Opinie o SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu w Sosnowiec

Nov

No dramat tam jest. Skoro im nawet szkoda zainwestować w wystrój pomieszczeń, to co my będziemy mówić o pracownikach.

RastaMarian
@Nov

TRUUU. Zazwyczaj śmierdzi intensywnie na sali aż sie chce wymiotować. Pasowałoby do wystroju...

Dokładnie. Można jeszcze dodać że w sqn uważają osobe która pracuje miesiąc za stażowego pracownika xDD

iksDE

to niech temu stażowemu dadzą więcej hajsu, skąpiradła

Halina

@AŚQ, @Patrycja, @Konsultant, forum nie służy tego typu dyskusjom! Powinny się tu pojawiać merytoryczne wpisy dotyczące pracodawcy. Zapraszam Was do przeczytania regulaminu! @RastaMarian, dlaczego niewiele osób wyrabia premię? Jakie są warunki jej przyznawania?

RastaMarian
@Halina

Niewiele osób wyrabia premie bo załącznik prowizyjny jest skonstruowany tak ,że trzeba spełnić wiele róznych parametrów żeby w ogole dostać po prostu cokolwiek. Nawet jeśli są osoby którym sie to udaje to one z kolei mają duże odcięcia za naprawde bzdety i dostaja na przykład połowe albo 1/3 tego co miały. Sporo osób musi też pisać miesiąc w miesiąc reklamacje bo niesłusznie nie otrzymały premii albo znacznej jej częsci. Tak o to firma zarabia bo może trafi sie ktoś kto sie nie skapnie albo jest szansa, że znajdzie inną prace, zwolni sie i nie trzeba mu będzie wypłacać pieniędzy. Jeśli chodzi o godzinówke jest to najmniejsza z możliwych. Pewnie gdyby firma mogła płacić 5zł netto /godzina to by tyle płacili bo jadą na pracownikach jak sie tylko da sami jednak sobą nic nie oferują...

call center

Branża Call Center jest bardzo specyficzna, znam miejsca gdzie się dobrze pracuje i dobrze zarabia. Znam takie miejsce - jeśli chcesz poznać szczegóły, zapraszam do kontaktu wojcik.k@interia.eu

LAIK
@call center

No UPC na pewno dobre miejsce z dobrymi zarobkami ha ha

Rysiek z Klanu
@call center

A odezwałem sie bo daliście ogłoszenie na słupie jak sie idzie do skuna ma ie ich troche :) Jak dla mnie warunki petarda :) Warto sie odezwać! :)

AQQ
@Rysiek z Klanu

nie wprowadzaj ludzi w błąd

SondJuszJedzie

Eło,Eło bagiety jado, za niepochlebne opinie grozi dożywotnie siedzenie w SQN XD

Oranż
@SondJuszJedzie

To chyba dobrze, przecież takie cudowne warunki oferują :DDDD

Doradca Klienta

Rekrutacja masowa, pytania ogólne. Nawet Jakbym nie odpowiedział to i tak by mnie przyjęli- czuć, że mają parcie. Warunki zaproponowane podchodzą pod umowę o pracę, tj. praca w stałych godzinach, pod kierownictwem w wyznaczonym miejscu. Najgorsze jest to, że mogą wyrzucić z dnia na dzień a ja muszę składać wypowiedzenie z 2 tygodniowym okresem

Pytania standardowe

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Doradca SQN

W firmie pracuje się dobrze, atmosfera w pracy bardzo miła, często spotykamy się także po niej. Zarobki całkiem niezłe. Ja jestem zadowolony.

JaceQ
@Doradca SQN

Widzę, że (usunięte przez administratora) z SQN (nie mam na myśli zwykłych konsultantów) wzięły się za dodawanie pozytywnych opinii lol

@JaceQ

Mam nieodparte wrażenie, że AŚQ i JaceQ to jedna i ta sama osoba, pisząca w kółko jedno i to samo.Człowieku lecz się!

MacieQ
@Konsultant

Opanuj się do jasnej anielki!

Jestem po rozmowie kwalifikacyjnej, czekam na potwierdzenie daty rozpoczęcia szkolenia, po rozmowie mam pozytywne odczucia, dam znać jak wygląda praca! Trzymajcie kciuki

Pracuje w sqn dopiero miesiąc. Jak dla mnie ok. Na początek było szkolenie żeby przygotować nas do pracy, potem odsłuch. Stawka 14,2 zl za h. Spoko dla tych ktorzy szukają pracy od zaraz

Konsultant

Ja z moim kierownikiem dogaduje się bez problemu odnośnie godzin pracy czy innych spraw. Widocznie w firmie nie dzieje się tak źle, ponieważ wszyscy otrzymaliśmy podwyżki.

Prima Aprilis jest w kwietniu

@Uki.

Nie rozumiem? Pracujesz w SQN skoro masz tyle do powiedzenia ?

@Konsultant

Zawsze mam bardzo dużo do powiedzenia.

ziomek
@Konsultant

Podwyżki i tak beda wszedzie więc łaski nie robią. Z 13,70 na 14,20zl to jest moze 50zł do wypłaty. Tym którzy mieli wyższe stawki pewnie obniżą żeby sie hajs zgadzał ;) Praca taka sobie. Mało zarabiam i mało robie jak ktoś chce sobie dorobić a ma drugi dochodowy interes to jest git ;)

Obecny pracownik

Jak to w każdej pracy są plusy i minusy. Za plusy w SQN mogę uznać to, ze wypłaty sa zawsze na czas i nie zdażyło mi się żeby coś się nie zgadzało. Liderzy wymagają wiele, ale czasami się opłaca, kiedy na konto wpływa całkiem niezła prowizja.

@Obecny pracownik

Wypłata na czas to obowiązek a nie zaleta. Widzę, że się ostro wzięliście za dodawanie pozytywnych opinii.

@Maniek

Dalej szukacie IT? Bo słyszałem, że macie wakat?

Redbul
@@Maniek

Ciagle wszystkich szukaja bo nikt tam nie chce pracowac i co sie zatrudni to pozniej i tak zwolni. Jak chcesz sie pomeczyc to wyslij CV .

KonCal
@Redbul

@@Maniek zauważyłeś że mimo wszystko pracuje tam sporo ludzi?

@KonCal

Bo nie czytają opinii albo się nimi nie sugerują

Trader

W firmie pracuje się dobrze, jeśli wiesz po co przychodzisz do pracy. Ci którzy przyszli posiedzieć na godzinówkach zawsze będą narzekać. Ja nie jestem orłem sprzedaży, ale co miesiąc kilka stówek dostaje oprócz podstawy.

@Trader

Aha no na pewno

Zadowolony pracownik

Ja pracuje w tej firmie nie cały rok. Umowa o pracę? Poszedłem do managera zobaczył że cyfry (wyniki są dobre) to od tego miesiąca dostałem. Czytając te komentarze stwierdzam że po prostu zamiast dzwonić siedzieliscie na telefonach ina statusie zajętym. Nigdy nie nazwałem po drugim miesiącu podniesiono mi stawkę z 13.70 na 17 brutto za dobre wyniki sprzedażowe. Jest to moja pierwsza praca w call center i nie mam zamiaru jej zmieniać. Trzeba sobie jedno powiedzieć po co przychodzisz do pracy po pieniądze czy po to że rodzice kazali? Bo jeżeli po to drugie to wiadomo że będą się ciebie czepiać. Czytając powyższe komentarze domyślam się jaki typ pracownika je pisał. Dziękuję i pozdrawiam a firmę polecam

@Zadowolony pracownik

A są w tej bajce smoki?

Uki.

Plujcie na nich, ilekroć będą na was krzyczeć, ubliżać wam, czy obwiniać was za wszystko. Nie można dać się takim szujom, takie firmy powinny upadać jedna za drugą, a ci ludzie żreć tynki ze ścian. I mam nadzieję, że karma do nich wróci.

nowy

Firma bardzo mi sie podoba. Zatrudnili mnie nie patrząc na moja pszeszłosć synpatyczne osoby sa obok i tak w pożądku bardzo jest :)

UKi.
@nowy

Poproś jeszcze, żeby ci słownik zaoferowali, mógłbyś wtedy potraktować to jako socjal firmowy.

zxc

dlatego sie wszyscy zwalniaja

ddd

Pracuje w SQN już pól roku i może bajka to nie jest, ale małym wysiłkiem można sobie fajnie dorobić do wypłaty za pomocą prowizji. Siedzisz w biurze, nie musisz nigdzie wychodzić w teren - jedynie dzwonisz do klientów Orange.

reddd
@ddd

no, no kierownik pisał ...

lovelas

Praca na dwie zmiany (8-16, 13-21) od poniedzialku do piątku plus dwie soboty.Polega na tym, że dzwoni sie do klienta ,przedluża umowy i dosprzedaje do niej nową usługe. Stawka godzinowa 13,70 brutto czyli ok 10 zł "na ręke" za godzine. Umowa tylko i wyłącznie zlecenie, brak już jakichkolwiek dodatków za staż. Premia jest wtedy gdy spełniasz wszystkie parametry czyli ilość przedłużen w tym ilość telefonów na raty , ilość dosprzedanych usług, akcesoriów, zaleadowań na inne usługi przy zachowaniu małej ilości nagan za rozmowy. Czasami ilość wysłanych umów sie zgadza ale nie ma aktywacji bo klient nie odebrał wiec trzeba sobie pilnować tego i żeby ktoś inny nie obdzwonił. Jeśli ktoś bardzo mocno sie postara to do godzinówki może dostać pare stówek . Może około 10% firmy wyrabia narzucone cele więc sie da tylko trzeba bardzo mocno (usunięte przez administratora) Jeśli nie pracujesz na 200% , przygotuj się na samą godzinówke. Praca taka sobie. Można mieć lepszą wiadomo co kto lubi . Polecam przyjść, zobaczyć jak to działa. Przyjmują wszystkich jak leci bez wyjątku bo bardzo duża rotacja.

Halina

@Ana, na jakie szkolenie się wybierasz? Czy to szkolenie wdrażające w obowiązki? Chcesz podjąć zatrudnienie w firmie? Daj znać, jak Ci się podoba! @WKURRR, a jaki zapis widnieje w umowie? Czy jest tam wyjaśnione, od czego zależna jest premia? Warto porozmawiać o tym z pracodawcą i wyjaśnić ewentualne niejasności.

Halina

@Renata To faktycznie bardzo ważne, by mieć umowę o pracę. Czy mimo wszystko zdecydujesz się aplikować do SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu? Jakie stanowisko Cię interesuje? @ja Czy na pewno tylko w tym przypadku oferują umowę o pracę? Czy po okresie próbnym wszyscy nie mają takiej możliwości?

zxcv
@Halina

Ponoć nawet osoby pracujace rok, dwa czy dłużej dalej mają umowe zlecenie i tą samą stawke. Jestem już po szkoleniu i napewno tam nie wrócę

Ana
@zxcv

Jak było na szkoleniu ? Mam mieć za niedługo opowiedz coś o tym

Halina

@Felix Takie podejście oczywiście nie jest zgodne z Kodeksem Pracy. Ktoś powinien zainterweniować w tej sprawie. Jak długo już pracujesz w SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu? @Marcin Z Twojej relacji również wyłania się bardzo negatywny obraz tego pracodawcy. Czy pomimo tego jesteś zdania, że praca w tym miejscu może być odpowiednia dla osób, które poszukują tylko tymczasowej pracy, np. dla studentów chcących sobie dorobić?

Zostaw merytoryczną opinię o SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu - Sosnowiec

• Jak się pracuje w SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu?

Zobacz opinie na temat firmy SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu?

Kandydaci do pracy w SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu