Opinie o SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu w Sosnowiec

Halina

@zxcv Rozumiem, skoro pracują już rok, to oczywiste się wydaje, że te osoby powinny mieć umowę o pracę, a co za tym idzie - wyższą pensję. A jak wyglądało dokładnie szkolenie organizowane przez SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu? @Bogdan Bardzo Ci dziękuję za merytoryczną ocenę pracy w SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu. Na pewno pomożesz nią wielu, zainteresowanym tą pracą, osobom. Pamiętaj jedynie, by nie posługiwać się danymi personalnymi swoich współpracowników - dotyczy to nawet imion.

Felix
@Halina

Oczywiste ale nie dają . Tylko zlecenie i jak sie coś tam się nie podoba , to wypad. Takie podejście ma firma.

Renata

Jak to jest z umową o prace? czy tylko umowa na zlecenie??? dla mnie to bardzo ważne żeby miec o prace bo mam dziecko...

@Renata

Jest umowa zlecenie. Chyba , że jesteś osoba niepełnosprawną to dadzą ci o prace.

Adadada
@ja

a co to za różnica? są tego plusy

Pracuję tam 2 lata i jeszcze mi się nke zdarzyło, żeby mnie oszukano w kwestii wynagrodzenia...

Halina

@Pracownik Dlaczego tak uważasz? Uważam, że powinieneś jednak rozwinąć swoje zdanie tak, by użytkownicy forum wiedzieli, co dokładnie chciałeś przekazać. Czy naprawdę praca w SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu jest taka zła? Co za tym przemawia? @sqn Serdecznie dziękuję Ci za Twoją opinię na temat tego pracodawcy. Skoro wyraźnie oszukują w kwestii wynagrodzeń, to może warto byłoby to zgłosić jakimś nadrzędnym instancjom?

Doradca Klienta

Rekrutacja masowa, pytania ogólne. Nawet Jakbym nie odpowiedział to i tak by mnie przyjęli- czuć, że mają parcie. Warunki zaproponowane podchodzą pod umowę o pracę, tj. praca w stałych godzinach, pod kierownictwem w wyznaczonym miejscu. Najgorsze jest to, że mogą wyrzucić z dnia na dzień a ja muszę składać wypowiedzenie z 2 tygodniowym okresem

Pytania standardowe

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Halina

@Mini Serdecznie Ci dziękuję za Twoją opinię na temat specyfiki pracy w SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu. Jestem przekonana, że pomoże ona osobom zainteresowanym aplikowaniem do tej firmy. Jednocześnie cieszę się, że praca spełniła stawiane przez Ciebie oczekiwania. Z Twojej relacji wynika, iż warto tam rozpocząć pracę. Orientujesz się może zatem, czy prowadzą obecnie rekrutację?

@Halina

Tak, aktualnie mamy rekrutację dla nowych doradców :)

Alf
@Mini

ciągle jest bo wszyscy odchodzą więc w sumie nie ma sie czym chwalić

DNO! Atmosfera i miejsce tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Halina

@Mini Jak myślisz - czy osoby bez doświadczenia również mają szanse w procesie rekrutacyjnym? @Maciek Jak długo pracujesz w SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu? Co możesz powiedzieć innym użytkownikom forum o tym pracodawcy? Warto do nich aplikować?

xaw12

Byle jaka praca jest lepsza niz ta. Stres na maksa , ciezko wyrobic premie bo baza to lipa , liderzy sie dra, kaza zostawac nadgodziny, traktuja jak szmate . absolutnie nie polecam. nie polecam. Śmieciowka z najnizsza stawka a wymagaja jakby to nie wiem co bylo...

Maciek
@xaw12

Nie zgadzam się. Zdecydowanie lepiej siedzieć w pomieszczeniu, pić sobie kawkę i rozmawiać z klientami niż pracować na budowie :) jeżeli ma się motywację to pracuje się za 16 zł na godzinę. jeżeli ktoś przyszedł do pracy po samą godzinówkę to właśnie takie są efekty, że praca jest do kitu...

Mini

Pracuję w tej firmie już parę miesięcy. Praca przyjemna, bez wysiłku. Atmosfera bardzo luźna, kadra zarządzająca bardzo sympatyczna. Ze wszystkim można się dogadać. Fajne, liczne konkursy. Z godzinówki spokojnie można zarobić 2500 brutto. Dodatkowo przy minimalnym wysiłku tj. sprzedaż 3 sztuk dziennie (na 8 godzin, to naprawdę mała ilość) prowizja minimum 1200 zł brutto. Jeżeli ktoś ma ambicje może zarabiać nawet 6000 na rękę miesięcznie, każdy wie ile może zarobić i pieniądze są realne. Wszyscy pracujemy na karcie prowizyjnej, aby każdy miał widoczne szczebelki do wspinania się jeszcze wyżej. Polecam!!

Ddd
@Mini

To jaka jest prowizja od umowy dla pracownika?

@Mini

Karta prowizyjna to tzw "schodki". Jeżeli sprzedasz 1 szt w ciągu miesiąca to nie zarobisz, są minimalne progi wymagane, i jeżeli załapiesz się na dany próg - to tyle zarabiasz. Zarobić może każdy.. Z karty prowizyjnej jesteś w stanie wyciągnąć 6751 / brutto plus do tego oczywiście godzinówka.

Jak wygląda praca w SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu? Czy osoby zatrudnione w przedsiębiorstwie mogą liczyć również na pozapłacowe benefity? Napisz, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w firmie. Twoja opinia może okazać się bardzo cenna!

alexx

Przyszłam na szkolenie i troche wieje biedą. Pracowałam w call center ale to miejsce jest troche takie specyficzne... Ogolnie stawka 13,70 brutto / h czyli najnizsza ponoc czasem daja jakas premie takze zobacze co to bedzie . Jako praca na chwile tak na miesiac dwa zeby sobie dorobic na przeczekanie jak sie chwilowo nie moze znalezc lepszej. Nie dla ambitnych.

zxcvbnm

dwa tygodnie tam pracowalem. nigdy wiecej.

samsung
@zxcvbnm

racja najgorsza firma

KO

Praca w Sqn jest naprawdę spoko. Super ludzie i miła atmosfera. Jeżeli chcesz się wdrażyc w,, świat telemarketingu '' to powinienes spróbować właśnie tutaj. Można się wiele nauczyć. Z liderami również można się dogadać. Natomiast jeśli chcesz się przekonać czym jest siła efektywnej sprzedaży to z pełnym przekonaniem polecam grupę Dzika!

@KO

P.G 666
@.

#grammarnazi ;)

P.G. 666

Niektórzy psioczą ale nie ma co tego słuchać! Ja mam sie spoko i każdemu polecam . Jestem u Dzika i jest bardzo dobrze :) oby każdy miał takiego Lidera. w Naszej grupie nigdy nikt nie narzeka ! :)

@P.G. 666

bo nie mamy na co

A

Luźna atmosfera, świetni ludzie, najlepszy przełożony - Dziku ;) Zarobki są zależne tylko od Ciebie - ile zrobisz, tyle masz. Ogólnie nie ma na co narzekać.

oszukana

Jednym słowem (usunięte przez administratora) Nie płacą. Narobicie się a i tak wam nie zapłacą.

tencotrzeba
@oszukana

hahahaahhahahahaha dobra jesteś

Grzesiek

Słyszałem , że najlepiej jest sie dostać do grupy Pauliny bo największe premie i ogólnie najlepszy projekt , że spokojnie jest bez problemów. a według Was jak jest i gdzie trafić najlepiej? tak myśle czy by nie rzucić produkcji i tam nie pójść.....

Wiktor

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

r.g
@Wiktor

caly czas potrzebuje pracownikow bo jest duza rotacja.

kamson

z premia ktora jest kazdego miesiaca wychodzi 25zl netto na godzine i umowa o prace przy praktycznie zerowym wysilku. praca latwa, lekka i przyjemna wystarczy tylko troche porozmawiac z klientem :)

Były

Gościu, piłeś coś ???

logo
@kamson

wow! Na prawdę?! Nie kompromituje się. Wpis prezesa, dyrektora itp. Nawet jak ktoś by pracował 24 na dobę, 7 dni w tygodniu i 30 w miesiącu to nie wyrobi takiej stawki.

ŁUKASZ
@kamson

Ty albo naćpany jesteś albo robisz sobie jaja z tego portalu .25 zł chyba za 5 godzin pracy :-)

I

Nikt mi nie kazał siedzieć po 10h w pracy, ani być we wszystkie soboty. Pracuję w tej firmie ponad rok i nigdy mnie do niczego nie zmuszano...

Noname
@I

Co za brednie wypisujesz , jest nakaz siedzenia 10 h , bo przecież wynik , cel niedopięty a koniec roku .... żenada co tu się ostatnio dzieje

Łukasz
@Noname

Święte słowa .

nick

Hmm firma petardą nie jest pracowalem tam kilka lat temu byly premie podstawa jakies konkursy generalnie cc duzy minus za umowè o dzieło kierownictwo mialem w (usunięte przez administratora) pozdro dla bubego o ile jeszcze tam pracuje

Zostaw merytoryczną opinię o SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu - Sosnowiec

• Jak się pracuje w SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu?

Zobacz opinie na temat firmy SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu?

Kandydaci do pracy w SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu