Opinie o Kotłoinwest Sp. z o.o. w Świecie

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Kotłoinwest Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kotłoinwest Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kotłoinwest Sp. z o.o. w Świecie

Wacek

W tej firmie to jest już (usunięte przez administratora) do kwadratu! Nikt nad niczym nie panuje, premie zabierają z byle jakiego powodu. Jak jeszcze "dziadek" założyciel firmy wszystko osobiście doglądał to wyglądało to obiecująco. Teraz jego wnuczek co ma zero pojęcia prowadzi tą firmę do upadłości! Fachowców to została garstka co można policzyć na jednej ręce, reszta wyczuła sytuację i zostało tylko po nich wspomnienie ???? sama jakość to katastrofa, już nie pamiętam żeby udało się zrobić coś za pierwszym razem ???? nawet ciężko żeby udało się zrobić za drugim. A nie powiem kiedyś to była liga i mieli poważanie, niestety tego prestiżu nie mają już kim odzyskać. Trzeba się zawijać!

Niezależny
@Wacek

Logistyka i zarządzanie projektami. Firma ma potencjał i to bardzo mocny lecz zarządzanie projektami to kpina.

Czy w firmie Kotłoinwest Sp. z o.o. występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Specjalista Ds. BHP?

@Pogodna

Jestem zadowolony . Pracuje od kilku lat i nie narzekam , stała dobra praca i da się dobrze zarobić .

Pogodna

W Firmie nie ma systemu zmianowego. Jedynie występują nadgodziny gdy jest taka potrzeba podczas realizacji projektów.

Franciszek
@Pogodna

I jak, są potem oddawane w formie dni wolnych, czy pracownicy mają za nie płacone?

pogodna
@Franciszek

Tak za nadgodziny mamy płacone.

Pracownik Nowy wpis

MikeWazowski Nowy wpis

Firma fajnie się zapowiadała jak były pierwsze remonty w Płocku kierownictwo z Swiecia znała się na robocie dało się z nimi dogadać w każdej płaszczyźnie. Niestety nowy dyrektor oddziału w Płocku niszczy opnie firmy i wprowadza negatywną atmosferę w pracy. Każdego pracownika traktuje jak gorszego . Jak nic się nie zmieni niestety pracownicy będą opuszczać firmę bo atmosfera nie jest przyjemna.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Kotłoinwest Sp. z o.o.?

Spawacz Nowy wpis

Ile zarabia teraz spawacz w kotloinwest

Firma Kotłoinwest Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Technolog. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?

Na stronie InfoPraca.pl zamieszczono 5 sierpnia kilka aktualnych ofert pracy do firmy Kotłoinwest Sp. z o.o.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako planista produkcji. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Monter

Tragedia. Jest grupa dyrektorków co się im nie chce pracować i szukaja kogos co by za nich robote robił. Nie polecam akuratvtego stanowiska.

Kamila

Czy jak ktoś w szkole pracował to da radę się przebranżowić?

Wacek

Niezależny
@Wacek

Natalia

Hej, w ogłoszeniu Kotłoinwest przeważała forma zatrudnienia na zastępstwo z możliwością przedłużenia.. Naprawdę przedłużają współpracę czy to tylko taka zachęta?

Pogodna
@Natalia

Cześć, nie prawda wszystkie stanowiska są na umowę o pracę ale nie na zastępstwo. Nie wiem skąd masz te złe informacje.

Alicja

Cześć, jak pracuje się w Kotłoinwescie jako narzędziowiec? W ofercie wyczytałam, że jest to umowa o pracę na zastępstwo na pełen etat z możliwością przedłużenia współpracy.. Jak w takim przypadku wygląda okres zatrudnienia skoro jest to na początek zastępstwo? Po jakim czasie można liczyć na przedłużenie współpracy? I kto ma na to szansę? Czy zatrudnienie jako zastępstwo różni się czymś od 'normalnego' zatrudnienia w firmie (w obowiązkach)?

wiktor

witam czy ktos zna moze stwaki jakie proponuje firma dla spawaczy oraz czy oferuja zakwaterowanie dla pracowników

sasiad

Lista stanowisk na waszej stronie na które obecnie prowadzone są rekrutacje jest aktualna czy to stare oferty ?

Administracja
@sasiad

Lista aktualna. Pozdrawiam

Dagmara

Czy szukają osób z oświadczeniem ? Czy można liczyć na prace po studiach ?

@Dagmara

Zależy od stanowiska. Ogólnie chętnie szkolą pracowników na potrzebne stanowiska. Pozdrawiam

Kamil

Hej. Mam pytanie. Jakie widełki płacowe są w Państwa firmie na stanowisku "Konstruktor" ? W cywilizowanych państwach praktycznie w każdej ofercie jest to podawane. Poco potem pracodawca jak i kandydat ma tracić czas i pieniądze jeśli oczekiwania stron są całkowicie rozbieżne.

Prawcownik 34

Firma prężnie się rozrasta ,patrząc jak płacą inni w kuj-pom. to stawki na stanowiskach jak spawacz czy monter są ogromne. Kierownicy są do wychowania także nie jest źle. Płacą na spawacza na umowie zaczynają się od 20 zl/h oczywiście od umiejętności też to zależne, na działalności od 38 zl/h . Płatne nadgodziny własną stawką nie trzeba wybierać dw itp. Podejście do pracownika na poziomie. Podejrzewam że na czasie firma przerwania te pseudo wielkie firmy co pracownik jak pies traktowany typu "mekro, system, czy midroc... Polecam Kotłoinwest ????????

@Prawcownik 34

To super, że jesteś zadowolony z pracy w firmie Kotłoinwest Sp. z o.o. Czy poza podstawą wynagrodzenia pracodawca oferuje możliwość zdobycia premii? Czy wraz z rozwojem firmy jest szansa na awans?

byk

witam.Byłem na rekrutacji i zastanawia mnie czemu proponują najniższą krajowa z doświadczeniem?

@byk

Płaca często zależy od wielu różnych czynników. Zdarza się, że dwie osoby pracujące na tym samym stanowisku, będą otrzymywały wypłatę w innej wysokości. Czy próbowałeś zapytać o to osobę, która przeprowadzała z Tobą rozmowę rekrutacyjną? Być może otrzymałbyś odpowiedź na swoje pytanie.

Iza

@Julian, co oprócz warunków finansowych stanowi dla Ciebie ważny element pracy? Jest to może atmosfera między pracownikami czy może benefity pozapłacowe? Jesteś w dalszym ciągu zainteresowany pracą w firmie? @byk, być może wynagrodzenie uzależnione jest od posiadanych kompetencji? Próbowałeś porozmawiać na ten temat z rekruterem?

byk
@Iza

Możliwe że jest tak jak pani pisze.

julian
@Iza

Czy jest praca w okresie zimowym i oczywiście zespół w którym się pracuje

@julian

Próbowałeś znaleźć informację na ten temat tego w jakich okresach odbywa się praca? Być może w konkretnym ogłoszeniu będzie to szczegółowo opisane? Jak rozumiem, jesteś zainteresowany podjęciem zatrudnienia w Kotłoinwestście?

julian
@Iza

Tak, jestem zainteresowany pracą.Chodzi o prace w okresie zimowym czy jest w Kotłoinwest.Czy na przymusowe urlop?

Julian

To ile na początek dawaja z doświadczeniem?

Iza

@Stary pracownik, czy możesz powiedzieć coś więcej na temat warunków pracy w tym miejscu? Czy Kotłoinwest oferuje możliwości rozwoju dla swoich pracowników? Może osobiście brałeś udział w szkoleniach/kursach organizowanych przez firmę i możesz podzielić się z nami wrażeniami? @Dawid, aktualne oferty pracy możesz znaleźć na oficjalnej stronie firmy w zakładce Praca. Przesyłam link gdzie możesz dowiedzieć się więcej: http://kotloinwest.pl/jobs/

Jak warunki w firmie ? Warto aplikować ?

@Kandydat

Pracuje w firmie od 6 lat Warto aplikować - zarobki ostatnio poszły w Kociołkach w górę ! Firma się rozwija - nowe samochody, plany budowy kolejnej hali produkcyjnej itd.. Warto przyjść na rozmowę osobiście i zobaczyć jak to wszystko wygląda od środka. Ludzie którzy coś potrafią zarabiają naprawdę dobre pieniądze.

A w Kontroli Jakości również dobre płace ? Widziałem wyjazdy zagraniczne. Czy wtedy odbywa to się na zasadzie dodatku w formie diety?

@Kandydat

Wiadomo , że na początek żaden pracodawca nie da od razu kokosów, chyba że przyniesiesz imponujące CV. Pozycje jak i dobre zarobki należy sobie wypracować i tak jest w każdej firmie, więc wszystko tak naprawdę zależy od tego jak szybko przyswajasz wiedzę, jak szybko uczysz się na błędach i na ile jesteś komunikatywny i przebojowy ;) ale jak na początek około 3000 - 4000 zł można wyciągnąć na stanowiskach: Kierownik Projektu , Kontroler Jakości , Technolog , Kosztorysant ( bo na takie stanowiska poszukujemy obecnie ludzi ) Dodatkowo cały czas poszukujemy dobrych spawaczy i monterów. Pozdrawiam

Dzięki za informację.

Stary pracownik

To prawda, tez tam pracuje i muszę powiedzieć ze odkąd szczury uciekły albo zostali wyrzuceni lenie i krętacze jest o niebo lepiej, zaczęliśmy zarabiać fajne pieniądze . W biurach pracują osoby które znają się na rzeczy a na hali coś się dzieje . Delegacje opłacalne a i dyrektorem operacyjnym został ktoś kto się w końcu zna. Polecam

Dawid

Czy firma prowadzi rekrutacje?

Zostaw merytoryczną opinię o Kotłoinwest Sp. z o.o. - Świecie

• Jak się pracuje w Kotłoinwest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kotłoinwest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kotłoinwest Sp. z o.o.?

Kotłoinwest Sp. z o.o.