Opinie o SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu w Sosnowiec

Kristof

Dno... gorszego podejścia do pracownika chyba nie ma w zadnej innej polskiej firmie... menager, liderzy, pracownicy... na każdym szczeblu (usunięte przez administratora)i ludzkie dna. Pracowałem tam ok. pół rokui mam nadzieje ze ani dnia dluzej. (usunięte przez administratora) na porządku dziennym

Musimy faktycznie tak jak była mowa napisać skarge. Tym razem pełna mobilizacja Ludzie bo to są jakieś cyrki co sie tam teraz dzieje! Ktoś musi zainterweniować i to szybko! Moje sugestie dla SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu: umowa o prace, nadgodziny ok ale platne 50% wiecej jak w normalnych firmach, uczciwe wypłacanie premii. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: nie traktować pracownika jak śmiecia który MUSI tylko wypełniać rozkazy

Mała ze Sqn

Firma Sine Qua Non była naprawdę dobra firma dopóki pracował Pan Rafał. Czasem miał swoje humorki ale miał "łeb na karku". 1,5roku pracuję w tej spółce i nigdy nie było aż tak źle. Problemy z prowizją, od ostatniego czasu nawet jeżeli ktoś miesiąc wcześniej informował że nie będzie go w wigilię i Sylwestra jest robiona afera z tego tytułu. Nie ważne że jesteś na umowie zlecenie i masz prawo do wolnego. Musisz walić nadgodziny, oraz wysłuchiwanie że wigilia to nie święto. To że niektórzy nie mają co robic i mogą pracować okey, ale są ludzie którzy muszą przygotować się na święta a nie mają nawet kiedy. Umowe o prace ciężko dostać, ile byś nie robił zawsze będzie źle i nie jesteś jej godny. Patrząc po zmianach na liderce, jest to żałosne co się tam wyprawia. Znajdują się tam osoby które z nikim się nie dogadują i tworzą nerwowa atmosfere co widać po wynikach i zwolnieniach które się szykują. Ta firma spada na psy...może czasem warto by było posłuchać młodych ludzi? Może mają lepsze pomysły na prowadzenie grup, czy też otwarcia się na umowy o pracę. Kazde call center w okolicy dba o swoich pracowników, tutaj dba się tylko o własną kieszeń. Moje sugestie dla SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu: Otwarcie się na umowy o pracę. Szanowanie swoich pracowników, szczególnie stażowych. Oraz słuchanie dobrych rad które proponują ludzie. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie rzucać się jak pchła na wietrze o wszystko

Kurzy

Piesek Pimpek ????????????

lubie pieski
@Kurzy

a leżał kiedyś (usunięte przez administratora)nawet to może też jego...

Doradca Klienta

Rekrutacja masowa, pytania ogólne. Nawet Jakbym nie odpowiedział to i tak by mnie przyjęli- czuć, że mają parcie. Warunki zaproponowane podchodzą pod umowę o pracę, tj. praca w stałych godzinach, pod kierownictwem w wyznaczonym miejscu. Najgorsze jest to, że mogą wyrzucić z dnia na dzień a ja muszę składać wypowiedzenie z 2 tygodniowym okresem

Pytania standardowe

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Sosnowiec
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Nie polecam

Brak umowy o pracę!!! Słaba baza...

Były

popełniają przestępstwa! Mają w swojej bazie danych imiona nazwiska i nr dowodów osobistych!!!!! dzięki temu że podają pierwsze litery nr seryjnego dowodu w rozmowach telefonicznych( lub część nr pesel!) nagabują starszych ludzi ( i tylko takich) do niekorzystnych dla nich umów. Dowody? Niech wjadą odpowiednie służby i prześqwietlą wszystkie bazy danych

mała Mi

najgorsza firma w której pracowałam. paskudne , nieprzyjemne miejsce Moje sugestie dla SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu: większa podstawa , umowa o prace na start Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zapewnić lepsze warunki, przydałby sie nowy sprzęt bo sporo krzesełek, komputerów , boksów jest rozwalonych

Halina
@mała Mi

Skąd taka negatywna opinia? Czy jest ona głównie spowodowana kwestiami estetycznymi? Możesz powiedzieć, jak długo pracowałaś w firmie? Czasami umowa o pracę jest zawierana przy dłuższej współpracy. Czy jest coś, co Ci się podoba u tego pracodawcy? Może firma jest przyjazna osobom niepełnosprawnym?

Uka
@Halina

Jakbyś przeczytała zamieszczone tutaj opinie to byś się dowiedziała, że tutaj nie ma umowy pracę, choćbyś nie wiem jakie wyniki miała i jak długo pracowała. No ale po co przeczytać, lepiej odpowiadać głupotami na losowe kwestie.

Agnieszka

Nie potrafią doceniać i traktować pracowników tak jak powinni widać to po licznych odejściach z firmy ludzie nie dostają tego na co zasługuja żałosne.

Paulina

1/4 osób siedzi czymś nawalona w pracy...Czy to jest poważna firma? Wytrzymałam tydzień tego czegoś... Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: WSZYSTKO!!!!

B.

Tragedia, czysty wyzysk pracowników, warunki pracy karygodne, w lato nie da się tam pracować z powodu braku klimatyzacji. Ogólnie jak to może się nazywać firmą skoro ich siedziba wygląda jak zwykły dom mieszkalny. Szefowie z miejsca nagadują pracowników, żeby nie rozpowiadali co się dzieje w firmie, bo doskonale wiedzą jakie są u nich warunki.

BB
@B.

Zwykły dom mieszkalny?? Czyli czułaś się jak w domu :)?

Loko

Uporczywe nękanie ofertami

Nie szanują pracowników, nic sobą nie prezentują jako firma call center. Bardzo dużo wymagają na tragicznych bazach , nie ma to przełożenia na wynagrodzenie, umowa tzw "śmieciowa" i ciagłe krzyki "ROBIMY LOVE! wiecej! wiecej !wiecej! Trzeba oszukiwać klientów, nie jest to praca dla uczciwego człowieka który chce normalnej pracy i normalnego wynagrodzenia. Nie polecam. Moje sugestie dla SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu: Polepszyć warunki pracy. Traktować pracowników z szacunkiem! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Szanować i dbać o swoich pracowników

M.

Nie ma już menagera pana R. i zajmuje sie wszystkim pani dyrektor D. Może nareszcie beda Nasze zasłużone prowizje i ogarnie sie jakieś normalne paczki klientów . Mam nadzieje, że ta zmiana wyjdzie SQN na dobre a takieja mam przeczucie , że jest wporzo :)

Zadowolony pracownik SQN
@M.

Na pewno bedzie dobra zmiana. Podwyżki już są a jeszcze ma być jedna chyba na 14,70 brutto . Szykuje sie dobra zmiana dzięki Pani Dyrektor. Jedyne co to faktycznie bazy by mogły być normalne bo jest bardzo źle. Myśle, że na pewno Nam pomoże bo zawsze wszystko potrafi ogarnąć bez problemu :)

SQNiak
@Zadowolony pracownik SQN

Zapisujcie sie do Żaka to więcej papy na łape a i tak nie trzeba chodzić tylko podpisać liste i nara . Faktycznie ma być lepiej z premiami przez tą zmiane . Bardzo fajnie. Ja sie ciesze :)

KuQła
@Zadowolony pracownik SQN

SQN i dobra zmiana... Z takimi ludźmi na pewno

BoSS
@KuQła

Sie okaże . Najwyżej zaś ileś tam osób odejdzie gdzie indziej. Miejsc pracy jest bardzo dużo i to często lepszych. Nie tu to 5 min na necie i przyjma Cie gdziekolwiek indziej . Łaski bez ;)

Ryba psuje sie od góry co bardzo dobrze widać w firmie. Nieprzyjemnie sie tam ostatnio pracuje. Bardzo dużo osób zwolnili albo sie same zwolniły a widać, że na tym nie koniec.Każdego miesiąca kantują na pieniądzach, nie wypłacają tego co sie należy a wymagają niewiadomo czego na bazie która jest już obdzwoniona i kliencie tylko wyzywają, że chyba nas porąbało w tym orange tak wydzwaniać a i tak musimy przekładać na późniejszy kontakt. Parodia call center! Większość krzesełek sie rozlatuje, komputery nie działają jak powinny a o wszystko trzeba sie prosić po 10 razy. Jakby mogli to by nie wypłacili nawet złotówki jakby sie tylko dało. Moje sugestie dla SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu: Kupcie nowe krzesła, załatwcie sprawne komputery bo WSTYD. Nie wymagajcie cudów na takich paczkach klientów których wręcz już nękamy telefonami po kilka razy dziennie mimo, że już wyzywają. Żeby czegoś wymagać najpierw trzeba coś dac a nie tylko chodzić i kręcić nosem i drzeć jape że cisnijcie love!!!

Viceroy
@pracownik

Podpisuje się pod tym. 100% prawda

boje sie żaby

Musimy sprzedawać Love bo jak nie to przyjdzie taka wsrętna , oślizgła ropucha i nas zje ;( Moje sugestie dla SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu: traktować dobrze pracowników nie jak roboty ktore nie czuja i nigdy sie nie psują, stawka dla wszystkich minimum 12zł "na ręke" a jeśli nie to umowa o prace a nie śmieciówka, działający sprzęt , NORMALNE krzesła nie z wysypiska śmieci Lubię atmosferę w SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu za: fajne są osoby w mojej grupie

Kaśka

Faktycznie to zasługuje na największy podziw... No ale może jak taka "super" praca to niektórzy sie muszą znieczulić żeby nie oszaleć... W każdym razie to nam pokazuje jakie osoby teraz tam pracują...

tosemja
@Kaśka

ojejejeee taka praca na przeczekanie az sie znajdze inna jest git . minus ze co miesiac oszukuja na prowizjach. Liczy to jakas tępa lasa z drugiej lokalizacji ktora zawsze leci w ch i udupia kazdego. Powinni ja zwolnic.

Ponczek
@tosemja

Nie zwolnią jej, bo im zapewne o to chodzi, żeby tych prowizji wypłacać jak najmniej, a najlepiej to wcale.

EM
@Ponczek

No ale nie wkurzysz sie jak sie starasz dzien po dniu zrobić cel z nadwyzka bo zawsze cos sie nieaktywuje, nastawiasz sie ze zgarniesz z tysiaka a tu nagle jakby Ci ktos dal w pysk bo w dniu kiedy ma byc prowizja slyszysz takie yyy nooooo niestetyyyy w tym miesiacu sie nie udalo. To juz lepiej grac w lotto albo kupowac zdrapki bo wieksza szansa na zagraniecie JAKIEJKOLWIEK kasy. Rozczarowanie, rozczarowanie i jeszcze raz OGROMNE ROZCZAROWANIE FIRMA SINE QUA NON!!!! Nie doceniaja w ogóle dobrych pracowników!!!

Flatus
@EM

Dlatego jedyną rzeczą, jaką można zrobić, żeby oni zmienili podejście do pracowników, to przestać się tam zatrudniać. Wtedy ci, co zarządzają SQNem musieliby podkulić ogon i zacząć traktować pracowników z należytym szacunkiem.

JA
@Flatus

Przestać sie starać tak żeby zauważyli, że też coś muszą z siebie dać. Kto sie daje wykorzystywać sam jest sobie winny .

Patrycja

Ja jestem zadowolona. Mam czystą i nie męczącą pracę, aż 40 minut przerwy, z samej godzinówki wychodzą fajne pieniądze, a i prowizja czasem wpadnie. Ze swoim szefem mam dobry kontakt, zawsze można się dogadać, atmosfera w grupie jest fajna.

Jaka.
@Patrycja

Co to jest czysta praca? Hahahahah o matko, ale łeb

@Jaka.

Praca w niezanieczyszczonym powietrzu, w czystej, posprzątanej sali, gdzie jest klimatyzacja. Mam swój komputer i krzesło - jak w domu :)

Aha
@Patrycja

Takie warunki masz w co drugiej firmie ale ok XD

@Aha

Owszem, ale nie zawsze jest atmosfera w pracy równie fajna :)

@Patrycja

No w SQN to na bank jest fajna atmosfera XD Tak fajna, że wasze nędzne ogłoszenia o pracę pojawiają się minimum 5 razy w ciągu jednego DNIA! ŻE-NA-DA rzygam

@AŚQ

Skoro wszędzie widzisz ich oferty pracy to albo masz manię prześladowczą, albo Cię nie przyjęli, teraz wiadomo dlaczego XD

@Ania

No sorry, z racji wykonywanego zawodu codziennie śledzę portale z ogłoszeniami pracy i codziennie po kilka razy wyświetlają mi się wasze g**niane ogłoszenia. Mimo że nazwy nie podajecie (wstyd, nie?) to z daleka widać, co to za firemka. Skoro tak u was fajnie, to skąd wieczne oferty? Ludzie nie mogą znieść tej zaj**istości u was panującej? XD

@AŚQ

Uważam, że brak piątej klepki i mania prześladowcza dyskredytuje taką "rację wykonywanego zawodu" ;))

@Ania

Tak tak tak, nie zrób kupy czasem z tej ekscytacji. Fajna firma, fajna praca, ale ogłoszenia wiszą non stop. Was to tylko tam nagrać i w neta puścić, niech ludzie widzą.

@AŚQ

Desperatka, której nie przyjęli do pracy w SQN;))))

@Ania

Nawet rzeczowo nie umiesz się odnieść do stawianych argumentów. W ten sposób właśnie pokazujesz, że nie potraficie tą firemką zaprezentować nic atrakcyjnego. Nic. I ty śmiesz się z kogoś naśmiewać, taka z ciebie bohaterka. To doskonale definiuje całe SQN. Brawo.

@AŚQ

Daj już spokój tym hejtom Targona ;)

Patrycja

Z tego co zrozumiałam, to nie dostałaś tutaj pracy, a masz najwięcej do powiedzenia. Skup się może na swojej wykonywanej pracy, a nie na innych firmach. Życzę Ci miłego dnia.

@Patrycja

Jak mogłam nie dostać tu pracy, skoro przyjmują WSZYSTKICH jak leci? Lol

@AŚQ

Laska skończ już, najwyraźniej jakieś niespełnione ambicje za Tobą przemawiają i nie umiesz sobie z tym poradzić, że jednak nie przyjęli cię do SQN. Trochę godności, pzdr

@Radek

Przecież wy nawet nie wiecie kim jestem lol godności to wy się nauczcie w tym waszym bagnie, hipokryci. Nikt z was nie potrafi przy pomocy konkretnych argumentów wypowiedzieć się na temat występujących tu opinii, a to o was odpowiednio świadczy.

Konsultant
@AŚQ

Jeżeli wypowiedzi są na takim poziomie intelektualnym jak twój @AŚK to nie dziwię się, że nikt nie wchodzi w jałową,daremną pseudo dyskusję. A jeśli mowa o "stawianiu argumentów", "robieniu kupy", czy "debilnych uśmieszkach" o których piszesz, to już wiadomo z kim ma się do czynienia.

@Konsultant

Nie macie argumentów, to logiczne, więc się nie zasłaniaj moimi docinkami. Gdybyście byli porządną firmą, to by o tym było wiadomo. Tymczasem opinii na wasz temat jest mnóstwo w różnych miejscach. Jak wam nie wstyd, wstręciuchy?

Konsultant
@AŚQ

Opinii pisanych przez sfrustrowanych maniaków, takich jak Ty AŚQ. Wybacz ale nikt normalny nie spędza całego dnia na telefonie na Go Work aby pisać o firmie w której nie wypadł najlepiej/ zbłaźnił się. Taka moja opinia.

@Konsultant

Nie ma przyzwolenia na traktowanie pracowników jak śmieci. Dopóki nie znikniecie, nie odpuszczę.

@AŚQ

Albo zajmą się Tobą właściwe organy, pisząc takie komentarze należy się z tym liczyć.

@Radek

Hahahaha no teraz to mnie rozbawiłeś, słonko. Nie łamię regulaminu, przedstawiłam pewne kwestie, do których nie raczycie się rzeczowo odnieść. Jeśli sądzisz, że się jestem tępa i się przestraszę, to się grubo mylisz. Proponuję zająć się lepiej wprowadzaniem pozytywnych zmian u was, a ludzie całkiem inaczej będą na was patrzeć. No ale po co, lepiej drzeć kapcia i co chwilę zatrudniać nowe osoby. Fajną macie logikę.

Tak właśnie sądzę @AŚQ.

@AŚQ

Racja, pracownicy sqn szukając nowej pracy przez przypadek wysyłają cv do swojej firmy.. W ogłoszeniach pisza głupoty typu "praca biurowa", próbują już wszystkiego xd

Kuna

no te ich ogłoszenia to jakiś śmiech na sali, czego to oni tam nie napiszą, nie obiecają. Jeszcze brakuje, żeby obiecali pracownikom wczasy pod gruszą, najlepiej w tropikach haha taka cudowna firma, że wstydzą się w tych ofertach zawrzeć nazwę firmy.

Uzytkownik
@AŚQ

Witam, czytając te wypociny które piszesz stwierdzam fakt iż możliwe że pracowałaś lecz nie nadawałaś się na żaden projekt. I tak jak mówisz SQN zatrudnia WSZYSTKICH i wydaje mi się że została pokrzywdzona Twoja dumna gdy stwierdzono że się nie nadajesz. To jest przykre że takie osoby które nawet nie potrafią wykonywać połączeń i przedłużyć umowę potem wypisują takie bzdury. Szkoda mi takich ludzi no ale nic nie poradzimy na ludzi którzy siedzą w domu i nic nie robią bo rodzice ich utrzymują. Pzdr

piecowy

gadacie glupoty jestem tam 4 dzien i sobie chwale Jak to jest taka zla firma to zapraszam do Amazon Saint Gobain albo Brembo nie dali byscie rady nawet tydzien je bali by was jak psy jestescie debilami i tyle

UDK

Kto co lubi.

Amazonka

W Amazonie jest spoko

polo
@AŚQ

Idź się leczyć, radzę bo to co robisz jest średnio normalne, skoro według Ciebie firma jest ch**&&wa to nie jest godna Twojej uwagi, więc po cholerę wypisujesz coś w kółko jak i Twoje zdania są kompletnie bez sensu. Możesz pisać poematy na ten temat i tak firma się ani nie zamknie ani nie zniknie, firma ma przewagę pracowników którzy są z pracy zadowoleni. Jak nie odpowiada - zapraszam do Amazon

Kinia
@polo

No Amazon lepszy, lepsza stawka i umowa o pracę, a nie takie ochłapy od SQN. Nie ma żadnej przewagi zadowolonych pracowników, bo tak dużej rotacji jak u was to ze świecą szukać. Obskurna sala i ledwo zipiący sprzęt też bardzo zachęca do pracy hahaha ble, na samą myśl rzygać się chce

piecowy

Heheszki
@piecowy

4 dzień to bardzo dużo, a za tydzień będziesz płakać, że jednak nie jest tak cudownie hahahah

@Heheszki

wszystko czas pokaze :-)

rozowa
@piecowy

Wybieram się właśnie do tej firmy, więc okaże się czy chcę tam pracować ale jak to mówię teraz zawsze, pracowało się w gorszych miejscach czytaj Amazon ( haha) Mam nadzieje że firma jest ok jak i praca nie oceniam teraz zobaczymy

Ełk

Pewnie jesteś tym sfrustrowanym, który nie dawał sobie rady haha to oczywiście żart, bo mam bekę z tych komentarzy ludzi broniących tej firemki

Abc

Kto usuwa posty? To jest taka możliwość?

Aktualny pracownik SQN

Uważam, że większość negatywnych opinii tutaj to odzwierciedlenie sfrustrowanych osobników, którzy najzwyczajniej nie nadawali się do pracy. Zazwyczaj na tego typu portalach negatywne komentarze odnośnie pracodawców pochodzą od osób, którym zapewne nie powiodło się na danym stanowisku pracy. Istnieje wolność słowa i demokracja, każdy może napisać co uważa za stosowne, ale ludzie, szanujmy się!

Ua
@Aktualny pracownik SQN

Tak, tak. Zawsze pracodawcy taką linię obrony przyjmują.

Zostaw merytoryczną opinię o SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu - Sosnowiec

• Jak się pracuje w SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu?

Zobacz opinie na temat firmy SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu?

Kandydaci do pracy w SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu