Opinie o BPH - British Publishing House Ltd w Warszawa

Britishpedia LTD, wydawca m.in. Encyklopedii Osobistości Rzeczypospolitej Polskiej - standardowego dzieła literatury biograficznej, które ukazuje się corocznie od 2013 r., zawiera krótkie biografie znaczących osobistości z Czech, Słowacji,Polski, Niemiec, Austrii, Litwy oraz Węgier. Britishpedia Encyklopedia Osobistości Rzeczypospolitej Polskiej publikuje autentyczne dane osobistości oraz informacje wyjątkowe– użyteczną pomoc do zawierania kontaktów z ważnymi ludźmi. Wpisu do Britishpedii nie można zakupić. W leksykonie zawarte są tylko te osoby, których działalność jest wyraźnie zauważalna i dzięki temu są znanymi osobistościami. Ten dokument współczesnej historii o trwałej wartości jest podany w luksusowej, reprezentacyjnej formie: bordowa skórzana oprawa, szyte łączenie brzegów, tłoczona nazwa lub dedykacja, trójstronnie złocone brzegi. Wydawnictwo Britishpedia zaprasza do współpracy!

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BPH - British Publishing House Ltd w Warszawa

Stefania

@Obywatel Pracuję dla BPH - British Publishing House Ltd od dawna i uważam, że nikt nie powinien pozwalać sobie na tego typu insynuacje. Nie pracujesz człowieku w firmie a próbujesz ją oceniać , tak nie można.

Obywatel

(usunięte przez administratora) W ofercie pracy piszą o stanowisku asystenta redaktora... Ktoś ma "pomysł" na model biznesowy, ale nie ma pomysłu jak go wprowadzić w życie, więc szuka kogoś kto zrobi to za niego. Kolejna oferta jakich setki... "Kup pan cegłę"

Natalia

Szkoda, że BPH - British Publishing House Ltd nie ma w tej chwili żadnych ofert pracy. Dla mnie to byłaby satysfakcja z pracy u nich.

Aneta

@Stellazdecydowałaś się na aplikacje do firmy? Jeśli tak, podziel się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej.

Redaktor

Gdy na wstępie okazało się, że mam własny samochód i jestem gotowy jeździć nim do 70 km, byli bardzo mili. Dostałem robotę, gdy powiedziałem, że pracowałem kiedyś jako obwoźny sprzedawca odkurzaczy z USA.

Czy mam samochód, czy mogę codziennie jeździć w promieniu 70 km, czy mam doświadczenie z akwizycją, infolinią; czy sprzedałem kiedyś coś nieznajomemu.

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Encyklopedia Osobistości Rzeczypospolitej Polski c

No dobra, czyli rozumiem wydawnictwo odpowiedzialne za przygotowanie Encyklopedii Osobistości Rzeczypospolitej Polski, nazywa się teraz Britishpedia, a globalna nazwa firmy, której podlega Polska Britishpedia to BPH - British Publishing House Ltd?

Aneta

@klaudia interesuje Cię praca w jakiej miejscowości? Obecnie BPH - British Publishing House Ltd poszukuje Przedstawicieli Handlowych. Rekrutacje trwają dla wielu województw. Pracujesz już jako przedstawiciel handlowy? Opowiedz jak wygląda codzienna praca w tym charakterze!

agniesia

Informacje o firmie są tutaj https://companycheck.co.uk/company/08659692/OXFORD-ENCYCLOPEDIA-LTD/companies-house-data Praca redaktora polega na szukaniu chętnych i przeprowadzaniu wywiadów mających na celu stworzenie notki biograficznej do leksykonu. Jeśli udzielający wywiadu jest zainteresowany posiadaniem egzemplarzu tego leksykonu, może go odpłatnie zamówić u redaktora. Jeśli nie, może poszukać w internecie linku do wydania elektronicznego lub pójść do biblioteki. Zdarzało się jednak, że następnego lub kolejnego dnia ludzie rezygnowali z dokonanego zakupu lub w ogóle z publikowania swojej biografii. Narzekali też, że nie mogą do niej zgłosić osób zmarłych, mimo, że tłumaczyłam, iż jest to swego rodzaju platforma społecznościowa, a nie tradycyjny leksykon znanych osób. Dlatego publikować biografie mogą tylko osoby żyjące, a o zmarłych można najwyżej wspomnieć w dziale rodzice lub dzieci. Praca wymagała mobilności i kreatywności w wyszukiwaniu chętnych. Nie trzeba za to było mieć dużego doświadczenia i kwalifikacji, liczyły się predyspozycje. Zrezygnowałam, bo nie miałam pomysłu, komu jeszcze zaoferować leksykon, mimo, że wcale nie tak trudno do niego trafić ;)

Klaudia

Czy może mi ktoś podpowiedzieć jakich obecnie pracowników potrzebuje BPH? Mam informacje , że firma jest spoko i można składać spokojnie cv. Jak przebiega proces rekrutacji ? Czy firma jest przyjazna pracownikom?

Stella

Szukam pracy w najlepiej bym chciała w BPH ponieważ wiem że są dobrzy ale nie widzę ofert. Szkoda!!!

Stella

Czy ktoś mógłby przekazać kilka informacji o firmie? Chciałabym podjąć prace ale dobrze by było troszkę ich sprawdzić. Na jakie zarobki można liczyć? Czy w Łodzi jest zapotrzebowanie na pracownika? Czy ludzie pracujacy są fajni bo to jest też ważne? Dzięki

Feliksa

Nie można tak uogólniać. Pewnie wszystko się wyjaśni i nie będzie kłopotu. Fajna firma szkoda tylko, że nie mają żadnych nowych ofert pracy bo z wielka ochota zatrudniłabym się u nich w Lublinie jako przedstawiciel handlowy. Zawsze tak jest jak firma dobra to ciężko o pracę.

Britishpedia

Tak, firma w związku z rozwojem nowych projektów wydawniczych zmieniła nazwę na BPH - British Publishing House Ltd. Poprzednia nazwa nie współgrała z nowymi projektami. Sam tytuł encyklopedii pozostał nie zmieniony: "Encyklopedia Osobistości Rzeczypospolitej Polskiej", seria Britishpedia.

Morris
@Britishpedia

Dzięki za informację, teraz już wszystko jasne ;) Właściwie to moglibyście wrzucić tego typu oświadczenie na waszego oficjalnego Facebooka ( https://www.facebook.com/oxfordencyklopedia/ ) to wtedy do większej liczby osób by dotarło co i jak dalej z Oxford Encyklopedią...

Stefa

Firma bez względu na zmianę nazwy(jest to normalne) jest bardzo dobra. Pracuję już długo nie zamieniłabym jej na żadna inną. Maruderzy proszę poszukać innej firmy i nie będzie problemu ani stresu dla nikogo. Najlepsza firmę można przedstawić w bardzo złym świetle.

Morris
@Stefa

Czyli jednak zmienili nazwę?

Oxford Encyklopedia

Wydaje mi się, że podmiot odpowiedzialny za wydawanie Oxford Encyklopedii Osobistości, zmienił nazwę z Oxford Encyklopedia Ltd na Britishpedia. Ktoś coś wie na ten temat?

ciekawski

Jakieś opinie na temat najnowszego wydania oxford encyklopedii osobistości? Ktoś zamawiał?

Oxford Encyklopedia
@ciekawski

Na oficjalnym Facebooku Oxford Encyklopedii znajdziesz już opinie na temat najnowszego wydania Encyklopedii Osobistości RP

moja opinia

A co to za różnica kto wydaje tą całą oxford encyklopedię? Ważne, ze ludziom się podoba jak to robią. Zresztą, wystarczy poczytać sobie opinie w internecie na ten temat, żeby się przekonać co jest dla kogo ważne. Ot, chociażby tu jest ciekawy wątek na ten temat: http://www.goldenline.pl/grupy/Pozostale/wasze-opinie-o/oxford-encyklopedia-opinie,3744313/ Polecam rzucić okiem, zanim zaczniecie znowu narzekać.

Dlaczego nikt wprost nie napisze, że to nie jest uniwersyteckie wydawnictwo, tylko prywatna firma szukająca akwizytorów? Encyklopedie posiadają tylko osoby, które zapłacą za publikację biografii.

Kris
@Adam

Nikt nie napisze, bo jest to bardzo dużą czcionką napisane na stronie internetowej wydawnictwa. Ale jak widać zamiast zajrzeć do źródeł lepiej spekulować:) A opublikowanie biografii w encyklopedii jest darmowe:)

@Kris

O której stroniesz piszesz? Tej na której powołują się na oksfordzkie Who is who? Swoją drogą dlaczego nie przyznasz się, że jesteś ich pracownikiem? Wstyd?

Kris
@Adam

Wskaż mi proszę miejsce, w którym powołują się na...no właśnie na co? Bo czym innym jest Oxford University Press (zajmujące się zupełnie innymi publikacjami), a czym innym nie istniejące już Who is Who. Zatem zanim zaczniesz wypisywać bzdury sięgnij do źródeł i nie mieszaj tytułów. Na marginesie - mam łańcuch do motocykla marki Oxford. Czy to znaczy, że ich producent też podszywa się pod kogoś?:)))

Oxford Encyklopedia Opinie

Nie wiem czy moja opinia się komuś tu przyda, bo większość osób na forum pyta raczej o opinie o pracy w oxford encyklopedii na stanowisku przedstawiciela handlowego. Ja tymczasem byłem w zespole odpowiedzialnym za przygotowanie polskiej wersji strony WWW wydawnictwa Oxford Encyklopedia. Konkretnie byłem odpowiedzialny za copywriting treści na część z podstron, między innymi tego co znajdziecie w zakładce "historia". Podlegałem bezpośrednio pod pana ST (nie będę może podawał pełnych danych osobowych), i szczerze mówiąc współpraca z tym konkretnym panem układała mi się przyzwoicie. To jest nie było zbyt dużo marudzenia o treść, tylko jasne wytyczne, i potem uwagi co można by ewentualnie poprawić. Ogólnie w mojej pracy spotykam się z różnymi Zleceniodawcami, a w tym przypadku nie było źle, wręcz przeciwnie. Jeśli więc osoby zarządzające wydawnictwem Oxford Encyklopedia, na podobnym poziomie traktują innych pracowników co mnie, to w mojej opinii można polecić z nimi współpracę. Tyle z mojej strony pozdrawiam Tomek Tomczak.

OLI
@Oxford Encyklopedia Opinie

Jak dla mnie bardzo ciekawa opinia. Bo mnie właściwie nie obchodzi kariera przedstawiciela, i jeśli już miałbym się wiązać z wydawnictwem Oxfordzkim, to właśnie w takim charakterze mniej więcej takim jak ty kolego. Pozdrawiam!

Monia

Ktoś wie czy temat pracy w Oxford Encyklopedia wciąż aktualny?

MM

Potrzebni są w tym momencie asystenci redaktora, albo przedstawiciele handlowi, generalnie wygląda to dość dobrze, praca jest dobra w godzinach od rana do popołudnia, czyli jeszcze macie czas na życie, generalnie jedna z lepszych jeśli chodzi o redakcje

Zostaw merytoryczną opinię o BPH - British Publishing House Ltd - Warszawa

• Jak się pracuje w BPH - British Publishing House Ltd?

Zobacz opinie na temat firmy BPH - British Publishing House Ltd tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BPH - British Publishing House Ltd?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BPH - British Publishing House Ltd?

Kandydaci do pracy w BPH - British Publishing House Ltd napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BPH - British Publishing House Ltd

BPH - British Publishing House Ltd