brak logo

Dotpay Polska Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Dotpay Polska Sp. z o.o.

XXX 2014-11-04 09:19:29
Witam!
Zgadzam się z poprzedniczką wyżej. Praca w tej Frirmie to jakieś nieporozumienie i największa porażka.Rozmowa kwalifikacyjna milusieńka. Szkolenie jeden dzień a potem prawdziwa rzeczywistość, brak jakiejkolwiek pomocy,o kulturze i szacunku wobec pracownika można zapomnieć. Non stop spory , kłótnie. A o przerwie na śniadanie nie ma mowy i czasu bo robisz robotę innych którzy w tym czasie idą na papierosa.
3
strw 2015-05-20 13:38:03
Mój poprzedni komentarz został usunięty, co tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że tę firmę należy omijać szerokim łukiem.

Czas, który spędziłam w Dotpay'u to jeden z gorszych momentów w mojej historii zawodowej. Koszmarna atmosfera terroru, wieczne krytyknactwo, wulgaryzmy i przerzucanie odpowiedzialności na innych pracowników to główne zastrzeżenia w stosunku do tej firmy.
Ze stresu przed pracą zdarzało mi się mieć gorączkę i bóle brzucha. Nie było dnia, żeby przełożona lub starsi stażem pracownicy nie zjechali mnie z góry na dół - bez powodu lub za pomyłki innego pracownika (!)

Na szczęście w następnej pracy atmosfera jest zupełnie inna, a i o staranne i właściwe wykonywanie swoich obowiązków łatwiej jest w normalnych, bezstresowych warunkach. Jestem doceniana i szanowana, również pod względem finansowym. O pochwale czy przyzwoitej pensji w Dotpay'u można od razu zapomnieć.

Nie polecam tej firmy NIKOMU, kto szanuje siebie, ceni sobie w pracy i w relacjach z innymi ludźmi kulturę i szacunek, a przede wszystkim jest świadomy swojej wartości.
1
zyz 2015-07-03 17:17:14
Oczywiście mój poprzedni komentarz zniknął, więc tylko w skrócie go podsumuję.

O tej żenadzie najlepiej mówi sposób zwalniania pracowników. Pracujesz jak zwykle po 9-10h dziennie (jak zwykle, czyli bez żadnych przerw, z telefonem w jednej ręce i e-mailem w drugiej, płatne za 8), po czym 10 minut przed planowanym końcem pracy dowiadujesz się, że masz wziąć przymusowy bezpłatny urlop do końca twojej umowy. Nie weźmiesz, to dyscyplinarka za niewyrabianie się z obowiązkami, bo przecież gdybyś się wyrabiał, to wystareczyłoby ci 8 godzin pracy.

W trakcie miesiąca szefowa 5 razy daje ci sprzeczne informacje, po czym po ostatecznym ustaleniu zadań masz w tydzień zrobić to, co powinno ci zająć cały miesiąc.

Fajna to tam jest chyba tylko rozmowa. Nie licz na żadne podwyżki. Częściej już się zdarza obniżenie stawki(!) po okresie próbnym.
4
halina40013 2016-04-18 14:41:51
Dnia 15.042016 realizowałam dwie płatności za pośrednictwem waszej firmy przez mój bank,.Chodziło o zakup bidow do serwisu Sknerus.Przelałam dwukrotnie kwotę 170,00 z tego na moim koncie znalazlo się tylko jedno 170,00 na kupno 1000 .Nie wiem gdzie napisac bo serwis Sknerus wogóle nie odpowiada.Może wy mi pomożecie.
1
boniwacek 2016-07-19 13:59:33
Jako przedsiębiorca, właściciel sklepu internetowego, też nie polecam DotPay. Obsługa bardzo nieuprzejma, a gdy dzwonisz to nie rozmawiasz z człowiekiem posiadającym nazwisko, tylko z numerkiem, np. 14.
Opóźnienia w wypłatach dużych kwot mogą zaważyć na rentowności Twojego sklepu. Nie polecam!
gość 2016-07-19 14:20:32
Swietnie, że są dobre zarobki, a wypłata na czas? dzięki
Zostaw swoją opinię o Dotpay Polska Sp. z o.o. - Kraków
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dotpay Polska Sp. z o.o.