Opinie o SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu w Sosnowiec

Ola

to ta (usunięte przez administratora)firma w ogole jeszcze istnieje? mają jeszcze problem (usunięte przez administratora) Moje sugestie dla SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu: UMOWA O PRACE! zmiana podejscia do konsultantów

Dora

(usunięte przez administratora) Zwolnila wszystkich i zadowolona tylko , że sama sobie nie radzi i większość ludzi pała obrzydzeniem do tego miejsca. Nie doceniają pracowników ze stażem bez stażu z resztą po jakimś miesiącu od momentu zatrudnienia też więc... Zarobki ostatnio tragiczne bo cele są z kosmosu po to żeby dać samą godzinówke i to najniższą stawke jaką sie tylko da.

Pracuje w tej firmie już prawie dwa lata i dla mnie jest ok. Jest podstawą, prowizja realna i można sobie fajnie zarobić. Co dla mnie najważniejsze wypłata zawsze na czas. Atmosfera jest ok więc nie rozumiem o co chodzi ludziom którzy piszą bzdury... Moje sugestie dla SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu: Oby tak dalej ;) Lubię atmosferę w SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu za: Atmosfera i ludzie. Dobra kasa ;)

Camillo
@Kasia

hahahahaha że CO???

Damiano
@Kasia

Przestań zakalamywać rzeczywistość, praca jest fatalna pod każdym względem, a Ci którzy mieli resztę rozumu w głowie, uciekli stamtąd.Ja nie polecam.

Reptile

(usunięte przez administratora) To wszystko za marne grosze. Nawet jak wyrobimy premie to tak kombinują żeby nie wypłacić a wycisnąć pracownika jak cytryne. Umowa zlecenie a wymagania jak umowa o prace. Ciągle tylko dyrekcja chodzi naburmuszona , że brak wyniku. Niech sama podzwoni jak taka mądra. Pewnie by na zerze cały tydzień siedziała i na końcu sama siebie musiałaby zwolnić. Moje sugestie dla SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu: umowy o prace albo przynajmniej wzrost stawki godzinowej , szacunek do zleceniobiorcy i jego czasu poza pracą (chodzi o przymusowe nadgodziny) Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: starać sie chociaż troche być bardziej przyjemnym bo atmosfera jest ciężka bardzo wręcz niedowytrzymania...

Doradca Klienta

Rekrutacja masowa, pytania ogólne. Nawet Jakbym nie odpowiedział to i tak by mnie przyjęli- czuć, że mają parcie. Warunki zaproponowane podchodzą pod umowę o pracę, tj. praca w stałych godzinach, pod kierownictwem w wyznaczonym miejscu. Najgorsze jest to, że mogą wyrzucić z dnia na dzień a ja muszę składać wypowiedzenie z 2 tygodniowym okresem

Pytania standardowe

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Sosnowiec
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Bart

Z SQN wszyscy odchodzą, jest tam marna kasa, złe zarządzanie, (usunięte przez administratora)oraz śmieciowa umowa bez szans na umowę o pracę.Na rozmowie obiecują złote góry, potem nic nie pokrywa się z rzeczywistością.Odradzam, szkoda nerwów, a pracy jest wszędzie sporo.

Kamil

No i wszyscy odeszli. Menadżerów nie ma, kierowników nie ma, pracownicy też sie zwalniają. Lepiej niech sie dyrektorka oferty zacznie uczyć bo sama będzie dzwonić i cele wszystkie swoje z kosmosu wyrabiać za dyche na ręke za godzinę na śmieciowej umowie. Chyba, że i ona też opuści ten tonący statek bo nawet już w biedronce na kasie jest lepiej. Odradzam każdemu tego miejsca. (usunięte przez administratora) Na premie nawet nie liczcie bo i tak Wam nie dadzą. Szkoda nerwów i zdrowia. Moje sugestie dla SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu: zwolnić dyrekcje i zatrudnić kogoś na poziomie albo od razu najlepiej zamknąć firme jak to ma tak wyglądać jak teraz.

Camillo

Wiekszość się zwolniła sama albo ich zwolnili. Została sama dyrektorka. Ciekawe czy zacznie dzwonić jak odejdzie jej reszta czy może zrobi jak to ona lubi przymusowe nadgodziny pod groźbą zwolnienia. Coraz ciekawiej sie tam dzieje. Powinni ją zwolnić wtedy napewno oczyściłaby sie nareszcie atmosfera Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zwolnienie D. bo traktuje ludzi jak nie powiem co... :/

Dla mnie tam firma jest ok, ludzie są w porządku. Przychodzę robię co do mnie należy i wszyscy są zadowoleni. Kasa sie zgadza, zawsze na czas. Ci co narzekają widocznie nic nie robią albo wgl nie pracowali w cc

On

Pewnie dostałeś bon za pozytywną opinię, kiedyś coś takiego robili XD

Lola
@On

Hahahaha

Klaudia

Witam serdecznie czy mogę z kimś porozmawiać na priv na temat pracy ?? Najlepiej na fb Klaudia Kacprzycka Katowice pies w tle dziękuję

a
@Klaudia

#rodo

W sumie to już wszyscy stamtąd odchodzą nawet liderzy. Wkrótce połączenia będzie wykonywać dyrektor osobiście wraz ze swoim pieskiem bo nikt nie chce tam pracować na tak żałosnych warunkach... Moje sugestie dla SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu: podwyżki, normalne cele i szacunek do pracownika Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zacząć wreszcie doceniać pracownika, traktować z szacunkiem, wyższe wynagrodzenie, normalne cele które są do wyrobienia, normalne umowy!!!

radiohead

wstyd dla orange z takim partnerem współpracować. łamią prawo ciągle, nękają klientów, dno najgorsze z możliwych. Tragedia to miejsce chyba, że ktoś lubi pracować w ekstremalnych warunkach

Xzc

Zanim się zacznie pisać komentarze w Internecie polecam poznać zasady interpunkcji. Pozdrawiam ????

Ania z sqn
@Xzc

Z wzajemnością.

Tup tup

Moim zdaniem ten wpis jest tutaj na prawdę nie potrzebny. Nie jesteś w tej grupie ? To nie wnikaj. Dziękuję za uwagę.

PK 87

W sumie to miała być praca na chwilę. Z ów chwili zrobiły się 2lata. Atmosfera,ludzie (w tym kadra) świetni. Żadnych wydziwian,czy czegoś podobnego. Aczkolwiek nie jest to praca to której każdy się nadają. Ja z czystym sumieniem mogę polecić. Lubię atmosferę w SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu za: Podejście

@PK 87

Ciekawe czy nadal tam pracujesz z równie wysokim poziomem zadowolenia:D

Szok

Czytając ostatnie wpisy, zastanawia mnie jedno. Dlaczego nie napiszecie petycji do Pani D. O usunięcie nie miłej pani lider ? Ja bym tak zrobił i wtedy grupa dalej byłaby grupa

Ta
@Szok

Grupę? to już nie ta sama grupa ona ja zniszczyła.

@Szok

bo Pani D. ma wszystko i wszystkich w d ;)

Jeżeli chcą wymagać to umowa o prace , stawka normalna i warunki a jak nie to wypad! ja pierrr ludzie z czym wy macie problem??!! PIP zamówcie, nie ma już D. ludzi od myślenia sama se palcem nie trafi może zrobi pod siebie i sie nareszcie zwolni albo zamkną tą firme bo to porażka dla Orange które akurat jest spoko a ta firma psuje jej opinie na każdym kroku Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: UMOWA O PRACE!!!!!!!!!!!!! Większa stawka a jak nie to zwolnić dyrektora bo ferment sieje

a tam piwko. czasem się wódeczka zdarzy albo palenie i to jest petarda robota :) trochę się podzwoni, może jakimś cudem klient też będzie nawalony i podpisze umowe i nie wywalą z roboty. Piesek akurat fajny ale chyba też ma już z tego wszystkiego ochote zajarać jakiś dobry baks

Pracowałem tam jakiś czas temu i uciekłem z tego miejsca. Dziwi mnie dlaczego wogole ludzie nadal tam pracują? Ofert jest mnóstwo, rotacja ogromna ale to nikomu nie daje do myślenia.

Stefek

Czysty wyzysk pracownika. Kadra zarządzająca, która ma tyle pojęcia o zarządzaniu co ja o spedycji - czyli nic. Oszukują na każdym kroku. Radzę omijać szerokim łukiem.. Chyba że ktoś lubi pracować w cyrku. Pani Dyrektor chodząca z psem na rękach to jakaś kpina, ludzie pijący w pracy, bo najlepsza motywacja to piwko w sobotę przy stanowisku . Dno dna i wodorosty.

MarcosNarcos
@Stefek

Co jak co ale jak piwko w sobote przy stanowisku Ci nie odpowiada to chyba trzeba Cie zutylizować bo pierwszy raz widze takiego chorego (usunięte przez administratora) któremu to nie pasuje :D

Mała Mi
@MarcosNarcos

Haha jeżeli pracują tam same takie (usunięte przez administratora)jak ten co umieścił wpis, to czego można się spodziewać o poziomie tej firemki :-)

Wkurzeni

Gratulacje dla Pani lider. Która zwolniła dziś dwie lepsze osoby. To że ich nie lubi nie oznacza że przez to trzeba kogoś zwalniac. A może to zazdrość? Że byli lepszymi pracownikami od niej ? Były lider tej grupy to był gość, miał podejście do ludzi, wiedział jak z każdym rozmawiav i czego wymagać. Zrobił wielki błąd dając tą Panią na liderkę. Władza jej uderzyła do głowy. Patologia.

Ktoś
@Wkurzeni

Zazdrosna o to że poprzedni lider ich traktowal lepiej niż ja

Pracownik2
@Wkurzeni

Pani lider to najbardziej dwulicowa osoba z jaką mozna miec przyjemność pracować. Mila i kochana tylko gdy jest wynik lub gdy czegoś chce. Niesłowna, narwana.. są ludzie którzy, nie nadają sie do pracy z innymi a szczególnie do zarządzania.. od zmian na liderce bardzo zle sie dzieje i lepiej nie będzie. Wszyscy co mieli trochę rozumu uciekli. Daje tej firmie czas do konca tego roku jak rozleci sie tam wszystko. Nikomu nie polecam. Zwierzęta w zoo sa lepiej traktowane.

Konsultant
@Ktoś

To chyba powinno się traktować lepiej swoich pracowników, a nie zmuszac ich do zmiany pracy z powodu straoświeckiego lidera. Moim zdaniem lider to ma być osoba pomocna, wesoła, otwarta, a nie wievznie obrażona, podsłuchujaca własnych konsultantów aby wiedzieć co się w ich życiu dzieje. Kiedyś chciało się przychodzić do tej pracy, teraz.... poważnie zastanawiam się czy nie zmienic grupy.

Obserwator

Czytając wpisy o tej firmie nic się nie uczą przełożeni Czas im pokazać ze bez pracowników przestanom istniec ,wszyscy z tamtąd Uciekają

Zostaw merytoryczną opinię o SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu - Sosnowiec

• Jak się pracuje w SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu?

Zobacz opinie na temat firmy SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu?

Kandydaci do pracy w SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu