażowania nawet leków nie wydają tych co powinne. Jak człowiek upomni się o swoje to wyskakują z mordą. Nie polecam tam tatafic!

Kaka

W szpitalu panuje Świerzb!!!!

Nik
@Kaka

Nie tylko zneczulica i wirusy który karzdy pacjent dostanie jak trafi na oddział wewnętrzny albo chirurgiczny. Porażka ten szpital powinni zamknąć albo zrobić porządne kontrole co do niektórych (lekarzy.)

Szybki

To co Się robi w tym szpitalu to wola o pomstę do Nieba. Były Starosta sprzedał to powiedziała Pewna doktorka,(usunięte przez administratora)że Świecia,lub Szczecina.I robią co Chcą.Moj Tata tam leżał brud smród i ubóstwo tylko tyle można dodać.Ordynator to lapòwkarz tak mówią ludzie.Powinien być ten Szpital Zamknięty.Z Mojej rodziny wszyscy zmarli co byli leczenie w tym szpitalu.Japońscy lekarze bez empatii,do tego arodancy,Ratownicy,brak słów.

Nik
@Szybki

To wszytko prawda ordynator Chirurgi pan Kozera Nawet do Łopaty sie nie nadaje.(usunięte przez administratora).A pani ordynator oddziału wewnętrznego to chyba jego rodzina, bo taka sam.Hała.A na stronie szpitala nie ma nawet aktualizacji kto jest obecnie ordynatorem oddziału wewnętrznego.Porazka!!!!.Dodam tylko ze nie pakuje wszystkich to jednego wora.Ten szpital to (usunięte przez administratora).

@Nik

To co nie wygodne najlepiej usunąć A Pan Kozera niech weźmie sie za siebie i wkoncu nabierze rozumu bo już najwyższy czas.

6.05.2022 przyjechała karetka do mojej Mamy do Bukowna. Ratownicy super goście. Ciepli,mili i serdeczni. Lekarz na SOR (Ireneusz Maj), bardzo energiczny rzeczowy facet. Dzisiaj 10.05.2022.byłem po resztę dokumentów na SOR. Nie znam nazwiska lekarza (żałuję że nie zapytałem), bardzo miły, ciepły i współczujący człowiek. Życzyłbym sobie i wszystkim takich kontaktów z personelem szpitala w Olkuszu i nie tylko.

Honorata

Poważnie w szpitalu panuje świerzb jak ktoś się oburzył niedawno w komentarzach czy ktoś sobie jaja robi?

Klient

W 2020 przez konowała z izby przyjęć --chorowałem jeszcze 6m-cy.

Honorata
@Klient

Co Ty mówisz... Ale normalnie już wyszedłeś z tego czy miałeś jakieś powikłania lub nawroty? Gdzieś jeszcze zgłosiłeś skargę na to?

Szybki

Mówię Do Was Hamscy Lekarze,Ratownicy.Dobro Powraca i Karma do Was Wróci.Za Mojego Kochanego Tatę Gorąco w To Wierzę.Oczywiście zdarzają się wyjątki ale w Tym szpitalu to rzadkość.

Szybki

Pielęgniarki pewnie też.To nie to co Moja Mama Dyplomowana Pielęgniarka z Powołania.Moja Ciocia Też.

Szybki

Chamscy,lekarze,ratownicy chciałem Powiedzieć.Bez Empati powinni im cofnąć uprawnienia.A niektóre przypadki powinien zbadać Naczelną Izbą Lekarską i Prokuratura.

Hamidlo

Polecam nowych :D

Oddział wewnętrzny to jakaś masakra i umieralnia a pielęgniarki to istne (usunięte przez administratora) . Babcie odwieźli z tego szpitala w gorszym stanie niż była (przywieźli ,przeżucili na łóżko zostawili papiery i odjechali a dodzwonić się na oddział żeby dowiedzieć się czegokolwiek to cud )Nie wiem jak to wogole nazwać .

Zbych

Szpital w Olkuszu nigdy nie miał dobrej opinii, mimo że pokolenia lekarzy się zmieniły nadal jest brak empatii w stosunku do chorych ludzi. Wewnętrzny oddział covidowy pielęgniarki bez serca kpią sobie z pacjentów w rodzaju "patrz się co on robi", a, "on", musiał iść do ubikacji bo dostał lek na wypróżnienie i szedł o ścianie bo chory na Covit jest bardzo słaby a gdy usłyszał co, mówią powiedzial to pomóżcie mi bo jest mi duszno, odpowiedziały tu każdemu jest duszno i nie pomogły, odeszły. O tym powinni dowiedzieć się wszyscy, wyrzucić takie z pracy. Pensje mają bardzo dobre a ciągle narzekają do rodziny pacjenta jak mało zarabiają . Brak słów żeby określić pracę i zachowanie tych pielęgniarek.

Przed chwilą dzwoniłam na nocną i świąteczną opiekę, mam negatywny wynik testu na covid, poprosiłam o rejestrację bo bardzo się źle czuje a rodzinny lekarz mnie nie przyjął. Słabo się czuje i jest co raz gorzej. Pani w rejestracji nie miła i to bardzo po chwili telefon przejęła pani doktor której na nowo powiedziałam wszystko, stwierdziła że mogę iść jutro lub za kilka dni do swojego lekarza , nic mi nie jest i rzuciła dosłownie słuchawka. Napewno tak tego nie zostawię. Żaden pacjent nie powinien być tak potraktowany. Personel tam pracujący to porażka.

Zostaw merytoryczną opinię o Nowy Szpital W Olkuszu Sp. z o.o. - Olkusz

• Jak się pracuje w Nowy Szpital W Olkuszu Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nowy Szpital W Olkuszu Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nowy Szpital W Olkuszu Sp. z o.o.?

Nowy Szpital W Olkuszu Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 4 ocen.

Nowy Szpital W Olkuszu Sp. z o.o.