Opinie o Ekotrade Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ekotrade Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Ekotrade Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekotrade Sp. z o.o. w Warszawa

Igor

W imie zasad Jak wy mnie tak ja was I nie myslcie ze nic nie mam

DUDOSLAW

ALE (usunięte przez administratora) FIRMA. PRÓBUJĘ OD KILKU DNI DODZWONIĆ SIĘ DO KADR DO WARSZAWY Z PROŚBĄ, O WYDANIE ZAŚWIADCZENIA O OKRESIE ZATRUDNIENIA. NIKT NIE ODBIERA. SEKRETARKA PRZEŁĄCZA NA KADRY, A TAM NIC. EKOTRADE MIAŁO, MA, I BĘDZIE MIAŁO LUDZI W(usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora)

Tak
@DUDOSLAW

W kadrach to standard, tam nie ma żadnej organizacji pracy. Na niczym się nie znają i później ze wszystkim mają zaległości.

Zdegustowany
@Tak

Jaka płaca taka praca

masakra !!!!!!!!

JEST DZIŚ 29-01-2020 R. NADAL NA KONCIE BRAK WYNAGRODZENIA ZA MC - GRUDZIEŃ, WIADOMO ŻE KUTRO JEST WEEKEND I TRZEBA CZEKAĆ DO PONIEDZIAŁKU CHOCIAŻ TERMIN MINĄŁ JUŻ WCZORAJ (OSTATECZNY) ALE WIDAĆ ŻE ONI MAJĄ TO W KRWI ŻE LUDZI ROBIĄ W BAMBUKO . ICH TO NIE INTERESUJE ŻE LUDZIE MAJĄ RATY ZA KTÓRE ROSNĄ ODSETKI JAK JEST OPÓŹNIENIE , ICH NIE INTERESUJE ŻE LUDZIE MAJĄ RODZINY ITD. ICH TYLKO TO INTERESUJE ŻEBY IM NA KONCIE KASA SIĘ ZGADZAŁA . CIEKAWE CZY BĘDZIE TEGO 1 LUTEGO TA WYPŁATA . BO NAWET NIE MOŻNA SIĘ DOWIEDZIEĆ BO NIE MOŻNA SIĘ TAM DODZWONIĆ NAWET CIĘŻKO IM SŁUCHAWKĘ PODNIEŚĆ ALE ZA TO WIEDZĄ JAK OBSŁUŻYĆ EKSPRES DO KAWY. NIE POLECAM TEJ FIRMY !!

fred
@masakra !!!!!!!!

W poniedziałki nigdy nie płacą i nie płacili

Alvati
@masakra !!!!!!!!

Nadal ludziom nie wyplacili za listopad.

Zdegustowany
@masakra !!!!!!!!

Nie sądzę żeby pracownicy korzystali z ekspresu do kawy. To zbyt drogi sprzęt.

Niezadowolony

Nie regularne wypłaty. Brak części wypłaty. Cały czas próbują coś ukraść z wypłaty . Nie ma u kogo się upomnieć o swoje pieniądze . Ekotragedia . Omijajcie szerokim łukiem . Pozdrawiam księgową 2+ 2 = 3 .

Pracownik Ochrony

Zadzwoniłem z ogłoszenia z "GW" które pisało że szukają pracownika z angielskim na hotel. Jak przyszedłem okazało się że nieaktualne i próbowano mnie pogonić. Powiedziałem wtedy że przyjmę każdą pracę w ochronie. Zaoferowano mi stawkę 6 zł "jak się bedę sprawdzał to 7 zl dostane". Wysłano mnie na obiekt gdzie byłem tego samego dnia pogadałem z dowódcą zadzwoniłem potem i umówiłem się na następny dzień na przyjęcie odzieży. Już w czasie rozmowy kwalifikacyjnej darto się bez powodów.

1. Czy pity alkohol? 2. Dlaczego praca w ochronie:)

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
Bb

Ekotrade Melomanów Warszawa. Nie polecam, pracowałem w tej firmie przez 3 lata. Wypłaty nigdy nie są wypłacane na czas, co miesiąc inna stawka godzinowa. W Kadrach panuje chaos, niczego nie można się dowiedzieć. Umowa zlecenie ( na inną nie liczcie )

Stasiek Mączka
@Bb

W tej firmie atmosfera na obiektach jest sztywna nie wiesz nigdy kto może złożyć donos...

Klaudia

Dlaczego piszecie o kłamstwach? może ktoś przybliżyć temat o co chodzi?

Wow
@Klaudia

Przepraszam s co uważasz za kłamstwo?

Izydor

Tak

studenciak

Powiem tak: wszystko tutaj stoi na głowie, zatrudniani są bardzo chętnie emeryci i renciści, osoby niepełnosprawne (widać to po ochronie UW, zwłaszcza Biblioteki) - nie potrafią się kulturalnie odezwać do drugiej osoby. Kompletne nieporozumienie. Aż dziwne, że ta firma jeszcze funkcjonuje na rynku.

Zainteresowana

Wie ktoś jakie warunki na sprzątaniu w Lublinie ? Trzeba mieć grupę żeby przyjęli na umowę o pracę ? Jak z wyplatami ? Są na czas? Jaka atmosfera ?

Ekobida

Żal komentować opinie o tej firmie.. Śmieszne pieniądze płacą i z lekka im się terminy mylą... O kilkanaście tygodni. Koordynatorzy niepełnosprawni ha ha... I te ich umowy piękne.. Powodzenia

@Ekobida

Witam pracuje juz kilka lat i jest dobrze, jak byscie pracowali w rr sekurity tobyscie zobaczyli jak traktuja ludzi a o kasie nie wspomne NIE POLECAM.

Bogdan
@Gosc

Tak, co do RR Security to masz rację. Kiedyś RR było w miarę ok i ludzie nie narzekali. Teraz to jest (usunięte przez administratora) dna, potracili kluczowe obiekty, dobrzy ludzie pouciekali i jest marnie.

@Gosc

Popieram cie ja tez pracuje w Eko i nie narzekam kasa jest na czas ,juz dzisiaj sa pieniadze na koncie.Znam ludzi co pracowali w rr securiti to tam jest masakra,naprawde nigdy bym nie polecila tej firmy tj;rr security.POZDRAWIAM

Optymista
@Gosc

Kolego pracowałaś w rr security i tam było fatalnie.Dostałeś pracę w Ekobidzie i jesteś szczęśliwy bo okazało się że poprzedni pracodawca był jeszcze większą ...... niż Ekobida.Gdybyś trafił pracę na pełen etat to byś pewnie pięty całował.Ale takich jak ty widziałem nie raz pod magazynem na Melomanów którzy czekali na przyjęcie do pracy.Przejsc się nie dało zgadnij czemu.Nie chwal tak tej firmy bo gwarantuje ci są lepsze.A Ci co tobą zarządzają są tylko marionetkami zaufanymi ludźmi byłego prezesa który w dalszym ciągu pociąga za sznurki.

Lublin

Ma.ktos info jakie warunki przy sprzątaniu ? Podobno wchodzą na uniwersytet medyczny w Lublinie . Może ktoś powiedzieć jak się u nich pracuje na sprzątaniu ?

@Lublin

Poczytaj sobie opinie i masz odpowiedź ... raczej pozytywnych tu nie znajdziesz ...

Gosc

Witam ja pracuje w ekotrade kilka lat we Wroclawiu i zawsze mam na czs wyplate,dzisiaj jest 9-11-2020r a jam mam juz pieniadze na koncie,trzeba zetelnie pracowac a nie tylko narzekac.

Heartworm

Kłamstwo i obłuda nic więcej , kiedy zapłacicie ludziom wypłaty na czas ? Ekotrade wasza firma to jeden Wielki żart

@Heartworm

Pracuje kilka lat i zawsze mam pieniadze do 10 tego ,a dzisiaj juz mam pieniadze na koncie Pozdrawiam.Idz do rr securiti to dostaniesz na czas ale zawsze bedzie za malo,a na umowie ci napisza 15zl netto ale zobaczysz te 15zlnetto jak swinia niebo.po okresie probny nie przedluza juz z toba umowy.

Dorotka

Przestrzegam osoby, które chcą iść do działu kadr i płac. Pracowałam rok i jeszcze czegoś takiego w życiu nie widziałam. Pierwsze miesiące były ok, chociaż brak było szkoleń i wszystkiego trzeba było się uczyć samemu i ogarniac. Bałagan w dokumentach, bo nie ma osob do rozkładania dokumentów. Specjalista musi rozkładać dokumenty i ogarniać swoje przedstawicielstwa. brak zakresu obowiązków, co chwilę zmieniają zdanie co powinno się robić, dezorganizuje to pracę bo człowiek nie wie na czym się skupić. Nie płacą za nadgodziny a każą zostawać jak się nie wyrobisz, co jest niemożliwe bo ciągle dokładają pracy i co im do głowy przyjdzie. Atmosfera bardzo nieprzyjemna, płacą też bardzo średnio, brak benefitow i chyba najgorsze to rozbijanie wypłaty, część kasy z umowy o pracę reszta ze zlecenia. Przy chorobowym nie wypłacają tej drugiej części.

Dorotka

Absolutnie, nikt mi za skórę nie zalazł. Raczej wiem z jakimi ludźmi miałam do czynienia i szkoda by mi było tracić nerwy.(usunięte przez administratora) Rynek jest mały i może przekonają się że ciągłe straszenie nie jest dobra podstawą do budowania zespołu. Bo ludzie będą tylko odchodzić.

Lena
@Dorotka

Idealny opis atmosfery pracy Zdecydowanie szkoda czasu na współpracę Ale tak to jest jak ktoś nie ma pojęcia o zarządzaniu zespołem

Anty Ekotragedia
@Dorotka

To już nie na w kadrach Pani Krystyny????A może dostała awans?Idealna pomoc z Krysi była,wszystko wiedziała.Nie do zdarcia normalnie RoboCop.

Darek
@Anty Ekotragedia

Serio Krystyna już nie pracuje ?

ZUS
@Dorotka

I tym rozbiciem pensji powinien zająć się sąd.Pracujesz w jednym miejscu a oni płacą z firmy dla której nic nie robisz brawo Dorota za prawdziwy problem

@ZUS

Zawsze tak było ze była druga umowa zlecenie podtykana do podpisania na jakieś pseudo usługi żeby tylko uniknąć składek Jeszcze kiedyś zachowywali pozory teraz nawet Pity 2 niby różnych firm wysyłają w jednej kopercie żeby zaoszczędzić

Kazik
@ZUS

Dokładnie, to jest chore

Mikołaj
@Dorotka

Niepłacenie za nadgodziny i rozbijanie umowy na osobne zlecenie jest przestępstwem - oczywiście wina po stronie pracodawcy, bez konsekwencji dla pracownika.

Kazimierz

Odradzam, nawet jak ktoś jest w potrzasku i nie ma pieniędzy to lepiej iść pracować do Mcdonalds. Firma (usunięte przez administratora) pracowników na każdej możliwej płaszczyźnie. Nikt nie pyta się czy pracownik chce mieć odliczany ZUS co drugi miesiąc, sami decydują za pracownika. Stawka godzinowa nie jest znana. Raz w miesiącu zarabia człowiek 15zł netto, raz 12 zł netto. Czy to jest zgodne z prawem? Człowiek nawet nie może spokojnie wejść do toalety, bo zabraniają tego i tłumaczą się "przerwa jest od załatwiania swoich potrzeb fizjologicznych". Nie sądziłem, że jakaś firma wyznaje politykę za czasów komuny. Mam nadzieję, że ktoś wreszcie zgłosi ich do sądu pracy i odpowiedzą za to wszystkie niekompetentne osoby zatrudnione tam oraz prezesi tej spółki.

Tadeusz

Ciśnienie skacze od samego pisania i myślenia o tej dennej firmie. Wywyższanie się niektórych pracowników, mimo, że pracowaliśmy na tym samym lub równym sobie stanowisku. Wypłaty zawsze po terminie. Podtykanie pod nos do podpisu dokumentu np. o odbytym się szkoleniu BHP, o którym nawet nikt nie słyszał wcześniej i którego wcale nie miał. Dziwię się firmom, które decydują się na tak nieprofesjonalną ochronę jaką jest właśnie ta, o której piszę. Proszę sobie wyobrazić, że obiektów pilnują emeryci i osoby sprawiające wrażenie niepełnosprawnych. Jak to ma funkcjonować i jak to wygląda w oczach innych? Pracownicy tejże ochrony nawet nie potrafią się kulturalnie zwrócić do najemców, niestety, ale są bucami z natury. Jest mi wstyd, że miałem do czynienia z tak zacofanymi osobnikami. Całe szczęście nie zagrzałem miejsca w tym (usunięte przez administratora) Odradzam wszystkim zainteresowanym pracować tam jak i zatrudniać do ochrony. A teraz idę napić się meliski, dziękuję i nie pozdrawiam Warszawa ul.Melomanów

@Tadeusz

w końcu ktoś napisał czystą prawdę. Ekotrade to firma Dramat (przez duże "D")

anon
@pracownik

dokladnie!

Czarek

Czy Ekotrade nadal nie płaci ZUS u na czas tzn raz na dwa miesiące.

Czarunia
@Czarek

Ekotrade jako przykładny pracodawca od każdej umowy opłaca ZUS.Taka firma to diament.

Czarek
@Czarunia

Czarunia nie czaruj, zobaczymy jak wyjdą następne sprawy z ZUS. Co wtedy powiesz? Ja swoje konto sprawdzałem przy okazji naliczania emerytury ( zus raz na 2 miesiące) powiedzieli że się tym zajmą, zobaczymy. A tak poza tym jak się siedzi w biurze to się ma wszystko

@Czarunia

jestem pracownikiem tej firmy i proponują mi odprowadzanie mniejszych składek zus w zamian ze wyższe wynagrodzenie, czy to jest legalne ?

A może i tych panów niedługo aresztują przecież oni mają tyle za uszami NIE POLECAM!!! NIGDY!

Beatka

Kiedy służby wezmą się za eko w związku z nieprawidłowościami i wyprowadzenjem kasy z spółek skarbu państwa

Ekotragedia

Znowu brak wypłat na czas. Ile można?

Sufo
@Ekotragedia

W Gdyni już 4 m-ce zalegają z płatnościami - niema z kim gadać.

Zostaw merytoryczną opinię o Ekotrade Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ekotrade Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ekotrade Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 131.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ekotrade Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 7 to opinie pozytywne, 81 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ekotrade Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ekotrade Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ekotrade Sp. z o.o.