Opinie o Fresenius Nephrocare w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fresenius Nephrocare. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fresenius Nephrocare o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale
Szpitale Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fresenius Nephrocare w Poznań

r

trzeba być naprawdę chorym umysłowo żeby myśleć , że tylko pieniądze się liczą !!!

r

Olał bym taką pracę żeby szef kazał mi wypisywać jakieś żałosne podpuchy o Kraśniku . to z ciebie robi mało poważną osobę . a widząc opinie o transporcie chorych to nic się nie zmieniło nadal całkowity brak kontroli nad swoimi pracownikami . myślę ,że człowiek powinien kierować się swoim zdaniem . ale gdzie by dostał taką intratną pracę przy swoich umiejętnościach ? . miłego dnia w kraśniku.

Ridick

Kim jest Grzegorz Stępień z Kraśnika w tej poznańskiej foremce? Lub był?

@Ridick

zobacz opinie o boguckim i jego przewożniku

r

nie ma firmy w polsce co tak łamie wszystkie zasady i prawa

Konserwator

logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
r

przecież każdy inteligentny pracownik będzie wiedział , że te gnoje tylko czejają żebym nie wytrzymał nerwowo ..to się tobie (usunięte przez administratora) nie ołaci !!!!

r

pracowniku jak chcesz zgłosić nieprawidłowości w tej nazwijmy to firmie nawet takie jak trucie chorych ....to dwa razy się zastanów bo Ciebie zwolnią a nie człowieka z kliki czyli zarządu i latami będą wozić nadal leki nieprzystosowanymi samochodami do wożenia chleba i bez kontroli temperatury żeby ci zrobić na złość . A winnych takiej sytuacji będą udawać , że karzą Pracowniku dam Ci dobrą radę pracuj byle jak to popracujesz długo i nie będziesz musiał patrzeć jak draństwo się dorabia na chorych ludziach !!! to jest modelowy przykład jak nie należy prowadzić firmy.

r

ktos co okradal firme wozil leki pod plandeka i potrul chorych ludzi powinieen wiedziec za co jest karany , ale ktos co nic nie zrobil a przeciwnie dazyl do tego zeby tak nie robic to chyba nie wie . przykre jest to , ze jeszcze pokazuje sie jak dobrze wiedzie sie tym ludziom co potruli chorych . ktos co karze kogos przez przeszlo 20 lat jest sam przestepcom i gnojem bez zasad .. firemka DNO zaluje ze nie zglosilem tego na prokurature moze by osadzili to uczciwie lacznie z tym gnojem co broni swoich bandytow takich jak bogucki i jego przewoznicy AMEN

Jacal

Widzę że trzeba się przyjrzeć firmie a winnych po prostu schować do wora mam nadzieję że na koniec tej sprawy przynajmniej będę na pasku TVN24 Do zobaczenia wasz kochany pacjent socjopata ,,Przeznaczenia nie oszukasz.Udesz wszystkimi siłami w środek ciężkości wroga,,

Edyta
@Jacal

Skonkretyzujesz swoje intencje?

r

takiego dranstwa nie przebaczę.../ ja i moja żona . za te przeszło 20 lat mszczęnia się nad tymi co chcieli pomóc chorym zapłacisz trepowski (usunięte przez administratora) to ,ze spoliczkowałem boguckiego nie znaczy o całkowitej karze . (usunięte przez administratora) zapłaci za to i ty też

Agata
@r

Nie bardzo rozumiem Twój wpis. Jest mega chaotyczny... Jakie dranstwo? Co takiego Tobie i Twojej żonie zrobili?

@Agata

jeszcze trochę i dowiesz się

Bożena
@roman

A nie możesz napisać tutaj mniej więcej o co chodzi? Bo może lepiej nie dowiadywac się na własnej skórze, jesli ktoś jest przed rekrutacją

@Bożena

jak aplikujesz na stanowisko specjalisty od spraw transportu to potrzebne Ci będą wysokie standardy..byle kogo nie przyjmują ( DR od spraw transportu medycznego minimum) , ale zwróci się to szybko .prawie codziennie świeża gotóweczka od przewożników i o 11 godz w domu , w zimie worki z lodami a latem cieplutka zupka w woreczkach , ale jak mi nie wierzysz to spytaj byłego prezesa znanego z pomocy pracownikom ,a na tym stanowisku to Ty raczej będziesz zdzierać skórę z innych .możesz spokojnie brać tę robotę . miłego . myślę ,że pomogłem

gugu
@roman

w tej firmie nie ma takich stanowisk. Myli pan firmy. Każdy pana wpis dotyczy innej działalności niż ośrodki dializ, w których pracuje przede wszystkich personel medyczny

@gugu

dla tego personelu wielki szacunek , a administracji w tej firmie niema ? może im się szacunek nie należy ?

@gugu

dla tego personelu wielki szacunek , a administracji w tej firmie nie ma ? może im się szacunek nie należy ?

roman

to jest tak przejrzysta sprawa , że bronienie przegranej sprawy jest bez sensu . ktoś przejedzie kogoś na czerwonym swietle na pasach pijany idzie siedzieć do więzienia , a ktoś co przez 10 lat wie ,że są same zapalenia otrzewnej i jest trzeżwy i wożi leki w mrozie pod plandeką przy minus 20 stopniach... same zapalenia otrzewnej śmieje się w gębe uczciwym, a córeczka wysyła zdjęcia z wakacji z tatusiem w górach, a on jeżdzi eleganckim samochodem służbowym za nasze pieniądze , które bierze nam nfz . ważna że zwolnili takiego przewożnika co przeszkadzał w truciu chorych i kupował chłodnie , bez nakazu , który mieli 1993 roku żeby przystosować magazyn i swój służbowy samochód do magazynowania i transportu leków ...muszę jako przewożnik co chciał się dostosować powiedzieć , że takiego szmaciarstwa i bandytyzmu nie spotkałem nigdzie żeby chować takich co potruli ludzi , przez tyle lat wożąc leki pod plandeka . przez tyle lat byli i są szczęśliwi , że nie byli takimi frajerami co kupowali chłodnie , a kary jakie wymierzyła im firma czyli zwykła ściema ...naprawdę mogła ich rozśmieszyć.. a tobie rydzyńska za to , że zwolniłaś mnie życzę tego samego i pamiętaj takiego wroga jak masz u mnie ty i bogucki nie spotkasz nigdzie.

roman

muszę dodać . przez całe życie , dziesiątki firm.. takiego śmiecia jak prezes rydzyńska nie spotkałem , ale widze ,że za pieniądze ma następców!!!

roman

ta smutna firemka zatrudniając takich pracowników jak bogucki i reszta wpędza uczciwych pracowników w nerwicę , depresję i niesmak do pracy , zatrudniają głupców takich pazernych jak bogucki i kałek . komentarze są adekwatne do chowania takich pełnomocników jak bogucki i reszta tej kliki . może chorzy powinni się wypowiedzieć o zwolnieniu uczciwych pracowników w końcu to im odebrali zdrowie , no tak Ciebie rozumie każdy... praca nawet u takich , ale jest dobra wypłata !!! smutek .. takich ludzi nikt by nie nagradzał , bo myśleli tylko o zarobku trując chorych zamrarzając płyny dializacyjne . pamiętaj , że bronisz takich ...za pieniądze ...może powinnaś mieć trochę Honoru i olać tych (usunięte przez administratora) i nie (usunięte przez administratora) uczciwych ludzi , a komentarze do takich to jak miód , bo to ani ambicji ani honoru

roman

patrząc na faceboku jakie zdjęcia wystawia jego córeczka z gór na wakacjach , że to najlepszy tatuś na świecie i zdjęcie tego złodzieja co potruł ludzi patrząc na swój zysk. to naprawdę chore i ktoś co tu daje wpisy jest ??? firma mając honor sama się poddać

roman

muszę przyznać ładnie potrafisz pisać . co prawda to prawda i masz silne nerwy i tego Ci najbardziej zazdroszczę .

roman maciejaszek

koniec ...do czego ja się zniżam ...!!! czasami się człowiek zapomni

Jerzy

Trudno zrozumieć niektóre wpisy, firma jako pracodawca dobrze się wywiązuje jest ceniona na rynku a pracę trzeba lubić żeby ją doceniać.

wielki
@Jerzy

jak tu takie rzeczy wpisujesz to musisz grać z dyrekcją .. ja ci tam więcej za to jak mi obciągniesz ty zakłamana pindo . wstyd matole

hirek
@Jerzy

firma co trzyma przez 20 lat swojego pełnomocnika co tylko brał lewe pieniądze i wynajął auto pod plandeką do wożenia leków i zamroził płyny ( same zapalenia otrzewnej) naprawdę jest ceniona przez pracowników... takich jak bogucki Ta firma nie lubi uczciwych ludzi . woli liżących (usunięte przez administratora) głupków , wtedy czują się ważni...swój znajdzie swego

@Jerzy

kto może lubić i doceniać taką pracę ? chyba tylko kierownictwo . wojskowe zasady ... ja nierobie nic i ścigam innych do roboty.. patologiczna firma za społeczne pieniądze ...

cho
@Jerzy

w moich oczach ty sprzedajna (usunięte przez administratora) , jesteś taka sama jak ta (usunięte przez administratora)firemka

@Jerzy

ceniona ? żart . daj pracownikom powiedzieć co o was myślą i obronić się innym to ci powiedzą prawdę jak będzie to bez konsekwencji , którą dobrze znasz ale ignorujesz . zniewolenie pracowników i ciaćkanie się nad żałosnym kierownictwem bez zasad i moralności i u niektórych brak mózgu . najlepiej trzymać takie kierownictwo . wtedy można najlepiej opluwać pracowników bo oni za pieniądze zrobią wszystko... Przykre

@Jerzy

oni z nikim nie będą rozmawiać bo zdają sobie sprawę , że każdy storpeduje ich dowodami prawdy i ośmieszy .

y
@Jerzy

nie wychylaj się na pierwsze miejsce ,,,bo zaraz się ................

y
@y

tak pomagasz ?

nasjacek
@Jerzy

to jest koncern on ma swoje zasady tylko dyrekcja ma normalnie reszta traktowana jest jak śmieci a i dobrze się opłacają by mieć dobrą opinie

@nasjacek

brak zasad

ty
@Jerzy

możesz doceniać taką pracę w tym (usunięte przez administratora) , jak nic nie robisz. jak reszta tego chorego kierownictwa .

kierowca
@Jerzy

jak można się tak zeszmacić

och .urwa
@Jerzy

większość pracowników tych... nie po znajomości zrobi wszystko ta tych chorych ludzi .. oprócz kierownictwa co zniechęca do uczciwej pracy ,bawiąc się państwowymi pieniędzmi (uczą zamrażać płyny dializacyjne) .chowając swojego pełnomocnika ZŁODZIEJA i oszusta co wynajmuje auto do wożenia leków pod plandeką)

o
@och .urwa

jesteś dnem ,zerem w oczach pracowników i niech tak zostanie . niektórzy z dyrekcji lubią być postrzegani jak mega śmieci ...dziękujemy ci ty rydzyńska

too
@Jerzy

trudno rozumieć (usunięte przez administratora) .............

t

ty (usunięte przez administratora) ,,, pasujesz do tego dna

@Jerzy

mam nadzieję , że taką opiekę będziesz miał od tej cenionej firmy (.zamrożone płyny dializacyjne ) i zapalenie otrzewnej . trzeba mieć tupet żeby takie rzeczy tu wypisywać.. ta firma to wylęgarnia takich śmieci jak bogucki i wiele jeszcze podobnych pracowników. Tam nie warto uczciwie pracować bo Ciebie ukarzą za taką pracę . Tam przez 10 lat nikt Ciebie nie skontroluje . Trzeba wożić leki pod plandeką i mieć pracę przez następne 20 lat.. Amen

t
@Jerzy

ciekawe będą twoje wpisy na ulicy. albo nie masz mózgu albo obciągasz fiuty dyrekcji

@Jerzy

ja wiem , że między wami jest rywalizacja kto jest głupszy czy paulina.. hieronim kałek czy ty wypisujący opinie geniuszu .. myślę , że mam plusy głosowałem na ciebie , że jesteś głupszy WYGRAŁEM???

natjacek
@Jerzy

frezenius nie skąpi pieniędzy by mieć bardzo dobrą opinie

@natjacek

KGB... nigdy nie będzie mieć dobrej opini . chyba , że u głupców jak bogucki i kałek z wnuczką. może wydać miliony i tak są DNEM

@natjacek

to czyta cały świat i pieniądze nic nie pomogą ( : niemiecka globalna korporacja opieki zdrowotnej Fresenius oraz amerykański gigant fast foodów McDonald's. Praktyki Fresenius w zakresie korupcji, niszczenia związków zawodowych i łamania praw pracowniczych oraz systematyczne naruszanie przez McDonald's praw człowieka, norm dotyczących zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska były wymieniane jako istotne powody inicjatywy Due Diligence.

@Jerzy

docenisz tę prace.. jak zatrudnisz takich pracowników mając swoją prywatną firmę nie sponsorowaną przez nfz.. okradną cię i oszukają ...warto takich śmieci bronić . ale jak ktoś broni człowieka co wożi leki pod plandeką przy -20 stopniach to raczej nie można nic innego się po nich spodziewać!!!

roman

odechce ci szmato zwalniania pracownikow co chca uczciwie dla ciebie pracować i chowania takich co potruli chorych ludzi . jak myślisz ,że to pijacki bełkot to spójrz na swoich pracowników , co tylko w godzinach pracy leżą najebani na ziemi na magazynie ,albo wynajmują do wożenia leków auta pod plandeką ( ważne ,że dają dolę) może zacznij sznować pracowników co są uczciwi a nie ścierwo jak bogucki i

roman

dzisiaj 21 lat temu pakowacz z produkcji bogucki zapakował same trupy.. po jego wożeniu pod plandeką leków dializacyjnych , pamiętaj jestem pamiętliwy i nikomu nie wybacze . rydzynska za to ,ze zwolniłaś jedynego , uczciwego pracownika . zycze ci kurewko takich pełnomocnikow i przewożników jak wutke i bogucki

r

kiedyś myślałem,że warto mieć HONOR. , ALE NIE DLA TAKICH ŚMIECI... RYDZYŃSKA I PROSTACKI

Wanda

O co chodzi?

@Wanda

o to ,że penery co potruli ludzi nie powinni ani jednego dnia się cieszyć . a wymyślanie tej firemki daje im taką szansę .. może kiedyś wytrują twoją rodzinę i ciebie a inni będą wymyślać

Paulina
@r

o wrócił nasz Romek na GOWORK . Roman Maciejaszek Tu wszystkie strony na gowork nalezą do Ciebie Czemu się nie podpisujesz pod tymi swoimi komentarzami ? Wstyd Ci się podpisać z takimi mądrymi wypowiedziami . Rozumiem . Ale ja się podpiszę przynajmniej wiesz kogo masz po drugiej stronie ekranu. Po co Ty do nas dzwonisz ? Aż tak się nudzisz ? Napiszę tu tylko raz bo nie będę się zniżała do Twojego poziomu , który reprezentujesz . Pracowałeś w tej firmie ponad 20 lat temu masz aż tak nudne życie prywatne , że wieczorami siedzisz tylko w necie i wypisujesz tu swoją łacinę albo wydzwaniasz ? Człowieku przecież ja Ciebie nawet nie znam . Skoro tu masz takie słownictwo to nie chce widzieć Ciebie na co dzień . Piszesz tu co chwile o honorze, szacunku ,rodzinie . Twój honor faktycznie widzę jest na najwyższym poziomie . Pewnie moja odpowiedź będzie przez Ciebie zaraz zhejtowana i zostanę wyzwana od najgorszych bo w tym jesteś mistrzem ,każda odpowiedź bombardujesz od razu przekleństwami , ale akurat Twoja opinia na nasz temat obchodzi mnie jak zeszłoroczny śnieg . Życzę miłego dnia Panie Romku . I proszę podpisz się przy następnych 100 komentarzach ...

@Paulina

widać,że to nie ty piszesz bo po ogłoszeniach widać twoją prostotę i kałka . wstyd pracować w firemce co potruła dziesiątki chorych ludzi wożąc leki pod plandeką . jestś takim samym przestępcom jak ta firemka co broni boguckiego i wutke , którzy dobrze wiedzieli o zamrażaniu płynów i zapaleniu otrzewnych a i może o zgonach po ich transportach

@Paulina

ohydne .. podszywać się pod kogoś. ale mozesz liczyć na premię jak jeszcze dasz kilka ogłoszeń na kierowcę żeby , tylko zrobić złośliwośc . takich ludzi zatrudnia ta firemka , inteligencja aż pryska. kto za to płaci? każdy normalny człowiek i pracownik wie , że to więcej niż chore postępowanie

trent

cześć, straszny bałagan na tym forum, nie można przeczytać żadnych wartościowych opinii, bo jakiś chory człowiek dodaje z prędkością światła dziesiątki bezsensownych wpisów o 1993 roku.... Czy administrator Go Work tu w ogóle działa?

Edyta
@trent

No właśnie też tak patrzę, że trochę chaos się tu porobił. A on choć trochę ma racji swoich teoriach, które prawi?

@Edyta

to jedyny uczciwy człowiek i ma rację innych już co mieli rację zwolnili ...to korporacja śmieci i tylko tak się dorabia

Wanda
@r

To kto tam teraz pracuje?

@Wanda

kto ??? jak zawsze ta stara KLIKA a teraz widzę dołączyla jeszcze wanda i helena . wiesz co skończ te podpuchy i zastanów się czy ta firemka zasługuje na inne komentarze .. Firemka powinna coś sobą reprezentować , a nie przedkłada kłótnie pracowników nad zdrowie pacjentów . Może ty powinnaś mieć trochę nudniejsze życie i poszperać w necie czym się wożi leki temp [4do 25c) am nie wypisywać tu banialuki , chyba zdrowie pacjentów to priorytet . Pewnie wolisz się podlizywać dyrekcji co zwalnia takich co chcą wozić leki w odpowiedniej temperaturze . Ta firemka to porażka bo nikt nie ryzykował by wożenia samochodem do pieczywa . Pierwszą chłodnię jak kupiłem to dostałem najgorszą pracę a drugą kupiłem bo myślałem ,że kierownik (dno) zmądrzał i powiedział mi , że w końcu mam tylko jedną chłodnię . i woził nadal zwykłym kontenerem , a Żonie powiedział po co kupiłem . Nikt nie dał mi się obronić , a byłem na silnych lekach . Wiesz co może to przemyśl i nie podnoś ciśnienia bo gdyby woziło się lody to każdy by widział , że rozmrożone , że płyny dializacyjne to chory nie wie od czego te pogorszenie zdrowia .Cześć podlizuj się dalej tej niemoralnej firemce , a komentarze adekwatne są do działań tej firemki przeciwko mojej Żonie i mnie

@Wanda

sorry . niektórzy siedzą sobie dobrze zarobieni na emeryturach . w końcu bardzo się starali dużo zarobić kosztem innych zdrowia , ale mieli rację bo też trzeba było jeżdzić pod plandeką i co chwilę mieć zepsuty samochód . wystarczyło dawać takiemu ważniakowi jak pełmocnik większe napiwki i nie musiał bym tyle lat szukać co chwilę pracy . to się nazywa stabilizacja w tej firmie .po pracownikach ( niektórtych ) odnoszę wrażenie .że w tej firmie liczy się tylko robienie drugiemu pod górkę jak coś chce zrobić porządnie . Firma obsadza niekopetentnymi pracownikami najwyższe stanowiska i zmusza do bycia zniewolonym pod takim kierownictwem jak ich pełnomocnik . szkoda, że nie zapisałem kiedy przyznał się do brania lewych pieniędzy . mógł też przyznać się czym wożi leki i jakie są tego skutki to by nie było całej sprawy . a może wtedy ja bym sprzedał chłodnie i kupił plandekę . jak chce się bronić tyle lat takich pracowników to może nie kosztem chorych i takich co tak się starają.. jestem tylko ciekawy reakcji dyrekcji jak by się dowiedzieli ,że leki wożił ich rodzinie ? może to przemyśl zanim napiszesz choć jedną tutaj dobrą opinię i uwierz mi te komentarze przy takiej reakcji firmy są dobre , bo to im powinno zależeć na zdrowiu pacjentów a nie na chowaniu swojej kliki . a karę jaką za to otrzymali było i jest widać . pan kierownik jeżdził eleganckim samochodem za służbowe pieniądze a przewożnik rozwijał transport .

@Wanda

jeszcze jedno . nikomu nie zalezalo miec wiecej aut , tylko przy takim kierowniku o mozgu skunksa ( przepraszam cie skunksie to zly przyklad) (bo kto bedzie wozil leki przy -20 albo +30 stopniach pod plandeka) , zeby nie miec w swojej pracy podobnych jak on co tylko mysli o pieniadzach i wygryzaniu pracy. znany w srodowisku transportowcow . zosliwosc to cecha dominujaca tej firemki. moze zycie tez im splata taki los i ktos tez bedzie dla nich tak transportowal leki , a tobie radze osadzac sprawiedliwie i zawsze dawac innym szanse obrony bo tak tylko robi zwykly tchorz. milego weekendu bo mysle , ze jednak jeszcze nie przesiaklas calkowicie jak ta firemka i nie masz mozgu gorszego jeszcze od skunksa, a firme no tak nazwijmy zawsze prowadzila moja Zona ( wszystko zalatwiala ze wzgledu na moja nadpotliwosc i z tym idace skrepowanie.) choc ja musialem czekac w domu za kierownikiem , ktory zjawi sie po pieniadze

Zostaw merytoryczną opinię o Fresenius Nephrocare - Poznań

• Jak się pracuje w Fresenius Nephrocare?

Zobacz opinie na temat firmy Fresenius Nephrocare tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 174.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fresenius Nephrocare?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 170, z czego 2 to opinie pozytywne, 164 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fresenius Nephrocare?

Kandydaci do pracy w Fresenius Nephrocare napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fresenius Nephrocare