Opinie o Ekotrade Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ekotrade Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Ekotrade Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekotrade Sp. z o.o. w Warszawa

Łuki

Witam mam takie zapytanie do osob ktore pracowały lub pracują dla Ecotrade Jak z wynagrodzeniem ? Czy wypłacane na czas i jaki system zmianowy jest np 24h/72h Czy są jakieś dodatki bądz benefity I ogulnie jaka atmosfera

Ggjhcf
@Łuki

Odradzam! (usunięte przez administratora) z wynagrodzeniem!.

Esom
@Łuki

Nie płacą... Dziś 11 a etatu nie widać. Za bania lekarskie nie zwracaja trzeba się prosić i czekać po 3 mce. A wyplaty w terminie zdarzaja sie 1-2 razy w roku

rgbm
@Łuki

Zlecenia tez są wypłacana róznie, a benefitów to raczej od Ciebie oczekują Zapomnij o paczce kawy na święta , nie mówiąc już o Multisporcie np.

Zenon

W Gdańsku tez brak wypłat. Brak poszanowania dla pracownika .Praktycznie co miesiąc podobną sytuacja . Panie z Wawa księgowość wiecznie zdiwione gdy sie dzwoni i pyta o wynagrodzenie . Praktycznie wieczne opóźnienia i wielka łaska .

ekus GI

a wypłaty wciąż BRAK z UMOWY O PRACE A JUZ 11

ekus GI

hejka jakie sa stawki na GI w eko

Pracownik Ochrony

Zadzwoniłem z ogłoszenia z "GW" które pisało że szukają pracownika z angielskim na hotel. Jak przyszedłem okazało się że nieaktualne i próbowano mnie pogonić. Powiedziałem wtedy że przyjmę każdą pracę w ochronie. Zaoferowano mi stawkę 6 zł "jak się bedę sprawdzał to 7 zl dostane". Wysłano mnie na obiekt gdzie byłem tego samego dnia pogadałem z dowódcą zadzwoniłem potem i umówiłem się na następny dzień na przyjęcie odzieży. Już w czasie rozmowy kwalifikacyjnej darto się bez powodów.

1. Czy pity alkohol? 2. Dlaczego praca w ochronie:)

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Jan

Eko jest jeszcze w PGZ?

kwalifikowany

Przegrali ZUS Nowy Sącz wygrała Karabela gdzie wszyscy mają pełne etaty bez kombinowania.

Kamil
@kwalifikowany

Zapomniałeś dodać że Karabela wygrała,tylko dlatego że zatrudnia samych inwalidów.Ekotrade daje szanse pracy jednym i drugim.

@Kamil

EKOTRADE 26.08 brutto GROM 24.60 brutto VIP 26.32 brutto KARABELA 21.98 brutto ERA 25.82 brutto musicie w EKOTRADE płacić kokosy ludziom przy takich stawkach

@Kamil

Od dzisiaj możesz swoim panom buty pucować,że dają szansę pracy.Kto twoim zdaniem jest taki kompetentnym w tej firmie i ma pomysł na dobro pracowników.Powiem Ci tak wybierz się po Podwyżkę to usłyszysz że na twoje miejsce mają 5 chętnych.Patrze przez okno i widzę że na melomanów nie ma kolejek no chyba że z papierosami.

Grzes
@kwalifikowany

W Ekotrade pracowałem szanują ludzi i daja szanse każdemu jak z grupami i bez grup ludzi. A Karabela zatrudnia tylko samych ludzi na grupach nie dziwie się ze wygrali w Nowy Sączu Zusy jak bazują na samych grupach i ludzie pracują za etat nic więcej nie dorobią. Jak można sie wypowiadać na temat firmy w ktorej nie pracowałes

@Grzes

resortowe emeryty do tego 4 osoby na 30 pełny etat z grupami reszta 0.5 etatu i zleceniówki normalnie miodzio firma

@kwalifikowany

Jak taka dobra firma Karabela czemu w Nowym Sączu nie zostawiła nikogo bez grupy na obiektach Sadu ? Tylko wszystkim podziękowali wypowiadasz się na temat pracy w Nowym Sączu a wasza firma pozbawia ludzi bez grup pracy w Nowy Sączu. Wypowiadasz się pracy ludzi nie pracując w tej firmie . Może przetarg na Zusy w Nowy Sącz Karabela miała ustawiony przetarg ze wygrali za tak niską kwotę. Wypowiadasz się też o emerytach a u Was kto pracuje sami ludzie z grupami nie masz grupy nie pracujesz w Karabeli. Tak samo będzie na obiektach Zus w Nowym Sączu podziękuje Wasza firma jak w Sądzie ludziom bez grup.

@Paweł

Komu podziękuje jak ludzi już mają?

@kwalifikowany

No własnie sam odpowiedziałeś że ludzi mają na Zusy czyli prosta sprawa nikt z obecnych pracowników nie zostanie bo wasza firma nie zostawi nikogo z byłych firmy tylko Wy sie wepchacie i pozbawicie pracy ludzi. Tak samo w Sądzie było i tak samo będzie w Zusach i wypowiadasz sie o firmie Ekotrade a firma Karabela kto ma szanse ? Tylko Wy jak napisaleś komu podziekują jak ludzi ma? Tak ma Was z grupami bo na tym bazuje Wasza firma. Powinni w Zusie zrobić kontrole czy w nocy nie będą pracownicy spali skoro sami z grupami zostaja z Karabeli

Grzes
@kwalifikowany

Dokładnie zgadzam sie z wypowiedzią (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)zawsze ma swoich ludzi i nikogo nie zostawia. I to dobra firma zabiera prace ludziom zdrowym w Nowy Sączu. Ale wejda na Zusy jak (usunięte przez administratora)piszesz bedą spać po nocach

Kwalifikowany
@Grzes

Ekotrade widzę wam życie uratował od nowego przetargu tylko 12 etatów teraz jest 19 A za 2 lata jeszcze mniej bo brak nocek i weekendów. Budżetówka kasy nie ma.

As

Nowe umowy zlecenia z dziwnymi terminami obowiazywania nie jak zawsze od pierwszaleego dnia miesiaca ale od polowy stycznia umowy obejmuja kary pieniezne praktycznie za wszystko co znowu kombinuja czy wy tez dostaliscie podobne umowy

Uehd
@As

Ja pracuje juz miesiąc bez umowy, nie ma grafiku na nowy miesiąc ani wyplaty.. Najgorsza firma...

Nie chce nikogo straszyć ale miałem spięcia juz z nimi, nie zapłacili mi za ostatni miesiąc. Myśleli ze im podaruje. Z odsetkami mi zapłacili! ;-) Pozdrawiam pana K.

Sam

Panowie derektorzy ekotrade jeśli jutro nie bedzie wypłaty za grudzień to koniec (usunięte przez administratora) że przelewy poszły w czwartek zgłaszam to do nzz solidarność w końcu się ktoś za was weżmie I do zusu za kombinowanie z umowami

@Sam

I co jak zwykle kasy brak

Ekus

Siema no w tym miesiącu wszystko planowo nasza jałmużna bynajmniej w Elblągu

PRACOWNIK

Jaka od tego roku jest najniższa krajowa na reke? Ciekawe czy ekotrade zapłaci normalnie :)

1930 netto + dodatek nocny 20% za pracę 22 do 6

zleceniówka minimalna to 17 brutto na rekę to 11

inf
@kwalifikowany

co ty gadasz?! 17 brutto to 12,34 zł netto (ze składkami zus). zlecenie bez składek (np. przy równoczesnej pracy na umowę o pracę w tej samej firmie) wynosi 14,39 zł netto

Renia
@inf

Ha ha dobre W tej samej firmie to by składki musiały być odprowadzane Do tej pory żeś nie zauważył że zlecenie masz w innej firmie podpisane :-) Innej na papierze oczywiście :-)

inf
@Renia

pracuję w eko w dwóch firmach - umowa o pracę i zlecenie (inna nazwa firmy) i jakoś zawsze miałem składki odprowadzane tylko z umowy o pracę, a ze zlecenia nie i wyższą stawkę dzięki temu - odprowadzali tylko i wyłącznie obowiązkowe zdrowotne :)

Kwalifikowany
@inf

W lutym się zdziwisz przy wyplacie

Renia
@inf

Ale ja tego nie kwestionuje Bo wiem że oni tak właśnie robią I masz wyższą stawkę bo Cię okradają podsuwajac druga umowę zlecenie Nie wszyscy są tego jednak świadomi szczególnie jak ładują na chorobowym i się dziwią że tak mała wypłatę dostają

Goździk

Ludzie, naprawdę zacznijcie się szanować jak to ktoś już napisał. Naprawdę nie ma problemu z tym rodzajem pracy. Z grupą czy bez, nie ma znaczenia. Trochę więcej wiary w siebie. W innych miejscach nawet stawki są większe a praca podobna. Wiem, bo już jestem gdzie indziej i szukanie zajęło mi raptem tydzień z rekrutacją i rozmową. Da się.

Jak szefostwo w Ekotrade Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Jerzy

Jak chłopa panszczyznianego.

Wtf

A chciałem iść do tej firmy do pracy , po przeczytaniu tych opinii zadzwonie i podziękuje ????????????‍♂️

Tommy

30 dni czekac na kase kupa smiechu! W Gdansku tak placa pozdrawiam tych co odeszli z tej pseudo firmy

htyr
@Tommy

W Gdańsku i okolice trójmiasta też tak płacą, na umowie jest e do 20 lub 25 a dostajemy 30 ... Kupa śmiechu ich nawet to nie interesuje że człowiek ma wydatki , jakieś raty co przez nich musimy płacić z odsetkami ... !!!!

esom
@Tommy

Święta nam urządzili piękne, tez pozdrawiam tych co stąd poszli, czas do Was dołączyć

Zły
@esom

Ilu jeszcze zostało z esomu? Pewnie Mapet show oraz Barbara strejson

Mikołaj

Drodzy prezesi dyrektorzy koordynatorzy i właścicielu. Z okazji świąt życzę wam żeby ktoś odpłacił wam tym co wy robicie nam.

kwalifikowany

ludzie szanujcie się roboty jest dość dziś pracownik stawia warunki

Vivi

To firma byłych sbekiw i zomowców milusińskich. Podlega pod MSWiA ,ma od nich certyfikat ,popieram was wszystkich i powinniście teraz napisać o tej firmie do MSWiA ,pana Błaszczak ,opisać całą tę sytuację ,tym bardziej że Ekotrade współpracuje z Agopol- ,jest praktycznie jedno i to samo. Agopol- to zakład pracy chronionej tylko dla kasy . NIK- jest teraz prezes Banaś ,zobaczymy jak podejdzie to tak bardzo poważnych spraw jak wasze . Piszcie do nich ,a zobaczycie bardzo szybko efekty.

jamar
@Vivi

Nooo na pewno jeśli chodzi o wynajem pokoi na godziny :)

PRACOWNIK

Czy wie ktos moze czy jest szanse na dostsnie kasy przed świętami, czy nie bardzo??

Obstawiacz.
@PRACOWNIK

Kierownictwo dostanie przed świętami, nie martw się.

Roman
@PRACOWNIK

Przed świętami wyplacą ale kiedy ???

Jack
@Roman

Zobaczysz jak świnia niebo.

Hjhh
@PRACOWNIK

Raczej przed świętami nie dostaniemy, pewnie dostaniemy w Styczniu..

Xnnn
@PRACOWNIK

Od kąd pracuję zawsze była wypłata przed świętami

Witam, czy są osoby które mają informacje na temat co oferuje firma w kopalni bogdanka na Lubelszczyźnie.

zdzichu
@Gość

1600 zl netto

sobota
@zdzichu

zdzichu to ty parowo jedna????? chlopaki z auchan pamietaja cie i twoje machlojki!!!!!!!!

Pagowiec
@Gość

1950 netto za etat. Ja podpisalem umowe. I zapowiada sie ze bedzie ok. Wizyta w biurze w lublinie na plus. Normalnie wytlumaczyli wszystko.

Józwa
@Pagowiec

Ale mi interes 11, zł z kawałkiem za etat. Ale skurczybyki dali kasy oj aż kieszeń pęka. A sami wzięli pewnie ponad 30 zł z roboczogodzinę.

Pagowiec
@Józwa

Ile wzieli łatwo sprawdziec. przecież przetarg był opublikowany i wyniki nie sa objete tajemnicą. Sprawdz najpierw ile a pozniej pisz. Bo sprawdziłem to dokładnie i wyszło niewiele ponad 22 pln.

Sanczo
@Pagowiec

To i tak zostaje im z 8 zł z godziny. Mogli by dać więcej niż 11 zł dla pracownika. To są sknety i (usunięte przez administratora) Przy takiej ilości godzin 2 zł zarobku dla firmy było by ok a nie tyle.

Handlowiec
@Józwa

Skąd pan wziol tą stawkę 30 zł za roboczogodzine jestem normalnie w szoku napewno takiej stawki żadna firmą w Polsce nie weźmie za ochronę fizyczną otóż, jest to nie realne zwlaszcza gdy jest on ogłoszą przetarg chyba nie zna pan branży ochroniarskie i stawek . Dodam tylko że jestem w szoku również że taka duża firmą i ma problemy finansowe jeśli chodzi o wynagrodzenia dla pracowników . Ja pracowałem u nich w 2014 i wypłaty terminowe . Brak wypłat oznacza jedno albo kontrahent nie płaci lub wiąże się z tym że ekotrade wstrzymuje wypłaca lub naprawdę mają poważne problemy finansowe skoro płacą jak chcą...

Pracownik ekotrade
@Handlowiec

Moze jest na stanowisku dyrektora :D

Handlowiec
@Pracownik ekotrade

Kolego może być nawet na stanowisku prezesa facet który podaję takie stawki jest nie realna nigdy nie było takiego przełomu aby agencja ochrony startowała w przetargu za 30 zł w zamówieniach publicznych stawki są bardzo słabe więc poco taki pisać jak każdy wie jakie są stawki za ochronę , w zamówieniach publicznych ....

Zostaw merytoryczną opinię o Ekotrade Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ekotrade Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ekotrade Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 131.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ekotrade Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 7 to opinie pozytywne, 81 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ekotrade Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ekotrade Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ekotrade Sp. z o.o.