Opinie o PIT-RADWAR S.A. w Gdańsk Poligonowa 30

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy PIT-RADWAR S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PIT-RADWAR S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie nauk przyrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PIT-RADWAR S.A. w Gdańsk Poligonowa 30

Iwona

Witam, przeglądam stronę firmy i natrafiłam na zdanie: "Praca w naszej spółce stwarza możliwość uczestniczenia w projektach o niespotykanej na rynku specyfice i skali." Czy ktoś mógłby sprecyzować dla mnie to stwierdzenie? Zastanawiam się nad aplikowaniem do PIT-RADWAR, nie wiem jednak czy to firma dla mnie. Jest tutaj może jakiś pracownik, który mógłby mi powiedzieć coś więcej na temat atmosfery w zespole, zarobkach, możliwościach?

Treebeard Nowy wpis
@Iwona

Zaaplikuj, przyjdź, zapytaj. Na tym forum zazwyczaj piszą osoby nieprzyjęte, które się nie odnalazły, sfrustrowane. Ci zadowoleni po pracy idą na spacer.

pracuś

Ogólnie firma i atmosfera ok, ale jak nie masz pleców to tak jak wszędzie brak perspektyw mimo wyższego wykształcenia i wszelkich starań. na rozmowie o pracę dużo obiecują potem jest małe rozczarowanie. są dodatki do pensji i bony na święta ale to i tak niewiele, często przyjmują tylko po znajomości i z polecenia, z ulicy ciężko się dostać chyba, że na byle jakie stanowiska.

@pracuś

Witaj @pracuś, jaki jest Twój staż w firmie? Proszę powiedz więcej na temat rzeczy obiecywanych na rozmowie kwalifikacyjnej, a realiach? Chciałabym zrobić jak najdokładniejszy "research" o firmie zanim aplikuję,

Zbych

Zarobki zależą od stanowiska, ale są raczej marne. Sporo dobrych ludzi odchodzi.

Alicja
@Zbych

Hej Zbych, napisałeś, że zarobki zależą od stanowiska. Czy mogłabym się więc dowiedzieć na jakim stanowisku na ile można liczyć? Wspomniałeś, że raczej są marne ale każdy ma inne oczekiwania względem wysokości wynagrodzenia - dlatego wolałabym się dokładnie dowiedzieć jak wyglądają :)

@Zbych

@Zbych, wszyscy używają stwierdzenia marne zarobki, a dla każdego znaczy to co innego. Czy możesz sprecyzować? Rozumiem, że każde stanowisko wiąże się z inną pensją, ale powiedzmy pracownik najniższego szczebla?

pitu pitu

dlatego tak wygląda w Polsce rozwój techniki i jakości... wiekszośc firm preferuje nepotyzm. Pracowałem na zachodzie i takie zachowania są niespotykane

@pitu pitu

Hej @pitu pitu, sugerujesz, że nie mam szans na posadę aplikując przez portal, jeżeli nie znam nikogo w firmie? Czy możesz powiedzieć, skąd takie przekonanie? Byłeś może pracownikiem firmy? Czy oferuje ona ścieżkę kariery? Czy jest coś o czym powinnam wiedzieć?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie PIT-RADWAR S.A.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

jakie zarobki???

Zostaw merytoryczną opinię o PIT-RADWAR S.A. - Gdańsk

PIT-RADWAR S.A.
3.5/5 Na podstawie 6 ocen.

PIT-RADWAR S.A.