Opinie o Fresenius Nephrocare w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fresenius Nephrocare. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fresenius Nephrocare o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale
Szpitale Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fresenius Nephrocare w Poznań

r

takich mają pracowników zatrudnionych po znajomości ... bandyci co latami udają , że te (usunięte przez administratora) się karze ... w porządnej firmie na drugi dzień po ujawnieniu potruć ludzi co wożiło im się leki pod plandeką przy -20 stopniach i zapaleniach otrzewnej tego (usunięte przez administratora) już by nie było ,ale jak się ma taką prezes jak rydzyńska to tak jest .... zero, przestępcy bawiący się państwowymi pięniędzmi

r

od 2002 leki wożi się w temperaturze kontrolowanej ... a zawsze leki wożiło się chłodniami (usunięte przez administratora)

r

tylko takie (usunięte przez administratora) skłóca ludzi i doprowadza do wojny . bandyto sprawdz czym się wożi leki od 2002roku ty zwykły (usunięte przez administratora)

r

pracownicy są normalni , tylko glupek z dyrekcji co tu wypisuje bzdury.......... NIE

Konserwator

logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
r

WNIOSEK.....+1000pln dla tych co co przyczynili sie do zamrozenia plynow dializacyjnych i zapalen otrzewnych . w koncu w tej firmie szanuje sie tylko takich i po znajomosci ..trzeba zlym pracownikom pomagac napewno za to uszczelnia plandeke i czesciej beda przyznawac sie do brania lapowek i innych (usunięte przez administratora) ciezkie czasy to i trzeba pomoc ..w koncu taka zapomoga pomoze firmie byc bardziej ceniona na rynku a tym pracownikom przywroci wieksza stabilnosc

r

teraz ....daj ogłoszenie na trzech kierowców ,,, jak tacy głupcy ....dobra to jest więcej niż chore

z

brakuje ci widocznie w diecie ołowiu , mam !!!

jestem przygotowany

e

możesz ukrywać wszystko ,,, mi też nic nikt nie zrobi

r

nawet dla takiego (usunięte przez administratora) jestem uczciwy

rm

chowasz opinie ,, bandyto... kim ty jesteś śmieciu ... chowasz bandyte co potruł chorych ludzi na nerki BIOGUCKI GRZEGORZ ,ALE ZA TO ZWOLNIŁEŚ romana maciejaszka co chciał uczciwie pracować auta +- 20 stopni skończ bronić bandytów

RM

życie stracę , ale takich tortur nie przeżył nikt co potruł ludzi chorych na nerki .. ten bandyta nowaczyk i jego świta zapłaci za to rydzyńska to to samo

rm

ja ci bandyto dam , chuj z pieniędzmi !!!

rm

warto oddać życie dla zemsty , ale trzeba wykończyć tylu ile się da

RM

PAMIĘTAJ , ŻE TAKIEGO WROGA NIE ZNAJDZIESZ ZA ŻADNE PIENIĄDZE

rm

pener bogucki zatrudnia auta pod plandeką , zamraża wszystko przy -20 stopniach ,same zapalenia otrzewnej a na dodatek zatrudnia kałka ze zwykłym kontenerem w lato gdzie ma na dachu świetlik , czyki +50 stopni na kontenerze , ten przestępca sobie pracuje w tej poważnej firemce ,,,ta opinia o przestępcach w firemce fresenius co płaci tylko kary jest PRAWDZIWA , ONI MAJĄ GDZIEŚ PRACOWNIKÓW I PIELĘGNIARKI .................TO SĄ ZWYKLI PRZĘSTĘPCY ... PRACOWNICY I CHORZY LUDZIE TAKĄ SZKOPSKA FIRMĘ MAJĄ W (usunięte przez administratora) I OSZUSÓW ZAPŁACISZ BANDYTO ..;./;TO JA CI POJEBIE OBIECUJE

rm

musisz wziąść te swoje many zajechane , będzie na kwiaty na twój pogrzeb bandyto !!!

rm

moja mama zawsze mówiła bądż uczciwy , szanuj ludzi w szczególności chorych i starych , chyba nie znała jeszcze firmy fresenius ,, banda kombinatorów co przekupia wszystkich, myśli że , złośliwości i (usunięte przez administratora) wobec uczciwych pracowników , broniąc (usunięte przez administratora) jak bogucki kałek i .... zapłacisz oszuście razem z prezesami i boguckim ,,,

rm

pewnie, że jestem niepoważny , ale moja niepoważność nikomu choremu nie szkodzi w przeciwieństwie do firemki fresenius

rm

napewno, napewno i napewno żaden kierowca , CO wie o wytrucu chorych ludzi i wożenie płynów dializacyjnych pod plandeką wie co to za firemka i miliony nie pomogą . wstyd w takiej firemce pracować a jeszcze coś wypisywać ,, może olej te pieniądze bo nic ci nie pomogą ,,, zacznij zbierać łuski

Zostaw merytoryczną opinię o Fresenius Nephrocare - Poznań

• Jak się pracuje w Fresenius Nephrocare?

Zobacz opinie na temat firmy Fresenius Nephrocare tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 174.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fresenius Nephrocare?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 170, z czego 2 to opinie pozytywne, 164 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fresenius Nephrocare?

Kandydaci do pracy w Fresenius Nephrocare napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fresenius Nephrocare