Opinie o Markiewicz Clinic Sp. z o.o. sp.k. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Markiewicz Clinic Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Markiewicz Clinic Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie nauk przyrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Markiewicz Clinic Sp. z o.o. sp.k. w Gdańsk

Dzień dobry. odwiedziłam właśnie stronę kliniki i wiem, że jak na razie nie ma żadnej oferty. mnie interesuje jednak zatrudnienie jako asystentka stomatologiczna. Na ile byłoby to możliwe teraz w najbliższym czasie? chce się zorientować by wiedzieć czy wypatrywać ofert, dodatkowo na samym początku oferowana byłaby umowa o pracę czy jednak zlecenie?

Patryk Nowy wpis

Ja mogę z czystym sumieniem polecić prace w tej klinice. Jeżeli komuś zależy na ciągłym rozwoju, chce pracować w nowoczesnych technologiach i faktycznie kocha to co robi, zdecydowanie miejsce warte zatrzymania. Właściciel wymagający, ale wymaga poziomu również od siebie. Dzięki takiemu rozwiązaniu udało się stworzyć najbardziej autorska klinikę z jaka miałem okazje współpracować - pracuje obecnie w najlepszych klinikach w stolicy i dalej uważam, że Markiewicz Clinic to było najlepsze miejsce od którego mogłem rozpocząć swoją karierę zawodowa. Absolutne TOP. Jeżeli faktycznie komuś zależy na karierze i rozwoju, nie rozczaruje się. Jedynym mankamentem było kilka nieprzyjemnych osób z personelu, ale na szczęście z tego co widzę po stronie szefostwo zrobiło odpowiednia selekcje, za co tym bardziej szanuje to miejsce i z czystym sumieniem polecam. Były asystent, Patryk.

Ewa Nowy wpis

Hej, firma otwarła rekrutację na stanowisko technika dentystycznego :) Może jest tu jakiś pracownik i opowie jak tam pracuje mu się w tym miejscu? Warto aplikować? Piszą, że wynagrodzenie jest adekwatne do doświadczenia. Niestety nie mam zbytnio dużego i boję się, że zaproponują najniższa krajową. Jest to możliwe?

Klient Nowy wpis

Jeżeli chodzi o problemy ze stawem skroniowo żuchwowym- uciekać jak najdalej! Pani dentystka chciała sobie przebudowywac po kolei moje zęby aż w którymś momencie okaże się że rozwiązała problem. Oczywiście nie było gwarancji że tak się stanie. Jak można przebudowywać po kolei zęby które są zdrowe, czyli je szlifować i zmieniać kształt nie wiedząc w sumie czy to ma sens? Totalny brak profesjonalizmu. Na wszelkie pytania brak odpowiedzi, zbywanie, lanie wody. Opinie z google usunęli. Porażka! Zostawiłam tam ponad tysiąc złotych i nic mi nie pomogli. Gdy opowiedziałam w innym miejscu jak chcieli mnie leczyć to się za głowę złapali.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Markiewicz Clinic Sp. z o.o. sp.k. na stanowisko Asystentka Stomatologiczna z doświadczeniem? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Przeszłość

Zgadzam się z opinią poprzedniczki. Pierwsze wrażenie „wow” wchodzisz, wszyscy się uśmiechają, jesteś w pięknym wnętrzu. Rozmowa rekrutacyjna odbywa się w przyjemnej atmosferze. Jednak po kilku dniach, miesiącach, a czasem już niestety latach widzisz co jest ważne dla pracodawcy. Są to jedynie pełne grafiki pacjentów i idące za tym przychody. Pracownik jest albo go nie ma, nie ten to będzie inny. Życzeń na święta bym się nie spodziewała, słowa uznania w codziennie pracy też nie. Oferowane oferty pracy na najniższej krajowej, reszta (usunięte przez administratora). Wstyd przy takim „prestiżu” kliniki.

Robi
@Przeszłość

Mam zaproszenie na rozmowę, ile mniej - więcej proponują na stanowisko kierownik rejestracji? Czy jest praca zmianowa?

@Robi

Praca jest zmianowa w godzinach od 8:30-20:30, dodatkowo obowiązkowa co któraś sobota. Najchętniej klinika zatrudnia na działalność, zazwyczaj umowa opiewa na najniższą krajową, reszta w kopercie. Myślę, że na więcej niż 3500 nie masz co liczyć, a to bardzo odpowiedzialna praca, dużo stresu i odpowiedzialnosc materialna.

Przeszłość

I jak wrażenia?;)

Aleksandra
@Przeszłość

Jak długo tam pracowałaś? Czy oprócz anonimowości dla pracodawcy są jeszcze jakieś minusy? Wspomniałaś, że to dość wyczerpująca i odpowiedzialna praca. Bardzo roszczeniowi i niemili są pacjenci ?

Robi
@Przeszłość

Nie poszłam w ogóle, zniechęcona opiniami.

@Przeszczłość
@Aleksandra

@Aleksandra Nie chcę pisać dokładnie ile, ale długo. Nie bardzo rozumiem o co chodzi z anonimowością dla pracodawcy? Nie masz czasu na nic, musisz odbierać telefon, przyjmować dużą gotówkę, a socjalny ma 3 metry kwardratowe na 20 pracowników????ale to nieważne bo i tak nie masz czasu zjeść. Pacjenci są różni, raczej tu nie o pacjentów chodzi tylko o atmosferę w pracy. Wiele mądrych głów do rządzenia, a potem ciągłe zmiany personalne.

@Robi

Acha no i będziesz spać spokojniej jak ja :) jak szukasz pracy podaj adres e mail lub telefon odezwę się. Rekrutuję teraz personel w nowej firmie.

@@Przeszłość

Jaka branża?

Przeszlosc

Stomatologia ;)

@Przeszlosc

Raczej potrzebni sami ludzie z udokumentowanym wykształceniem? ;)

Przeszłosc
@Honorata

Niekoniecznie, raczej chętni do pracy :)

Ada
@@Przeszczłość

Tak się składa że też bardzo długo pracowałam w tym miejscu. Szef zawsze stawiał wysoko poprzeczkę dbał o dobrą atmosferę. Częste szkolenia wewnętrzne. Nawet mieliśmy wyjazdy do hotelu z noclegiem. Odeszłam jakiś czas temu z powodu kwasów z osoba przełożoną, która pracowała na rejestracji. Z tego co słyszałam podobno już ta osoba tam nie pracuje. I całe szczęście...

@Ada

Czyli stwierdziłaś pisząc to, że warto jednak rozejrzeć się za stanowiskiem tutaj? Ciekawa jestem czy utrzymujesz swoje zdanie do dziś?

@Ada
@Honorata

Zdecydowanie rozważ to. Jeżeli szukasz pracy w tej branży. Mało jest miejsc gdzie szef ma taką wizję rozwoju. Nie jest łatwo i bywa wręcz ciężko ale na pewno uczciwie i nie ma wyzysku.

@@Ada

No właśnie jeszcze tak nie siedzę w rynku więc cieszę się, że ktoś może tak po prostu doradzić. Masz może jeszcze jakieś ewentualne przydatne rady?

Szkoda, że żadna z osób tutaj nie chce się podpisać. Pracodawcę łatwo zwyzywać ale należy pamiętać, że działa to w dwie strony. Są ludzie którzy potrafią pracować z pacjentami a są tacy którzy się nie nadają i później właśnie takie komentarze można napotkać.

@Monika

Rozumiem, że pracujesz tutaj aktualnie? Ja tam myślę, że faktycznie nie ma co brać tego wszystkiego aż tak do siebie. To i tak jest miejsce do tego, żeby kandydat mógł się przekonać lub wręcz przeciwnie, ale jeden w tę lub w drugą stronę chyba aż takiej różnicy nie robi? Chociaż już samo to co napisałaś może w kimś wzbudzać zaufanie, więc pewnie Twoja opinia o firmie jest jak najbardziej pozytywna? Mam rację?

asysta aktualna
@Honorata

Ja pracuję tu aktualnie. Mam zdanie jak najbardziej dobre na temat tego miejsca. Super atmosfera. Szef stawia bardzo mocno na rozwój i nowoczesny sprzęt. Jest super managerka od ok 6 m-cy. Docenia zaangażowanie i wprowadza specjalny system premiowy. Jak ktoś chce się rozwijać to miejsce super. Lekarze też bardzo mili.

Moi drodzy, jeśli chcecie być spokojni psychicznie, odradzam wam pracę w tej klinice. Pracownicy traktowani są jak "pacynki" szefostwa. Trzeba grać jak Oni chcą, natomiast jeśli zaczniesz grać inaczej włącza się szantaż emocjonalny. Unoszenie się, obiecywanie kokosów, fałszywa atmosfera - to wszystko jest na porządku dziennym. Oszukiwanie jeśli chodzi o pieniądze, jeśli się sprzeciwiasz szukają wszelakich paragrafów na pracownika aby jak najmocniej zaszkodzić a samemu wyjść na tym jak najlepiej. Ciągłe rotacje i wyścig szczurów. Jest jeszcze wiele okropnych rzeczy, które można napisać, natomiast nie ma sensu dalej w to brnąć. Każde zło kiedyś wróci z podwojoną siłą, ale Wy nie musicie przez to przechodzić, biorąc sobie do serca tą opinię. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Markiewicz Clinic Sp. z o.o. sp.k. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Markiewicz Clinic Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Markiewicz Clinic Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Markiewicz Clinic Sp. z o.o. sp.k.?

Markiewicz Clinic Sp. z o.o. sp.k.
  • Karola Szymanowskiego 2 lok. 6
    80-280 Gdańsk

Markiewicz Clinic Sp. z o.o. sp.k.