Opinie o Kancelaria Prawno-Medyczna Lege Artis w Kraków

Nasza Kan­ce­la­ria została stwo­rzona przez zespół rad­ców praw­nych, praw­ni­ków oraz spe­cja­li­stów ds. likwi­da­cji szkód. Od 2008 roku spe­cja­li­zu­jemy się w docho­dze­niu rosz­czeń odszko­do­waw­czych od firm ubez­pie­cze­nio­wych. Pro­wa­dzimy w imie­niu Klienta cały pro­ces likwi­da­cji szkody, a w przy­padku, gdy uzy­skane odszko­do­wa­nie jest nie­za­do­wa­la­jące, repre­zen­tu­jemy Klienta w pro­ce­sie cywil­nym o zapłatę prze­ciwko fir­mie ubez­pie­cze­nio­wej. W spra­wach odszko­do­waw­czych obsza­rem naszych dzia­łań jest teren całego kraju

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawno-Medyczna Lege Artis w Kraków

pat

rażąco prorosyjska postawa, szerzenie dezinformacji na swoim blogu - polecam się zagłębić w temat przed podjęciem współpracy z tą kancelarią.

Widziałem na stronie Kancelarii, że przy zatrudnieniu specjalisty ds. odszkodowań wymaga się minimum 25ciu lat. czy mógłby mi ktoś wyjaśnić skąd się bierze taki właśnie wymóg? Studenci raczej nie podejmują się współpracy?

pat Nowy wpis

Jak długo trwa proces awansu w Kancelaria Prawno-Medyczna Lege Artis?

gocha Nowy wpis

bardzo dobra firma wygrała sprawę sądową pieniądze wypłacone tydzień po zakończeniu sprawy polecam

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kancelaria Prawno-Medyczna Lege Artis? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Agnieszka

Widzę, że interesanci Kancelarii Prawno-Medyczna Lege Artis są bardzo zadowoleni z jej usług. Można dostrzec, że kancelaria nie raz komuś pomogła w ciężkiej sytuacji. A czy pracownicy też są zadowoleni? Oferta na Specjalistę ds. Odszkodowań nadal jest na stronie http://www.kancelaria-legeartis.pl/wspolpraca/ , więc przyszli pracownicy chcieliby wiedzieć jak się pracuje w takiej firmie, która pomaga tylu ludziom.

Agnieszka

@Tomek to dobrze, że jesteś zadowolony. Pracujesz w Kancelaria Prawno-Medyczna Lege Artis czy korzystałeś z ich usług? Z czego jesteś najbardziej zadowolony?

Są super i bardzo ich cenięSą super i bardzo ich cenię

Są super i bardzo ich cenięSą super i bardzo ich cenię

Są super i bardzo ich cenię

Marco

podpisałem z nimi umowę na początku tego roku. jutro wysyłam ostateczną dokumentację medyczną. Po wszystkim, tj. po rozstrzygnięciu sprawy przez sąd, wypowiem się na temat tej firmy. Wątpię aby nie zależało im na wysokim odszkodowaniu ponieważ im więcej "wywalczą" dla mnie tym większa prowizję otrzymają.

Majka

Ja jestem bardzo zadowolona najpierw zaczełam reprezentowac sie sama -ubezpieczyciel zaproponowal mi 5000zł. na drodze ugody. Znajoma polecila mi Kancelarie Lege Artis z Krakowa -zaryzykowałam i otrzymalam odszkodowanie po potrąceniu prowizji kancelarii w kwocie 9800zł. Jestem bardzo zadowolona z usług kancelarii i namawiam wszystkich żeby nie dawali omamić się ubezpieczycielowi. pozdro-majka

Jurek

a co powiecie na prace jako Specjalista ds. Odszkodowań?

Norbi

Ja jestem bardzo zadowolony wczoraj dostałem pieniądze wygraliśmy w sadzie, mimo wcześniejszej decyzji odmownej od WARTY.

Rocky

A ja polecam tą Kancelarie zajmowali się wypadkiem mojej córki i wszystko zostało mi spokojnie oraz rzeczowo wytłumaczone. Sama sprawa trwała długo ale i wypadek był groźny a finał miło nas zaskoczył. Wielkie podziękowania dla Pana Ryszarda D.

odszkodowania.info.pl

Oto cała prawda o tej firmie: http://www.odszkodowania.info.pl/?p=2795

@staszek przyjąłeś?

staszek

a co powiecie na prace jako Specjalista ds. Odszkodowań?

GGG
@staszek

Jak Ci proponują - to przyjmij ofertę.

P

Polecam!

ojciecmateusz

zatrudnij się u nich. Nie pożałujesz.

wiki

Przechodząc z konkurencji do lege artis miałam pewne obawy ale zaryzykowałam. Na dzień dzisiejszy mogę potwierdzić że sprawy prowadzone są podobnie jak w kancelarii w której pracowałam poprzednio, pieniądze są wypłacane na czas i zgodnie z umową tylko prowizję mam dwa razy większą.:)) Ja polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawno-Medyczna Lege Artis - Kraków

Kancelaria Prawno-Medyczna Lege Artis